Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Πρόβλημα στον Αισθητήρα Ταχύτητας

Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Το ebay ειναι φιλος σου...εκτελωνισμο δεν νομιζω να εχεις κανεναν θεμα για ανταλλακτικό που χωραει διπλωμενο σε ενα σακουλάκι...προσφατα εφερα απο αμερικη λασπωτηρα και βεντιλατερ για το εντουρο που εχω για βουνο και δεν με ενοχλησε κανεις για τιποτα...παρελαβα κανονικα απο το ταχυδρομειο οπως γινεται παντα..

Τα λεφτα που ζητανε οι εγχώριοι για τετοια ψιλολόγια ειναι πάντα εξωφρενικά..πλεον δεν ασχολουμαι καθολου με αντιπροσωπείες...κατευθειαν ιντερνετ, και την τελευταια βιδα.

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dankannn Προβολή μηνύματος
    Καλημερα

....
    την αλλη εβδομαδα θα ειμαι στο σπιτι αν θες σου μετραω το μηκος γιατι εχω τον χαλασμενο , αν σου φτανει αγοραζεις αυτον.
    Βασικα και να μην σου φτανει κοβεις ραβεις τα καλωδια , λογικα ο δικος μου ειναι κοντος
    https://www.ebay.com/itm/Genuine-Hon...i:183886724576
    Ευχαριστώ Dankannn, αυτό θα είναι πολύ χρήσιμο αν το κάνεις ! Όμως δεν μας ενδιαφέρει εδώ το μήκος του καλώδιου (αυτό, όπως είπες, κόψε-ράψε διορθώνεται), αυτό που μας ενδιαφέρει είναι οι ακριβείς διαστάσεις αυτού-καθαυτού του αισθητήρα. Έχεις μικρόμετρο ή μπορείς να βρεις ; (θα σου στείλω σε σχεδιάγραμμα τι ακριβώς πρέπει να μετρήσεις)

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Το ebay ειναι φιλος σου...εκτελωνισμο δεν νομιζω να εχεις κανεναν θεμα για ανταλλακτικό που χωραει διπλωμενο σε ενα σακουλάκι...προσφατα εφερα απο αμερικη λασπωτηρα και βεντιλατερ για το εντουρο που εχω για βουνο και δεν με ενοχλησε κανεις για τιποτα...παρελαβα κανονικα απο το ταχυδρομειο οπως γινεται παντα..

Τα λεφτα που ζητανε οι εγχώριοι για τετοια ψιλολόγια ειναι πάντα εξωφρενικά..πλεον δεν ασχολουμαι καθολου με αντιπροσωπείες...κατευθειαν ιντερνετ, και την τελευταια βιδα.
    Ευχαριστώ Kickstart, θα το ρωτήσω...δεν νομίζω και εγώ ότι θα υπάρξει κανένα σοβαρό θέμα με το τελωνείο

Αν εισαι Αθηνα ελα να σου δωσω τον χαλασμενο
    Dankannn

CBR 600F THE BEST

Αν εισαι Αθηνα ελα να σου δωσω τον χαλασμενο
    Ευχαριστώ πάρα πολύ για την προσφορά σου Dankannn αλλά είμαι στο Ηράκλειο Κρήτης.

Αν δεν σου είναι κόπος μέτρησε αυτές τις αποστάσεις που φαίνονται σε αυτήν την φώτο:
    https://imgur.com/2xGuMPa

*'Η μπορείς να μου τον στείλεις με το ΕΛΤΑ
    Τελευταία τροποποίηση από makman94; 08/08/2019 στις 15:58.

Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από makman94 Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ πάρα πολύ για την προσφορά σου Dankannn αλλά είμαι στο Ηράκλειο Κρήτης.

Αν δεν σου είναι κόπος μέτρησε αυτές τις αποστάσεις που φαίνονται σε αυτήν την φώτο:
    https://imgur.com/2xGuMPa

*'Η μπορείς να μου τον στείλεις με το ΕΛΤΑ
    SORRY αλλα εχθες επεστρεψα

Στειλε μου σε pm τα στοιχεια σου να στο στειλω , μετρα οτι θες και τον πετας μετα , χωρις χρεωση θα στον στειλω
    Dankannn

CBR 600F THE BEST

SORRY αλλα εχθες επεστρεψα

Στειλε μου σε pm τα στοιχεια σου να στο στειλω , μετρα οτι θες και τον πετας μετα , χωρις χρεωση θα στον στειλω
    Ευχαριστώ πολύ Dankannn, έχεις μήνυμα

Αν τελικά είναι ίδιος θα ενημερώσω την εδώ συζήτηση ουτώς ώστε να γνωρίζουν οι μεν (hornet) και δε (cbr) ότι πρόκειται για το ίδιο εξάρτημα

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

1. προβλημα στον κιλυνδρο
    από Γιαννης κορο στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2012, 13:06
  2. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2012, 11:15
  3. προβλημα στον η/υ με usb.
    από akis_trevor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2012, 12:43