Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 36 από 36

Θέμα: honda supra x helmin 125,honda astrea 110,crypton s 115,daytona velos 125

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της JasonEV
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    210
    Αν ψαχναμε παπι για ντελιβερι τοτε οι προτασεις μου θα πηγαινανε σε crypton r, kaze r η κατι πιο νεο αλλα επωνημο. Αν θες ομως να κανεις και μερικες κοντινες εκδρομουλες ενα crypton x ειναι μαλλον μονοδρομος. Κατα τα αλλα σιγουρα ενα 250αρι ειναι καλυτερη επιλογη για εκδρομουλες. Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα ομως.

  2. #32
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Grigoris8 Προβολή μηνύματος
    Σημφονω με αυτο που λες και εχεις δικιο οτι θα κανω ετσι καλιος καπιες βελτιοσεις αλλα δεν υπαρχουν μερικες μικρες 'υγιες' να το πω και ετσι βελτιοσεις για να παει λιγο πιο γρηγορα ενα παπι;Δεν μου αρεσουν οι καγκουριες απλα θελω ενα παπι παρομιο με το κρυπτον χ ετσι οπως βγενει απο τη μανα του π.χ γρηγορο ,ομορφο,αξιοπηστο (οταν ενοω γρηγορο ενοω να ανεβασω λιγο κιλα ροπης και αλογα να ειναι λιγο πιο δηνατο απο τη μανα του οχι να το πειραξω πολυ και να εχω αλα προβληματα μετα )και ψαχνω μια λιση για να μη παρω το κρυπτον χ εχεις κατι να μου προτινεις;Θα επερνα ενα απο τα αλα με σημπλεκτη στο χερι αυτα τα κενουργια honda gtr,sym vf,αλλα το θελω και για ντιληβερι οποτε δεν βολευει με σημπλεκτη στο χερι θα επερνα απο τη το daytona velos που ειναι ωραιο μου αρεσει αλα δεν ξερω αν αντεχει η αν μετα απο 2 χρονια εχει γινει χρεπει και τριζουν τα πλαστικα γτ εχω ακουσει πολα για daytona και σηνεργιο συχνα και ειμαι λιγο προβληματισμενος απο την αλη και το κυπτον σ ειναι ωραιο αλλα επιδι το εχουν αλαξει απο σπορ εμφανισι σε πιο κιριλε ισως δν αντεχει μερικες μικροβελτιοσεις παλι δεν ξερω καλα κιολας θα ακολουθησω τη γνωμη σου

    Φίλε, δεν αφήνεις τις βελτιώσεις, να πας να πιάσεις κάνα βιβλίο; Μας έχεις βγάλει τα μάτια.
    Life begins at 45°.

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.454
    Δεν εχεις συνηθισει απο τον παπασουζα;

  4. #34
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Ο Παπασούζας έχει και μια ηλικία, δεν είναι πιτσιρικάς. Αυτό που συμβαίνει με τα νέα παιδιά σήμερα είναι τραγικό.
    Life begins at 45°.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ο Παπασούζας έχει και μια ηλικία, δεν είναι πιτσιρικάς. Αυτό που συμβαίνει με τα νέα παιδιά σήμερα είναι τραγικό.
    Εσύ το βλέπεις αλλά εγώ το ζω ...Η 15χρονη δικιά μου είναι του 19,5 και ξέρεις πόσες φορές την πιάνω να έχει άγνωστες λέξεις ,δεν φαντάζεσαι πόσο τα κινητά τους έχουν περιορίσει το λεξιλόγιο

  6. #36
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Κατωχος Daytona velos κάτι μήνες τώρα , απολύτως ευχαριστημένος , πάρα πολύ πιο προσεγμένο παπί από το σπρίντερ , το έχω πάει και 110χλμ και δεν τρίζει , δεν βρίσκω τον λόγο να βάλεις τόσα παραπάνω λεφτά για να γράφει απλά χοντα πάνω το παπι και επίσης έχει και 3 χρόνια εγγύηση και 2 χρόνια δωρεάν σέρβις και είναι και όμορφο


    Εγώ δεν θα το άλλαζα , η απόφαση δική σου

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. honda supra-x 125 helmin
    από mpampis1979 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2019, 20:50
  2. Τρακάρισμα από Yamaha CRYPTON X σε HONDA SUPRA X HELMIN
    από YAMAYAMA21 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2018, 17:47
  3. Honda supra x 125 η κατι αλλο;
    από Manos86 στο forum Honda
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2016, 20:33
  4. Suzuki AG Address vs Honda ANF 125 Innova vs Yamaha Crypton R 115 vs Modenas Kristar
    από sNaKeGT στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2012, 01:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF