Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 58 από 58

Θέμα: Hayabusa Gen 2 Vs BMW K1300S

  1. #46
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2018
    Μηνύματα
    31
    Katsar οσο πιο μαμα γινεται busa να μαντεψω οπως με λενε ολοι;"Μαμα" υπαρχουν ελαχιστα στο car...

  2. #47
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Εγώ πάντως είμαι creature of habit.Αν δεν βλέπω upsidedown μπροστά και αλυσιδογράναζο, κουκου δεν...
    Πόσο καιρό έχεις το tdm είπαμε;







    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  3. #48
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2018
    Μηνύματα
    31
    Μου φαινεται οι περισσοτεροι δεν μιλατε για να μην σας πιασουν φιλοι\γνωστοι στις παλιες σας αντιλογιες!

  4. #49
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    χαχαχα!Ακόμα καινούργιο είναι ,μοντέλο 1996 μόνο

    Ντίνο ,ας μην είναι και μανίσιο 100%,ας είναι έτσι ας πούμε σαν του αδερφού μου δεν με χαλάει ,(αυτό έλειπε !!)
    Όσο καλά και να είναι,αυτά τα παράξενα μπροστινά της BMW μου προκαλούν μια ανησυχία.το ίδιο και ο άξονας,είναι αυτά τα προσωπικά κριτήρια που λέω για την επιλογή μοτοσυκλέτας.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	busa.jpg 
Προβολές:	169 
Μέγεθος:	104,1 KB 
ID:	407530
    porca miseria.

  5. #50
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2018
    Μηνύματα
    31
    Πενα το εχει ρε φιλε! Μπραβο εξαιρετικο! Ακριβως για τον ιδιο λογο ανεβασα το ποστ γιατι το διαφορετικο και ξεχωριστο δν ειναι παντα και το καλυτερο και ειχα τις αμφιβολιες μου. Ενας φιλος απο εδω κοντα Λεπτοκαρυα πουλαει με βιβλιο σερβις και 12000χλμ σε λογικη τιμη 8900. Απο οτι βλεπω ισως καταληξω εκει τελος του μηνα!

  6. #51
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Ξαναλέω δεν θεωρώ το BMW κακή μοτοσυκλέτα σε καμία περίπτωση,δεν το εχω δει καν από κοντά να πω την αλήθεια.Φυσικά και δεν θα με χαλούσε να το είχα,σε σχέση με την δικιά μου είναι διαστημόπλοιο εξωγήινης προέλευσης.
    Απλά αν ήμουν στην ευτυχή θέση σου να έχω καλό Budget ,ΕΓΩ θα έπαιρνα το δοκιμασμένο παραδοσιακό.
    porca miseria.

  7. #52
    Μέλος Το avatar του/της DimisK
    Εγγραφή
    20/05/2019
    Μηνύματα
    129
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dinos_1998 Προβολή μηνύματος
    Α κατηγοριας στα 22 χρονια Δημητρη. Ισχυει το παραπανω οτι καει λαδια και οτι οι αναρτησεις δεν ειναι αξιολογες; Η μηχανη πολυ δεν θα πατησει καθως υπαρχει το σκουτερακι της γυναικας μου
    Οι αναρτήσεις του είναι περίεργες φαινομενικά αλλά στην πράξη σε διαψεύδουν! Τα περισσότερα μτχ έχουν esa, αρα ρυθμίζεις όποτε θες με ένα κουμπί
    sport/comfort / 2καβαλος κλπ
    Για φρένα έχει άγκυρες...
    Έχει ξεκούραστη ροπή από χαμηλά

    Θέση οδήγησης:...είναι μηχανή STREET-sport touring με τιμόνι στυλ κλιπ ονς και σχετικά σκυφτή θέση. Σου βγάζει ένα σκληρό επιθετικό στυλ (παρότι bmw)
    Σαν μέτρο σύγκρισης μηχανάκια όπως Tiger κ tracer που έτυχε να οδηγήσω μου φάνηκαν πολύ πιο άνετα!
    Ο πίσω έχει την τάση επίσης να γλιστράει πάνω σου αν δεν επιλυφθείς του θέματος -

    Λάδι δεν μου καίει σταγόνα και ο άξονας θα σε ενοχλήσει λίγο μόνο σε χρήση πίστας. Κατά τα άλλα κι εγώ τον κορόιδευα...αλλά ο μπελάς πλύνε αλυσίδα και ΖΑΝΤΑ!!! που φεύγει από το κεφάλι σου είναι μεγάλος τελικά!
    Γενικά θέλει να μην αμελήσεις την συντήρησή του. (+του αρέσει να τρώει τακάκια λάστιχα κλπ)
    Συγκριτικά με τα υπόλοιπα εξίσου καλά μηχανάκια που αναφέρθηκαν είναι σαφώς πιο σπάνιο και ιδιαίτερο αν κάποιον τον ενδιαφέρει και αυτό. Αλλά πουλιέται και πιο δύσκολα.

    Κατά τα άλλα θα επιμείνω να προτεινω κάτι πιο λάιτ. 10 χρόνια με ΜΧ που ανέφερες δεν λένε κάτι ουσιαστικό. Σόρυ κιόλας.

    Υπάρχουν τύποι που οδηγάνε 1000αρια από τα 16 όπως αναφέρθηκε. Δεκτό.
    Εγώ όμως σαν Δημήτρης μπορώ να ΜΕ/σε διαβεβαιώσω πλέον ότι κατά πάσα πιθανότητα αν ειχα ένα Κ στα 22 μου δεν θα σου έγραφα τώρα...


    Υ.Γ. είσαι σύντροχος ότι και να πάρεις! Take your Time and....enjoy!

  8. #53
    Μέλος Το avatar του/της DimisK
    Εγγραφή
    20/05/2019
    Μηνύματα
    129
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Ξαναλέω δεν θεωρώ το BMW κακή μοτοσυκλέτα σε καμία περίπτωση,δεν το εχω δει καν από κοντά να πω την αλήθεια.Φυσικά και δεν θα με χαλούσε να το είχα,σε σχέση με την δικιά μου είναι διαστημόπλοιο εξωγήινης προέλευσης.
    Απλά αν ήμουν στην ευτυχή θέση σου να έχω καλό Budget ,ΕΓΩ θα έπαιρνα το δοκιμασμένο παραδοσιακό.
    Με γεια οι ντομι katsar

  9. #54
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Το Κ1300 έχεις DimisK ε.Μπράβο ρε μάγκα ,ωραίο είναι.
    porca miseria.

  10. #55
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2018
    Μηνύματα
    31
    Πολυ καλο αυτο με το καθαρισμα! Θα δειξει φιλε μου θελω μια φορα να δω πιο ειναι βολικοτερη και 'καλυτερη' μηχανη και να αρεσει και στην γυναικα. Κυριως επειδη δεν προκειται να παρω μηχανη και να την παντρευτω παιζει ρολο και αυτο υπερ του Busa παρα xr,mts η k13.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dinos_1998 Προβολή μηνύματος
    Πολυ καλο αυτο με το καθαρισμα! Θα δειξει φιλε μου θελω μια φορα να δω πιο ειναι βολικοτερη και 'καλυτερη' μηχανη και να αρεσει και στην γυναικα. Κυριως επειδη δεν προκειται να παρω μηχανη και να την παντρευτω παιζει ρολο και αυτο υπερ του Busa παρα xr,mts η k13.
    Ρε πως έχουν αλλάξει οι καιροί...22ρηδες καβαλάνε 1300 κυβικά και λεν το κορίτσι τους γυναίκα ...
    Μάγκα μου, μια συμβουλή από έναν παλιό της ηλικίας του πατέρα σου.Μην βιάζεσαι να μεγαλώσεις και take it cool από κάθε άποψη...
    Τι σουζούκι ,τι bmw όλα καλά και άγια είναι αν έχεις μυαλό.
    Πάντα όρθιος ...

  12. #57
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    εγω παντως στα 22 ειχα αυτοΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	8032707592_0f6997d978_b.jpg 
Προβολές:	121 
Μέγεθος:	105,2 KB 
ID:	407533

    και πολυ θα ηθελα τοτε να ειχα αυτοΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	SUZUKI-GS-1000-GL-865_2.jpg 
Προβολές:	120 
Μέγεθος:	41,5 KB 
ID:	407534


    γι αυτο αφηστε το παλληκαρι ησυχο να παρει οτι γουσταρει και να το χαιρεται,αρκει να προσεχει γιατι τα μεταξωτα βρακια .......................................................
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  13. #58
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2018
    Μηνύματα
    31
    Τα μεταξωτά μολις το διαβασα ήταν λες και ακουαα τον πατερα μου! Την λεω γυναικα μου γτ σε 4 μηνες παντρεύομαι χαχαχα με το καλο τελος του μηνα θα ανεβασω φωτο!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. FJR1300 vs BMW K1300s
    από panosko στο forum BMW
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2011, 17:08
  2. Suzuki Hayabusa VS BMW K1300S Drag Battle
    από costas81 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2011, 10:56
  3. Africa Vs Bmw Gs Dakar
    από antonislol στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 14:44
  4. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 17:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF