Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ

  1. #1

    ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ

    ποσες φορες σας εχει τυχει προπορευομενο οχημα να κανει το γνωστο αδειασμα

    τσιγαρα ανναμενα...αναψυκτικα,..σαντουιτς..χαρτια..μεχρι και μηλο μου εσκασε προχθες

    υπαρχει λυση??

    1. αφου τους φτασω τους κραζω η μουτζωνω ...μπας και δεν το ξανακανουν

  2. #2
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    αν σε παιρνει σταματας τα μαζευεις και του τα ξαναπετας μεσα απο το παραθυρο...... λεγοντας οτι κατι του επεσε και ευτυχος που το μαζεψες αλλιως θα το εχανε.

    καποιος απο εδω μεσα το εκανε (για να μην του κλεψω το copyright)

  3. #3
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Περιστατικο, ταξιδευω επι της εθνικης και περιπου λιγο πριν το Αγιο Κωνσταντινο εχουν τοτε εργα..Την ωρα που λογο των εργων περναω κολλητα και πολυ σιγα ενα παλιο λεωφορειο(αυτα που ανοιγουν τα παραθυρα) αισθανομαι ενα κατακλυσμο...κοιταω και εχω μουλιασει σε ενα κολλωδες ζουμι..Τα παιρνω στο κρανιο, περναω το λεωφορειο και πεπεισμενος οτι δεν μπορει να εγινε στη τυχη, σταματαω μπροστα στο λεωφορειο και βαραω τη πορτα να μου ανοιξουν...Ο οδηγος σαστιζει και ψιλο θυμωμενα μου ανοιγει τη πορτα.Μπαινω οπως ειμαι μεσα με το κρανος και ουρλιαζοντας πιο μα....κας μπλα μπλα μπλα....Το Θεικο, σηκωνετε γιαγια με φωνη που τρεμει και μου ζηταει συγνωμη..Κατεβηκα απο το λεωφορειο και εφυγα...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  4. #4
    Kouklaki mou omorfo Το avatar του/της johnpagr
    Εγγραφή
    09/05/2004
    Μηνύματα
    936
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
    Περιστατικο, ταξιδευω επι της εθνικης και περιπου λιγο πριν το Αγιο Κωνσταντινο εχουν τοτε εργα..Την ωρα που λογο των εργων περναω κολλητα και πολυ σιγα ενα παλιο λεωφορειο(αυτα που ανοιγουν τα παραθυρα) αισθανομαι ενα κατακλυσμο...κοιταω και εχω μουλιασει σε ενα κολλωδες ζουμι..Τα παιρνω στο κρανιο, περναω το λεωφορειο και πεπεισμενος οτι δεν μπορει να εγινε στη τυχη, σταματαω μπροστα στο λεωφορειο και βαραω τη πορτα να μου ανοιξουν...Ο οδηγος σαστιζει και ψιλο θυμωμενα μου ανοιγει τη πορτα.Μπαινω οπως ειμαι μεσα με το κρανος και ουρλιαζοντας πιο μα....κας μπλα μπλα μπλα....Το Θεικο, σηκωνετε γιαγια με φωνη που τρεμει και μου ζηταει συγνωμη..Κατεβηκα απο το λεωφορειο και εφυγα...

    Eprepe na ths zhtouses thn syntagh tou kafe / xymoy pou eftiakse kai thn dief8ynsh katoikias ths gia na ths sthleis ton logariasmo ka8arhstiriou !!!

    (ai sto diatano ta baza)
    Καλά τα έγραφε το Manual ...

    Twra exoume alou eidous ma8hmata !!!!!!!! Εκπ/ση Γιου σε μαθηματα ισορροπίας σε ποδήλατο

    Κίτρινο Mamouni (βάνδαλοι θα σας σκήσω)

  5. #5
    φιλε rsp γαμω τα σκηνικα !!!!!!!!!!!καλως επραξες για μενα ..μιλαμε για τρελα πραγματα

    ειπαμε χαλια οι δρομοι,οδηγοι δεν σε δινουν σημασια
    αλλα αυτο ΤΟ αδεισμα δεν παει αλλο
    να αναψουν και λιγο τα αιματα
    ενταξει δε λεμε να φωναξουμε και τροχαια για τον λογο αυτο,ποιος το κανει αλλωστε....αλλα τουλαχιστον ΚΡΑΞΙΜΟ ΓΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

  6. #6
    ThE ArT oF DowNLoAdinG Το avatar του/της crazykiller
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    218
    Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
    αν σε παιρνει σταματας τα μαζευεις και του τα ξαναπετας μεσα απο το παραθυρο...... λεγοντας οτι κατι του επεσε και ευτυχος που το μαζεψες αλλιως θα το εχανε.
    καποιος απο εδω μεσα το εκανε (για να μην του κλεψω το copyright)
    Και άλλος από εδώ μέσα το έκανε. Και ήταν και ένστολος κιόλας εν ώρα υπηρεσίας.....
    LeT ThE GooD TiMeS RoLL

  7. #7
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Μπάααααα... δε νομίζω ότι θα τους αποτρέψει κανείς από το να πετάξει ξανά κάτι από το παράθυρο. (Αλίμονο κι εγώ επαινώ όσους κάνουν το παραμικρό ως διαμαρτηρία).
    Το μόνο που ίσως αλλάξει είναι να κοιτάξουν πρώτα πίσω μήπως έρχεται κανένας αλήτης τσαντάκιας μηχανόβιος και τον κράξει και μετά θα αμολύσουν την μπανανόφλουδα...

    ΓΥΦΤΟΙ!!!!!!!
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    ένα άλλο πολύ εκνευριστικό που τρελαίνομαι όταν το βλέπω είναι στο φανάρι να ανήγει ο άλλος την πόρτα από το κουτί του και να αδείζει όλο το τασάκι στο δρόμο.....και να το χτυπάει κιόλας μην μείναι καμία στάχτη στο τασάκι και του λερώσει την ατμόσφαιρά στο γαμωκούτι του :a015: :a015:
    ρίχνω πολύ μπινελίκι....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  9. #9
    Kouklaki mou omorfo Το avatar του/της johnpagr
    Εγγραφή
    09/05/2004
    Μηνύματα
    936
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    ένα άλλο πολύ εκνευριστικό που τρελαίνομαι όταν το βλέπω είναι στο φανάρι να ανήγει ο άλλος την πόρτα από το κουτί του και να αδείζει όλο το τασάκι στο δρόμο.....και να το χτυπάει κιόλας μην μείναι καμία στάχτη στο τασάκι και του λερώσει την ατμόσφαιρά στο γαμωκούτι του :a015: :a015:
    ρίχνω πολύ μπινελίκι....
    Mamato skinhko !!!! to exw dei kai egw se fanari to vrady...




    lofaki ta apotsigara, oi staxtes kai ta prof@l@ktika !!!!


    :rotflmao:
    Καλά τα έγραφε το Manual ...

    Twra exoume alou eidous ma8hmata !!!!!!!! Εκπ/ση Γιου σε μαθηματα ισορροπίας σε ποδήλατο

    Κίτρινο Mamouni (βάνδαλοι θα σας σκήσω)

  10. #10
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
    lofaki ta apotsigara, oi staxtes kai ta prof@l@ktika !!!!
    Gamikoulas o typos e???

  11. #11
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    KOK
    arthro12
    2. Δεν επιτρέπεται η απόθεση η εγκατάλειψη ή η απόρριψη οιουδήποτε αντικειμένου ή ύλης στις οδούς, εφόσον παρακωλύει έστω και κατ’ ελάχιστο την κυκλοφορία των πεζών και των οχημάτων, ως και τη στάθμευση των οχημάτων.
    Δεν επιτρέπεται επίσης να χύνονται στις οδούς ουσίες ή υλικά, τα οποία μπορούν να καταστήσουν την οδό ολισθηρή (π.χ. νερά, λάδια, ασβέστης κλπ.).

    3. Δεν επιτρέπεται η απόρριψη από το όχημα οποιουδήποτε αντικειμένου, έστω και αν από αυτό δεν καθίσταται επικίνδυνη, ούτε παρακωλύεται η κυκλοφορία.
    Δεν επιτρέπεται η απόρριψη από το όχημα κάθε αντικειμένου ή ουσίας που μπορεί να προκαλέσει πυρκαγιά ή να ρυπάνει το περιβάλλον.


  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
    KOK
    arthro12
    2. Δεν επιτρέπεται η απόθεση η εγκατάλειψη ή η απόρριψη οιουδήποτε αντικειμένου ή ύλης στις οδούς, εφόσον παρακωλύει έστω και κατ’ ελάχιστο την κυκλοφορία των πεζών και των οχημάτων, ως και τη στάθμευση των οχημάτων.
    Δεν επιτρέπεται επίσης να χύνονται στις οδούς ουσίες ή υλικά, τα οποία μπορούν να καταστήσουν την οδό ολισθηρή (π.χ. νερά, λάδια, ασβέστης κλπ.).

    3. Δεν επιτρέπεται η απόρριψη από το όχημα οποιουδήποτε αντικειμένου, έστω και αν από αυτό δεν καθίσταται επικίνδυνη, ούτε παρακωλύεται η κυκλοφορία.
    Δεν επιτρέπεται η απόρριψη από το όχημα κάθε αντικειμένου ή ουσίας που μπορεί να προκαλέσει πυρκαγιά ή να ρυπάνει το περιβάλλον.

    ΚΠΣ (ΚΩΔΙΚΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ)
    άρθρο 15
    επιτρέπεται η θραύση του κεφαλιού ή οποιοδήποτε άλλου σημείου του σώματος του ατόμου που εναποθέτει απορρίματα στο δρόμο...
    υποσημείωση:η θραύση πρέπει να πραγματοποιείται με τη βοήθεια του κράνους προς βεβαίωση του αναγκαίου αποτελέσματος.....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  13. #13
    περναω κατα τις δεκα το βραδυ απο πλατεια συνταγματος ,λιγο πιο μπροστα ενα τουτου μπροστα μου οπου ενας παρακμιακος τυπος εκτεινει το χερι του εξω απο το παραθυρο το πεταει το αναμμενο του τσιγαρο λες και ειναι στην αυλη του σπιτιου του και περναει χιλιοστα απο το κεφαλι μου,παω διπλα του και ακολουθει ο εξης διαλογος ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ,ΤΑΣΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔ... ΣΟΥ? απαντηση ''ΑΙ ΓΑΜ...ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ'' καλως .φτανουμε στο φαναρι μπροστα στα μποντυλαιν στη φιλελληνων ,αναβω και γω ενα τσιγαρακι και με το που ξεκιναμε ξαναπαω διπλα του και του σκαω το δικο μου τσιγαρο μεσα απο το παραθυρο,ο τυπος τα ειδε ολα και εγω λουις.αναλογιζομενος μετα αν επραξα σωστα,το μονο που σκεφτηκα ηταν τι θα γινοταν αν εσκαγε το τσιγαρο του στη μουρη μου...απλα...γαμη@ι θελουν ολοι,κροτιδα θα επρεπε να ειχα να του πεταγα,να νομιζει οτι του την πεσαν ταλιμπαν

  14. #14
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    [B],αναβω και γω ενα τσιγαρακι

    καλα καπνιζεις εν κινησει??εισαι τσακαλι
    το σιγουρο ειναι οτι θα σου ξανασυμβει παντως αργα η γρηγορα
    ακρη δεν προκειται να βγει αρα...
    και ευγενικα να τον μιλουσες θα σε εγραφε στα @ρχιδι@ του
    μερικες φορες σκεφτομαι εκεινη την στιγμη να ημουν μπατσος η ασφαλιτης

  15. #15
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    ,αναβω και γω ενα τσιγαρακι

    καλα καπνιζεις εν κινησει??εισαι τσακαλι
    το σιγουρο ειναι οτι θα σου ξανασυμβει παντως αργα η γρηγορα
    ακρη δεν προκειται να βγει αρα...
    και ευγενικα να τον μιλουσες θα σε εγραφε στα @ρχιδι@ του
    μερικες φορες σκεφτομαι εκεινη την στιγμη να ημουν μπατσος η ασφαλιτης
    η δε διαβαζεις ολο το μυνημα η απλα δε το καταλαβες,ΜΑς ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ με τον σκοπο που προανεφερα.και πλεον οχι δε καπνιζω εν κινισει γιατι την πατησα αρκετες φορες με καμμενα απο καφτρες ρουχα

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 4 χτυπηματα στο SΗΑrΚ μου ,κανενα στο κεφαλι μου...
    από Aggelos_SV στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2007, 13:51
  2. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2006, 08:50
  3. Σκουπίδια στο φίλτρο λαδιού.
    από spiros_klr στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2006, 22:28
  4. Αν του έφερνα το λουκέτο στο κεφάλι θα έφταιγα;
    από bonepeeler στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2005, 14:43
  5. Οι mod ότι τους έρθει στο κεφάλι κάνουν...
    από nimbus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2005, 10:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF