Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 96

Θέμα: Project για youtube

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/10/2012
    Μηνύματα
    115

    Lightbulb Project για youtube

    Καλησπέρα,είχα ανεβάσει ένα βίντεο πριν καιρό με το gsxr μου και έφτασε σχεδόν τα 5.500.000 views.

    https://www.youtube.com/watch?v=YUSb2lXNHUI

    Αν θέλετε κάντε ένα subscribe στο κανάλι μου : https://www.youtube.com/c/kotsosre


    Ετοιμάζω ένα project για το youtube με ξεχωριστές μηχανές.

    Θα βοηθούσε το subscribe και το share στο βίντεο.

    Ευχαριστώ,Κώστας.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.749
    Κοντομάνικο, τζινάκι, και παπούτσι για περπάτημα και ''χάιντε'' να κάνουμε βρουμ-βρουμ σε ένα τετρακύλινδρο εν σειρά με ανοικτή εξάτμιση, τέρμα πρωτοτυπία δλδ.

    ECU reflash στο μηχάνημα έγινε, εγκέφαλου μάθηση στον άνθρωπο πότε θα γίνει;

    Τα βιουζ να είναι καλά, και εμείς εκεί στο 1970 να μας κράζει το σύμπαν στα σχόλια.

    Και μπράβο μας.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Πρέπει να σας είχα πετύχει πέρυσι λίγο πιο πριν (απο Άγιο) και είχα ενημερώσει το ΑΤ Χερσονήσου (μπήκατε στα νερά του) για επικίνδυνη οδήγηση.

    @@ ήρθαν το ξέρω, απλά το αναφέρω για να έχετε το νού σας

    Κατα τα άλλα, έξω απο το τούνελ πέρυσι έκανε αναστροφή τουρίστας και έπεσε μία μηχανή επάνω του.
    Ευτυχώς ο άνθρωπος χρόνια παθιασμένος με τις μηχανές φούλ εξάρτηση έζησε με κάτι σπασίματα στα πόδια.

    https://www.cretalive.gr/crete/glyto...menos-sto-dhmo

    Δεν σας εύχομαι καλά χιλιόμετρα γιατί με αυτή την οδήγηση βάζετε τη ζωή μου σε κίνδυνο.
    Είτε βάλτε μυαλό γρήγορα είτε....

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/10/2012
    Μηνύματα
    115
    Σας βγαίνει το ελληνικό στοιχείο..δεν πειράζει ο Έλληνας έχει γεννηθεί για να κρίνει απ το πληκτρολόγιο,κάτι που "δεν έχει κάνει ποτέ".
    Καλή καρδιά αδέρφια,όποιος θέλει ας κάνει subscribe,δεν είναι υποχρεωτικό.

    Ευχαριστώ,Κώστας.

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    300 χλμ/ώρα στον ΒΟΑΚ και μιλάς και απο πάνω?
    Να κάνουμε μία ερώτηση με τα βιντεάκια στην τροχαία Ηρακλείου?

    Σου έκανα αναφορά στο youtube για αρχή.

    Καλό απόγευμα

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/10/2012
    Μηνύματα
    115
    Κάνε όσες ερωτήσεις θέλεις στη τροχαία και όσες αναφορές θέλεις στο youtube.
    Δημοκρατία έχουμε.Καλή καρδιά αδερφέ.
    Το Subscribe δεν είναι υποχρεωτικό,όποιος του αρέσει κάνει,όποιος δεν του αρέσει κάνει report.

    Ευχαριστώ,Κώστας.
    Τελευταία τροποποίηση από kotsosre; 02/07/2019 στις 15:52.

  7. #7
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotsosre Προβολή μηνύματος
    Σας βγαίνει το ελληνικό στοιχείο..δεν πειράζει ο Έλληνας έχει γεννηθεί για να κρίνει απ το πληκτρολόγιο,κάτι που "δεν έχει κάνει ποτέ".
    Καλή καρδιά αδέρφια,όποιος θέλει ας κάνει subscribe,δεν είναι υποχρεωτικό.

    Ευχαριστώ,Κώστας.
    δεν κρινουν, απλα επισημανουν την πραγματικοτητα...

    τεσπα, δεν εχει νοημα να κρινω τα περι οδηγησης και λοιπα...

    το ερωτημα ειναι, γιατι να γραφτουμε στο καναλι σου?


    τα περισσοτερα καναλια στο utube παραγουν περιεχομενο ψυχαγωγιας, με μια συνηθως αξιοπρεπη προσπαθεια παραγωγης απο πισω....στο καναλι σου τι ακριβως κανεις? γιατι περα απο ενα βιντεακι που καθαρα απο τυχη εφτασε 5 μυρια δεν λεει κατι...

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotsosre Προβολή μηνύματος
    Δημοκρατία έχουμε.Καλή καρδιά αδερφέ.
    Για κάνε μία επανάληψη τί σημαίνει δημοκρατία συν-πολίτη

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Δεν πρόκειται να κρίνω εγώ τις ταρζανιές και μεις τις κάναμε (και χειρότερα μπορεί) πριν 30+ χρόνια.
    Σκέψου καλά μόνο χωρίς να σου βγαίνει το Ελληνικό στοιχείο... ,τι προσφέρουν αυτά που ανεβάζεις ???

  10. #10
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.062
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotsosre Προβολή μηνύματος
    Σας βγαίνει το ελληνικό στοιχείο..δεν πειράζει ο Έλληνας έχει γεννηθεί για να κρίνει απ το πληκτρολόγιο,κάτι που "δεν έχει κάνει ποτέ".
    Καλή καρδιά αδέρφια,όποιος θέλει ας κάνει subscribe,δεν είναι υποχρεωτικό.

    Ευχαριστώ,Κώστας.
    Με συγχωρεις αγαπητε μου αλλα θα διαφωνησω μαζι σου.Δεν μας βγαινει κανενα ελληνικο στοιχειο,αλλα μας βγαινει το στοιχειο του σωστου μοτοσυκλεττιστη,που ειναι νομιμος,δεν κανει θορυβο 120 νεσιμπελ εξω απο το τουνελ,που μεσα στο τουνελ με την αντήχηση γινονται 170 και που μπορει μονον αυτο να προκαλεσει ατυχημα,που δεν προσπερναει με 200 χλμ σε διπλη διαχωριστικη ΜΕΣΑ στο τουνελ,που εχει αριθμο κυκλοφοριας,που δεν κανει σουζες ΜΕΣΑ στο τουνελ,που αμα χασει τον ελεγχο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ εκτος απο τον ιδιο θα σκοτωσει και καποιον αλλο που δεν θα εχει χωρο διαφυγης και δεν θα φταιει ο φουκαρας σε τιποτα.
    Επισης αφου μας απευθύνθηκες μεσω πληκτρολογιου,μεσω πληκτρολογιου θα σου κανουμε την κριτική,αλλιως ας μας καλουσες να στην καναμε επι τόπου.
    Κοιτα να αλλαξεις τακτικη-αν θελεις και μπορεις-γιατι μ αυτα που κανεις,ειναι μαθηματικως βεβαιον-και στο λεω λογω ηλικιας και νεανικης παλαιοτερον μαλακιας,-οτι θα παθεις κακο.Και πιστεψε με επειδη εχω αποχαιρετησει αρκετους παλαιους φιλους,οτι ο ΘΑΝΑΤΟΣ ειναι το λιγωτερο και το πιο ανωδυνο.Σε κανα χρονο εκτος απο την μανα σου και τον πατερα σου δεν θα σε θυμαται κανεις.Σκεψου ομως να μεινεις σε καμμια καρεκλα με ροδες να τρως και να χεζεις με σωληνακι για μια ζωη?
    Δεν νομιζω να το θελεις,και δεν σου αξιζει αλλωστε.Γι αυτο λοιπον δεν θα σου κανω LIKE, δεν θα σου κανω share και subscribe , διοτι κατ εμε εισαι παραδειγμα προς αποφυγην.Θα παρακαλουσα δε τους mods να διαγραψουν την δημοσιευση σου ως απαραδεκτη.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/10/2012
    Μηνύματα
    115
    Εσύ pano κάνε subscribe σε άλλα κανάλια που παράγουν περιεχόμενο ψυχαγωγίας και δεν έχουν "τυχαία" βίντεο με 5.500.000 εκατομμύρια views.

    Γιατί χάνεται το χρόνο σας αφού δεν σας αρέσει,δεν έχετε κάτι πιο σημαντικό να κάνετε;
    Προχωρήστε παρακάτω.


    Κύριοι εγώ είμαι ο χειρότερος μοτοσικλετιστής,μην παραδειγματίζεστε από εμένα,εσείς είστε παραδείγματα.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Θεωρώ ότι είστε λίγο σκληροί με τον kotsosre. Την πραγματικότητα λέτε αλλά μπορεί να ξεχνάτε τα νιάτα σας. Όλοι τα κάναμε αυτά.


    Και εσύ ρε μαν μη το παίρνεις στραβά. Για καλό σου τα λένε.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Δεν πρόκειται να κρίνω εγώ τις ταρζανιές και μεις τις κάναμε (και χειρότερα μπορεί) πριν 30+ χρόνια.
    Σκέψου καλά μόνο χωρίς να σου βγαίνει το Ελληνικό στοιχείο... ,τι προσφέρουν αυτά που ανεβάζεις ???
    Έσοδα από διαφημίσεις ίσως?
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotsosre Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα,είχα ανεβάσει ένα βίντεο πριν καιρό με το gsxr μου και έφτασε σχεδόν τα 5.500.000 views.

    https://www.youtube.com/watch?v=YUSb2lXNHUI

    Αν θέλετε κάντε ένα subscribe στο κανάλι μου : https://www.youtube.com/c/kotsosre


    Ετοιμάζω ένα project για το youtube με ξεχωριστές μηχανές.

    Θα βοηθούσε το subscribe και το share στο βίντεο.

    Ευχαριστώ,Κώστας.
    Από ήχο πάντως σαν F1 κάνει μέσα στο τούνελ. Αλλά για subscribe δεν βρίσκω τον λόγο. Πάντα όρθιος
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.749
    Αλήθεια, πόσο χρέωσε το google για τα 5.5 εκατομύρια; Θέλω κι εγώ να εμψυχώσω μια φίλη μου youtuber, άμα είναι μικρό το ποσό, πες μας να ξέρουμε.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Όλοι τα κάναμε αυτά.
    Παπασούζα, δεν είναι ορθή λογική αυτό, και το ξέρεις κι εσύ.

    Το ότι βγαίνω εγώ και κάνω ένα έγκλημα, ΔΕΝ γίνεται λιγότερο έγκλημα, επειδή το είχαν κάνει κι άλλοι πριν από εμένα.

    -Αν βγω και κάνω σούζες, δεν θα καταδικαστώ λιγότερο, επειδή κι άλλοι κάνανε σούζες πριν από εμένα.

    -Αν βγω και κλέψω έναν άνθρωπο, δεν θα καταδικαστώ λιγότερο, επειδή κι άλλοι είχαν κλέψει ανθρώπους πριν από εμένα.

    -Αν βγω και σκοτώσω έναν, δεν θα καταδικαστώ λιγότερο, επειδή είχαν γίνει φόνοι και πριν από εμένα.



    Επίσης στο άλλο νοηματικό σκέλος, και να ήταν κάποιος εγκληματίας παλιά ή και τώρα ακόμα, δεν κάνει λιγότερο άξια την συμβουλή του στους νεώτερους, μην κάνετε ότι έκανα κι εγώ.

    Αν βγω εγώ και πω, ρε σεις φοράτε κράνος ΠΡΙΝ ανεβείτε στην μοτοσυκλέτα και να το βγάζετε ΑΦΟΥ έχετε κατέβει, δεν κάνει λιγότερο ''εγκυρη'' την συμβουλή, επειδή, ούτε εγώ φόραγα κράνος.
    Τελευταία τροποποίηση από telegonos; 02/07/2019 στις 17:07.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. My 675 track project για το δρόμο...
    από basilis_k6 στο forum Μετατροπές (Customizing)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2018, 15:50
  2. Καλουδια για Hornet (project να το πω????)
    από manhunter στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2011, 21:15
  3. X-mas Project (και καλά για τον τσόγλανο)
    από hidefnick στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2009, 15:19
  4. Πρόγραμμα για download από youtube!
    από DimChios στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2007, 14:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF