Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 78

Θέμα: Δίλλημα!!! Τη βοήθεια σας παρακαλω...

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2014
    Μηνύματα
    132
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Xμμ, εγω προσωπικα για να κανω 30 χιλιομετρα πολης καθε μερα με supersport θα ηθελα να μου δινουν 50€ μεροκαματο. Τα 20€ θα πηγαιναν στο φυσιοθεραπευτη και θα μου μεναν 30€ ως αποζημιωση για την ψυχικη και σωματικη μου οδυνη.

    Αν το επαιρνες για βολτες και κοντινες ή μακρυνες καταδρομικες εξορμησεις ή εκδρομες θα σου ελεγα παρ'το, εφοσον το ειχες απωθημενο. Αλλα για μονιμο καθημερινο μεσο μετακινησης ειναι παντελως ακαταληλο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Έχουν όλοι δίκιο.Κόστος,ζόρι μέσα στην πόλη,εγώ θα έκανα ότι είπε ο teos.'' Κανε αυτό που σε φτιάχνει...Ζεις μονο μια φορά.''
    Είναι μεγάλη υπόθεση να το βλέπεις και σταματημένο και να φτιάχνεσαι.Σοβαρός άνθρωπος φαίνεσαι επίσης.

    Για την ιστορία,όταν αγόρασα το δικό μου ΧΤ το 2002 ,ήμουν έτοιμος να πάρω ένα Mille.Σαν κάτοχος παλαιότερων σπορ τελικά πήρα το χτ με το σκεπτικό να γλιτώσω τα έξοδα.
    Τα γλίτωσα σε τεράστιο βαθμό αλλά καταδικάστηκα να καβαλάω ένα μηχανάκι που μου έκανε κουκου όσο ένα παπάκι.(ακόμα θυμάμαι να τρίζουν τα πατώματα όταν το έβαλε μπρος ο έμπορος μέσα στο μαγαζί)
    Υπάρχουν και ενδιάμεσες λύσεις βέβαια αλλά αφού το γουστάρεις και μπορείς...

    ''Πάρε το και ας το μετανιώσεις'' του είπε ο Νίκος ακούγοντας Παπακωνσταντίνου - άσε με να κάνω λάθος.

    Καλές βόλτες ότι και αν διαλέξεις
    Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου. Η αλήθεια είναι πως και το ΧΤ παιδικό μου όνειρο ήταν αλλά με 5 χρόνια συμβίωσης μου έφυγε ο ενθουσιασμός πια. Έτσι είναι κάποια στιγμή ο άνθρωπος όλα τα βαριέται!!!

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.741
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MadMar Προβολή μηνύματος
    Θα ηθελα λοιπόν τις γνώμες των πιο έμπειρων.
    Η γνώμη ενός κάπως πιο έμπειρου, είναι ότι υπάρχουν και ενδιάμεσες καταστάσεις, από το XT στο GSXR1000. Τόσες υπέροχες γυμνές, τόσα ελαφρά sport touring, τόσα ημίγυμνα sport αλλά όχι supersport π.χ. SV650... Γιατί να είσαι των άκρων; Δες και ποιό μέσσες.

    Αλλά και GSXR να θες, δεν είναι δα και το πιο ''δύσκολο'' οδηγικά, εγώ μια χαρά θα το βολευόμουν. Τα έξοδα θα λυπόμουν πιο πολύ και θα με απέτρεπαν για καθημερινό
    δλδ βενζίνη, λάστιχα, αλυσίδα αλλά και ύψος πιθανής ζημειά αν μια φορά στα Χ χρόνια σου ξαπλώσει έστω και από κακό στήσιμο stand ή από μια γλύστρα πίσω τροχού σε ένα λοξό ανέβασμα πεζοδρομίου..σε καθημερινές συνθήκες ΘΑ ΤΥΧΕΙ.

    Ένα πιο ενδιάμεσο μοτό, σε όλα αυτά έχει μικρότερα κόστη.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  3. #18
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Κράτα το ΧΤ, πάρε και το 1000άρι, κάνε το κομιούτινγκ σου με αυτό μέχρι να το βαρεθείς/να σε κουράσει/να σε ξεπαραδιάσει, και μετά άσ'το μόνο για μακρινές βόλτες και το ΧΤ για τα υπόλοιπα.

    You're welcome.
    Life begins at 45°.

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2014
    Μηνύματα
    132
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Xμμ, εγω προσωπικα για να κανω 30 χιλιομετρα πολης καθε μερα με supersport θα ηθελα να μου δινουν 50€ μεροκαματο. Τα 20€ θα πηγαιναν στο φυσιοθεραπευτη και θα μου μεναν 30€ ως αποζημιωση για την ψυχικη και σωματικη μου οδυνη.

    Αν το επαιρνες για βολτες και κοντινες ή μακρυνες καταδρομικες εξορμησεις ή εκδρομες θα σου ελεγα παρ'το, εφοσον το ειχες απωθημενο. Αλλα για μονιμο καθημερινο μεσο μετακινησης ειναι παντελως ακαταληλο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Η γνώμη ενός κάπως πιο έμπειρου, είναι ότι υπάρχουν και ενδιάμεσες καταστάσεις, από το XT στο GSXR1000. Τόσες υπέροχες γυμνές, τόσα ελαφρά sport touring, τόσα ημίγυμνα sport αλλά όχι supersport π.χ. SV650... Γιατί να είσαι των άκρων; Δες και ποιό μέσσες.

    Αλλά και GSXR να θες, δεν είναι δα και το πιο ''δύσκολο'' οδηγικά, εγώ μια χαρά θα το βολευόμουν. Τα έξοδα θα λυπόμουν πιο πολύ και θα με απέτρεπαν για καθημερινό
    δλδ βενζίνη, λάστιχα, αλυσίδα αλλά και ύψος πιθανής ζημειά αν μια φορά στα Χ χρόνια σου ξαπλώσει έστω και από κακό στήσιμο stand ή από μια γλύστρα πίσω τροχού σε ένα λοξό ανέβασμα πεζοδρομίου..σε καθημερινές συνθήκες ΘΑ ΤΥΧΕΙ.

    Ένα πιο ενδιάμεσο μοτό, σε όλα αυτά έχει μικρότερα κόστη.
    Αναγνωρίζω απόλυτα τα λεγόμενα σου φίλε telegonos, η αλήθεια είναι πως μεταξύ ΧΤ και GSXR 1000 υπάρχει ένα τεράστιο χάσμα το οποίο καλύπτεται από πληθώρα μοντέλων. Πολλά από αυτά η αλήθεια είναι πως τα βρίσκω αρκετά ελκυστικά και συνειδητοποιώ πως μπορώ να πάω σε κάτι ανώτερο από το ΧΤακι μου και με άνεση και με μικρό κόστος. Ίσως εκεί καταλήξω τελικά.

    Αυτό που μου δίνει την ώθηση για το αψυχολόγητο βήμα του gsxr είναι η εμπειρία μου με το ΧΤ. Το ΧΤ λοιπόν, για πολλούς ένα αδιάφορο, αργό, μέτριο μηχανάκι που σε πάει από το Α στο Β χωρίς προβλήματα για μένα κάποτε ήταν αυτό που το κοίταζα στο δρόμο και κολλούσα. Μάλιστα όταν το αγόρασα ήταν το αργό μηχανάκι της παρέας. Εμένα όμως μόνο που το είχα δεν με ένοιαζε τίποτα. Και λόγω του κολλήματος μου όλα τα έβρισκα χαριτωμένα, ακόμα και στις πιο μακρινές βόλτες που από το τράνταγμα ο πωπός μου μουδιαζε δεν με ενοχλούσε.

    Σκέφτομαι ότι ανάλογα θα είναι με το GSXR όπου βέβαια είναι κάθε άλλο από αδιάφορο μέτριο μηχανάκι, αλλά ίσως είναι «πολύ» για μένα!

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2014
    Μηνύματα
    132
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Xμμ, εγω προσωπικα για να κανω 30 χιλιομετρα πολης καθε μερα με supersport θα ηθελα να μου δινουν 50€ μεροκαματο. Τα 20€ θα πηγαιναν στο φυσιοθεραπευτη και θα μου μεναν 30€ ως αποζημιωση για την ψυχικη και σωματικη μου οδυνη.

    Αν το επαιρνες για βολτες και κοντινες ή μακρυνες καταδρομικες εξορμησεις ή εκδρομες θα σου ελεγα παρ'το, εφοσον το ειχες απωθημενο. Αλλα για μονιμο καθημερινο μεσο μετακινησης ειναι παντελως ακαταληλο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Κράτα το ΧΤ, πάρε και το 1000άρι, κάνε το κομιούτινγκ σου με αυτό μέχρι να το βαρεθείς/να σε κουράσει/να σε ξεπαραδιάσει, και μετά άσ'το μόνο για μακρινές βόλτες και το ΧΤ για τα υπόλοιπα.

    You're welcome.
    Φίλε blitzer όλο και μου μπαίνει η ιδέα αυτή!!!

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Tuono; .. ή κάνα Gsx-S 750 ;

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Καλησπέρα φίλε!
    Δε νομίζω πως υπάρχει ''λογικός'' μοτοσυκλετιστής που θα σου προτείνει 1000άρι ss για τη χρήση που θέλεις να κάνεις!Αυτό όμως δε σημαίνει απαραίτητα κάτι διότι ουκ ολίγοι κυκλοφορούμε καθημερινά σε αστικά περιβάλλοντα οδηγώντας on/off, sport touring, naked και ss θηρία ή θηριάκια 1000-1200cc για τον ίδιο λόγο που και εσύ σκέφτεσαι σοβαρά να αποκτήσεις το gsxr!
    Τα βασικά μειονεκτήματα είναι τα κόστη και η άνεση ενώ το πλεονέκτημα είναι η αγάπη-απωθημένο σου γι'αυτή τη μοτοσυκλέτα και φυσικά η άριστη κατάστασή της, όπως αναφέρεις, αφού προέρχεται από φίλο σου.
    Θα μπορούσες εναλλακτικά να κοιτάξεις και για κάτι ενδιάμεσο, όπως σου πρότειναν και τα παιδιά προηγουμένως...street triple, cbr 600f, κάποιο hyper ίσως...και πολλά άλλα.
    Όπως και να'χει, μην ψάχνεις ''σωστό'' και ''λάθος'' όταν υπάρχει καψούρα...σωστό και λάθος μόνο αν μπει μπροστά η λογική. Αν λοιπόν απλά θέλεις να κάνεις το κέφι σου χωρίς να το πολυσκέφτεσαι, προχώρα...άλλωστε αν είναι τόσο καλοσυντηρημένο όσο λες και σε συμφέρουσα τιμή, στην περίπτωση που τελικά δεν σε βολέψει, μπορείς να το πουλήσεις ή να το ανταλλάξεις

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2014
    Μηνύματα
    132
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Xμμ, εγω προσωπικα για να κανω 30 χιλιομετρα πολης καθε μερα με supersport θα ηθελα να μου δινουν 50€ μεροκαματο. Τα 20€ θα πηγαιναν στο φυσιοθεραπευτη και θα μου μεναν 30€ ως αποζημιωση για την ψυχικη και σωματικη μου οδυνη.

    Αν το επαιρνες για βολτες και κοντινες ή μακρυνες καταδρομικες εξορμησεις ή εκδρομες θα σου ελεγα παρ'το, εφοσον το ειχες απωθημενο. Αλλα για μονιμο καθημερινο μεσο μετακινησης ειναι παντελως ακαταληλο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από slzr Προβολή μηνύματος
    Tuono; .. ή κάνα Gsx-S 750 ;
    Το tuono η αλήθεια είναι ότι είναι ένα μηχανάκι που μου αρέσει να το βλέπω, πλησιάζει αρκετά τις δυνατότητες ενός ss, πολύ καλά φρένα, πολύ καλή γεωμετρία, είναι όπλο σε γενικές γραμμές. Αλλά είναι ένα χιλιάρι και τα έξοδα του αν δεν κάνω λάθος δεν απέχουν πολύ απ του ss αν εξαιρέσεις τα πλαστικά σε περίπτωση πτώσης. Ως εκ τούτου είναι κι αυτό παράβαση της λογικής καθημερινής χρήσης.

    Μην παρεξηγηθώ, προφανώς και είναι πιο κατάλληλο απ το gsxr 1000, αλλά ούτως ή άλλως τα 1000 μου φαίνονται υπερβολικά. Ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι για το gsxr 1000 είναι γιατί γνωρίζω ότι δεν θα έχω το ρίσκο του μεταχειρισμένου δεδομένου ότι 600-750 θα πήγαινα στα τυφλά με ένα απλό έλεγχο από εμένα και τον μηχανικό μου.

    Αν επικρατήσει η λογική τότε θα πάω σε κάτι πιο πολιτικό. Το GSXS 750 δεν το γνώριζα η αλήθεια είναι(ευχαριστώ για την ενημέρωση), δεν το έχω δει ποτέ από κοντά αλλά λίγο που το έψαξα τώρα είναι πολύ όμορφο. Άλλη επιλογή αν επικρατήσει η λογική είναι το z750, αν και δεν έχω ακούσει τα καλύτερα σχόλια.

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MadMar Προβολή μηνύματος
    Το tuono η αλήθεια είναι ότι είναι ένα μηχανάκι που μου αρέσει να το βλέπω, πλησιάζει αρκετά τις δυνατότητες ενός ss, πολύ καλά φρένα, πολύ καλή γεωμετρία, είναι όπλο σε γενικές γραμμές. Αλλά είναι ένα χιλιάρι και τα έξοδα του αν δεν κάνω λάθος δεν απέχουν πολύ απ του ss αν εξαιρέσεις τα πλαστικά σε περίπτωση πτώσης. Ως εκ τούτου είναι κι αυτό παράβαση της λογικής καθημερινής χρήσης.

    Μην παρεξηγηθώ, προφανώς και είναι πιο κατάλληλο απ το gsxr 1000, αλλά ούτως ή άλλως τα 1000 μου φαίνονται υπερβολικά. Ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι για το gsxr 1000 είναι γιατί γνωρίζω ότι δεν θα έχω το ρίσκο του μεταχειρισμένου δεδομένου ότι 600-750 θα πήγαινα στα τυφλά με ένα απλό έλεγχο από εμένα και τον μηχανικό μου.

    Αν επικρατήσει η λογική τότε θα πάω σε κάτι πιο πολιτικό. Το GSXS 750 δεν το γνώριζα η αλήθεια είναι(ευχαριστώ για την ενημέρωση), δεν το έχω δει ποτέ από κοντά αλλά λίγο που το έψαξα τώρα είναι πολύ όμορφο. Άλλη επιλογή αν επικρατήσει η λογική είναι το z750, αν και δεν έχω ακούσει τα καλύτερα σχόλια.
    Δεν σε παρεξηγεί κανένας.. Σε καταλαβαίνω απόλυτα! (κι εγώ ταλανίζομαι τον τελευταίο καιρό)

    Για το Tuono έχει ρωτήσει παλιότερα ο ptc νομίζω.. και είχαν απαντηθεί πολλά. το GSX-S το έθεσα ως πιο άγριο-πολιτικό μηχανάκι!

    Θα σου πουν οι πιο έμπειροι όμως..

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2014
    Μηνύματα
    132
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Xμμ, εγω προσωπικα για να κανω 30 χιλιομετρα πολης καθε μερα με supersport θα ηθελα να μου δινουν 50€ μεροκαματο. Τα 20€ θα πηγαιναν στο φυσιοθεραπευτη και θα μου μεναν 30€ ως αποζημιωση για την ψυχικη και σωματικη μου οδυνη.

    Αν το επαιρνες για βολτες και κοντινες ή μακρυνες καταδρομικες εξορμησεις ή εκδρομες θα σου ελεγα παρ'το, εφοσον το ειχες απωθημενο. Αλλα για μονιμο καθημερινο μεσο μετακινησης ειναι παντελως ακαταληλο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Οικογενειάρχης φρέσκος και SS μου φαίνεται παράτολμο όχι για σένα yolo αλλά για το παιδάκι που μεγαλώνετε και να το χαίρεστε!
    Αν είσαι αποφασισμενος κάντο αλλά με σύνεση και όταν θες να ξεταυλωνεις πήγαινέ σε track days και όχι στο δημόσιο δρόμο.
    Εναλλακτικά αν βρεις μηχανακι δανεικό σε track days γλιτώνεις μια αγοραπωλησία του xtιου που είναι διαχρονική αξία και θα σου κάνει βόλτα ότι ηλικία και αν γίνεις.
    Φίλε δόκτωρ, ευχαριστώ για το μήνυμα σου. Παράτολμο με την λογική που αντιλαμβάνομαι ότι εννοείς δεν είναι. Δεν είμαι άνθρωπος που θα κανιβαλιζα την τύχη μου ή την ζωή μου για να ανοίξω το γκάζι ή να κάνω τον ροσσι σε δημόσιο δρόμο. Δεν ήμουν ακόμα και στα νιάτα μου, ακόμα και όταν ήμουν εγώ κι ο εαυτός μου πόσο μάλλον τώρα! Μ αρέσει απλά ο μοτοσυκλετισμος, μ αρέσει ακόμα και που πάω στη δουλειά με τη μοτοσυκλέτα. Σχολάω και ξεφεύγει το μυαλό μου σ αυτά τα 15χμ επιστροφής στο σπίτι. Χωρίς να τρέχω, χωρίς να κάνω τον παγκόσμιο! Μ αρέσει επίσης να μου αρέσει αυτό που καβαλάω! Απλά να το βλέπω και να μου φτιάχνει τη διάθεση.
    Συνεπώς το gsxr δεν το θέλω για να ξινω γόνατα στην Κηφισιας, το θέλω γιατί θα μου άρεσε να είμαι πάνω του.
    Ίσως είναι οξύμωρο λόγω της φύσης της συγκεκριμένης μοτοσικλέτας (δεν έχει φτιαχτεί για να σε ταξιδεύει αλλά για να σου χαρίζει χαμογελα στην πίστα) και αυτός είναι ο λόγος που προβληματίζομαι!

  11. #26
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Αν δε θες το καλό, προσεγμένο 1000άρι, δώσε μου το τηλέφωνο του φίλου σου να το περιποιηθώ εγώ.
    Life begins at 45°.

  12. #27
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.282
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν δε θες το καλό, προσεγμένο 1000άρι, δώσε μου το τηλέφωνο του φίλου σου να το περιποιηθώ εγώ.
    Σατανα....ετσι μας δινεις ψεύτικες ελπίδες και μετα παιρνεις το φιεστα το ες-τι και γίνεσαι καπνος...
    Throttle that mysterious friend of ours

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν δε θες το καλό, προσεγμένο 1000άρι, δώσε μου το τηλέφωνο του φίλου σου να το περιποιηθώ εγώ.
    Χορχόδειλα είσαι αλήτης...

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2014
    Μηνύματα
    132
    Και μια μικρή υποσημείωση από την μικρή μου εμπειρία. Η μοτοσυκλέτα θέλοντας και μη είναι ένα επικίνδυνο χόμπι. Παρόλα αυτά, η νοοτροπία του αναβάτη είναι καθοριστική. Δυστυχως από αρκετές προσωπικές εμπειρίες ποτέ δεν ήταν η δύναμη της μοτοσικλέτας ο κύριος παράγοντας του μοιραίου. Από τα μαθητικά μου χρόνια μέχρι τώρα, έχω διαπιστώσει ότι βασικός παράγοντας είναι η νοοτροπία. Παιδιά με παπιά 100 κυβικών έχασαν την ζωή τους από άγνοια κινδύνου, παιδιά που έπιαναν μια δουλειά σε ντιλιβερι για να πάρουν ένα 1000αρι να βγάλουν γκομενα και όταν το έπαιρναν νόμιζαν ότι είναι παπί που απλά πας με 200χμ/ώρα και είσαι οκ έχασαν τη ζωή τους από υπερεκτίμηση των δυνατοτήτων τους. Η μηχανή δεν σκοτώνει επειδή πάει γρήγορα, η μηχανή σκοτώνει αν δεν σέβεσαι την ζωή σου, δεν σκέφτεσαι κάθε δευτερόλεπτο τι κανεις, γιατί το κανεις και αν νιώθεις άνετα τη στιγμή που το κανεις. Μου πήρε σχεδόν 4 χρόνια για να πω ότι το xt δεν με καλύπτει πια την ώρα που ακούω δίπλα μου ατομα να λένε μην παρεις ss600 γιατί σε ένα χρόνο θα το βαρεθείς και θα θες το 1000. Αυτό είναι λάθος νοοτροπία, δεν φταίει το 1000 αν το παλικάρι αυτό το παρακάνει

  15. #30
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Όλοι αυτοί που σου λένε ότι θα βαρεθείς το 600, στοιχηματίζω ότι δεν τα εξαντλούν ούτε στο 40%. Κάνε αυτό που θέλεις και μην ακούς κανέναν.








    Αν όχι, όμως, η προσφορά ισχύει.
    Life begins at 45°.

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τη βοηθεια σας παρακαλω
    από spyroszx στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2017, 18:22
  2. Παρακαλω τη βοηθεια σας για ninja 250
    από petonis στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2014, 20:21
  3. Αθήνα - Χαλκιδική, τη βοήθεια σας παρακαλώ !!!
    από efialtis στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2006, 09:07
  4. Μηχανή για κοπέλες... Τη βοήθειά σας παρακαλώ!!!
    από Trithen στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 15:02
  5. Τη γνώμη σας παρακαλώ..
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 12:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF