Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 79

Θέμα: δικαστική απόφαση ορίζει συνυπαίτιο οδηγό που δε φορούσε κράνος

  1. #46
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.041
    Τα συμπερασματα σου για το τι μας πειραζει νομιζω οτι ειναι αιολα, και αυθαιρετα διοτι πουθενα δεν αναφερθηκαμε στους εργολαβους και στον μπομπολα σ αυτο το θεμα που συζηταμε.Αναφερθηκα στις ευθυνες οσον αφορα τα αποτελεσματα ενος ατυχηματος,και στην αποζημιωση τους.Νομιζω οτι και λογω επαγγελματος καταλαβαινεις τι λεω.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    716
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    Τώρα σοβαρά αυτό εσύ το θεωρείς σωστό; Αυτό είναι δικηγόρος τύπου better call saul, δηλαδή έφταιγε αλλά μπράβο τους δούλεψε και πήρε αποζημείωση; Τι μας λες δηλαδή, αν γίνει ατύχημα φταίτε δεν φταίτε βρείτε ένα τρόπο να τα κονωμήσετε; Αν είναι έτσι στείλε το τηλέφωνο του μάγκα δικηγόρου στον 28χρονο του πολεμικού ναυτικού το χρειάζεται, ισως να καταφέρει να πείσει το δικαστήριο ότι το καροτσάκι πάνω στο πεζοδρόμιο είχε κάποιον ανακλαστήρα και τον τύφλωσε να του δώσουμε κι αποζημείωση.
    εγω φίλε εδωσα μιά συμβουλή δωρεάν ...οποιος θέλει την χρησιμοποιεί (αχρείαστη να ειναι βέβαια) οποιος δέν την θέλει απλά την πετάει στα ...σκουπίδια ,ξέρω 2-3 υποθέσεις καραμπινάτες που εβαλαν αχρηστο δικηγόρο τα θύματα τροχαίων ,με αποτέλεσμα να τρέχουν κ να μήν φθάνουν κ στα δικαστήρια ειχαν μπλεξίματα ενώ ειχαν το ΔΙΚΙΟ με το μέρος τους ...οσο για τον 28χρονο ...ειναι τυχερός που ζεί στον οικο ανοχής πού λέγεται ελλάδα κ θα την βγάλει καθαρή ...εχω αδελφικό φίλο που εχει νταλίκα κ γυρνά σχεδόν σε ολη την ευρώπη ,μού ελεγε σήμερα οτι σε ολες τίς χώρες που εχει ταξιδέψει η ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΘΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΤΡΟΧΑΙΟ ειναι κακούργημα ...μόνο εδώ στο μπουρδελοελλαδιστάν ειναι πλημμέλημα ...
    Τελευταία τροποποίηση από alexis72; 26/08/2019 στις 23:35.

  3. #48
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Red Rider Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή αν προκληθεί μεγάλη ζημιά στον αναβατη-η οποία δεν οφείλεται στην ελειψη κράνους.. - αμφισβητείται εξ αιτίας της μη χρήσης του?
    Προφανώς και όχι.

  4. #49
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/12/2009
    Μηνύματα
    126
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Φίλε μου....
    Σας αξίζει το γ.... που σας ρίχνουν....Εδώ στην Ελλάδα!
    Έχετε κερδίσει επάξια το κάθε εκατοστό λούτσου που τρώτε κάθε μέρα!
    Αν λοιπόν σκάσεις πάνω σε ταξί που παραβίασε στοπ και δεν φοράς κράνος
    τότε καλό είναι η ασφαλιστική να μην σου φτιάξει το μηχανάκι
    ή να σου δώκει τα μισά απ τα μισά που πληρώνει συνήθως.
    Σου αξίζει άλλωστε και καλό είναι να γενικευτεί το πράγμα.
    Αν ας πούμε δε φοράς ζώνη
    Όχι ?
    Τι όχι?

    Πάντως επαναλαμβάνω ΚΑΛΑ ΣΑΣ (ΜΑΣ) ΚΑΝΟΥΝΕ (γιατί βλέπεις την πληρώνουμε όλοι)
    κι εύχομαι να σας ρίξουν κι άλλα.
    Στο κάτω κάτω χρήστες είσαστε ας πληρώνετει μια ζωή τη Χρήση των... "δρόμων" !



    υγ
    ΑΝ ΤΥΧΕΙ (απεύχομαι) να πάθεις κάτι πραγματικά πολύ σοβαρό
    ΤΟΤΕ θα δεις τι είναι η διαπλοκή που κοροϊδεύεις.
    Θα δεις ας πούμε πόσα λεφτά θα αξιολογηθεί η ζωή του δικού σου ανθρώπου -πατέρα 2 ανήλικων πχ-
    ή μια παντοτινή αναπηρία.
    Δεν ξέρω που ζεις εσύ αλλά πραγματικά....

    1. Εδώ στην Ελλάδα; Θέλεις να μου πεις μια χώρα συγκρίσιμη με την Ελλάδα (μη μου πεις π.χ. Αίγυπτος) όπου ο κόσμος βολτάρει ξεκράνωτος με ξετάπωτες εξατμίσεις και κάνει σούζες στις γειτονιές; Σ' αρέσει εσένα αυτό;

    2. Πιστεύεις στην "ατομική ευθύνη"; Η ατομική ευθύνη είναι το θεμέλειο του διαφωτισμού.

    3. Αν δε σέβεσαι εσύ τον εαυτός σου πως θέλεις να σε σέβονται (και να σε αποζημιώνουν) οι άλλοι;

    4. Εσύ που γλίτωσες και άφησες εμάς να πληρώνουμε φαντάζομαι ότι μετανάστευσες με μια ελεύθερη χώρα όπου ο καθένας κάνει ότι γουστάρει, Έτσι;

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexandrosgs Προβολή μηνύματος

    4. Εσύ που γλίτωσες και άφησες εμάς να πληρώνουμε φαντάζομαι ότι μετανάστευσες με μια ελεύθερη χώρα όπου ο καθένας κάνει ότι γουστάρει, Έτσι;
    Στην Ελλάδα δεν κάνει ο καθένας ότι γουστάρει.
    Οι μεγάλες μπίζνες κάνουν ότι γουστάρουν
    (Μεγαλοεργολάβοι, τράπεζες, εταιρείες κινητής κλπ κλπ)
    και την πληρώνει ο κάθε φουκαράς. ΝΟΜΟΣ
    Τώρα ποιος θα πληρώσει το μάρμαρο?
    Το κράτος φυσικά -δηλαδή εμείς- γιατί απλά ΠΟΤΕ οι ασφαλιστικές δεν πλήρωσαν νοσήλια
    Όταν δηλαδή πας κομμάτια στο νοσοκομείο πληρώνει το ΙΚΑ και όχι δαύτοι.
    Τώρα με νέο το νόμο οι ασφαλιστικές θα πληρώνουν ΑΚΟΜΑ λιγότερα κι κάποιοι λένε ότι είναι μια χαρά.
    (φυσικά εσύ δεν θα πληρώνεις λιγότερα ασφάλιστρα)
    Αφού λοιπόν είστε ευχαριστημένοι μ ΑΥΤΕΣ τις ασφαλιστικές και ΑΥΤΟΥΣ τους νόμους
    σε τελική ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ κι όλας
    Και ναι πιστεύω τελικά ότι η ζωή έχει πάντα δίκιο και είστε άξιοι της τύχης σας.
    Οι ολιγάρχες μια ζωή να σας πηδάνε κι εσείς να λέτε κι ευχαριστώ.


    υγ
    Εγώ έκανα τη μλκια και γύρισα Ελλάδα αλλά έφυγε ο γιόζ μου και κάνει το ίδιο μην σου πω και πιο πολύ.
    Φυσικά υπάρχει και σχέδιο να πάρω κι εγώ το μπούλο σύντομα.
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 27/08/2019 στις 08:21.
    ανανήψαντας

  6. #51
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Τα συμπερασματα ........... νομιζω οτι ειναι αιολα....
    Εωλα είναι το σωστό...............
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Στην Ελλάδα δεν κάνει ο καθένας ότι γουστάρει.
    Οι μεγάλες μπίζνες κάνουν ότι γουστάρουν
    (Μεγαλοεργολάβοι, τράπεζες, εταιρείες κινητής κλπ κλπ)
    και την πληρώνει ο κάθε φουκαράς. ΝΟΜΟΣ
    Τώρα ποιος θα πληρώσει το μάρμαρο?
    Το κράτος φυσικά -δηλαδή εμείς- γιατί απλά ΠΟΤΕ οι ασφαλιστικές δεν πλήρωσαν νοσήλια
    Όταν δηλαδή πας κομμάτια στο νοσοκομείο πληρώνει το ΙΚΑ και όχι δαύτοι.
    Τώρα με νέο το νόμο οι ασφαλιστικές θα πληρώνουν ΑΚΟΜΑ λιγότερα κι κάποιοι λένε ότι είναι μια χαρά.
    (φυσικά εσύ δεν θα πληρώνεις λιγότερα ασφάλιστρα)
    Αφού λοιπόν είστε ευχαριστημένοι μ ΑΥΤΕΣ τις ασφαλιστικές και ΑΥΤΟΥΣ τους νόμους
    σε τελική ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ κι όλας
    Και ναι πιστεύω τελικά ότι η ζωή έχει πάντα δίκιο και είστε άξιοι της τύχης σας.
    Οι ολιγάρχες μια ζωή να σας πηδάνε κι εσείς να λέτε κι ευχαριστώ.


    υγ
    Εγώ έκανα τη μλκια και γύρισα Ελλάδα αλλά έφυγε ο γιόζ μου και κάνει το ίδιο μην σου πω και πιο πολύ.
    Φυσικά υπάρχει και σχέδιο να πάρω κι εγώ το μπούλο σύντομα.
    Το κακό είναι ότι και απέξω θα συνεχίσεις να γράφεις δω μέσα

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Εωλα είναι το σωστό...............
    Μπα ?
    https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91...BB%CE%BF%CF%82





































































































  9. #54
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Αίολα λέγονται, όταν είναι τόσο έωλα, που τα παίρνει ο άνεμος.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  10. #55
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/12/2009
    Μηνύματα
    126
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Στην Ελλάδα δεν κάνει ο καθένας ότι γουστάρει.
    Οι μεγάλες μπίζνες κάνουν ότι γουστάρουν
    (Μεγαλοεργολάβοι, τράπεζες, εταιρείες κινητής κλπ κλπ)
    και την πληρώνει ο κάθε φουκαράς. ΝΟΜΟΣ
    Τώρα ποιος θα πληρώσει το μάρμαρο?
    Το κράτος φυσικά -δηλαδή εμείς- γιατί απλά ΠΟΤΕ οι ασφαλιστικές δεν πλήρωσαν νοσήλια
    Όταν δηλαδή πας κομμάτια στο νοσοκομείο πληρώνει το ΙΚΑ και όχι δαύτοι.
    Τώρα με νέο το νόμο οι ασφαλιστικές θα πληρώνουν ΑΚΟΜΑ λιγότερα κι κάποιοι λένε ότι είναι μια χαρά.
    (φυσικά εσύ δεν θα πληρώνεις λιγότερα ασφάλιστρα)
    Αφού λοιπόν είστε ευχαριστημένοι μ ΑΥΤΕΣ τις ασφαλιστικές και ΑΥΤΟΥΣ τους νόμους
    σε τελική ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ κι όλας
    Και ναι πιστεύω τελικά ότι η ζωή έχει πάντα δίκιο και είστε άξιοι της τύχης σας.
    Οι ολιγάρχες μια ζωή να σας πηδάνε κι εσείς να λέτε κι ευχαριστώ.


    υγ
    Εγώ έκανα τη μλκια και γύρισα Ελλάδα αλλά έφυγε ο γιόζ μου και κάνει το ίδιο μην σου πω και πιο πολύ.
    Φυσικά υπάρχει και σχέδιο να πάρω κι εγώ το μπούλο σύντομα.
    Έλληνα μεταθέτη ευθυνών.

    Εσύ φταίς κάπου ή μόνο ο Μπόμπολας και ο Κόκκαλης;

    Στη χώρα που σκέφτεσαι να πάς θα διανοηθείς να ανέβεις στη μηχανή ξεκράνωτος;

    Αν ναι ποια χώρα είναι αυτή;

    Πιστεύεις ότι αν το τολμήσεις και εμπλακείς σε ατύχημα θα σε αποζημιώσουν;;;;
    Το πιθανότερο βέβαια είναι να σε έχουν τσιμπήσει νωρίτερα οι τροχαίοι και να σε έχουν κάνει να το μετανοιώσεις πικρά και να αναλογιστείς επιτέλους πόσο ανεύθυνος είσαι.


    Γνωρίζεις πόσο κοστίζει η ασφάλεια σε μια χώρα του δυτικού κόσμου σαν κι αυτή που θέλεις να πας;

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.741
    Λαμπρό παράδειγμα οργάνωσης η Αγγλία.

    2000 ευρώ το χρόνο το ασφάλιστρο για μεγάλη μηχανή.

    MOT αυστηρότατο, που σε κόβει γιατί το καβούκι στο δεξί φλάς είναι γκριζαρισμένο ενώ το καβούκι στο αριστερό είναι γιαλιστερό.

    Δεν διαννοείσαι να πας σε μεγάλο δρόμο πάνω από το όριο, κάμερες ΠΑΝΤΟΥ και σούρχεται σπίτι η κλήση αυτόματα.

    Για κυκλοφορώ χωρίς κράνος δεν το συζητάμε. Ούτε 1 χλμ δεν θα προλάβεις να κάνεις πριν σε μαζέψουνε.

    Για εισφορές ασφαλιστικών ταμείων, δεν έχω ιδέα, ας πει κανείς που έχει δουλέψει και ξέρει, δεν περιμένω πάντως, να είναι ''φτηνές'', ούτε να τσακιστείς ακράνωτος και να μην έχεις συνέπειες.


    Κατά τα άλλα, μας κλέβουν στην Ελλάδα οι ασφαλιστικές, και το σύστημα υγείας.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Λαμπρό παράδειγμα οργάνωσης η Αγγλία.

    2000 ευρώ το χρόνο το ασφάλιστρο για μεγάλη μηχανή.

    MOT αυστηρότατο, που σε κόβει γιατί το καβούκι στο δεξί φλάς είναι γκριζαρισμένο ενώ το καβούκι στο αριστερό είναι γιαλιστερό.

    Δεν διαννοείσαι να πας σε μεγάλο δρόμο πάνω από το όριο, κάμερες ΠΑΝΤΟΥ και σούρχεται σπίτι η κλήση αυτόματα.

    Για κυκλοφορώ χωρίς κράνος δεν το συζητάμε. Ούτε 1 χλμ δεν θα προλάβεις να κάνεις πριν σε μαζέψουνε.

    Για εισφορές ασφαλιστικών ταμείων, δεν έχω ιδέα, ας πει κανείς που έχει δουλέψει και ξέρει, δεν περιμένω πάντως, να είναι ''φτηνές'', ούτε να τσακιστείς ακράνωτος και να μην έχεις συνέπειες.


    Κατά τα άλλα, μας κλέβουν στην Ελλάδα οι ασφαλιστικές, και το σύστημα υγείας.
    Μην υπερβάλεις ο ξάδερφος κυκλοφορεί με χορνετ με αγωνιστική εξάτμιση και ξυσμένο το "not for road use".
    Λες να ναι πιο χαλαρά στο Εδιμβούργο ?
    ΥΓ Γιωργάκη ξανακαβάλησες ρε ή δεν αφήνει ακόμα ο γιατρός, για πες τι παίζει εκεί ?

  13. #58
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Λαμπρό παράδειγμα οργάνωσης η Αγγλία.

    2000 ευρώ το χρόνο το ασφάλιστρο για μεγάλη μηχανή.

    MOT αυστηρότατο, που σε κόβει γιατί το καβούκι στο δεξί φλάς είναι γκριζαρισμένο ενώ το καβούκι στο αριστερό είναι γιαλιστερό.

    Δεν διαννοείσαι να πας σε μεγάλο δρόμο πάνω από το όριο, κάμερες ΠΑΝΤΟΥ και σούρχεται σπίτι η κλήση αυτόματα.

    Για κυκλοφορώ χωρίς κράνος δεν το συζητάμε. Ούτε 1 χλμ δεν θα προλάβεις να κάνεις πριν σε μαζέψουνε.

    Για εισφορές ασφαλιστικών ταμείων, δεν έχω ιδέα, ας πει κανείς που έχει δουλέψει και ξέρει, δεν περιμένω πάντως, να είναι ''φτηνές'', ούτε να τσακιστείς ακράνωτος και να μην έχεις συνέπειες.


    Κατά τα άλλα, μας κλέβουν στην Ελλάδα οι ασφαλιστικές, και το σύστημα υγείας.
    Πρόπερσι που έτυχε να είμαι εκεί ρώτησα για εισφορές σε σχέση με τον μισθό τους, Η απάντηση ήταν ότι για φόρους + ασφάλεια (την οποία διαλέγεις εσύ που θα την πληρώσεις) όι κρτήσεις ήταν πε΄ριπου στο 25%. Μετά έβαλα τα κλάματα από την συγκίνηση.
    Από θέμα οδήγησης (μιλώντας από την μεριά κάπου που του αρέσει να οδηγάει σβέλτα σε ορεινούς έρημους δρόμους ) η κατάσταση ήταν μάλλον απελπιστική. Βουνό δεν υπάρχει εκεί. Όλα επίπεδα είναι.
    Και ο υπερπληθυσμός τους( ποιο πολλούς Ινδούς + άραβες έβλεπες έξω) πλέον έχει ξεπεράσει τα όρια. Όλοι οι δρόμοι πήχτρα ήταν. Ακόμα και τα back-roads (εάν το έγραψα σωστά) τα οποία προσφέρονται μόνο για χαλαρή οδήγηση Κυριακή πρωί μαζί με ποδηλάτες - απίθανα αυτοκίνητα αντίκες και άλογα , αλλά μέχρι εκεί.

    Για το θέμα των ασφαλιστικών και της δήθεν κλοπής τους απλά ισχύει το ότι ντρεπόμαστε να κοιταχτούμε στον καθρέπτη. Έχω την τιμή να μην έχω δηλώσει ποτέ ατύχημα (κάτι μικρογρατζουνιές στο αυτοκίνητο έχω μόνο , και 2 μικρές πτώσεις με παπί προ αμνημονεύτων χρόνων).
    3 Γείτονες μου όμως έχουν τρακάρει (του ενός ο ανήλικος γιόκας του ). Μαντέψτε , τα κανόνισαν οι φαναρτζήδες και δεν πλήρωσαν τίποτα. Κατά τα άλλα οι ασφαλιστικές κλέβουν

  14. #59
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexis72 Προβολή μηνύματος
    εγω φίλε εδωσα μιά συμβουλή δωρεάν ...οποιος θέλει την χρησιμοποιεί (αχρείαστη να ειναι βέβαια) οποιος δέν την θέλει απλά την πετάει στα ...σκουπίδια ,ξέρω 2-3 υποθέσεις καραμπινάτες που εβαλαν αχρηστο δικηγόρο τα θύματα τροχαίων ,με αποτέλεσμα να τρέχουν κ να μήν φθάνουν κ στα δικαστήρια ειχαν μπλεξίματα ενώ ειχαν το ΔΙΚΙΟ με το μέρος τους ...οσο για τον 28χρονο ...ειναι τυχερός που ζεί στον οικο ανοχής πού λέγεται ελλάδα κ θα την βγάλει καθαρή ...εχω αδελφικό φίλο που εχει νταλίκα κ γυρνά σχεδόν σε ολη την ευρώπη ,μού ελεγε σήμερα οτι σε ολες τίς χώρες που εχει ταξιδέψει η ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΘΥΜΑΤΟΣ ΣΕ ΤΡΟΧΑΙΟ ειναι κακούργημα ...μόνο εδώ στο μπουρδελοελλαδιστάν ειναι πλημμέλημα ...
    Μόνο που είναι άλλο να λες «βρείτε εξειδικευμένο στα τροχαία δικηγόρο, ξέρω απο πρώτο χέρι άτομα που είχαν δίκιο και δεν κέρδισαν γιατί ο δικηγόρος δεν ήξερε καλά το αντικείμενο» όπως είπες τώρα, κι άλλο να λες «βρείτε εξειδικευμένο δικηγόρο να σας κερδίσει αποζημείωση ακόμα κι αν έχετε άδικο» όπως είπες πριν.

    Η περίπτωση του 28χρονου είναι τραγική, για μενα έπρεπε να είναι μέσα αλλά ταίριαζε για παράδειγμα

  15. #60
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    .....
    Τώρα με νέο το νόμο οι ασφαλιστικές θα πληρώνουν ΑΚΟΜΑ λιγότερα κι κάποιοι λένε ότι είναι μια χαρά.
    (φυσικά εσύ δεν θα πληρώνεις λιγότερα ασφάλιστρα) ....
    Ποιο καινούργιο νόμο;
    Δεν υπάρχει κανένας καινούργιος νόμος, μια απόφαση είναι για συγκεκριμένη περίπτωση και δεν είναι καν η πρώτη.

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. λαστιχα που δε σκανε??
    από dimzan στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2012, 10:17
  2. Απαντήσεις: 97
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2010, 12:35
  3. Ένα αντίο που δε πρόλαβα να πω...
    από fotisdragon στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2009, 22:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF