Σελίδα 18 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 81314151617181920 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 256 έως 270 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #256
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    326
    Μια πρόταση που έχει 2 όψεις, κάποιους μπορεί να τους ξενίσει-και είναι απόλυτα σεβαστό και αυτό, απλώς συζητάμε- είναι να γίνουν αναγνωριστικές επαφές με εταιρείες, σαν σπόνσορες ώστε να γίνονται giveaways. Έχουν χτιστεί κανάλια και κανάλια στο εξωτερικό δίνοντας μηχανάκια, εξοπλισμό κτλ κτλ.
    Μηχανάκια μπορεί να μην είναι δυνατόν να κληρώνει το φόρουμ κάθε χρόνο, αλλά αν θα ενδιαφερόταν κάποια εταιρεία να διαφημιστεί παρέχοντας κάποιο είδος της μια στο τόσο ( ένα μπουφανάκι, ένα κρανάκι κ.ο.κ.) θα τραβούσε κάποιο νέο κόσμο, μόνο για να πάρει ένα προϊόν τζάμπα θες; Στην πορεία όμως όλο και κάποιοι από αυτούς θα δουν κάτι στο φορουμ που μπορεί να τους ενδιαφέρει ώστε να γίνουν και αυτοί πιο ενεργοί.

  2. #257
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Να κληρώνουμε το forum καθε χρόνο..

    (επιστροφαι δεν γινονται δεκται..)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  3. #258
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.711
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Να κληρώνουμε το forum καθε χρόνο..

    (επιστροφαι δεν γινονται δεκται..)
    Εξαιρετική ιδέα!

    Αυτό θα κάνουμε

  4. #259
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.843
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Εξαιρετική ιδέα!

    Αυτό θα κάνουμε
    Μπορώ να κάνω Giveaway μήνυση αν θέλετε.

    ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΙΚ ΣΤΟ ΠΟΣΤ, Ακολουθήσει το Moto.gr και εμένα στα Social.

    Θέλετε να σταματήσει ο γείτονας να παίζει ταμπουρίνο στις 12:00 το βράδυ?
    Παρκάρει κάποιος μπροστά από το γκαράζ σου?
    Σας κοίταξε περίεργα συνάδελφος στην δουλειά σας?
    Σας έκαναν ακουστικό έλεγχο στις βαλβίδες σας και ουσιαστικά ψυχανεμίστηκαν ότι είναι καλά ενώ σας χρέωσαν 150 ευρώ?
    Έχετε ΚΤΜ? (αυτό αρκεί)


    Κάντε τώρα γρήγορα και ΔΩΡΕΑΝ μήνυση.



    Ισχύει για περιορισμένο αριθμό ατόμων . Η προσφορά ισχύει μέχρι και τον πρώτο βαθμό. Σε περίπτωση αντέγκλησης η χρέωση γίνεται κανονικά. Σε περίπτωση που δεν σε συμπαθώ η χρέωση είναι διπλή.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  5. #260
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2022
    Μηνύματα
    302
    Ε ρε θα πέσουν μηνύσεις....!!!
    Χαχαχα

  6. #261
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    326
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Μπορώ να κάνω Giveaway μήνυση αν θέλετε.

    ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝΥΣΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΙΚ ΣΤΟ ΠΟΣΤ, Ακολουθήσει το Moto.gr και εμένα στα Social.

    Θέλετε να σταματήσει ο γείτονας να παίζει ταμπουρίνο στις 12:00 το βράδυ?
    Παρκάρει κάποιος μπροστά από το γκαράζ σου?
    Σας κοίταξε περίεργα συνάδελφος στην δουλειά σας?
    Σας έκαναν ακουστικό έλεγχο στις βαλβίδες σας και ουσιαστικά ψυχανεμίστηκαν ότι είναι καλά ενώ σας χρέωσαν 150 ευρώ?
    Έχετε ΚΤΜ? (αυτό αρκεί)


    Κάντε τώρα γρήγορα και ΔΩΡΕΑΝ μήνυση.



    Ισχύει για περιορισμένο αριθμό ατόμων . Η προσφορά ισχύει μέχρι και τον πρώτο βαθμό. Σε περίπτωση αντέγκλησης η χρέωση γίνεται κανονικά. Σε περίπτωση που δεν σε συμπαθώ η χρέωση είναι διπλή.
    Ελπίζω να μην το εννοείς γιατί εγώ είμαι ο τυπος με το ταμπουρινο..

  7. #262
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.711
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Μπορώ να κάνω Giveaway μήνυση αν θέλετε.

    Έχετε ΚΤΜ? (αυτό αρκεί)


    κάτι μου λέει ότι δεν θα προλάβεις

  8. #263
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.843
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος


    κάτι μου λέει ότι δεν θα προλάβεις
    where was Gondor when the Westfold fell?

  9. #264
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Ρε συντροχοι δεν μπορει ενα φόρουμ ειδικού αντικειμένου να επιβιώσει στηριγμένο στις διαπροσωπικές σχέσεις και στις μπύρες που θα πιει μια ομάδα σε μια κυριακατικη τσάρκα Χρειάζεται κάποια υποδομή αρκετά διαφορετική από καφέ και συμπάθεια...εκτός εάν μιλάμε για φόρουμ γνωριμιών και ποικίλου ενδιαφέροντος.
    κουκουρουκουκου

  10. #265
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    819
    Ξεκινάω τα giveaway*:

    Δίδονται ελαφρώς μεταχειρισμένα ρουλεμάν πίσω τροχού.
    Μια φορά φορεμένα λόγο λάθος μεγέθους, στην συσκευασία τους σαν καινούργια.

    Την επόμενη βδομάδα, θα κάνω unboxing, τα καινούργια, μην το χάσετε.
    Oldfarts never die

  11. #266
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Καποιοι συμφορουμιτες ,ονοματα δε λέμε εχουν 5 και 6 μηχανάκια.
    Ας βαλουν κανα 2 για κληρωση

  12. #267
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    H γνώμη μου είναι πως τα forum υπάρχουν για να εξυπηρετήσουν δυο σκοπούς. Ως πηγή πληροφοριών (εγκυκλοπαίδειες ειδικού τύπου) και -κατ' επέκταση- για τη διατήρηση της αγάπης σε ένα χόμπι που μπορείς να συναντήσεις ηλεκτρονικά μαζί με άλλους (μέσα από κουβέντες και εικόνες). Στη πραγματικότητα ο σκοπός τους δεν είναι οι φυσικές συναντήσεις. Μόνο στη χώρα μας συμβαίνει αυτό τόσο έντονα και έχει λογική εξήγηση που σχετίζεται και με το κλίμα αλλά και με τη γενικότερη ιδιοσυγκρασία μας, οπότε μάλλον δεν είναι κακό. Απλά ενέχει το κίνδυνο να συναναστρεφόμαστε με άτομα που ποτέ δε θα κάναμε παρέα από επιλογή. Στον αντίποδα γνωρίζεις και εξαιρετικά ενδιαφέρουσες προσωπικότητες..

    Βασική αιτία που η νεολαία έχει γυρίσει τη πλάτη στη μοτοσυκλέτα είναι το οικονομικό. Και αν και ακόμη προσωπικά δε μπορώ στη λογική απόκτησης μιας Κινέζικης μοτοσυκλέτας καθώς συνεχίζω να λειτουργώ στερεοτυπικά σε αυτόν τον τομέα (αν και γνωρίζω πως αυτό δεν είναι σωστό) έχω να πω πως αυτή η λαίλαπα των Κινέζικων έχει κάνει ένα μεγάλο καλό: η τιμολογιακή πολιτική τους οδήγησε κάποια νέα παιδιά σε μοτοσυκλέτα αντί σε σκούτερ.

    Το forum το μόνο που έχει ανάγκη είναι από ανθρώπους με διάθεση να το τρέξουν (που είναι και το δύσκολο της υπόθεσης) και ίσως ένα φρεσκάρισμα της φόρμας (περιβάλλον) στο οποίο τρέχει. Είναι τρομερά παλιομοδίτικο, χρειάζεται να εκσυγχρονιστεί και να συνδεθεί με εύκολο και άμεσο τρόπο με τα socoa media. Όσο ο μέσος όρος ηλικίας των μελών του μεγαλώνει τόσο και αυτή η διάθεση υποστήριξης θα γίνεται πιο δύσκολο να βρεθεί λόγω όλων αυτών των θεμάτων που συνοδεύουν τις ηλικίες κάποιων από εμάς.

  13. #268
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Στέφανε οι 2 πρώτες παράγραφοί σου με βρίσκουν απολύτως σύμφωνο.

    Έχω μια ένσταση στις τελευταίες προτάσεις: Δεν είναι απαραίτητο το φόρουμ να συνδεθεί με τα σόσιαλ μίντια,για την ακρίβεια είναι κατάρα να γίνει κάτι τέτοιο.Τα φόρουμ καλώς ή κακώς έχουν μια διαδικασία-μια ρουτίνα που την έχουν συνηθίσει και την αποδέχονται οι χρήστες του.Ανοίγεις το pc ή το κινητό,συνδέεσαι,πας στις Νέες δημοσιεύσεις,κοιτάς αν έχει απαντήσει κανείς στα χθεσινά ή και παλιότερα γραπτά σου,ανταπαντάς κ.ο.κ.
    Το fb δεν τα χει αυτά,είναι απλώς μια πολύβουη χάβρα που όποιος προλάβει γράφει το δικό του και το οποίο πιθανότατα θα χαθεί στα 50 σπαμ που θα ακολουθήσουν.Έχει δηλ. μια αμεσότητα που δεν τη θέλουν πολλοί.Εδώ αντιθέτως τα πράγματα κυλάνε πιο ομαλά και είναι πιο νοικοκυρεμένα.

    Επίσης ο μέσος όρος ηλικίας δεν θεωρώ ότι μεγαλώνει,βλέπω πολλά νέα παιδιά που γράφτηκαν για μια συμβουλή τι μηχανάκι να πάρουν,οι μισοί εν τέλει το πήραν και παρέμειναν ενεργοί στο φόρουμ,είναι ακριβώς αυτοί που περιγράφεις στη δεύτερη παράγραφο.

    Τις προάλλες κανονίστηκε μέσω του moto.gr μια συνάντηση στην Επίδαυρο,ανέβηκα κι εγώ από Καλαμάτα να τους βρώ διαπιστώνοντας τελικά ότι είμαι περιτριγυρισμένος από ένα τσούρμο νέα παιδιά,ευχάριστα στην κουβέντα τους,με το χιούμορ και με πλουραλισμό στις απόψεις τους.Σου μιλούσαν για κάτι και μετά άκουγαν τι είχες να πεις και συ.
    Υπάρχει νέο αίμα στο φόρουμ και αυτοί είναι το μέλλον του.

  14. #269
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος


    κάτι μου λέει ότι δεν θα προλάβεις
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  15. #270
    Μέλος Το avatar του/της Vassilis
    Εγγραφή
    16/11/2021
    Μηνύματα
    296
    Από την πλευρά μου πάντως σαν από τους πιο καινούργιους στο forum δεν βλεπω καποιο προβλημα/παρακμη. Προφανως δεν εχω να συγκρινω με το παρελθον αλλα δεν ξερω αν υπαρχει λογος να γινεται συγκριση. Αυτο που βλεπω να γινεται περισσοτερο απ οταν μπηκα ειναι βολτες, συναντησεις και η ετησια που για καποιους φαινοταν κατι απιθανο πριν μερικους μηνες. Τα ευσημα για ολα αυτα αξιζουν τοσο σε απλα μελη οσο και στην ομαδα διαχειρισης που ξοδευει χρονο ν ασχοληθει.

    Επίσης, δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να γίνει κάποια ενέργεια που θα προσελκύσει νέα μέλη. Αν κάποιος θέλει να μπει θα ψάξει και θα μπει. Η ποιότητα είναι πάντα πιο σημαντική από την ποσότητα.

Σελίδα 18 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 81314151617181920 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF