Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Εξάτμιση για παπί

  1. #1
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360

    Εξάτμιση για παπί

    Καλησπέρα , θα ήθελα να μάθω ποια είναι η καλύτερη εξάτμιση για παπί , το ξέρω ότι ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΊΠΟΤΑ και ότι είναι πεταμένα λεφτά αλλά σκέφτομαι να την αλλάξω για τον ήχο , θα ήθελα έναν μπάσο ηχο και προφανώς να μην είναι παράνομη (πολύ δυνατή) αλλά ούτε και να ενωχλει , δεν θέλω να σκουριάσει και θέλω να είναι ποιότικη...

    Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω αν συνηστατε ολόσωμη η μόνο τελικό , και αν υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει με κακό τρόπο το μοτέρ οποιαδήποτε αλλαγή εξάτμισης , καθώς και αν σε Injection πρέπει να αλλάξεις και κάτι αλλο πακέτο με την εξάτμιση , γενικά τι να περιμένω?

    Δεν ξέρω αν θα την αλλάξω σίγουρα και κυρίως με ενδιαφέρει η πληροφόρηση επί του θέματος , γιατί μια χαρά είναι και η μαμά και λεφτά για τέτοια πράγματα με δυσκολία υπάρχουν

  2. #2
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.167
    Η τελευταία παράγραφος, "μια χαρά είναι η μαμά", αρκεί...
    Δεν έχω δει εξάτμιση διαιρούμενη σε λαιμό και τελικό για παπί... (Εκτός πια κι αν έχω μείνει τόσο πίσω....) Επίσης, αυτές που πουλάνε (οι φτηνές) συνήθως δεν έχουν καταλύτη με ότι αυτό συνεπάγεται για την υγεία σου, πρωτίστως.
    Μαζί με αυτήν θέλει ανάλογες ρυθμίσεις σε ψεκασμό, φίλτρο αέρος κλπ. Άστο στη ησυχία του, εν ολίγοις....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Παρόμοια θέματα

  1. Εξάτμιση για παπί
    από Georg_ στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2006, 15:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF