Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 35 από 35

Θέμα: Δεν ξερω αν γερναω εγω.......

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Όταν κάτσεις πίσω από τη διάβαση πεζών στο φανάρι μπορείς να διακρίνεις σχεδόν πάντα το χρώμα. Προσωπικά δε πατάω πότε τη διάβαση. Αυτό που είπε ο Λεωνίδας το είχα πάθει και εγώ πιο παλιά όταν ειμουν ντελιβερι.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της yannis24
    Εγγραφή
    21/02/2005
    Μηνύματα
    601
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Όταν κάτσεις πίσω από τη διάβαση πεζών στο φανάρι μπορείς να διακρίνεις σχεδόν πάντα το χρώμα. Προσωπικά δε πατάω πότε τη διάβαση. Αυτό που είπε ο Λεωνίδας το είχα πάθει και εγώ πιο παλιά όταν ειμουν ντελιβερι.
    Και εγώ παντα πίσω απο την διάβαση κάθομαι στο μέτρο σχεδόν.....
    Στην Λεωφόρο Βουλιαγμανης πχ, 1 μέτρο πίσω απο την διάβαση, στο κέντρο του δρόμου αμα εισαι, δεν βλέπεις το χρώματα στο φανάρι, ουτε στο δεξί ουτε στο αριστερό.....

    «Αυτούς που χόρευαν τους είπαν τρελούς εκείνοι που δεν μπορούσαν να ακούσουν την μουσική»

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yannis24 Προβολή μηνύματος
    Και εγώ παντα πίσω απο την διάβαση κάθομαι στο μέτρο σχεδόν.....
    Στην Λεωφόρο Βουλιαγμανης πχ, 1 μέτρο πίσω απο την διάβαση, στο κέντρο του δρόμου αμα εισαι, δεν βλέπεις το χρώματα στο φανάρι, ουτε στο δεξί ουτε στο αριστερό.....
    Εδώ να δεις τι γίνεται. Σε ένα φανάρι έχει μπει ένα δέντρο και δε φαίνεται καθόλου. Πρέπει να πας από κάτω για να το δεις και σε ένα άλλο είναι μια πινακίδα μπροστά που ενημερώνει για το προορισμό που θα πας.Αυτό το φανάρι είναι στη Καζαντζίδη στο ύψος του σκλαβενιτη. Είναι περιφερειακή οδός και αναπτυσσεις ταχύτητα. Μόνο όταν πας από κάτω βλέπεις το χρώμα. Άστα να πάνε.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Στην Μεσογείων δεν φαίνονται όπου και να είσαι πάντως.Κάνεις αγώνα να κοιτάξεις σε ένα συγκεκριμένο σημείο που είναι λίγο πιο σκοτεινό για να δεις την αλλαγή στο χρώμα και αυτό με δυσκολία.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Εδώ να δεις τι γίνεται. Σε ένα φανάρι έχει μπει ένα δέντρο και δε φαίνεται καθόλου. Πρέπει να πας από κάτω για να το δεις και σε ένα άλλο είναι μια πινακίδα μπροστά που ενημερώνει για το προορισμό που θα πας.Αυτό το φανάρι είναι στη Καζαντζίδη στο ύψος του σκλαβενιτη. Είναι περιφερειακή οδός και αναπτυσσεις ταχύτητα. Μόνο όταν πας από κάτω βλέπεις το χρώμα. Άστα να πάνε.
    Eμένα πάλι δεν με ενοχλούν τόσο τα φανάρια που δεν φαίνονται αλλά οι ηλίθιοι που κολλάνε στις πινακίδες σήμανσης και δρόμων το κάθε λογής διαφημιστικό. Αυτούς που κρεμάνε τα κ@λ@πόστερ τους στα φανάρια και κλείνουν το οπτικό πεδίο. Εχω δει αυτοκόλλητα ακόμα και μέσα στο φώτα των φαναριών !!!Οι βρωμύλοι που κολλάνε τις αφίσες τους σε στάσεις και κάδους σκουπιδιών με την ανοχή των δημοτικών και αστυνομίκών αρχών!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Δεν ξέρω αν έκανα καλά,
    από Ασωτος στο forum KTM
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2006, 03:25
  2. Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει..
    από morpheus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2006, 12:24
  3. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΔΩ, ΑΛΛΑ...
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2006, 12:31
  4. δεν ξέρω αν έχει ήδη αναφερθεί!!!!!
    από DoctorS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 02:27
  5. Δεν ξέρω αν ειναι αληθινό κουλό όμως είναι
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2004, 15:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF