Σελίδα 10 από 50 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910111213141520 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 742

Θέμα: Αγoρα Cb500x 2019

  1. #136
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.099
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Νομίζω ότι η λογική είναι πως αυξάνουν την τιμή σε ό,τι πουλάει, διότι ο κόσμος το πληρώνει. Το ίδιο έγινε με το Tracer 900 που είχε κάτι λιγότερο από 10.000€ το 2015. Το MT-07 ABS είχε 6.150€ το 2014, ενώ κάποια στιγμή η τιμή του ανέβηκε κατά 1.000€ (15% αύξηση!).

    Αντιθέτως το απλό MT-09, επειδή δεν πουλούσε, το έδωσαν σε απίστευτη τιμή 8.000€ το 2018.
    Η λογική αυτή ισχύει γενικά συμφωνώ. Στο παράδειγμα της Yamaha όμως δεν υφίσταται κάτι τέτοιο γιατί ξεκίνησε με τιμές χώμα και μετα αύξησε. Το ΜΤ-07 ABS που φέρνεις ως παράδειγμα το 2015 είχε 6.550 (5.990 χωρίς ABS)* την στιγμή που το 2014 το CB500F είχε 6.300**. Ε, αυτό είναι λίγο οξύμωρο. Η Honda δεν ξεκινά από τιμές πάτωμα, ξεκινά απ τον θεό και φτάνει ακόμα παραπέρα εάν πουλάει το μοντέλο..

    *https://www.bikerspirit.net/main/tim...s-yamaha-2015/

    **https://www.bikerspirit.net/main/%CF...84%CE%BF-2014/

    Δεν έχω καμια διάθεση αντιπαράθεσης ή οτιδήποτε, έτσι κουβέντα να γίνεται. Είμαι με το ίδιο μηχανάκι 5 χρόνια και η αγορά του επόμενου δεν ξέρω πότε θα ξανάρθει..
    Τελευταία τροποποίηση από giorgosb; 10/10/2020 στις 00:49.

  2. #137
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    Η λογική αυτή ισχύει γενικά συμφωνώ. Στο παράδειγμα της Yamaha όμως δεν υφίσταται κάτι τέτοιο γιατί ξεκίνησε με τιμές χώμα και μετα αύξησε. Το ΜΤ-07 ABS που φέρνεις ως παράδειγμα το 2015 είχε 6.550 (5.990 χωρίς ABS)* την στιγμή που το 2014 το CB500F είχε 6.300**. Ε, αυτό είναι λίγο οξύμωρο. Η Honda δεν ξεκινά από τιμές πάτωμα, ξεκινά απ τον θεό και φτάνει ακόμα παραπέρα εάν πουλάει το μοντέλο..
    Για τα Honda συμφωνώ. Πολύ υψηλές τιμές. Ειδικά στα 500άρια μοντέλα που κατασκευάζονται εκτός Ιαπωνίας, δεν δικαιολογούνται.

    Ως προς το MT-07, επειδή το παρακολουθούσα απ' όταν άρχισε να πωλείται, 6.150 το θυμάμαι το 2014, μόνο στο χρώμα grey mat με ABS, που θεωρώ ότι ήταν και το πιο όμορφο χρώμα τότε, αλλά το site αναφέρει για 6.090 ευρώ. Σκέψου ότι 5 χρόνια μετά πήγε στις 7.100€, δηλαδή 17% αύξηση.

    Η γνώμη μου είναι ότι στην αρχική τιμή ήταν κελεπούρι, ενώ με την αύξηση έπαψε να είναι. Συμφέρει περισσότερο το Suzuki SV650, ή το πιο δυνατό Aprilia Shiver 900, που κοστίζει 7.600€. Νομίζω ότι το Shiver είναι η καλύτερη πρόταση στα μεσαία γυμνά.

    Το σημαντικό είναι ότι στο forum έχουμε πληροφόρηση, που πρακτικά είναι εκείνη που οδηγεί τη φήμη και ξεπερνάμε κάποιες από τις προσπάθειες του marketing. Οι εταιρείες βλέπουν τις πωλήσεις και αυξομειώνουν τις τιμές.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 10/10/2020 στις 10:09.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  3. #138
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TKM
    Εγγραφή
    18/08/2019
    Μηνύματα
    250
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από xrygregory Προβολή μηνύματος
    Το v Strom μοντέλο του 2019 στοιχίζει αυτή τη στιγμή 8500-8600 καινούργιο. Και τα αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ. Ποιος δίνει 7900 για το Cb και όχι 500 - 600 ευρώ παραπάνω για να πάρει το v Strom ποτέ δεν το κατάλαβα.
    Νομίζω ότι έτσι ακριβώς είναι... αν θες μηχανή πολύ πιο value for money (εκτός βέβαια από τη μεταπώληση) που να κάνει τα ίδια με το CB 500 X, παίρνεις το αντίστοιχο Voge με ενάμιση χιλιάρικο λιγότερο χωρίς τις βαλίτσες (και το CB χωρίς βαλίτσες είναι στην αρχική τιμή του) ή με ένα χιλιάρικο λιγότερο με τις βαλίτσες - 7.500 βέβαια κοστίζει το CB, όχι 7.900.

  4. #139
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    ξεχασες το χειροτερο απο ολα.οι αναρτησεις του ειναι για τα ΚΛΑΜΑΤΑ!απλα της πλακας.
    Δεν ξέρω τι βάζεις ως μέτρο σύγκρισης ώστε να φτάσεις σε αυτό το συμπέρασμα,θα σου πω όμως ότι προσωπικά διαφωνώ. Όχι διαφωνία επί χάρτου,ναχαμε να λέγαμε, αλλά βάση προσωπικής χρήσης.
    Το έχω στιψει το μηχανάκι στις στροφές της παλιάς εθνικής για Θήβα τόσο που με εξέπληξε το πόσο άνετα και γραμμικά συμβαίνουν όλα σε κλίσεις που σαφώς δεν είναι το στοιχείο του (και με αναβάτη που πιάνει για δύο αδύνατους)!!
    Το έχω δουλέψει εντός Αττικής με δεύτερο άτομο στα κυβικά μου συν τσάντα με εργαλεία και το μηχανάκι είναι βούτυρο.
    Δεν θυμάμαι να ένιωσα πως τερματισε το ελατήριο του αμορτισέρ πουθενά.
    Αν το συγκρίνω με το στημένο με Big Piston Forks και αμορτισέρ από νίντζα, Z μου τότε ναι σαφώς και δεν υπάρχει σύγκριση.
    Αλλά σαν σύνολο ενός μικρού ονοφφ με ούτε 500κ.εκ. βρίσκω τη συμπεριφορά του εξαιρετική. Για την κατανάλωση του δε, γελάω και κλαίω ταυτόχρονα. Καίει λίγο παραπάνω από το κρυπτόν μου αν σας λέει κάτι.
    Εσείς που το θαβετε χωρις κανένα επιχείρημα, πάνω σε τι βασίζετε την άποψη;
    Υπόψιν,ότι στο γκιώνη μου η Χόντα και η κάθε μάρκα,αν ήταν τριμπουρδελο θα το εκραζα χωρίς σκέψη.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Το σημαντικό είναι ότι στο forum έχουμε πληροφόρηση, που πρακτικά είναι εκείνη που οδηγεί τη φήμη και ξεπερνάμε κάποιες από τις προσπάθειες του marketing. Οι εταιρείες βλέπουν τις πωλήσεις και αυξομειώνουν τις τιμές.
    Αυτό ακριβώς.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  5. #140
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TKM Προβολή μηνύματος
    ...7.500 βέβαια κοστίζει το CB, όχι 7.900.
    Να και ένας που διαβάζει πριν γράψει... Τις τελευταίες ημέρες παρατηρώ ότι όλο και περισσότεροι μπαίνουν σε -μάλλον- νέα θέματα και διαβάζουν μόνο το τελευταίο ποστ και αναπαράγουν αναλήθειες από τεμπελιά ανάγνωσης.

    Αρεσκόμαστε όταν δεν μας αρέσει κάτι (αντίφαση).... να γράφουμε υπερβολές. Να μου το θυμηθείς, στις επόμενες 2-3 σελίδες η τιμή θα έχει εκτοξευτεί στα 9 χιλιάρικα, το V-strom 650 θα στοιχίζει φθηνότερα από το CB500X (συγκρίνουμε τιμές προσφοράς με κανονικές) και το μπροστινό του CB500X δε θα έχει ελατήρια μέσα στις μπροστινές αναρτήσεις και το γεγονός ότι ο κινητήρας των 500cc δε θα παράγει 90 άλογα θα αποτελεί τη βασική αιτία απόρριψης. Να του προσθέσουμε και έναν ενσωματωμένο ανορθωτή στη μπαταρία να δέσουμε και μια ακριβή συντήρηση;

    Εγώ γιατί έχω άποψη; Γιατί μάλλον φταίει ότι τουλάχιστον το έχω οδηγήσει... πριν γράψω.

  6. #141
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2019
    Μηνύματα
    53
    Ίσως το πιο overrated μηχανάκι στα 500 κυβικά. Στο μόνο που παίρνει πρωτιά και αυτή είναι αρνητική είναι η τιμή..

    Nα φτάνει κάποιος στα 7.200 και να συμβιβάζεται με το CB500X το θεωρώ rip off.

    Γούστα είναι αυτά βέβαια..

  7. #142
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.099
    Είναι ακραία η άποψη σου, κάντο μια βόλτα και θα δεις ότι όντως δεν έχει αντίπαλο στην κατηγορία του. Σαν ομοιογένεια συνόλου και οικονομία δεν παίζεται. Η τιμή είναι πολυ υψηλή αλλά δεν σημαίνει ότι είναι για πέταμα. Το σχόλιο μου πιο πάνω ήταν γιατί πιστευω οτι έχουν ακριβύνει τα μηχανάκια γενικά και για το έξτρα καπέλο που απέκτησε..

  8. #143
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.524
    εγω προσωπικα τα σημερινα μηχανακια τα θεωρω κατωτερα ποιοτικα και ως προδιαγραφες σε σχεση με τα παλιοτερα
    ομως οταν βγαινουμε στην αγορα θα πρεπει να συγκρινουμε με τωρινους ανταγωνιστες και οχι με τι ισχυε πριν 20 χρονια

  9. #144
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Looter Προβολή μηνύματος
    Ίσως το πιο overrated μηχανάκι στα 500 κυβικά. Στο μόνο που παίρνει πρωτιά και αυτή είναι αρνητική είναι η τιμή..

    Nα φτάνει κάποιος στα 7.200 και να συμβιβάζεται με το CB500X το θεωρώ rip off.

    Γούστα είναι αυτά βέβαια..
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    Είναι ακραία η άποψη σου, κάντο μια βόλτα και θα δεις ότι όντως δεν έχει αντίπαλο στην κατηγορία του. Σαν ομοιογένεια συνόλου και οικονομία δεν παίζεται. Η τιμή είναι πολυ υψηλή αλλά δεν σημαίνει ότι είναι για πέταμα. Το σχόλιο μου πιο πάνω ήταν γιατί πιστευω οτι έχουν ακριβύνει τα μηχανάκια γενικά και για το έξτρα καπέλο που απέκτησε..
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    εγω προσωπικα τα σημερινα μηχανακια τα θεωρω κατωτερα ποιοτικα και ως προδιαγραφες σε σχεση με τα παλιοτερα
    ομως οταν βγαινουμε στην αγορα θα πρεπει να συγκρινουμε με τωρινους ανταγωνιστες και οχι με τι ισχυε πριν 20 χρονια
    Λίγο-πολύ έτσι έχουν τα πράγματα όπως τα γράφετε. Συμφωνώ απολύτως ότι οι σημερινές μοτοσυκλέτες είναι λιγότερες σε σχέση με τη τιμή τους. Δυστυχώς το marketing κατάφερε και μας πούλησε τη δεκαετία που ακολούθησε το 2000 πολλές μοτοσυκλέτες άχρηστες σε σχέση με τις πραγματικές μας ανάγκες και όπως έχει συμβεί και στα αυτοκίνητα σιγά - σιγά, αυτό που έχουμε πραγματική ανάγκη και που κάνει μια απόσβεση μέσα από τη χρήση, τη φθηνή συντήρηση και τους χαμηλούς φόρους -τα "μικρά" δηλαδή- ακρίβυναν δυσανάλογα. Όταν μεγάλες μοτοσυκλέτες μεταξύ 1200-1300cc οι οποίες δεν γράφουν πάνω από 10.000 χλμ το χρόνο, φλερτάρουν με τιμές ή και και σε ορισμένες περιπτώσεις ξεπερνάνε εύκολα τις 20.000 ευρώ είναι αναμενόμενο πως στη μικρομεσαία κατηγορία που υπάρχει πραγματική χρήση ή και κατάχρηση οι τιμές θα παίξουν γύρω από τις 10.000 ευρώ.

    Σχετικά με τις τελευταίες αυξήσεις να μη ξεχνάμε πως σημασία έχουν και οι ισοτιμίες και η κατάσταση σε παγκόσμιο επίπεδο με τον covid, που έχει επηρεάσει γραμμές παραγωγών και εύρεση πρώτων υλών που έρχονται από παντού κτλ.

  10. #145
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Ok, ναι μεν η κατάσταση με το covid επηρέασε την παραγωγή, από την άλλη οι πωλήσεις είναι σημαντικά μειωμένες, άρα είναι ολίγον οξύμωρο το ζήτημα, καθώς αν το δεις από την άλλη, όταν μειώνεται η ζήτηση είθισται να πέφτουν οι τιμές, όχι να ανεβαίνουν...

  11. #146
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Ok, ναι μεν η κατάσταση με το covid επηρέασε την παραγωγή, από την άλλη οι πωλήσεις είναι σημαντικά μειωμένες, άρα είναι ολίγον οξύμωρο το ζήτημα, καθώς αν το δεις από την άλλη, όταν μειώνεται η ζήτηση είθισται να πέφτουν οι τιμές, όχι να ανεβαίνουν...
    Δεν διαφωνώ. Η αύξηση είναι 1,4% και δεν την υποτιμώ. Όμως μια αύξηση τιμής είναι πάντοτε για τις εταιρείες ένα πολυπαραγοντικό θέμα και δεν εφαρμόζεται ελαφρά την καρδία, καθώς όπως πολύ σωστά περιγράφεις το ζητούμενο είναι να υπάρχουν πωλήσεις. Εμπλέκονται πολλοί παράμετροι, δεν είναι πάντα εφικτό να πέσουν οι τιμές και τότε συμβαίνει να αποσύρεται ένα μοντέλο ως ασύμφορο. Σε γενικές γραμμές θεωρώ ότι υπάρχουν πολλές μικρές αλήθειες και ψεύδη σε όλα αυτά που έχουμε αναφέρει.

    Προσωπικά βρίσκω πολύ πιο ενδιαφέρουσες μοτοσυκλέτες σε μοντέλα των τελευταίων 20 ετών κυρίως από Ιαπωνία πλευρά, η Ευρώπη ξύπνησε τότε περίπου με επίσης άλλον τιμοκατάλογο από τότε όμως...

  12. #147
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2019
    Μηνύματα
    53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    Είναι ακραία η άποψη σου, κάντο μια βόλτα και θα δεις ότι όντως δεν έχει αντίπαλο στην κατηγορία του. Σαν ομοιογένεια συνόλου και οικονομία δεν παίζεται. Η τιμή είναι πολυ υψηλή αλλά δεν σημαίνει ότι είναι για πέταμα. Το σχόλιο μου πιο πάνω ήταν γιατί πιστευω οτι έχουν ακριβύνει τα μηχανάκια γενικά και για το έξτρα καπέλο που απέκτησε..
    Φίλε μου δεν έχω κάτι με το μηχανάκι.
    Μιλάω ξεκάθαρα ότι ίσως έχει το χειρότερο λόγο απόδοσης/τιμής στα 7.200.

    Και το ξαναγράφω ,

    Όταν κάποιος φτάνει στα 7.200 καλύτερα να πάρει κάτι πιο μηχανή με λίγα παραπάνω ή αν τα έχει μετρητά να πάρει κάποιο άλλο μεταχειρισμένο λίγων μηνών σε εγγύηση.

  13. #148
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Looter Προβολή μηνύματος
    Φίλε μου δεν έχω κάτι με το μηχανάκι.
    Μιλάω ξεκάθαρα ότι ίσως έχει το χειρότερο λόγο απόδοσης/τιμής στα 7.200.

    Και το ξαναγράφω ,

    Όταν κάποιος φτάνει στα 7.200 καλύτερα να πάρει κάτι πιο μηχανή με λίγα παραπάνω ή αν τα έχει μετρητά να πάρει κάποιο άλλο μεταχειρισμένο λίγων μηνών σε εγγύηση.
    Λες λιγο ο,τι ναναι.
    Μεσαια κυβικα ονοφ 2κ υπαρχουν 4-5 μοντελα και το cb εχει πολλα θετικα για να το προτιμησει κανεις.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  14. #149
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Λες λιγο ο,τι ναναι.
    Μεσαια κυβικα ονοφ 2κ υπαρχουν 4-5 μοντελα και το cb εχει πολλα θετικα για να το προτιμησει κανεις.
    Και οχι μονο αυτο, επιπροσθέτως το cb500x χρησιμοποιεί την μεγιστη απόδοση διπλώματος Α2. Αρα κακώς το κρίνει ο looter με τα υπόλοιπα μεσαία 650ρια
    Ενω ειναι σίγουρο πως μπορούσε με βαση την τεχνογνωσία την χοντα να φτασει ανετα τα 65αλογα(αν ηθελε). Να θυμίσω το καρπυρατερισιο cb500 του 1998 ειχε ονομαστικα 58hp

  15. #150
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    εγω προσωπικα τα σημερινα μηχανακια τα θεωρω κατωτερα ποιοτικα και ως προδιαγραφες σε σχεση με τα παλιοτερα
    ομως οταν βγαινουμε στην αγορα θα πρεπει να συγκρινουμε με τωρινους ανταγωνιστες και οχι με τι ισχυε πριν 20 χρονια
    το κατώτερα ποιοτικά που λες σηκώνει κουβέντα

    ουσιαστικά δεν μπορούμε να συγκρίνουμε γιατί είναι είναι ανόμοια πράγματα διότι εμπλέκεται η "τεχνολογική εξέλιξη".
    Μέχρι πριν 25χρόνια η μεσαία κατηγορία φορούσε πλαίσια κλειστά σωληνωτά δύο δοκών, καλά, χρυσά, στιβαρά, ακριβά όμως η εξέλιξη σε ανοιχτά πλαίσια με τον κινητήρα ενεργό μέρος του έδωσε ακόμη καλύτερα αποτελέσματα στην ακαμψία, ενώ μείωσε το βάρος κατασκευής με ότι εξυπακούεται για την απόδοση του συνόλου
    Να πιάσουμε τα μοτέρ?η τεχνολογική εξέλιξη των μηχανικών εξαρτημάτων του κινητήρα έδωσε μειωμένο παραγώμενο θόρυβο, υψηλότερη συχνότητα περιστροφής, πιο αραιά σέρβις κλπ. Ενώ η έλευση του injection ανέβασε ακόμη περισσότερο την αποδοση και ποιότητα λειτουργίας.
    Περιφερειακά, τώρα πια όλες οι μοτοσυκλέτες ειναι πιο ομοιογενές με καλές αναρτήσεις στοκ. Τότε το πρώτο πραμα που θα έκανες θα ήταν αλλαγή ελατηρίων πιρουνιού, φρένα σε άλλο επίπεδο, τότε ψαχνόσουν με πατέντες

    ίσως το μονο αρνητικό προσωπικά είναι οτι οι περισσότερες κατηγορίες μοτοσυκλετών έγιναν μονοθέσιες

    Συμφωνώ οτι τα αλουμίνια ψαλίδια-πλαίσια που βλέπαμε παλιότερα ήταν στιβαρότερα και ακριβότερα στην κατασκευής τους όμως η συνολική απόδοση της μοτοσυκλέτας της τότε με την τώρα είναι υποδεεστερη και αυτή είναι η ουσία για της τεχνολογικής εξέλιξης του κατασκευαστή και δεν νομίζω οτι μπορούμε να αντιπαράθεσουμε πανω σε αυτό

    να το κάνω με παράδειγμα
    παλαιομοδήτης είμαι και ρετρολάγνος που προσωπικά είμαι απο αυτούς(φέτιχ) που θα αγόραζαν στοκαρισμένο 20-30 ετίας, αλλά είναι σχετική η κουβέντα τι σημαίνει ποιοτικά κατασκευασμένο.
    Δεν μπορώ να πω τελικά πως το hornet του 1998 συνολικά είναι καλύτερο του cb650f 2018 (δεν βάζω καν το "r" μέσα) γιατί αυτό είναι τελικά που ενδιαφέρει στην εξέλιξη των χρόνων
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mhorn19983ra-01.jpg 
Προβολές:	158 
Μέγεθος:	85,3 KB 
ID:	421631
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2017-Honda-CB650F-3-850x619.jpg 
Προβολές:	158 
Μέγεθος:	65,7 KB 
ID:	421632

    *και όσο αναφορά τις προδιαγραφές κατασκευής με τόσες νόρμες είναι σίγουρα πολύ περισσότερες και αυστηρότερες οι προδιαγραφές κατασκευής σε σχέση με το παρελθόν.
    you rise you fall you're down then you rise again

Σελίδα 10 από 50 ΠρώτοΠρώτο ... 5678910111213141520 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CB500X
    από almalibre στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2014, 22:47
  2. Αξεσουαρ cb500x
    από ioannis_k στο forum Honda
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2014, 15:18
  3. NC700X VS CB500X
    από Wisdover στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2013, 12:57
  4. honda cb500x
    από stam2 στο forum Honda
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 18/08/2013, 11:11
  5. αγoρα μοτο - οποιαδηποτε γνωμη και αποψη θα βοηθησει
    από reaver7 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2011, 13:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF