Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: Λαστιχα για bandit 650

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/03/2019
    Μηνύματα
    133

    Λαστιχα για bandit 650

    το στυλ οδηγησης μου δεν ειναι ουτε γρηγορο ουτε σπορ.Απλο μεταφορικο μεσο κυριως εντος πολης
    το λαστιχο που ψαχνω θελω απλα να ειναι οσο το δυνατον πιο ασφαλες οταν χρειαστει να χρησιμοποιησω αποτομα τα φρενα (δεν εχω ΑΒS) αρα μαλλον ψαχνω για μαλακο λαστιχο.χειμερινους μηνες παρκαρισμενη
    τι προτεινεται;

  2. #2
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Μπατζετ??

    πριτσεστον bt16 - pro τιμιο οικονομικο και κανει τα παντα ολα εκτος απο χωμα
    πριτσεστον s21 - μια σκαλα πιο πανω ενα τσακ πιο ακριβο

    dunlop - sportsmart TT για πιο σπορ καταστασεις πιο ακριβο επισης

    michelin - pilot road 5 - επισης ολ αραουντ λαστιχο πιο ακριβο απ το bt16-pro


    Eτσι λοιπον οπως τα λες θες απλα ενα λαστιχο να ζεσταίνεται γρηγορα οχι ντε και καλα να ναι μαλακο φουλ...εχει να κανει με τα υλικα..αν λοιπον δεν εισαι της σπορ συνομοταξίας μη χαλας λεφτα χωρις λογο.bt16 pro και εισαι αρχοντας και αν θες να ανοιξεις το γκαζακι καποια στιγμη δε νιωθουν τρατ μι...
    Throttle that mysterious friend of ours

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/03/2019
    Μηνύματα
    133
    μπατζετ κατι σχετικα φθηνο,τωρα τα λαστιχα που μου προτεινες τα βρισκω στο σκρουτζ στην κατηγορια "spor'.Μηπως θα επρεπε να ψαξω στην κατηγορια "on-road"?

  4. #4
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Ειναι στη σωστή κατηγορία..ζήτησες λάστιχο φθηνο να ζεσταίνεται γρήγορα και να κανει τη δουλεια του σωστα χωρις να σε νοιαζειτο βρεγμένο...η μόνη λυση κατ εμε ειναι αυτη...BT16 PRO
    Throttle that mysterious friend of ours

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/03/2019
    Μηνύματα
    133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Ειναι στη σωστή κατηγορία..ζήτησες λάστιχο φθηνο να ζεσταίνεται γρήγορα και να κανει τη δουλεια του σωστα χωρις να σε νοιαζειτο βρεγμένο...η μόνη λυση κατ εμε ειναι αυτη...BT16 PRO
    thanks στα υποψη

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/03/2019
    Μηνύματα
    133
    Κάποια άλλη πρόταση άποψη υπάρχει?

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Michelin Pilot Power 2CT
    pew pew pew pew pew pew !!!

  8. #8
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Roadsmart iii, T31, pilot 5 μια από τις κλασικές επιλογές για ένα touring Moto σαν τον ληστή.
    Αν είσαι ανήσυχος οδηγος πας προς s20evo/s21 ,bt16pro etc.

    Προς Θεού όμως βάλε κάτι καινούργιο...αυτό με τα λάστιχα που έχουν παρουσιαστεί πριν 7-8 κ βαλε χρόνια κ ακόμα προτείνονται με ξεπερνάει.
    Ride(s) the wind of change...

  9. #9
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Προς Θεού όμως βάλε κάτι καινούργιο...αυτό με τα λάστιχα που έχουν παρουσιαστεί πριν 7-8 κ βαλε χρόνια κ ακόμα προτείνονται με ξεπερνάει.
    Να με συμπαθας αλλα αυτο μου παρακάνει τσιτάτο για να το προσπεράσω, επειδή εχω προτείνει κι εγω στο φίλο που ρώτησε να βάλει παλιότερο μοντέλο.
    Το οτι ενα μοντελο ελαστικών ειναι στην πιάτσα καποια χρόνια: 1)δεν το κάνει αυτομάτως ξεπερασμένο.κάποιοι μάλιστα προτείνουμε βάση προσωπικής εμπειρίας και οχι του τι σπεξ δίνονται στον Τυπο.
    2)δε σημαίνει οτι δεν θα εχει φρέσκια ημερομηνία παραγωγής.
    3)μοιάζει απο αφοριστικο μέχρι τα όρια της ακύρωσης των λόγων κάποιων άλλων. Αν εσύ στην τελική θες, για όποιους λόγους, να φοράς παντα το τελευταίο μοντέλο,είναι δικαίωμα σου. Δεν ειναι ομως η αποκλειστική και η μόνη ορθή επιλογή,για όλους.
    Τα παραπάνω εννοείται δε τα γράφω με εχθρική διάθεση προς εσένα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  10. #10
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Roadsmart iii, T31, pilot 5 μια από τις κλασικές επιλογές για ένα touring Moto σαν τον ληστή.
    Αν είσαι ανήσυχος οδηγος πας προς s20evo/s21 ,bt16pro etc.

    Προς Θεού όμως βάλε κάτι καινούργιο...αυτό με τα λάστιχα που έχουν παρουσιαστεί πριν 7-8 κ βαλε χρόνια κ ακόμα προτείνονται με ξεπερνάει.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Να με συμπαθας αλλα αυτο μου παρακάνει τσιτάτο για να το προσπεράσω, επειδή εχω προτείνει κι εγω στο φίλο που ρώτησε να βάλει παλιότερο μοντέλο.
    Το οτι ενα μοντελο ελαστικών ειναι στην πιάτσα καποια χρόνια: 1)δεν το κάνει αυτομάτως ξεπερασμένο.κάποιοι μάλιστα προτείνουμε βάση προσωπικής εμπειρίας και οχι του τι σπεξ δίνονται στον Τυπο.
    2)δε σημαίνει οτι δεν θα εχει φρέσκια ημερομηνία παραγωγής.
    3)μοιάζει απο αφοριστικο μέχρι τα όρια της ακύρωσης των λόγων κάποιων άλλων. Αν εσύ στην τελική θες, για όποιους λόγους, να φοράς παντα το τελευταίο μοντέλο,είναι δικαίωμα σου. Δεν ειναι ομως η αποκλειστική και η μόνη ορθή επιλογή,για όλους.
    Τα παραπάνω εννοείται δε τα γράφω με εχθρική διάθεση προς εσένα.
    Θα συμφωνήσω με τον gayro.
    πχ στο Hornet 900 εδω και 5 χρόνια βάζω τα Diablo Sport που είναι πολύ τίμια λάστιχα και τα κάνουν όλα καλά. Παλιό μοντέλο ελαστικών που βγαίνει ακόμα και σε πολύ καλή τιμή.
    Τα πιο νέα μοντέλα που έχω δοκιμάσει δεν μου έδωσαν την εντύπωση οτι προσφέρουν κάτι παραπάνω εκτός απο πιο ακριβή τιμή.

    Επίσης έχω σε 3 κλασσικές Μοτο τα Bridgestone ΒΤ45 που είναι μοντέλο του κάποτε (προ Radial εποχής) και είναι ακόμα και σήμερα απο τα καλύτερα για παλιές μοτο με παλιές διαστάσεις.
    Υπάρχει καλύτερο λάστιχο πλέον αλλά είναι πολύ πιο ακριβό.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #11
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Να με συμπαθας αλλα αυτο μου παρακάνει τσιτάτο για να το προσπεράσω, επειδή εχω προτείνει κι εγω στο φίλο που ρώτησε να βάλει παλιότερο μοντέλο.
    Το οτι ενα μοντελο ελαστικών ειναι στην πιάτσα καποια χρόνια: 1)δεν το κάνει αυτομάτως ξεπερασμένο.κάποιοι μάλιστα προτείνουμε βάση προσωπικής εμπειρίας και οχι του τι σπεξ δίνονται στον Τυπο.
    2)δε σημαίνει οτι δεν θα εχει φρέσκια ημερομηνία παραγωγής.
    3)μοιάζει απο αφοριστικο μέχρι τα όρια της ακύρωσης των λόγων κάποιων άλλων. Αν εσύ στην τελική θες, για όποιους λόγους, να φοράς παντα το τελευταίο μοντέλο,είναι δικαίωμα σου. Δεν ειναι ομως η αποκλειστική και η μόνη ορθή επιλογή,για όλους.
    Τα παραπάνω εννοείται δε τα γράφω με εχθρική διάθεση προς εσένα.
    Προφανως κ κανουμε κουβεντα δεν παρεξηγω.

    Η λογικη η δικη μου ειναι πως εν ετη 2019 σιγουρα τεχνολογικα τα τελευταια ελαστικα ειναι καλυτερα απο ενα οποιοδηποτε ελαστικο 7-8ετιας.
    Τοτε μπορει να ηταν σουπερ ντουπερ γαματο κ να σου εκανε τελεια δεν αντιλεγω. Κ γω οπου βρεθβ κ σταθω εκθειαζω το Qualifier RR που το εβαζα συνεχεια αλλα πλεον δεν νομιζω να το εψαχνα να το βαλω (κ ας εβγαινε στην παραγωγη).
    Απλα οσο περναει ο καιρος κ η τεχνολογια των ελαστικων βελτιωνεται προς οφελος μας (πες το διαρκεια, κρατημα σε στεγνο/βρεγμενο, καταναλωση κ.ο.κ) θεωρω μη λογικο να βαλω κατι τοσο παλιο.
    Αν εισαι εμπειρος αναβατης (Πες εσυ, Ο Αρης απο κατω) ξερεις τι θα βαλεις κ τι περιμενεις αλλα ενας οχι τοσο εμπειρος θεωρω πως το καλυτερο για αυτον θα ειναι να βαλει το καλυτερο (για αυτον).

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Θα συμφωνήσω με τον gayro.
    πχ στο Hornet 900 εδω και 5 χρόνια βάζω τα Diablo Sport που είναι πολύ τίμια λάστιχα και τα κάνουν όλα καλά. Παλιό μοντέλο ελαστικών που βγαίνει ακόμα και σε πολύ καλή τιμή.
    Τα πιο νέα μοντέλα που έχω δοκιμάσει δεν μου έδωσαν την εντύπωση οτι προσφέρουν κάτι παραπάνω εκτός απο πιο ακριβή τιμή.

    Επίσης έχω σε 3 κλασσικές Μοτο τα Bridgestone ΒΤ45 που είναι μοντέλο του κάποτε (προ Radial εποχής) και είναι ακόμα και σήμερα απο τα καλύτερα για παλιές μοτο με παλιές διαστάσεις.
    Υπάρχει καλύτερο λάστιχο πλέον αλλά είναι πολύ πιο ακριβό.
    Αρη για κλασσικες μοτο δεν ξερω οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη.
    Στα υπολοιπα οπως ειπα κ στον gayro εσυ που ξερεις τι θεελεις κ τι κανεις μπορει το Diablo να συνεχιζεις να το βαζεις για συγκεκριμενους λογους (χαμηλη τιμη γι αυτα που προσφερει) αλλα ενας αλλος αναβατης με ενα hornet 900 να μην ενιωθε την ασφαλεια που νιωθεις εσυ με το πιρελι.
    Προσωπικα πιστευω πως ενας μεσος αναβατης με ενα μοτο στυλ bandit θεωρω τα sport touring ελαστικα ειναι το καλυτερο για ολες τις χρησεις που θα κανει.

    Εγω αυτο θα εβαζα κ ας το κυνηγαω που λεει ο λογος.
    Ride(s) the wind of change...

  12. #12
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Μα κι εγώ σπορτουρινγκ πρότεινα στο φιλο.
    Τα ΒΤ023.
    Οτι θα εκτιμήσει ως ποιότητες σε ενα παλιό ελαστικό κάποιος έμπειρος,τα ιδια θα εκτιμήσει και ο άπειρος.
    Δηλαδή παράδειγμα: το κράτημα στο βρεγμένο ειναι ψιλο νομπρεηνερ. Ή κρατάει ή οχι και τόσο.
    Απλα ο εμπειροτερος θα ξερει να αναγνωρίσει τι ειναι αυτό που το ελαστικο του το κανει σωστά.
    Αν λοιπόν μπορείς να βρεις ολα τα qualities που ψάχνεις σε μια τιμη χαμηλότερη, γιατί να μην κανεις αυτη την επιλογή;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  13. #13
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Μα κι εγώ σπορτουρινγκ πρότεινα στο φιλο.
    Τα ΒΤ023.
    Οτι θα εκτιμήσει ως ποιότητες σε ενα παλιό ελαστικό κάποιος έμπειρος,τα ιδια θα εκτιμήσει και ο άπειρος.
    Δηλαδή παράδειγμα: το κράτημα στο βρεγμένο ειναι ψιλο νομπρεηνερ. Ή κρατάει ή οχι και τόσο.
    Απλα ο εμπειροτερος θα ξερει να αναγνωρίσει τι ειναι αυτό που το ελαστικο του το κανει σωστά.
    Αν λοιπόν μπορείς να βρεις ολα τα qualities που ψάχνεις σε μια τιμη χαμηλότερη, γιατί να μην κανεις αυτη την επιλογή;
    Εχεις προτεινει BT23? Δεν το ειδα καπου. Εχασα κατι μαλλον...
    Κρατημα στο βρεγμενο νομπρεινερ? Δεν νομιζω. Πολυ βασικο θεωρω ειδικα στους κωλοδρομους που γυρνοβολαμε.
    Για εμενα το να κοιτας την διαρκεια, το χρονο που απαιτει για ζεσταμα (αναλογως χρησεως) κ αποδοση στο βρεγμενο ειναι πολυ σημαντικα.

    Μπορει στο Gsxr να φοραω Gpracer αλλα ξερω οτι στο βρεγμενο μπαινει στοπ κ παμε σαν κυριες γιατι συνηθως θα βγει βολτα με καλο καιρο.
    Αλλα σε μοτο commuter θα εβαζα σιγουρα ενα που να εχει καλη αποδοση στο βρεγμενο. Θεωρω ουτως η αλλως θα ζεσταθει μετα απο λιγο.
    Ο λογος που δεν θα εβαζα πλεον Qualifier ειναι γιατι υπαρχει πλεον καλυτερο ελαστικο (all around).

    Εντω μεταξυ αν δεις δοαφορες μεταξυ BT23 κ Τ31 μιλαμε για ενα 50αρικο.
    Εσυ ακομα το BT23 θα εβαζες?
    Ride(s) the wind of change...

  14. #14
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Εχεις προτεινει BT23? Δεν το ειδα καπου. Εχασα κατι μαλλον...
    Κρατημα στο βρεγμενο νομπρεινερ? Δεν νομιζω. Πολυ βασικο θεωρω ειδικα στους κωλοδρομους που γυρνοβολαμε.
    Για εμενα το να κοιτας την διαρκεια, το χρονο που απαιτει για ζεσταμα (αναλογως χρησεως) κ αποδοση στο βρεγμενο ειναι πολυ σημαντικα.

    Μπορει στο Gsxr να φοραω Gpracer αλλα ξερω οτι στο βρεγμενο μπαινει στοπ κ παμε σαν κυριες γιατι συνηθως θα βγει βολτα με καλο καιρο.
    Αλλα σε μοτο commuter θα εβαζα σιγουρα ενα που να εχει καλη αποδοση στο βρεγμενο. Θεωρω ουτως η αλλως θα ζεσταθει μετα απο λιγο.
    Ο λογος που δεν θα εβαζα πλεον Qualifier ειναι γιατι υπαρχει πλεον καλυτερο ελαστικο (all around).
    νομπρέηνερ με την έννοια ότι ξέρεις αν αποδίδει σωστα στο βρεγμένο ή όχι.
    Τα χαρακτηριστικά που αναφέρεις, μαζί με την απόδοση τους σε κράτημα σε πολύ γρήγορη και οριακή σε κλίσεις οδήγηση, την συνολική χιλιομετρική τους απόδοση και τέλος την στο πάτωμα τιμή τους (~200€) είναι που με κάνουν και τα προτείνω με τόση θέρμη.
    Και αντε εμένα πες με biased.
    Τα φοράνε 3 ακόμα που ξέρω απο εδώ που θα συμφωνήσουν με την κριτική αυτη.
    Ένας απο αυτους με χορνετ 900 , φόραγε τα s20evo. τα λάστιχα δεν τον βόλεψαν ποτέ.δεν του εμπνέαν την εμπιστοσύνη που γύρευε και πριν 2 βδομάδες που αλλάχτηκαν, είχαν ανοίξει κιόλας στα ούτε 10Κ χλμ με χρήση ήπια.
    Θεωρητικά τα s20evo έπρεπε τουλάχιστον στο στεγνό να σπέρνουν, σε σύγκριση με τα 023. αυτό στα χαρτιά.
    γιατι στο δρομο άλλα είδαμε. Ο φίλος ¨πέταξε" 70-80€ ας πούμε στα σκουπίδια γιατί θεώρησε ότι ε μωρέ πιο καινούρια,πιο σπορ,πιο...πιο...πιο..., θα είναι καλύτερα απο τα παλιά.
    Το τι παρουσιάζουν οι εταιρείες στα χαρτιά με το τι παίζει στο δρόμο,στο κάθε μηχανακι και στα γούστα του κάθε αναβάτη έχει διαφορά.
    Οπότε γιατί να παίξω το παιχνίδι του μάρκετινγκ που λίγο ή πολύ μας βάζουνε;


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Εντω μεταξυ αν δεις δοαφορες μεταξυ BT23 κ Τ31 μιλαμε για ενα 50αρικο.
    Εσυ ακομα το BT23 θα εβαζες?
    ξέροντας (έχοντας φάει ήδη 2 σετ απο δαύτα) ότι τα όποια 023 με καλύπτουν απόλυτα και με το παραπάνω, τότε το 50ρικο θα προτιμήσω να το κάνω βόλτα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  15. #15
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    νομπρέηνερ με την έννοια ότι ξέρεις αν αποδίδει σωστα στο βρεγμένο ή όχι.
    Τα χαρακτηριστικά που αναφέρεις, μαζί με την απόδοση τους σε κράτημα σε πολύ γρήγορη και οριακή σε κλίσεις οδήγηση, την συνολική χιλιομετρική τους απόδοση και τέλος την στο πάτωμα τιμή τους (~200€) είναι που με κάνουν και τα προτείνω με τόση θέρμη.
    Και αντε εμένα πες με biased.
    Τα φοράνε 3 ακόμα που ξέρω απο εδώ που θα συμφωνήσουν με την κριτική αυτη.
    Ένας απο αυτους με χορνετ 900 , φόραγε τα s20evo. τα λάστιχα δεν τον βόλεψαν ποτέ.δεν του εμπνέαν την εμπιστοσύνη που γύρευε και πριν 2 βδομάδες που αλλάχτηκαν, είχαν ανοίξει κιόλας στα ούτε 10Κ χλμ με χρήση ήπια.
    Θεωρητικά τα s20evo έπρεπε τουλάχιστον στο στεγνό να σπέρνουν, σε σύγκριση με τα 023. αυτό στα χαρτιά.
    γιατι στο δρομο άλλα είδαμε. Ο φίλος ¨πέταξε" 70-80€ ας πούμε στα σκουπίδια γιατί θεώρησε ότι ε μωρέ πιο καινούρια,πιο σπορ,πιο...πιο...πιο..., θα είναι καλύτερα απο τα παλιά.
    Το τι παρουσιάζουν οι εταιρείες στα χαρτιά με το τι παίζει στο δρόμο,στο κάθε μηχανακι και στα γούστα του κάθε αναβάτη έχει διαφορά.
    Οπότε γιατί να παίξω το παιχνίδι του μάρκετινγκ που λίγο ή πολύ μας βάζουνε;



    ξέροντας (έχοντας φάει ήδη 2 σετ απο δαύτα) ότι τα όποια 023 με καλύπτουν απόλυτα και με το παραπάνω, τότε το 50ρικο θα προτιμήσω να το κάνω βόλτα.
    Οκ ας θεωρησουμε οτι λογο χρησης 2-3ων σετ εισαι πολυ ικανοποιημενος κ το βαζεις συνεχεια.
    Πιστευεις οτι δεν μπορει το επομενο ελαστικο να ειναι πολυ καλυτερο απο αυτο που φορας τοσα χρονια?

    Το παραδειγμα που αναφερεις καλλιστα θα μπρουσα να σου πω πως ο κουμπαρος μου με bandit 650 (150Κ στο κοντερ) εβαλε s20evo κ επαθε πλακα.
    Ηδη 12Κ απανω στο μοτο κ πινει νερο στο ονομα τους. Κ μιλαμε τβρα για οδηγο που η φραση του πινει το αιμα ειναι λιγη για να καταλαβεις τον τροπο οδηγησης.
    Οποτε για να ανοιξει ελαστικο υπηρχε θεμα εξ εργοστασιου.

    Ειναι μια κουβεντα χωρις τελος (κατα την γνωμη μου) αλλα δεν θεωρω πως ολα ειναι μαρκετινγκ.
    Αυτο το 50αρικο που θα το φας στην βολτα (κ καλα θα κανεις) μπορει αυριο μεθαυριο να αποδειχθει σωτηριο σε μια κατασταση δυσκολη.

    Με την ιδια λογικη κ ενα κρανος ή μπουφαν/μποτες δεν χρειαζεται να παρεις κατι πολυ ακριβο/τελευταιο τεχνολογικα διοτι κ με κατι παλαιοτερο κανεις την δουλεια σου (με τα τοτε επιπεδα ασφαλειας).
    Κ τα λοιπα τα τρως μπριζολιδια στην βολτα σου!!

    Ο καθενας προφανως θα κανει οτι νομιζει...απλα οπως προειπα (κατ εμε) ολο κ καποιο μοντελο ελαστικου θα ταιριαξει κ δεν θα χρειαζεται να ειναι 10ετιας.
    Ride(s) the wind of change...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 169
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2019, 12:42
  2. Λάστιχα για Transalp 650 του 2002 ! ! !
    από sakisvolos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2009, 01:30
  3. Λάστιχα για gs 650
    από SKIP στο forum BMW
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2005, 16:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF