Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 33

Θέμα: ο κλασσικός ...ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    716

    ο κλασσικός ...ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ


  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της JasonEV
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    210
    Το τι εχω δει και εγω να γινεται σ' αυτο το φαναρι...

  3. #3
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Κάθε μέρα βλέπω δεκάδες μηχανάκηδες να σφάζουν φανάρια. Πλησιάζουν τους ποδηλάτες σε ηλιθιότητα.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Κάθε μέρα βλέπω δεκάδες μηχανάκηδες να σφάζουν φανάρια. Πλησιάζουν τους ποδηλάτες σε ηλιθιότητα.
    Δε νομίζω να φταίει που είναι ηλίθιοι ,όσοι είναι

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    VSTROMας με τη γυναικα επανω και τα κρανη στους αγκωνες κινειται επι της Κωνσταντινοπολεως και εχει σφαξει οτι φαναρι υπηρχε. Τον φτανω με την μηχανη και του λεω...
    "Κυριε το γιατι δεν φορατε το κρανος δικο σας θεμα...τα φαναρια ομως γιατι τα τρωτε? Αν πεσει καποιος πανω σας?"

    -Δουλεια σου!!!! μου απανταει.

    "Η δουλεια μου ειναι. Αλλη εξυπναδα? Ακολουθηστε με παρακαλω στην Τροχαια Αθηνων που τυχαινει να ειναι πισω μας σε κοντινη αποσταση"

    Και καπως ετσι βλεπεις Νεοελληνα να κλανει μεντες και να πεφτει στα γονατα να κανει πιπες .
    Μα πως? Πριν λιγο ησουν ο Καπτεν Αμερικα και δεν καταλαβαινες Χριστο.

    Με τα πολλα του ευχηθηκα καλο βραδυ και οτι απλα θα την πατησει απο αλλο συναδελφο που θα ειναι σε υπηρεσια.

    Οσο για το τσογλανακι του βιντεο ειναι τις γενιας του Χαπακωμενου Γυμναστηριου και αν ζησει με τις μαλακιες που κανει τοτε θα αρπαξει πολλες σφαλιαρες απο αλλον.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    VSTROMας με τη γυναικα επανω και τα κρανη στους αγκωνες κινειται επι της Κωνσταντινοπολεως και εχει σφαξει οτι φαναρι υπηρχε. Τον φτανω με την μηχανη και του λεω...
    "Κυριε το γιατι δεν φορατε το κρανος δικο σας θεμα...τα φαναρια ομως γιατι τα τρωτε? Αν πεσει καποιος πανω σας?"

    -Δουλεια σου!!!! μου απανταει.

    "Η δουλεια μου ειναι. Αλλη εξυπναδα? Ακολουθηστε με παρακαλω στην Τροχαια Αθηνων που τυχαινει να ειναι πισω μας σε κοντινη αποσταση"

    Και καπως ετσι βλεπεις Νεοελληνα να κλανει μεντες και να πεφτει στα γονατα να κανει πιπες .
    Μα πως? Πριν λιγο ησουν ο Καπτεν Αμερικα και δεν καταλαβαινες Χριστο.

    Με τα πολλα του ευχηθηκα καλο βραδυ και οτι απλα θα την πατησει απο αλλο συναδελφο που θα ειναι σε υπηρεσια.

    Οσο για το τσογλανακι του βιντεο ειναι τις γενιας του Χαπακωμενου Γυμναστηριου και αν ζησει με τις μαλακιες που κανει τοτε θα αρπαξει πολλες σφαλιαρες απο αλλον.
    Βιαζόσουνα ,γιατί μια τρύπα στο νερό έκανες δηλαδή.Τι προβλέπει η υπηρεσία ? Μη βάζετε τουλάχιστον εσείς το λιθαράκι σας σε αυτή την κατάντια

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Επιτοπου ακινητοποιηση και καλεσμα σταθμου τροχαιας να βεβαιωσει κλησεις.

  8. #8
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    ''Μη βάζετε τουλάχιστον εσείς το λιθαράκι σας σε αυτή την κατάντια''

    Στο χωριό μου τουλάχιστον είναι ο νο1 λόγος που διπλοπαρκάρουν και κλείνει ο δρόμος για φορτηγά ,που ΚΑΝΕΙΣ δεν φοράει ποτέ κράνος,που οδηγάνε ΟΛΑ τα παπάκια ανάποδα στον κεντρικό δρόμο.
    Μπροστά από το τμήμα όλα αυτά.
    Δεν θέλω να στοχοποιήσω την συγκεκριμένη κατηγορία εργαζόμενων ,σε τελική η αστυνομία βρήκε το κλεμμένο ΧΤ μου,αλλά ΜΙΑ φορά δεν έκαναν αυτό που πρέπει σε αυτό το γ@μ@χώρι.
    Μια.
    porca miseria.

  9. #9
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Επιτοπου ακινητοποιηση και καλεσμα σταθμου τροχαιας να βεβαιωσει κλησεις.
    ??

    μπορεις να ελεγξεις πολιτη ,φορωντας πολιτικα ,με την επιδειξη της αστυνομικης ταυτοτητας?
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Στο χωριό μου τουλάχιστον είναι ο νο1 λόγος που διπλοπαρκάρουν και κλείνει ο δρόμος για φορτηγά ,που ΚΑΝΕΙΣ δεν φοράει ποτέ κράνος,που οδηγάνε ΟΛΑ τα παπάκια ανάποδα στον κεντρικό δρόμο.
    Μπροστά από το τμήμα όλα αυτά.
    Δεν θέλω να στοχοποιήσω την συγκεκριμένη κατηγορία εργαζόμενων αλλά ΜΙΑ φορά δεν έκαναν αυτό που πρέπει σε αυτό το γ@μ@χώρι.
    Μια.
    Σ' όλη την Ελληνική επαρχία γίνονται ίδια και χειρότερα ,μόνο όταν κατά σύμπτωση-λάθος υπηρετεί κάποιος αποσπασμένος από μακριά γίνονται κατά κανόνα τα προβλεπόμενα ,τα χω ζήσει και τα ζω στη βόρειο Εύβοια.Σαν τουρίστας βέβαια.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    ??

    μπορεις να ελεγξεις πολιτη ,φορωντας πολιτικα ,με την επιδειξη της αστυνομικης ταυτοτητας?
    Εννοειται. Κανονικα. Αλλα δεν το κανει σχεδον κανεις. Εγω τουλαχιστον οχι. Ο ελεγχος αναλογα τα ατομα χρειαζεται παραπανω για να γινει. Ομως εχω πεσει σε Χρυσαυγιτη στο ΚΑΤ που εκανε φασαρια και του ζήτησα να φυγει. Μου ζητησε να δει ταυτοτητα... Ειδε και αρχισε τις μαλακιες με απειλες. Πηρα το 100...εξαφανιστηκε. Ειχα σπασμενο καρπο για οσους πουνε γιατι δεν τον τσουβαλιασα.

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Κάθε μέρα βλέπω δεκάδες μηχανάκηδες να σφάζουν φανάρια. Πλησιάζουν τους ποδηλάτες σε ηλιθιότητα.
    Η ηλιθιότητα βαράει κόκκινα ανεξαρτήτου κοινωνικής θέσης, οικονομικής άνεσης και τρόπου ζωής.

    Είμαστε μπζζεκασμένοι 100%.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Να το παλι!!!!!
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #14
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    τι? έχουμε σεπτέμβριο και δεν φοράνε κράνος οι μηχανάκιδες?? μας πως διέφυγε αυτό απο τον κυριάκο?
    you rise you fall you're down then you rise again

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Η ηλιθιότητα βαράει κόκκινα ανεξαρτήτου κοινωνικής θέσης, οικονομικής άνεσης και τρόπου ζωής.

    Είμαστε μπζζεκασμένοι 100%.
    Για να βγεις απ την υποανάπτυξη θέλει πρόγραμμα και 2 δεκαετίες δουλειά.
    Αυτό όμως προϋποθέτει επανάστα... Δηλαδή @@
    ανανήψαντας

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. O κλασσικός ο μ@λ@κ@ς ο έλληνας...
    από Stergios69 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2010, 09:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF