Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: aprilia leonardo 150

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2019
    Μηνύματα
    2

    aprilia leonardo 150

    Χαίρετε !!! Εχω ενα θεμα με το απριλια λεοναρδο 150 ισως μπορειτε να με βοηθησετε .οταν παω να το βαλω μπροστα με την μιζα αν δεν ανοιξω καθολου το γκαζι γυρναει κανονικα και περνει μπροστα αν ομως ξεχαστω και ανοιξω εστω και λιγο το γκαζι την ωρα που γυρναει η μιζα κλοτσαει ακουγετε ενα χτυπημα και δεν περνει μπροστα

  2. #2
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DALEX Προβολή μηνύματος
    Χαίρετε !!! Εχω ενα θεμα με το απριλια λεοναρδο 150 ισως μπορειτε να με βοηθησετε .οταν παω να το βαλω μπροστα με την μιζα αν δεν ανοιξω καθολου το γκαζι γυρναει κανονικα και περνει μπροστα αν ομως ξεχαστω και ανοιξω εστω και λιγο το γκαζι την ωρα που γυρναει η μιζα κλοτσαει ακουγετε ενα χτυπημα και δεν περνει μπροστα
    δεν χρειάζεται να ανοίξεις το γκάζι, αν είναι κρύο μπορείς να ανοίξεις το σλάιντ του τσοκ
    το έχεις καθαρίσει καρπυρατέρ? αν όχι ξακίνα με ένα καλό σερβις περιλαμβάνοντας και αυτή την εργασία
    you rise you fall you're down then you rise again

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2019
    Μηνύματα
    2
    ευχαριστω πολυ για την απαντηση θα καθαρισω καμπιλατερ πρωτα αυτο το προβλημα δεν μου το ειχε ξανακανει παρολο που καπιοα στηγμη ειχα και προβλημα με το καμπιλατερ τσοκ εχει αυτοματο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2009, 20:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF