Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 49 από 49

Θέμα: Αγορά gs ...1150 η 1200;

  1. #46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Οι BMW έχουν το πιστό κοινό τους και πάντα θα υπάρχουν αγοραστές.
    Το 1150 στους κύκλους των μπεμπέδων έχει πολύ καλή φήμη (δικαίως)και όταν βγαίνει κάποιο καλό για πούλημα φεύγει αμέσως.
    Υποκειμενικά μιλώντας, νομίζω ότι είναι ένα μηχανάκι που σου προκαλεί δέος. Περισσότερο από τους απογόνους του (εκτός από το 1250 βέβαια) .
    Τώρα με βάση λεγόμενα και από εδώ και από άλλους κατόχους μάλλον μιλάμε για ένα πολύ στιβαρό μηχανάκι και απίστευτα άνετο στο ταξίδι αλλά και όχι μόνο!
    Βέβαια με το πέρας των διακοπών θα καβαλήσω κι εγώ για να έχω και προσωπική άποψη πριν προχωρήσω σε κάποια αγορά!
    Απ' ότι βέβαια καταλαβαίνω το κλειδί είναι να είναι σε καλή κατάσταση και καλοσυντηρημενο..
    Πάντως εντάξει, εδώ που τα λέμε ότι μηχανάκι και να πάρεις ιδιαίτερα πριν το 8 είναι λίγο ρίσκο το αν σου βγει καλό το πόσα € θα σκάσεις ή ακόμα και η κατανάλωση. Πχ εγώ με το cbf500 σε θέμα καταναλώσεις είμαι πάνω από 6/100. Ή για παράδειγμα όταν είχα το cbf 250 με το που το πήρα πρόβλημα σε τεντοτιρα, καδένα κλπ μαζί με αλυσίδα πάνε τα 500€+...

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    856
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas_1100gs Προβολή μηνύματος
    Δεν θα συμφωνήσω στην μεταπώληση, άκουσε με. Καλά 1150 σε 3 μέρες φεύγουν. Ξέρω πού κόσμο στην bmw
    ασχετο και σορι για το οφ τοπικ Κωστα εισαι ο γνωστος Κωστας απο το Λυγουριο;

    Αν ναι...πολλα χαιρετίσματα φιλε...ειχαμε κουβεντιασει κάποτε σε αλλο φόρουμ (παλιοτερα που αλλαξα δυο τρια bmw)και νομιζω ειχαμε συναντηθει και σε καποια κοπη πιτας.

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Κώστα εννοείς ότι δε συμφέρει πλέον να φέρεις ενα 1200 απο Γερμανία? Βρίσκω adv του 2014-2015 με 12 έως 14.000 (τα αξιοπρεπή) όταν εδώ ζητάνε 2 και 3 χιλιάρικα επιπλέον.
    Πρέπει να ρωτήσεις έμπορα, να του πεις μοντ και να στα βάλει κάτω να σου πει.

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    ασχετο και σορι για το οφ τοπικ Κωστα εισαι ο γνωστος Κωστας απο το Λυγουριο;

    Αν ναι...πολλα χαιρετίσματα φιλε...ειχαμε κουβεντιασει κάποτε σε αλλο φόρουμ (παλιοτερα που αλλαξα δυο τρια bmw)και νομιζω ειχαμε συναντηθει και σε καποια κοπη πιτας.
    Ναι αυτός είμαι. Ο γνωστός Δεν σε θυμάμαι ρε φίλε, πες περισσότερα. Ελπίζω να σε βοήθησα όταν μιλήσαμε. Και στο κοπή το πίτα ήταν 600 άτομα χαχαχα
    Τελευταία τροποποίηση από kostas_1100gs; 23/08/2019 στις 11:23.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. GS 1150 kaiei ladia?
    από melissos28 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 28/02/2009, 08:15
  2. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 15:48
  3. Agora gs 1150
    από Alkis750 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2006, 15:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF