Σελίδα 17 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 7121314151617
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 255 από 255

Θέμα: Daytona velos R 125i μετά από 2000Χλμ

  1. #241
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    Έχω το dy που έχει ίδιο ακριβός μοτέρ,, αν και στην σελίδα δίνουν 1,3 και 1,4 καταλανωση διαφορετική σε αυτά τα 2, ίσως έχουν διαφορές σε ψεκασμό, εξάτμιση.. πραγματική έχω δει και 1,55 λίτρα στα 100 με κανονική οδήγηση(μέχρι 65-70km/h) και ντελιβερι, θοριβο δεν κάνει αλλά έχει ακουστεί ότι πάσχουν στο φιγοκεντρικο-δισκα, σαν μηχανάκι φαίνεται μια χαρά και ότι θα αντέξει,

  2. #242
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    Εχουν ιδιο μοτερ κ συστημα ψεκασμου.

    Αλλαζουν τα πλαστικα μονο κ η δισκοπλακα εμπρος.

    Επιλεγω daytona γιατι τα προηγουμενα 18 ετη ειχα το dy με καρμπ. 120.000χλμ με μοτερ 125. Αξιοπιστο θα το ελεγα για την συντηρηση του. Κρινοντας απο την πληθωρα ανταλλακτικων που υπαρχουν, το cbs στα φρενα, λιγο οι χωροι του που θα με βολεψουν, το ιντζεξιον κ λογικα εστω κ λιγο οικονομικοτερο και κυριως τα tubeless λαστιχα με κανουν να το γλυκοκοιταω.
    Τωρα αμα φαμε τη φολα με 400ε ενα μοτερ παιρνεις κ ειναι καινουριο.

    Δεν το θελω για ντελιβερι, καθημερινη μετακινηση 20 30 χλμ
    Τελευταία τροποποίηση από SoR; 06/03/2023 στις 21:48. Αιτία: Συμπληρωση διευκρινισης

  3. #243
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2022
    Μηνύματα
    18
    Υπάρχουν αναβαθμίσεις που χρειάζονται στο dy?

  4. #244
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gk135ns Προβολή μηνύματος
    Υπάρχουν αναβαθμίσεις που χρειάζονται στο dy?
    Ναι, η πλέον προτεινόμενη είναι να πάρεις άλλο μηχανάκι




    Πέρα από την πλάκα, δεν αξίζει να δίνεις λεφτά πέραν των προβλεπόμενων σέρβις...
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #245
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2022
    Μηνύματα
    18
    Καλά δεν είναι για ταξίδια, Αλλά για να κάνεις την δουλειά σου με τις μετακινήσεις, μια χαρά είναι το dy.

    Το ακούω πολλές φορές σε φάση γιατί έδωσες τόσα για αυτό το παπί ενώ θα μπορούσες να πάρεις μηχανή χιλιομεταχειρισμενη. Τα θετικά είναι άπειρα.

    Όπως:

    Παμφτηνα ανταλλακτικά εάν σου τύχει κάτι να αλλάξεις, πιο φτηνά service, σχεδόν καθόλου συνεργεία, δεν είναι υποχρεωτικό το γκαράζ, ελάχιστη κατανάλωση καυσιμων, εύκολες σφήνες σε κίνηση (σε σχέση με κάτι σκούτερ "μαούνες"), πάει μέχρι 100χλμ/ωρα άνετα (που είναι υπεραρκετά για πόλη), και το κυριότερο σε μεγάλες πόλεις : δεν τραβάει τα βλέμματα.

    Άσε κανα crypton έξω στο δρομο με κλειδώνιες και όταν ξυπνήσεις, παίζει να έχουν κλέψει και την κολώνα που το κλειδώσες....

    Και εάν είναι να δίνεις 50 ευρώ για γκαράζ καθε μήνα, είναι 600 ευρώ τον χρόνο. Δηλαδή καλύτερα να στο κλέψουν στα 5 χρόνια και να πάρεις κατι καινούργιο

  6. #246
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gk135ns Προβολή μηνύματος
    Καλά δεν είναι για ταξίδια, Αλλά για να κάνεις την δουλειά σου με τις μετακινήσεις, μια χαρά είναι το dy.

    Το ακούω πολλές φορές σε φάση γιατί έδωσες τόσα για αυτό το παπί ενώ θα μπορούσες να πάρεις μηχανή χιλιομεταχειρισμενη. Τα θετικά είναι άπειρα.

    Όπως:

    Παμφτηνα ανταλλακτικά εάν σου τύχει κάτι να αλλάξεις, πιο φτηνά service, σχεδόν καθόλου συνεργεία, δεν είναι υποχρεωτικό το γκαράζ, ελάχιστη κατανάλωση καυσιμων, εύκολες σφήνες σε κίνηση (σε σχέση με κάτι σκούτερ "μαούνες"), πάει μέχρι 100χλμ/ωρα άνετα (που είναι υπεραρκετά για πόλη), και το κυριότερο σε μεγάλες πόλεις : δεν τραβάει τα βλέμματα.

    Άσε κανα crypton έξω στο δρομο με κλειδώνιες και όταν ξυπνήσεις, παίζει να έχουν κλέψει και την κολώνα που το κλειδώσες....

    Και εάν είναι να δίνεις 50 ευρώ για γκαράζ καθε μήνα, είναι 600 ευρώ τον χρόνο. Δηλαδή καλύτερα να στο κλέψουν στα 5 χρόνια και να πάρεις κατι καινούργιο
    Πάνω στην 5αετια κλέβονται τα crypton?
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  7. #247
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Πάνω στην 5αετια κλέβονται τα crypton?
    Όχι στην 5ωρια.

  8. #248
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2022
    Μηνύματα
    18
    Γενικά τα είπα όλα τα παραπανω ως συλλογισμό.

    Με λίγα λόγια , αφού κάνω την καθημερινή μεταφορα μου και δεν πονάει η τσέπη μου, είμαι κομπλέ.

  9. #249
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2023
    Μηνύματα
    1
    Λοιπόν, πρώην κάτοχος daytona sprinter injection '19. Το αγόρασα μεταχειρισμένο το 2020. Το μηχανάκι το είχα για ντελιβερι, βόλτες κτλ. Έπαθε δύο καλές ζημιές στο μοτέρ όπου στην δεύτερη ζημιά έβαλα καινούργιο μοτέρ μαμά. Το καινούργιο μοτέρ μπήκε στα 90000χλμ
    περίπου. Μετά από ένα χρόνο δουλειάς με το καινούργιο μοτέρ έσπασε ο σκελετός. RIP! Είχε μπει δύο φορές καλιβρα το μπροστινό τμήμα του. Δεν ξέρω αν επηρέασε αυτό. Πλέον είμαι κάτοχος εδώ και 5 μέρες daytona velos r 2023 με 380 χλμ. Η ταχύτητες είναι σκληρές. Για να βάλω την 2α κάποιες φορές δεν την βρίσκω με την πρώτη κάτι το οποίο πάθαινα και με το καινούργιο μοτέρ που είχα βάλει στο προηγούμενο. Φοράνε ίδιο μοτέρ. Μου τρέμει απίστευτα το τιμονι με την κούτα από πίσω κάτι που δεν το πάθαινα με το προηγούμενο. Τρέμει από τα 30 σκεφτείτε, αφου αφήσω τα χέρια. Τρεμει πάρα πολύ. Χωρίς την κούτα τρέμει ανάμεσα στα 50-60. Ο λόγος που το πήρα είναι επειδή έχει φθηνά ανταλακτικά και μπορείς να αντικαταστησεις το μοτέρ με ίδιο από την daytona. Από το 2020 που είμαι κάνω την δουλειά ως διανομέας έδωσα μια δεύτερη ευκαιρία στην daytona. Το πρώτο έσπασε! Δεν κάνω σούζες και δεν τρέχω. Max 60-70 χλμ αντε αν βιάζομαι στην δουλειά 80 και για μικρό χρονικό διάστημα. Έχω πέσει 4 φορές,ενα ατύχημα από στοπ όπου ίσιωσα το μπροστινό τμήμα και άλλη μια φορά από πτώση όπου ισιωσα πάλι το μπροστινό τμήμα. Τις υπόλοιπες φορές καμία ζημιά. Αυτά με το sprinter! Γενικά μιας και πολλοι ρωτάτε να ακούσετε την άποψη από ντελιβερα αξίζει επειδή έχει φθηνά ανταλακτικα και φθηνά πλαστικά. Τώρα αν η επιλογή που έκανα είναι σωστή θα το δείξει ο χρόνος. Δεν με ενοχλεί αν αλλάξω μοτέρ ή ζάντες. Δεν δέχομαι να ξανασπασει ο σκελετός και ο λόγος να είναι λόγω της πολλής χρήσης. Υπάρχουν μηχανάκια που τα οδηγανε 5,6 και παραπάνω από 10 χρόνια και είναι μια χαρά ο σκελετός. Δεν έχω ακούσει από κάποιον συνάδελφο να σπάσει σκελετός 5 ή 6 χρόνων μηχανάκι. Αναφέρομαι σε άτομα που είναι μεσήλικες με 15-20 χρόνια στην διανομή. Είναι ακραίο να σπάσει σκελετός. Επίσης δεν είναι φυσιολογικό να τρέμει το τιμονι ακόμα και με κούτα. Το προηγούμενο δεν το έκανε. Όπως και άλλα παπιά δεν το κάνουν. Επειδή έχω περάσει πολλά με το sprinter και σε σχεση με το velos μόνο τα πλαστικά διαφέρουν να είστε επιφυλακτικοι πριν το αγοράσετε. Αν μπορούσα να διαθέσω περισσότερα θα δοκίμαζα honda ή kawasaki.
    Με επιφύλαξη πάντα διαλέξτε daytona!!

  10. #250
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    815
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mike59596y Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν, πρώην κάτοχος daytona sprinter injection '19. Το αγόρασα μεταχειρισμένο το 2020. Το μηχανάκι το είχα για ντελιβερι, βόλτες κτλ. Έπαθε δύο καλές ζημιές στο μοτέρ όπου στην δεύτερη ζημιά έβαλα καινούργιο μοτέρ μαμά. Το καινούργιο μοτέρ μπήκε στα 90000χλμ
    περίπου. Μετά από ένα χρόνο δουλειάς με το καινούργιο μοτέρ έσπασε ο σκελετός. RIP! Είχε μπει δύο φορές καλιβρα το μπροστινό τμήμα του. Δεν ξέρω αν επηρέασε αυτό. Πλέον είμαι κάτοχος εδώ και 5 μέρες daytona velos r 2023 με 380 χλμ. Η ταχύτητες είναι σκληρές. Για να βάλω την 2α κάποιες φορές δεν την βρίσκω με την πρώτη κάτι το οποίο πάθαινα και με το καινούργιο μοτέρ που είχα βάλει στο προηγούμενο. Φοράνε ίδιο μοτέρ. Μου τρέμει απίστευτα το τιμονι με την κούτα από πίσω κάτι που δεν το πάθαινα με το προηγούμενο. Τρέμει από τα 30 σκεφτείτε, αφου αφήσω τα χέρια. Τρεμει πάρα πολύ. Χωρίς την κούτα τρέμει ανάμεσα στα 50-60. Ο λόγος που το πήρα είναι επειδή έχει φθηνά ανταλακτικά και μπορείς να αντικαταστησεις το μοτέρ με ίδιο από την daytona. Από το 2020 που είμαι κάνω την δουλειά ως διανομέας έδωσα μια δεύτερη ευκαιρία στην daytona. Το πρώτο έσπασε! Δεν κάνω σούζες και δεν τρέχω. Max 60-70 χλμ αντε αν βιάζομαι στην δουλειά 80 και για μικρό χρονικό διάστημα. Έχω πέσει 4 φορές,ενα ατύχημα από στοπ όπου ίσιωσα το μπροστινό τμήμα και άλλη μια φορά από πτώση όπου ισιωσα πάλι το μπροστινό τμήμα. Τις υπόλοιπες φορές καμία ζημιά. Αυτά με το sprinter! Γενικά μιας και πολλοι ρωτάτε να ακούσετε την άποψη από ντελιβερα αξίζει επειδή έχει φθηνά ανταλακτικα και φθηνά πλαστικά. Τώρα αν η επιλογή που έκανα είναι σωστή θα το δείξει ο χρόνος. Δεν με ενοχλεί αν αλλάξω μοτέρ ή ζάντες. Δεν δέχομαι να ξανασπασει ο σκελετός και ο λόγος να είναι λόγω της πολλής χρήσης. Υπάρχουν μηχανάκια που τα οδηγανε 5,6 και παραπάνω από 10 χρόνια και είναι μια χαρά ο σκελετός. Δεν έχω ακούσει από κάποιον συνάδελφο να σπάσει σκελετός 5 ή 6 χρόνων μηχανάκι. Αναφέρομαι σε άτομα που είναι μεσήλικες με 15-20 χρόνια στην διανομή. Είναι ακραίο να σπάσει σκελετός. Επίσης δεν είναι φυσιολογικό να τρέμει το τιμονι ακόμα και με κούτα. Το προηγούμενο δεν το έκανε. Όπως και άλλα παπιά δεν το κάνουν. Επειδή έχω περάσει πολλά με το sprinter και σε σχεση με το velos μόνο τα πλαστικά διαφέρουν να είστε επιφυλακτικοι πριν το αγοράσετε. Αν μπορούσα να διαθέσω περισσότερα θα δοκίμαζα honda ή kawasaki.
    Με επιφύλαξη πάντα διαλέξτε daytona!!
    Μπράβο χρήσιμες πληροφορίες!
    Αλλά δώσε αν θες καμιά λεπτομέρεια παραπάνω.

    Ποιες ήταν οι δύο χοντρές ζημιές στο μοτέρ;

    Δεν κατάλαβα γιατί μπήκε καλίμπρα 2 φορές;
    1. Από στούκα με άλλο όχημα σε στοπ;
    2. Από πτώση, με πόσα χιλιόμετρα´
    Oldfarts never die

  11. #251
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    Σε ποιο σημείο έκοψε? Έχεις φοτο? Νταξει μπορεί να είναι από το τρακάρισμα να είχε ραγίσει η από μεγάλη λακούβα, τα ανταλλακτικά οκ, υπάρχουν και φθηνότερα, πχ glx(κοντέρ με 10€,σέλα 15,πλαστικά 60,μοτέρ 250,ντιζες διακόπτες 5-10) το τιμόνι μπορεί να στρώσει όταν κάνει χιλιόμετρα όπως και η 2ρα

  12. #252
    Μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2019
    Μηνύματα
    251
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mike59596y Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν, πρώην κάτοχος daytona sprinter injection '19. Το αγόρασα μεταχειρισμένο το 2020. Το μηχανάκι το είχα για ντελιβερι, βόλτες κτλ. Έπαθε δύο καλές ζημιές στο μοτέρ όπου στην δεύτερη ζημιά έβαλα καινούργιο μοτέρ μαμά. Το καινούργιο μοτέρ μπήκε στα 90000χλμ
    περίπου. Μετά από ένα χρόνο δουλειάς με το καινούργιο μοτέρ έσπασε ο σκελετός. RIP! Είχε μπει δύο φορές καλιβρα το μπροστινό τμήμα του. Δεν ξέρω αν επηρέασε αυτό. Πλέον είμαι κάτοχος εδώ και 5 μέρες daytona velos r 2023 με 380 χλμ. Η ταχύτητες είναι σκληρές. Για να βάλω την 2α κάποιες φορές δεν την βρίσκω με την πρώτη κάτι το οποίο πάθαινα και με το καινούργιο μοτέρ που είχα βάλει στο προηγούμενο. Φοράνε ίδιο μοτέρ. Μου τρέμει απίστευτα το τιμονι με την κούτα από πίσω κάτι που δεν το πάθαινα με το προηγούμενο. Τρέμει από τα 30 σκεφτείτε, αφου αφήσω τα χέρια. Τρεμει πάρα πολύ. Χωρίς την κούτα τρέμει ανάμεσα στα 50-60. Ο λόγος που το πήρα είναι επειδή έχει φθηνά ανταλακτικά και μπορείς να αντικαταστησεις το μοτέρ με ίδιο από την daytona. Από το 2020 που είμαι κάνω την δουλειά ως διανομέας έδωσα μια δεύτερη ευκαιρία στην daytona. Το πρώτο έσπασε! Δεν κάνω σούζες και δεν τρέχω. Max 60-70 χλμ αντε αν βιάζομαι στην δουλειά 80 και για μικρό χρονικό διάστημα. Έχω πέσει 4 φορές,ενα ατύχημα από στοπ όπου ίσιωσα το μπροστινό τμήμα και άλλη μια φορά από πτώση όπου ισιωσα πάλι το μπροστινό τμήμα. Τις υπόλοιπες φορές καμία ζημιά. Αυτά με το sprinter! Γενικά μιας και πολλοι ρωτάτε να ακούσετε την άποψη από ντελιβερα αξίζει επειδή έχει φθηνά ανταλακτικα και φθηνά πλαστικά. Τώρα αν η επιλογή που έκανα είναι σωστή θα το δείξει ο χρόνος. Δεν με ενοχλεί αν αλλάξω μοτέρ ή ζάντες. Δεν δέχομαι να ξανασπασει ο σκελετός και ο λόγος να είναι λόγω της πολλής χρήσης. Υπάρχουν μηχανάκια που τα οδηγανε 5,6 και παραπάνω από 10 χρόνια και είναι μια χαρά ο σκελετός. Δεν έχω ακούσει από κάποιον συνάδελφο να σπάσει σκελετός 5 ή 6 χρόνων μηχανάκι. Αναφέρομαι σε άτομα που είναι μεσήλικες με 15-20 χρόνια στην διανομή. Είναι ακραίο να σπάσει σκελετός. Επίσης δεν είναι φυσιολογικό να τρέμει το τιμονι ακόμα και με κούτα. Το προηγούμενο δεν το έκανε. Όπως και άλλα παπιά δεν το κάνουν. Επειδή έχω περάσει πολλά με το sprinter και σε σχεση με το velos μόνο τα πλαστικά διαφέρουν να είστε επιφυλακτικοι πριν το αγοράσετε. Αν μπορούσα να διαθέσω περισσότερα θα δοκίμαζα honda ή kawasaki.
    Με επιφύλαξη πάντα διαλέξτε daytona!!
    μετα απο ενα τρακαρισμα και δυο φορες καλιμπρες και 4 πεσιματα ειναι φυσικο να σπασει

  13. #253
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/05/2020
    Μηνύματα
    59
    Ξέρει κάποιος να μας πει αν το Sym VF 125 είναι πιο ποιοτικό από το Velos? Αυτή την στιγμή έχουν περίπου 300 ευρώ διαφορά στην τιμή.

  14. #254
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/03/2023
    Μηνύματα
    4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από a_christoforos Προβολή μηνύματος
    Ξέρει κάποιος να μας πει αν το Sym VF 125 είναι πιο ποιοτικό από το Velos? Αυτή την στιγμή έχουν περίπου 300 ευρώ διαφορά στην τιμή.
    Έτσι εχω ακούσει, δικαιολογείται και απο την .

  15. #255
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    Πλέον είμαι στα 2.500χλμ. Δεν με ενδιαφέρει να το ευλογήσω, δεν παίρνω προμήθεια ή ποσοστά απο την daytona.

    Η σέλα πρέπει να αλλαχτεί. Δεν ξέρω αν θεωρούμε μπάρμπας στα 35, αλλά έχοντας καλομάθει στις ανατομικές, δεν τις δίνω ούτε μήνα παραπάνω. Απλα δεν εχω προλάβει. Νομίζω σε κάθε νέο μηχανακι θα έβαζα ανατομική.
    το κοντέρ μοιάζει με λέγκο που παίζουν τα μικρά παιδιά.
    Το πίσω φρένο δεν μου πολυαρέσει που εχει το CBS αλλά γούστα είναι αυτά και συνήθεια.
    Εχει μερικά τριξίματα στα πλαστικά του τιμονιού αλλά με μικρή πατέντα (προσωπικά εβαλα πολυ μικρά κομμάτια απο σαμπρελα, άλλοι βάζουν αφρωδες ταινία) τα προσπερνας.
    Με 2.5 λίτρα βενζίνη βγάζω 180χλμ χαλαρά και με οδήγηση 60-80χαω. Δεν ανοιγω 1ες-2ες. Για 8μιση άλογα καλα παει το μοτερ, εχει ικανοποιητική ροπή.
    Τα μαμα ελαστικά ήθελαν αλλαγή πριν καν μπει στο κοντέινερ να έρθει Ελλάδα.

    Το πήρα με τιμη 1975. Στα 2.200 που εχει φτάσει δεν ξερω αν θα το επαιρνα.
    Παραπάνω κάποιος είπε αν αξίζει σε σχεση με το vf125. Εχουν οπτικές διαφορες (θεωρω το vf Πιο ομορφο) καλυτερο κοντέρ. Το καλό-κακό του είναι οτι το vf φοραει 120αρι λαστιχο πίσω, πράγμα που ανεβάζει το κόστος αλλαγής ελαστικών στο διπλασιο σχεδόν. Κατά τα άλλα φαίνεται αρκετά καλύτερο (χώρους/εργονομία).

    Το ατού της daytona είναι οτι η συντηρηση και τα ανταλλακτικά είναι πολύ φθηνα και με 400ε παιρνεις κομπλέ μοτέρ αν το διαλύσεις.

    Τώρα κάτι τρέμουλα κλπ που λένε παραπάνω, καλό είναι να δοκιμάσουν άλλα αντίβαρα στο τιμόνι ώστε να μην τρέμει. Το ίδιο κάνουν άλλωστε και με τις μπαγκαζιέρες όταν είναι αρκετά μεγάλες.

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 7121314151617

Παρόμοια θέματα

  1. Daytona Velos R 125i
    από Nospecialname στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2018, 21:14
  2. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2004, 05:46
  3. Μια βολτα μετα απο καιρο πρεπει να ειναι καλη
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 13:21
  4. Καλιμερα μετα απο πολυ καιρο!!!
    από ruyjin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 12:55
  5. Έετσι θα ειμαστε μετα απο 50 χρονια!!!
    από dela στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 19:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF