Σελίδα 11 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213141516 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #151
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.325
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος

    Επί τη ευκαιρία, επειδή κάπου το διάβασα σε γραφόμενα σαν 'θεωρία'' , ''αμα δεν το πληρώνεις δεν έχεις δικαίωμα να απαιτείς''. Δλδ μόνο επί πληρωμή είμαστε άνθρωποι ευγενικοί και σωστοί ε; Χωρίς πληρωμή, ας είμαστε και γουρούνια, δεν πειράζει;
    αδερφε, φιλε, συντροχε (κρατα οποιον χαρακτηρισμο θες )
    αυτο που διαβασες ως "θεωρια" ειναι καθαρα η προσωπικη μου αποψη και ο τροπος που ΕΓΩ λειτουργω και οχι το τι πιστευω οτι πρεπει να γινεται απο ολους.. αλλιως δε θα το εγραφα στο 1ο ενικο αλλα στο 2ο πλυθηντικο (οπως εκανα στα ψιλα γραμματα απο κατω) και δεν αναφερθηκα καν στο θεμα ευγενειας (αλλο κεφαλαιο αυτο), αλλα στο θεμα τροπου διαχειρησης και μονο...
    και μιας και νιωθω καπως να μου τη λες με αυτο, και ειμαι κι ευαισθητη ψυχη και στεναχωριεμαι ευκολα, ΑΠΑΙΤΩ απο τη διαχειρηση να σου επιβαλλει ποινη..
    αλλα οχι τις γνωστες ποινες που παιζουν εδω μεσα, εχεις φαει ηδη καμποσες απο αυτες..
    η ποινη σου θα ειναι καταθεση ποσου (3ψηφιου κατα προτιμηση) σε λογαριασμο που διατηρω στο ονομα μου σε ταβερνα την οποια και θα σου υποδειξω..

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Δεν λέτε να καταλάβετε ότι εδώ μπαίνει και γράφει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του.
    δε ξερω για σενα και τους υπολοιπους αλλα εγω γραφω το μακρυ μου να ξερετε..

    ετσι για να αλαφρωσει λιγο το κλιμα

  2. #152
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    540
    Ναι Blitzer ευτυχώς που ανοίγουν αυτά τα νήματα γιατί εκτός από οτι ξεσκεπάζονται όλοι δίνουν και την δύναμη σε αυτό το φόρουμ να συνεχίζει να υπάρχει. Το αντίθετο δηλαδή το κουκουλωμα των προβληματων θα ήταν η καταστροφή του.

    Το νήμα αυτό μου θύμιζει την εμπειρία που είχα σε μια κοινότητα αποτοξίνωσης του ΚΕΘΕΑ στις αρχές του 90 . Ένα άτομο της οικογένειάς μου (αδερφός) ήταν βαριά τοξικομανης και παρακολουθούσε το πρόγραμμα της Διάβασης. Σε αυτό το πρόγραμμα έπρεπε να συμμετέχουν και τα υπόλοιπα μέλη της οικογενειας. Εγώ πήγαινα λοιπόν στην ομάδα με τα αδέρφια. Οι ομάδες... ήταν πραγματικά θεραπευτικές ομάδες ....δηλαδη είχαν εντονο συναίσθημα μιας και είχαμε από διακοπές μέχρι θανάτους χρηστών (αδερφών) να διαχειριστούμε. Δεν είχαν δηλαδη καμια σχεση με τα διάφορα αστεία ή ελαφρά πράγματα που συναντάς σε πολλα ψυχοθεραπευτικα group του μέσου ψυχολογου σήμερα στην Ελλάδα. Εκεί λοιπόν φίλοι μου 3 ,4 φορές τον χρόνο γινόντουσαν και αντιπαραθετικα γκρουπ.Δηλαδη βριζοσουνα , κραζοσουνα, έβγαζες αυτό που είχες μέσα σου. Όσο και αν σας φαίνεται περίεργο η αντιπαράθεση στα γκρουπ και στις σχέσεις λειτουργούσε όπως η μαγιά στην ζύμη . Δηλαδή σαν διογκωτικος παράγοντας.

    Με την ίδια λογική αυτό το νήμα είναι εποικοδομητικό. Πίσω από την κομψή ή άκομψη κριτική μεταξύ των μελών κρύβεται η λαχτάρα όλονων το φόρουμ αυτό να είναι ξεχωριστο όπως πριν χρόνια.

    Για εμένα το μεγαλύτερο πρόβλημα του φόρουμ είναι ότι αυτή η ιντερνετική ομάδα δεν μπορεί να μετουσιωθεί σε πραγματική και να κάνει πράγματα που οι καρδιές όλονων μας αλλά και ο κόσμος της μοτοσυκλέτας διψάει για αυτά. Αν θέλεις να είσαι απλά ένα ιντερνετικό καφενείο it's ok αλλά έτσι δεν κάνεις τον κόσμο να ονειρεύεται...και δυστυχώς ολοι όσοι καβαλάνε μηχανή είναι κατά κάποιο περίεργο λόγο ονειροπολοι...
    Τελευταία τροποποίηση από mia_zoi_kawa; 07/09/2019 στις 18:37.

  3. #153
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Ετσι, που και που πρεπει να ξεκατινιαζομαστε για να αποσυμπιεζεται η κατασταση και να προχωραμε μπροστα.. Don't worry, be happy!

    Παντως αυτο που θα βελτιωνε πολυ την κατασταση (και οχι μονο στο φορουμ) ειναι αν μειωνοταν λιγο ο εγωϊσμος των περισσοτερων.
    MADE IN JAPAN 日本製

  4. #154
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Για εμένα το μεγαλύτερο πρόβλημα του φόρουμ είναι ότι αυτή η ιντερνετική ομάδα δεν μπορεί να μετουσιωθεί σε πραγματική και να κάνει πράγματα που οι καρδιές όλονων μας αλλά και ο κόσμος της μοτοσυκλέτας διψάει για αυτά. Αν θέλεις να είσαι απλά ένα ιντερνετικό καφενείο it's ok αλλά έτσι δεν κάνεις τον κόσμο να ονειρεύεται...και δυστυχώς ολοι όσοι καβαλάνε μηχανή είναι κατά κάποιο περίεργο λόγο ονειροπολοι...

    Χτύπησες διάνα, με βάση και τη δική μου σκέψη. Βόλτες και παρεάκια χρειάζονται κυρίως γαμώτ, και ίσως κάποια πιο "έντονα" πράγματα τύπου 2ήμερα και πάει λέγοντας.


    p.s Ελπίζω το αδέρφι σου να είναι σουπερ.

  5. #155
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Γιατί όταν σπας το κεφάλι σου ώρες να γράψεις κάτι καλό
    όταν φας τις ώρες σου στο φωτοσοπ για να φτιάξεις ΄τις φωτογραφίες όσο πιο καλά μπορείς
    και να τα προσφέρεις ΤΖΑΜΠΑ στους ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ
    Είναι μια ανταμοιβή να βλέπεις ότι άρεσαν
    και μια απογοήτευση να βλέπεις αυτό που έγραψες.
    (αυτό το τελευταίο ΄ήταν ΠΑΛΙΑ)
    Ότι άλλη απορία έχεις μετά χαράς μα σου τη λύσω
    Σωστός προσαυξάνω.
    Τελευταία τροποποίηση από karellen; 07/09/2019 στις 19:22.

  6. #156
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    η γενική μου παρατήρηση απο το φόρουμ ειναι οτι παρεξηγιομουν πολυ ποιο συχνά με άτομα οσο δεν τα έβλεπα απο κοντά
    εξηγώ,
    εχω αντιπαρατεθεί εδω μεσα με άτομα που στο τηλέφωνο μιλάμε συχνότερα.
    έχουμε πει μαλακίες εδω και στις τοτε εβδομαδιαίες συναντήσεις έχουμε λύσει το θέμα

    κανένας δεν ξεκίνησε παλιός, ολοι άγνωστοι μεταξύ τους νεα μελη ήμασταν εκτος απο μερικούς που ειχαν 1 γνωστό και μερικούς που ηρθαν φιλοι σε συνάντηση και μετα αποφάσισαν να γραφτούν στο φόρουμ, εγω γνώρισα άτομα και τα λεμε μια χαρα χωρις να είμαστε ουτε κολλητοι φιλοι ουτε τίποτα και αλλους που τους θεωρώ φιλους μου.

    επιμένω στην άποψη οτι το να μη θες να πας σε μια συνάντηση , βόλτα, καφε, πιτα , ετήσια (οταν γίνονταν) ειναι κακο γιατι μένεις στην ιντερνετικη εντύπωση που ειναι λαθος για 2 απόψεις 1 δεν γνωρίζεις τον τροπο που το λεει ο αλλος, και 2 μπορει την στιγμη που απαντάει σε ενα θεμα να εχει αλλα στο μυαλό του .


    επίσης να μην στέλνουμε την πρώτη σκεψη μας αλλα να ξανα διαβάζουμε τι γράψαμε και αν αξίζει
    πολλές φορες εχω σβήσει ολο το κείμενο και το αναδιατύπωσα

  7. #157
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της husky21
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    707
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος

    Δε σου λέω





    Κι εγώ μέχρι και κίτρινη μου έριξαν αλλά όχι γιατί επικαλέστηκα τ όνομα σου


    Γιατί όταν σπας το κεφάλι σου ώρες να γράψεις κάτι καλό
    όταν φας τις ώρες σου στο φωτοσοπ για να φτιάξεις ΄τις φωτογραφίες όσο πιο καλά μπορείς
    και να τα προσφέρεις ΤΖΑΜΠΑ στους ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ
    Είναι μια ανταμοιβή να βλέπεις ότι άρεσαν
    και μια απογοήτευση να βλέπεις αυτό που έγραψες.
    (αυτό το τελευταίο ΄ήταν ΠΑΛΙΑ)
    Ότι άλλη απορία έχεις μετά χαράς μα σου τη λύσω
    Λυπαμαι που σε απογοητευσα
    πραγματικα
    Γι αυτο και απο δω και περα υποσχομαι να
    σεβομαι τον κοπο σου και την τιμη που μας κανεις να γραφεις εδω
    Και παλι συγγνωμη

  8. #158
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος

    Γιατί όταν σπας το κεφάλι σου ώρες να γράψεις κάτι καλό
    όταν φας τις ώρες σου στο φωτοσοπ για να φτιάξεις ΄τις φωτογραφίες όσο πιο καλά μπορείς
    και να τα προσφέρεις ΤΖΑΜΠΑ στους ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ
    Δεν τα προσφέρεις ρε φίλε, τα μοιράζεσαι! Ή τουλάχιστον έτσι θα έπρεπε.

    (Όντως ο τρόπος που γράφεις έχει αλλάξει τελείως τελευταία. Προς το χειρότερο. Και είναι κρίμα.)
    Think faster than you ride

  9. #159
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    (Όντως ο τρόπος που γράφεις έχει αλλάξει τελείως τελευταία. Προς το χειρότερο. Και είναι κρίμα.)
    Αν θες τα καλά του ποστ, στοιχίζουν 5€/κομμάτι.
    Life begins at 45°.

  10. #160
    Το κορυφαιο σε Αυτο το θεμα ειναι οτι το Αρχικό ποστ κ πολλα απο τα υπολοιπα εχουν γραφτει απο τους μεγιστους σπαμαδορους οι οποιοι -πλεον- κανουν καριερα κ σε γειτονα φορουμ που ακομα τους παιρνει.
    Οι οποιοι ουδεποτε..εβαλαν μια φωτο,ενα θεμα γι βολτα,κατι να βοηθηουν την παρεα,να ανεβασουν καπως το ηθικο.
    Απο κει κ.πέρα η παρωχημένη πλεον πλατφορμα κ η εμονη για μη αναβαθμιση της δεν αφηνει κανενα περιθώριο....
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  11. #161
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.124
    Πω πω γκρίνια,,,!
    Κορίτσια, always με φτερά... συνέλθετε, κατουράμε όρθιοι...φαλοκρατικό, αλλά πρέπει να σας επαναφέρω στην τάξη.-
    Τελευταία τροποποίηση από Coyote.V; 07/09/2019 στις 23:40.

  12. #162
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_M. Προβολή μηνύματος
    Το κορυφαιο σε Αυτο το θεμα ειναι οτι το Αρχικό ποστ κ πολλα απο τα υπολοιπα εχουν γραφτει απο τους μεγιστους σπαμαδορους οι οποιοι -πλεον- κανουν καριερα κ σε γειτονα φορουμ που ακομα τους παιρνει.
    Οι οποιοι ουδεποτε..εβαλαν μια φωτο,ενα θεμα γι βολτα,κατι να βοηθηουν την παρεα,να ανεβασουν καπως το ηθικο.
    Απο κει κ.πέρα η παρωχημένη πλεον πλατφορμα κ η εμονη για μη αναβαθμιση της δεν αφηνει κανενα περιθώριο....
    Θέλεις κάτι εμένα ή λάθος κατάλαβα φίλε ?

  13. #163
    Προσωπικα δεν εχω κατι με σενα,ουτε καν σε ξερω.
    Ομως δεν πρεπει να σε ξενιζει η αληθεια.
    Εσυ ο Κτινος κ ο Βαγγελας χρονια τωρα ποσταρετε ασχετως παντων...οτι να ναι κ οπου να 'ναι.
    Ακομα κ σε σοβαρα Θέματα βαρατε κρυο σιδερο αβέρτα.
    Να μην βαλω μεσα την ειρωνια κ το υφος του Σαλονικιου γκουρου που κοιταζει αφ'υψηλου οτι τραβαει κατω απο 10 ohm...
    Ετσι δεν τραβαει τπτ μπροστα αδερφε.
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  14. #164
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_M. Προβολή μηνύματος
    Προσωπικα δεν εχω κατι με σενα,ουτε καν σε ξερω.
    Ομως δεν πρεπει να σε ξενιζει η αληθεια.
    Εσυ ο Κτινος κ ο Βαγγελας χρονια τωρα ποσταρετε ασχετως παντων...οτι να ναι κ οπου να 'ναι.
    Ακομα κ σε σοβαρα Θέματα βαρατε κρυο σιδερο αβέρτα.
    Να μην βαλω μεσα την ειρωνια κ το υφος του Σαλονικιου γκουρου που κοιταζει αφ'υψηλου οτι τραβαει κατω απο 10 ohm...
    Ετσι δεν τραβαει τπτ μπροστα αδερφε.
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  15. #165
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.647
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Κάποιοι προσπάθησαν να πουν μερικά πράγματα
    δεν θέλετε ν ακούσετε.
    Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα.
    Τώρα πια εξάντλησα όλα τα περιθώρια διαλόγου οπότε είμαι και εντάξει με τον εαυτό μου
    καλή συνέχεια.
    υγ
    α και πούσαι ΕΓΩ μπορώ να φτιάξω ένα ποστ (και το έχω κάνει)
    που έχει φτάσει τα 220.000 + κλικ
    Άρα ΕΙΜΑΙ ΦΙΡΜΑ και παίζω δεκάρι παντού....
    Καλάμι καβαλάνε όλοι αυτοί που λένε πολλά αλλά ουσιαστική προσφορά σ αυτό
    το φόρουμ δεν έχουν καμία.
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=128142

    Ως εκ τούτου Καλή τύχη.... Και καλή συνέχεια
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος

    Δε σου λέω





    Κι εγώ μέχρι και κίτρινη μου έριξαν αλλά όχι γιατί επικαλέστηκα τ όνομα σου


    Γιατί όταν σπας το κεφάλι σου ώρες να γράψεις κάτι καλό
    όταν φας τις ώρες σου στο φωτοσοπ για να φτιάξεις ΄τις φωτογραφίες όσο πιο καλά μπορείς
    και να τα προσφέρεις ΤΖΑΜΠΑ στους ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ
    Είναι μια ανταμοιβή να βλέπεις ότι άρεσαν
    και μια απογοήτευση να βλέπεις αυτό που έγραψες.
    (αυτό το τελευταίο ΄ήταν ΠΑΛΙΑ)
    Ότι άλλη απορία έχεις μετά χαράς μα σου τη λύσω
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Τα νούμερα λένε ΠΑΝΤΑ την αλήθεια
    Δυστυχώς για όσους δεν τα χαν ΠΟΤΕ
    και δεν θα μπορούν να τα αποκτήσουν.

    Στο χώρο του φόρουμ πάντα.
    Έξω είναι μια άλλη ιστορία.
    Γιατί αυτά τα "νούμερα" ξέρεις δείχνουν αναγνωσιμότητα
    και φέρνουν κι άλλα μέλη και γίνετε το νταραβέρι και ζει η ιστορία
    Βλέπεις άλλο να παίζει το μπουζουξίδικο Τερλένγκα κι άλλο Πάολα
    Άσε που βλέπει κι ο γούγλης και σε ανεβάζει πάνω
    Ως εκ τούτου και μιλώντας για το φόρουμ και όχι για το έξω
    -γιατί αν έξω με ειρωνεύονταν ποιος θα τα είχαμε πει και αλλιώς-
    Τα ΝΟΥΜΕΡΑ καθορίζουν την διασημότητα άρα και την εισροή νέων μελών
    και τη διατήρηση του φλόρουμ -που δεν είναι δικό μου-
    Δεν θέλετε νούμερα ?
    Δεν υπάρχει κανέναν πρόβλημα.
    Ούτε τα νούμερα θέλουν να υπάρχουν σε λάθος μέρος.
    Και κοίτα να δεις περίπτωση όμως ότι τα πιο μεγάλα νούμερα δεν ζουν πια εδώ
    Ποιος ξέρει γιατί?
    Συνημμένο 409615

    υγ
    και που να μπει και καμια γκομενούλα να πει ότι θέλει μηχανάκι να δεις που θα πάν... ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ
    Διάβασα όλη αυτή την τρικυμία και ειδικά εκεί στο πόσο φίρμα είσαι ήθελα να κλάψω απο γέλια.
    Ο τύπος λέω μας τρολάρει ασύστολα και κάνει το κομμάτι του απολαμβάνοντας την ανοχή που του δείχνουμε. Γιατί ναι, Νικόλα, μπορεί να μη το άφησα ως τωρα να βγει δημόσια αλλά σε υπερασπιζόμουν στα κάμποσα κατα καιρούς δίκαια παράπονα που δεχόμασταν για σένα. Γιατί δεν είσαι πουθενάς για το φόρουμ. Ή για να το θέσω πιο επικαιροποιημένα πλέον, δεν ήσουν πουθενάς.
    Εκοψες καπίστρι φίλε και αμόλησες πολύ.
    και απο νούμερο με υψηλό ποπιουλάριτι ίντεξ όπως κομπάζεις πως είσαι, με την συμπεριφορά σου το πας καρφί να γίνεις μηδενικό!
    και να ξέρεις αυτό είναι τεράστιο κρίμα.
    Γράφεις τόσο εγωκεντρικά τελευταία που όσοι έστω λίγο σε γνωρίσαμε, απορούμε ποιος έγινες.

    Επίσης, θα έπρεπε ως παλιά σειρά εδώ μέσα να ξέρεις ότι το φόρουμ δεν μασάει απο φίρμες.
    Αμα είσαι μαλακας θα φας μπανανα σουτ και θα μπεις γκολ τηλεφώνημα. Να σου θυμίσω την εξέλιξη με ντεβιλς και ρεηνμαηστερ που κι αυτοί είχαν αρχίσει να πιστεύουν ότι τα σκατά τους μυρίζουν καλύτερα απο των υπολοίπων.
    Ειλικρινα θα λυπηθώ να σε δω εκτός μοτο (πάλι) γιατί αν θυμάσαι,τον καιρό που απείχες εγώ τουλάχιστον προσπαθουσα να σε επαναφέρω με τη μικρή επιρροή που ίσως εχουν τα βρουμ και τα μηνύματα. Γιατί σε είχα δει στη βόλτα και στην παρέα και εκτιμούσα το ολντ σκουλ τρόπο σου.
    Αλλά δυστυχώς βλέπω ότι έχεις πάρει λάθος ρότα.
    Αυτά είχα να πω σε σένα και πως ανοχή τέλος!
    Εσύ θα επιλέξεις πως θα συνεχίσεις.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Δεν τα προσφέρεις ρε φίλε, τα μοιράζεσαι! Ή τουλάχιστον έτσι θα έπρεπε.

    (Όντως ο τρόπος που γράφεις έχει αλλάξει τελείως τελευταία. Προς το χειρότερο. Και είναι κρίμα.)
    Κτίνε και λοιπές εν δυνάμει φίρμες, εδώ είναι το ζουμί!






    Όσο για τα "δε θέλετε να ακούσετε" τύπου σχόλια όπως και οι ταβανόπροκες που έχω διαβάσει και απο άλλους, θα ήθελα απλά να αναρωτηθείτε γιατί μας περνάτε για τόσο μαλάκες.
    ΔΕΝ ξέρετε ούτε πόσο χρόνο έχουμε ξοδέψει αναζητώντας βιώσιμες λύσεις για το χώρο ούτε πόση προσπάθεια γίνεται για να μην πέσει στην ξέρα αυτό το ρημάδι, για το οποίο η πλειοψηφία των χρηστών του δεν κάνει απολύτως τίποτα για να το στηρίξει.
    Λίγη αυτοσυγκράτηση ρε πούστη μου,μεγάλοι άνθρωποι είστε όλοι αλλά κάνετε σα κακομαθημένα που δε τους πήραν γλειφιτζούρι.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

Σελίδα 11 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213141516 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF