Σελίδα 12 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314151617 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #166
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.632
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Για τα λέμε και λίγο όπως είναι όμως:

    Οι αλλεπάληλες τιμωρίες μου είναι σχεδόν ΟΛΕΣ από ΕΝΑ άτομο, που δεν με συμπαθεί, επειδή κάποτε διόρθωσα τα συνεχή λάθη που έγραφε σε ένα θέμα για VFR400. Και τότε, ακόμα και στο ίδιο το θέμα εκείνο του 400, αντί να χαρεί που του έδινα τις σωστές πληροφορίες, αντέδρασε παντελώς εγωιστικά, και οδήγησε στο πρώτο μου -πέρα για πέρα άδικο- μπάν. Ακόμα εδώ πρέπει να είναι το θέμα, για όποιον έχει αμφιβολία αν ξέρω τι γράφω και αν είναι έτσι όπως τα γράφω. Από τότε που επανήλθα, συνεχίζει να μου κολλάει και να μου ρίχνει κάρτες με το παραμικρό π.χ. σε θέμα για κλασσικές μοτοσυκλέτες που έκανα ένα αστείο ότι ''δεν θα έχουν μείνει και πολλές'' σε πλήρη συννενόηση με τον νηματοθέτη κιόλλας που μιλάμε και μεταξύ μας και το έχουμε το πείραγμα, κατευθείαν κάρτα ο φίλος μας. Για ένα χαζοαστειάκι, που τέτοια και δέκα φορές χειρότερα λέγονται όλη την ώρα, και γελάμε.

    Μια το ανέφερες, μην έχουμε παραπληροφόρηση. Από εσένα δεν έχω παράπονο, μέχρι τώρα.

    Επί τη ευκαιρία, επειδή κάπου το διάβασα σε γραφόμενα σαν 'θεωρία'' , ''αμα δεν το πληρώνεις δεν έχεις δικαίωμα να απαιτείς''. Δλδ μόνο επί πληρωμή είμαστε άνθρωποι ευγενικοί και σωστοί ε; Χωρίς πληρωμή, ας είμαστε και γουρούνια, δεν πειράζει;
    Μεγάλε μου, κάτι δεν έχεις καταλάβει καλά.
    ΕΜΕΙΣ έχουμε παράπονα απο σένα.
    Και οι καμπάνες που τρως, ασχέτως προέλευσης, ξέρεις πολύ καλά γιατί τις τρως και μην προσπαθείς να πλασαριστείς σαν άσπιλη παρθένα που αδικήθηκε.
    Και με το παρών και με το παλιό σου νικνέημ, ήσουν και παραμένεις ένα άκρως εριστικός χρήστης.
    Και είναι κρίμα, γιατί και γνώσεις έχεις που όταν τις μοιράζεσαι βοηθάς και ενδιαφέρον ολντ σκουλ στυλ μηχανάκιας δείχνεις.
    Μόνο που συχνά επιλέγεις τον εριστικό ή/και δηκτικό τρόπο που φέρνει μανούρες.
    ΑΥτά που σου λέω, αδυνατώ να πιστέψω ότι δεν τα αντιλαμβάνεσαι. Δείχνεις ευφυής άνθρωπος.
    Ακτ ακόρντινγκλυ λοιπόν,όχι τρελίτσα και μπάλα στην εξέδρα και όλα θα ναι μέλι γάλα.

    Σόρρυ που σας τη χαλάμε μάγκες αλλά δεν είμαστε μπεημπισίτερζ όσο κι αν θέλετε ο καθένας απο μία να τρέχει απο πισω του.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #167
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.632
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_M. Προβολή μηνύματος
    Απο κει κ.πέρα η παρωχημένη πλεον πλατφορμα κ η εμονη για μη αναβαθμιση της δεν αφηνει κανενα περιθώριο....
    Κάνεις τεράστιο λάθος αν νομίζεις ότι έχουμε εμμονή με την υπάρχουσα πλατφόρμα φίλε.
    Επίσης επειδή ούτε κι εσύ ξέρεις σε τι βαθμό και με τι προσωπικό κόστος σε χρόνο, έχουμε εξετασει τα ενδεχόμενα για αναβάθμιση, καλό θα ήταν να είσαι πιο φειδωλός στα συμπεράσματα.
    Στην τελική για να μπορέσει κάτι καινούριο να δρομολογηθεί, πρέπει να έχουμε και έναυσμα απο τη δυναμική των μελών αυτού του χώρου.
    Μαντέψτε όλοι πόσο εμπνέει το κλίμα στο μοτο για μελλοντικά σχέδια...
    και αναλογιστείτε ο καθείς τις ευθύνες του.

    Αυτά και τέρμα το ξεκατίνιασμα.
    Αντε κάντε καμιά βόλτα να ξελαμπικάρετε γιατί μας δουλεύουν ακόμα και στο κοσμοπολιταν.γρ πλέον.
    Τελευταία τροποποίηση από o_gavros; 08/09/2019 στις 13:14.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #168
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731






























































































    moonοπ@να admins!
    MADE IN JAPAN 日本製

  4. #169
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.632
    τι θα γίνει με το εντερ ρε μλκς, θα το φτιάξετε ποτές;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  5. #170
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    555
    Πάντως να καθίσω να γράφω στον καθένα , να βάζω όρια σε μια ιντερνετική πλατφόρμα και να χαλάω την Κυριακή μου αφιλοκερδώς οπως έκανε ο γαυρος....εγώ πραγματικά δεν θα το έκανα με τίποτα...Τα παιδιά αξίζουν ένα μεγάλο μπραβο αλλά αντί για αυτό αντιμετωπίζουν πολύ συχνά την μικρή ή την μεγάλη αχαριστία μας, τις μικροπρεπειες μας και μια αυστηρότητα λες και είμαστε με συνδρομή εδώ μέσα....

  6. #171
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.632
    Καμιά Κυριακή μου δε χαλάω φίλε...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20190908_142823_resize_76.jpg 
Προβολές:	293 
Μέγεθος:	81,2 KB 
ID:	409628
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #172
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Πάντως να καθίσω να γράφω στον καθένα , να βάζω όρια σε μια ιντερνετική πλατφόρμα και να χαλάω την Κυριακή μου αφιλοκερδώς οπως έκανε ο γαυρος....εγώ πραγματικά δεν θα το έκανα με τίποτα...Τα παιδιά αξίζουν ένα μεγάλο μπραβο αλλά αντί για αυτό αντιμετωπίζουν πολύ συχνά την μικρή ή την μεγάλη αχαριστία μας, τις μικροπρεπειες μας και μια αυστηρότητα λες και είμαστε με συνδρομή εδώ μέσα....
    Δεν νομίζω ότι ο μπακλίκος άνοιξε το νήμα γιατι είχε παράπονα απο τους αντμινς.Παράλληλα όμως το νήμα αυτο ειναι απόδειξη το τι βρίσκουν ενδιαφέρον οι χρήστες εδώ μέσα.
    Αφου ψοφάτε ρε για άιμα ,δάκρυα και ιδρώτα γιατι δεν το παραδέχεστε?Αν ανοίξω για παράδειγμα εγώ ενα νήμα για τα lime που τα παίρνουν οι πιτσιρικάδες βγαινουν στο δρόμο και ζαλιζουν @@ρια,θα
    απαντήσουν κανα 2 κανα αλλοι 2 θα τρολάρουν και τελος.Ανοιξε ο μπακλίκος ένα νημα< που πάει το forum> και έγινε της ποπης απο απαντήσεις,τι να λεμε.Φταιει η εποχή φταιει η κρίση,ψοφαμε για μανούρα και ξεκατινιασμα.

  8. #173
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Πάντως να καθίσω να γράφω στον καθένα , να βάζω όρια σε μια ιντερνετική πλατφόρμα και να χαλάω την Κυριακή μου αφιλοκερδώς οπως έκανε ο γαυρος....εγώ πραγματικά δεν θα το έκανα με τίποτα...Τα παιδιά αξίζουν ένα μεγάλο μπραβο αλλά αντί για αυτό αντιμετωπίζουν πολύ συχνά την μικρή ή την μεγάλη αχαριστία μας, τις μικροπρεπειες μας και μια αυστηρότητα λες και είμαστε με συνδρομή εδώ μέσα....
    Δεν είναι ούτε μικροπρεπεια ούτε γκρίνια.
    Αν θέλαμε απλά να γκρινιάξουμε έχουμε και γυναίκες
    Είναι,προσωπικά μιλώντας,ξεκάθαρα από ενδιαφέρον γιατί γουστάρω το φόρουμ και έμαθα πολλά τόσα χρόνια εδώ μέσα, συνεπώς θα ήθελα να το δω σε καλύτερη μοίρα από αυτή που είναι τώρα.

  9. #174
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kotselakos
    Εγγραφή
    15/01/2012
    Μηνύματα
    444
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Καμιά Κυριακή μου δε χαλάω φίλε...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20190908_142823_resize_76.jpg 
Προβολές:	293 
Μέγεθος:	81,2 KB 
ID:	409628
    Μπριζόλες λαιμού, ε; Και εγώ τις προτιμώ από το καρέ.....
    Κωστής

  10. #175
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Καμιά Κυριακή μου δε χαλάω φίλε...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20190908_142823_resize_76.jpg 
Προβολές:	293 
Μέγεθος:	81,2 KB 
ID:	409628
    ρε τσιγκουνευσαι τα καρβουνα?

  11. #176
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kotselakos Προβολή μηνύματος
    Μπριζόλες λαιμού, ε; Και εγώ τις προτιμώ από το καρέ.....
    Πολυ λιπος ομως, βαλε και τις φαινολες απο τον καπνο και τα σωματιδια απο την καρβουνιλα και μιλαμε για την επιτομη του ανθυγειϊνου γευματος..
    Παω να βρασω λιγο μπροκολο να φαω τωρα, υστερα απο αυτο.. Και ας με πειτε φλωρο!
    MADE IN JAPAN 日本製

  12. #177
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    [...]
    Η αίσθηση που απέκτησα όταν πρωτογραφτηκα στο φόρουμ, είναι ότι υπάρχει μια κλειστή κάστα χρηστών οι οποίοι έχουν το δικαίωμα, λόγω φιλίας ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο που δεν με αφορά, να σπαμαρουν σε όλα τα θέματα και να κάνουν χαβαλε μεταξύ τους για πράγματα και καταστάσεις που μόνο οι ίδιοι γνωρίζουν, αποκλείοντας τον θεματοθετη και μη συμβάλλοντας ουσιαστικά στην συζήτηση. Έτσι κάποιος εξωτερικός αναγνώστης κουράζεται και αποχωρεί από το θέμα.

    Το moding γίνετε με κριτήρια όχι αντικειμενικά. [...]
    Χιλιαδες φορές το ίδιο ποστ 15 χρονια τωρα. Δε βαρεθηκατε;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #178
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_M. Προβολή μηνύματος
    Το κορυφαιο σε Αυτο το θεμα ειναι οτι το Αρχικό ποστ κ πολλα απο τα υπολοιπα εχουν γραφτει απο τους μεγιστους σπαμαδορους οι οποιοι -πλεον- κανουν καριερα κ σε γειτονα φορουμ που ακομα τους παιρνει.
    Οι οποιοι ουδεποτε..εβαλαν μια φωτο,ενα θεμα γι βολτα,κατι να βοηθηουν την παρεα,να ανεβασουν καπως το ηθικο.
    Απο κει κ.πέρα η παρωχημένη πλεον πλατφορμα κ η εμονη για μη αναβαθμιση της δεν αφηνει κανενα περιθώριο....
    1 Ο buckley λοιπόν ο μέγιστος σπαμαδόρος του μοτό.
    2 Που βρήκε πια φιλοξενία για αυτή του την συνήθεια σε άλλο φόρουμ που τον ανέχεται.
    3 Που επίσης ουδέποτε έβαλε μια φωτό για "ανέβασμα" της διάθεσης εδώ μέσα.

    Εντάξει φίλε δεν πρόκειται να σου απαντήσω ,αλήθεια έχεις διαβάσει κανένα κείμενό μου με φωτό κιόλας που γουστάρεις που να ήταν πάνω από δέκα σειρές ?
    Γιατί σε διαβεβαιώ ότι είναι πολλά ,πάρα πολλά.
    Καλή συνέχεια

  14. #179
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Χιλιαδες φορές το ίδιο ποστ 15 χρονια τωρα. Δε βαρεθηκατε;
    Εσύ ήσουν μ@ον@παν@ admin, μην μιλάς
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #180
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Εσύ ήσουν μ@ον@παν@ admin, μην μιλάς
    Μαλιστα κυριε...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 12 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314151617 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF