Σελίδα 10 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #136
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    THERE CAN BE ONLY ONE!
    Απο ποια highlands είσαι δεν μας είπες

  2. #137
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Καρατεκα, είσαι ένας ιδιαίτερος χρήστης κι εσύ. Δεν έχεις καταφέρει ακόμα (θεωρώ) να βρεις τον παλμό του μέσου, είσαι όμως πολύ εύκολος στην κριτική και το κράξιμο και -αν μου επιτρέπεις- γράφεις με αρκετά απόλυτο ύφος πολλές φορές. Πράγμα που ξενίζει όταν ο άλλος δεν κουβαλάει και την αντίστοιχη εμπειρία για να στηρίξει αυτη την απολυτότητα.
    Προφανώς το σχόλιο μου το οποίο παράθεσες, πέρασε και δεν ακούμπησε απο σένα. ΔΕν πειράζει,καλή καρδιά.
    Παίζει να είμαι ο μόνος που δεν κοιτάω nickname στα post!?! (όταν δεν μιλάμε επι προσωπικού)
    Το λέω για την προσωπική μου "αξιολόγηση"


    Αν και με μπέρδεψες με το ποστ σου απλά να αναφέρω ότι συχνάζω σε φορουμ πολλά χρόνια (πριν απο το 2004) και εδώ είναι το πρώτο που συνάντησα που είναι πολύ παρεΐστικο (αυτό που περιγράφουν τα άλλα παιδιά).
    Τέλος πάντων επειδή δεν έχω κάποιο κόλλημα και δεν ήρθα εδώ για να σας ζητήσω να αλλάξετε, το ότι μπορεί ΕΔΩ να είμαι πιο "ευέξαπτος" είναι επειδή εσείς με μάθατε έτσι.

    Θαύμασε
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=155828

    Το ότι μπορεί να είμαι απόλυτος το αναγνωρίζω όπως και όταν κάνω λάθη. Δε φοβάμαι το συγγνώμη ούτε το ευχαριστώ.
    (Ακόμα πιστεύω ότι το SH300 έχει ABS με αρχίδια και κοντράρει στα ίσια το ΜΤ-07 στο φρενάρισμα αν δεν είναι καλύτερο
    Το ABS του ΜΤ είναι σαν του SH μετά απο 2 μπουκάλια ουίσκι)

    Καλή συνέχεια στο τοπικ που καταλαβαίνω ότι δε βγαίνει άκρη. Εγώ ξανα-είπα δεν έχω θέμα
    https://youtu.be/bvCH695FSw8?t=21

  3. #138
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Τζιμίδη έχεις τα δίκια σου (να τα γράψω λοιπόν και δημοσίως και να λήξει επιτέλους το επεισόδιο της κόντρας σας) με τον Κτίνο,θα σε παρακαλέσω όμως να μην συνεχίσει άλλο η αντιπαράθεση..
    Είδες ότι και στο άλλο θρεντ σταμάτησα να απαντάω, παρότι ο "άλλος", το "ΝΟΥΜΕΡΟ"- κατά δική του δήλωση,
    ο "δίκης οφθαλμός ος τα πάνθ'ορά" συνέχισε απτόητος (παρά τις παραινέσεις προς αμφότερους) στο εκεί θρεντ, και συνεχίζει και εδώ.
    Με αστεία, γελοία, παιδαριώδη επιχειρήματα μεν, αλλά συνεχίζει.

    Επειδή δεν είμαστε γκομενακια του γυμνασίου,
    Επειδή η κινεζική παροιμία λέει όταν τσακωνεσαι με έναν ηλιθιο οι απ'εξω δεν βλέπουν τη διαφορά,
    και επειδή το ζήτησες δημόσια, σταματάω εδώ.

    Δεν θα προκαλέσω,






    αλλά μπορεί και να μην αφήσω αναπάντητη την επόμενη μαλακία του.

  4. #139
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.698
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Απο ποια highlands είσαι δεν μας είπες
    Είμαι ο Duncan McCloud of the Clan McCloud

  5. #140
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Δεν χρειάζεται να ξαναγράψω σ αυτό το νήμα, μπορεί να έκανα και λάθος που το άνοιξα.
    Μαέστρο δεν περιστρέφεται όλος ο κόσμος γύρω σου φίλε δεν ξέρω τι σου φταίει στη ζωή αλλά δεν έχεις καμμιά σχέση πια με τον άνθρωπο που έγραφε εκείνο το "να καίω βενζίνη χωρίς λόγο".
    Μη μου απαντήσεις δεν έχει αξία ούτε θα το διαβάσω
    Τέλος εδώ από μένα.

  6. #141
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Είμαι ο Duncan McCloud of the Clan McCloud
    Clan or Clain
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  7. #142
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Είμαι ο Duncan McCloud of the Clan McCloud
    https://www.youtube.com/watch?v=NseZV8k5NqU sorry ..........



    λάθος ταινία

  8. #143
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    https://www.youtube.com/watch?v=NseZV8k5NqU sorry ..........



    λάθος ταινία
    αυτός ειναι ο connor ρε αγόρι.

  9. #144
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    αυτός ειναι ο connor ρε αγόρι.
    Eίναι μεγάλο σόι οπότε μετράει

  10. #145
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.749
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Τηλέγονε, είσαι ένα πολύ χαρακτηριστικό παράδειγμα χρήστη που σκόπιμα και συνειδητά προκαλεί με τη συμπεριφορά του (παρά τις αλλεπάλληλες τιμωρίες σου) κι όμως διαπιστώνει κανείς ότι δεν χάνεις ευκαιρία να γίνεσαι δηκτικός.
    Οι αρχές του φόρουμ παλεύουμε να λείψουν τέτοιου είδους συμπεριφορές που ενίοτε προσβάλλουν κάποιους άλλους.
    ΔΕΝ παλεύουμε να εκλείψει το χιούμορ και το πείραγμα στα πλαίσια του χαβαλέ.
    Για τα λέμε και λίγο όπως είναι όμως:

    Οι αλλεπάληλες τιμωρίες μου είναι σχεδόν ΟΛΕΣ από ΕΝΑ άτομο, που δεν με συμπαθεί, επειδή κάποτε διόρθωσα τα συνεχή λάθη που έγραφε σε ένα θέμα για VFR400. Και τότε, ακόμα και στο ίδιο το θέμα εκείνο του 400, αντί να χαρεί που του έδινα τις σωστές πληροφορίες, αντέδρασε παντελώς εγωιστικά, και οδήγησε στο πρώτο μου -πέρα για πέρα άδικο- μπάν. Ακόμα εδώ πρέπει να είναι το θέμα, για όποιον έχει αμφιβολία αν ξέρω τι γράφω και αν είναι έτσι όπως τα γράφω. Από τότε που επανήλθα, συνεχίζει να μου κολλάει και να μου ρίχνει κάρτες με το παραμικρό π.χ. σε θέμα για κλασσικές μοτοσυκλέτες που έκανα ένα αστείο ότι ''δεν θα έχουν μείνει και πολλές'' σε πλήρη συννενόηση με τον νηματοθέτη κιόλλας που μιλάμε και μεταξύ μας και το έχουμε το πείραγμα, κατευθείαν κάρτα ο φίλος μας. Για ένα χαζοαστειάκι, που τέτοια και δέκα φορές χειρότερα λέγονται όλη την ώρα, και γελάμε.

    Μια το ανέφερες, μην έχουμε παραπληροφόρηση. Από εσένα δεν έχω παράπονο, μέχρι τώρα.

    Επί τη ευκαιρία, επειδή κάπου το διάβασα σε γραφόμενα σαν 'θεωρία'' , ''αμα δεν το πληρώνεις δεν έχεις δικαίωμα να απαιτείς''. Δλδ μόνο επί πληρωμή είμαστε άνθρωποι ευγενικοί και σωστοί ε; Χωρίς πληρωμή, ας είμαστε και γουρούνια, δεν πειράζει;
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  11. #146
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Εμένα μια φορά ένα @@πανο μου έσβησε ποστ επειδή διόρθωσα την αγραμματοσύνη κάποιου. Κανείς δεν εκτιμάει το αγνό καλό εδώ μέσα, είναι αλήθεια αυτό. Ευτυχώς άνοιξε αυτό το thread και ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΗΚΑΝ ΟΛΟΙ!!!11
    Life begins at 45°.

  12. #147
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εμένα μια φορά ένα @@πανο μου έσβησε ποστ επειδή διόρθωσα την αγραμματοσύνη κάποιου. Κανείς δεν εκτιμάει το αγνό καλό εδώ μέσα, είναι αλήθεια αυτό. Ευτυχώς άνοιξε αυτό το thread και ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΗΚΑΝ ΟΛΟΙ!!!11
    Εμενα μου την έπεσε ένας γιατι του ειπα να ανοιγει το γκάζι προοδευτικότερα!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  13. #148
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Εμενα μου την έπεσε ένας γιατι του ειπα να ανοιγει το γκάζι προοδευτικότερα!
    V STROM Ειχε;

  14. #149
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    V STROM Ειχε;
    ΔΕΝ θα τολμούσα να κανω υποδείξεις σε βεστρομά. Το ίδιο θα συνιστούσα και στους υπολοίπους
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #150
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    ΔΕΝ θα τολμούσα να κανω υποδείξεις σε βεστρομά. Το ίδιο θα συνιστούσα και στους υπολοίπους
    Και εκει πραγματικα δεν θα εμενε κανενας εδω μεσα

Σελίδα 10 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF