Σελίδα 19 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 914151617181920 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 271 έως 285 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #271
    Banned
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.412
    Αυτό που θα έπρεπε να σας απασχολεί είναι κατ αρχήν πόσο θα αντέξει η πλατφόρμα και όταν θα σας αφήσει χρόνος ποιος θα πληρώσει για τη νέα και τη μεταφορά
    Μετά εδώ έχω διαβάσει τρομέρα ποστ τεχνικά ταξιδιωτικά ακόμα και λογοτεχνικά (κρίμα να πάνε φούντο) το πρόβλημα όμως είναι αλλού. Κανείς απ αυτούς που τα έγραψαν δεν γράφει πια.
    Γιατί αυτό?
    Αυτός ο Ουράια χιπ πχ τι απέγινε?

    Εγώ πάντως είμαι εδώ για μοτο τζι πι και κυρίως για τα λινκ που βάζει ο γιότης 750
    Τ άλλα όλα μ ενδιαφέρουν οριακά ως καθόλου
    Πολύ άσχημη εντύπωση μου έκανε το ποστ με τα τιμόνια που παίζουν.
    Ειδικά όταν κατάλαβα πως ο χρήστης δεν έχει ιδέα και ότι κάνει πειράματα με 180 και όλοι του πρότειναν νέες λύσεις που φυσικά θα δοκίμαζε ο ίδιος ως τεστερ με 180

    Σε γενικές γραμμές πάντως μπορώ να το πω δεν πλήρωσα τίποτα, δεν έδωσα και τίποτα και μάλλον πήρα απ την όλα φάση
    άρα δεν έχω και καμία απαίτηση
    Αν παίξετε καλό καράτε θα έρθουν κι άλλοι αν όχι θα φύγουν και οι λίγοι που έχουν μείνει
    Σίγουρα χρειαστούν λεφτά πάντως

  2. #272
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Parking Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα χρειαστούν λεφτά πάντως

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	download.jpg 
Προβολές:	251 
Μέγεθος:	6,5 KB 
ID:	445058
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #273
    Banned
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.412
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	download.jpg 
Προβολές:	251 
Μέγεθος:	6,5 KB 
ID:	445058
    Του Χωσέ η μάνα δεν έκλαψε ποτέ !

  4. #274
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Parking Προβολή μηνύματος
    Αυτό που θα έπρεπε να σας απασχολεί είναι κατ αρχήν πόσο θα αντέξει η πλατφόρμα και όταν θα σας αφήσει χρόνος ποιος θα πληρώσει για τη νέα και τη μεταφορά
    ...
    Μας έχει απασχολήσει και έχουμε κάνει τα κουμάντα μας,μην ανησυχείς.

  5. #275
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.711
    Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?
    Δε θα μείνει ΚΑΝΕΙΣ




    ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜ' ΟΛΟΙ

  6. #276
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.838
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Το fb δεν τα χει αυτά,είναι απλώς μια πολύβουη χάβρα που όποιος προλάβει γράφει το δικό του και το οποίο πιθανότατα θα χαθεί στα 50 σπαμ που θα ακολουθήσουν.Έχει δηλ. μια αμεσότητα που δεν τη θέλουν πολλοί.Εδώ αντιθέτως τα πράγματα κυλάνε πιο ομαλά και είναι πιο νοικοκυρεμένα.
    Έτσι ήταν παλιά και το moto.gr πριν γίνει Vbulleting ... πλάκα είχε

  7. #277
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα ξεφεύγουν από τη ''μάζα'' και θα την ψάχνουν λίγο παραπάνω στο θέμα μοτοσυκλέτα. Τα παλιότερα χρόνια υπήρχε κόσμος που έβλεπε τα φόρουμ ως καφενεία (τώρα είναι πολύ λιγότεροι τουλάχιστον εδώ). Ο ίδιος ο δημιουργός του θέματος αναφέρει χαρακτηριστικά ''διαδικτυακός καφενές'' στο 1ο ποστ.

    Δεν είναι καφενές ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ και δεν πρέπει να γίνει. Υπάρχουν κανονικά καφενεία για όσους γουστάρουν τη φάση, να κινηθεί και λίγο η αγορά. Ακόμη και το Facebook όπως είπαν τα παιδιά παραπάνω είναι ένα θαυμάσιο καφενείο. Ας απορροφηθεί εκεί αυτό το κοινό.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  8. #278
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_20230725_232149_Chrome.jpg 
Προβολές:	226 
Μέγεθος:	56,2 KB 
ID:	445066

    Throttle that mysterious friend of ours

  9. #279
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν άτομα που θα ξεφεύγουν από τη ''μάζα'' και θα την ψάχνουν λίγο παραπάνω στο θέμα μοτοσυκλέτα. Τα παλιότερα χρόνια υπήρχε κόσμος που έβλεπε τα φόρουμ ως καφενεία (τώρα είναι πολύ λιγότεροι τουλάχιστον εδώ). Ο ίδιος ο δημιουργός του θέματος αναφέρει χαρακτηριστικά ''διαδικτυακός καφενές'' στο 1ο ποστ.

    Δεν είναι καφενές ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ και δεν πρέπει να γίνει. Υπάρχουν κανονικά καφενεία για όσους γουστάρουν τη φάση, να κινηθεί και λίγο η αγορά. Ακόμη και το Facebook όπως είπαν τα παιδιά παραπάνω είναι ένα θαυμάσιο καφενείο. Ας απορροφηθεί εκεί αυτό το κοινό.
    Μα ήδη λειτουργεί το moto.gr στο φατσομπούκιον για καφενείο.


    Επίσης για αυτό τον λόγο υπάρχουν οι ενότητες.

    Εδώ χώρο για καφέ έχουν στα συνεργεία... στο φόρουμ δεν θα έχουμε;

    Τα πολιτικά θα πρέπει να αποφεύγουμε διότι πολύς κόσμος αρρωσταίνει άσχημα με αυτά.... Κατά τα άλλα ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΌΗΜΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ ?
    Τελευταία τροποποίηση από Coyote.V; 26/07/2023 στις 00:13.

  10. #280
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.436
    Βλέπω πολύ κουβέντα για το τι προσφέρει το φόρουμ ,το στυλ του και το πόσο χρήσιμα/ενδιαφέροντα είναι αυτά που γράφονται.
    Δεν είναι περιοδικό ούτε σελίδα της πλάκας στο φεικμπουκ που 7/10 ανακοινώσεις είναι ''πωλείται'' όπως άλλα φόρουμ τίγκα στις διαφημίσεις.
    Και ρωτάω, εσύ τι προσφέρεις στο φόρουμ;Ερώτηση όχι προσωπική προς κάποιον αλλά για όλους.
    Τι προσφέρεις στον οποιονδήποτε εδώ μέσα πριν να έχεις την απαίτηση να πάρεις;
    Άτομα που δεν ξέρουμε καν αν έχουν μοτοσυκλέτα κρίνουν και πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες,το φόρουμ θέλει ουσιαστική συμμετοχή .
    Τη εποχή του youtube,των σεμιναρίων ασφαλούς οδήγησης, των πούστικων οχημάτων τι να σου προσφέρει δηλαδή ένα φόρουμ που δεν υπάρχει ήδη εκεί έξω εκτός την από συναναστροφή με άτομα που έχουν το λιγότερο ένα κοινό χόμπυ/καψούρα/τρέλα όπως θες πες το με σένα.

    Επίσης δεν μένουμε όλοι στην Αθήνα.Εγώ προσωπικά δεν έχω ούτε ένα φίλο *μου μηχανόβιο που να μένω πλέον κοντά του να πούμε τις ιστορίες μας ,να σφίξουμε καμια βίδα.
    Ο όρος ''καφενείο'' λοιπόν δεν με ενοχλεί καθόλου,ίσα ίσα.
    Τα θέματα του κ.buckley , τα ταξίδια του billy84,αυτά δύσκολα τα βρίσκεις μπροστά σου.

    ρε νέοι,όχι ότι είμαι μεγάλος εγώ (44) αλλά τα δικά σας ταξίδια που είναι;οι δικές σας βόλτες/αναποδιές/ομορφιές ;;;;;;

    αυτά οκ

    edit *
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 26/07/2023 στις 17:14.
    when life gets complicated... i ride.

  11. #281
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Στέφανε οι 2 πρώτες παράγραφοί σου με βρίσκουν απολύτως σύμφωνο.

    Έχω μια ένσταση στις τελευταίες προτάσεις: Δεν είναι απαραίτητο το φόρουμ να συνδεθεί με τα σόσιαλ μίντια,για την ακρίβεια είναι κατάρα να γίνει κάτι τέτοιο.Τα φόρουμ καλώς ή κακώς έχουν μια διαδικασία-μια ρουτίνα που την έχουν συνηθίσει και την αποδέχονται οι χρήστες του.Ανοίγεις το pc ή το κινητό,συνδέεσαι,πας στις Νέες δημοσιεύσεις,κοιτάς αν έχει απαντήσει κανείς στα χθεσινά ή και παλιότερα γραπτά σου,ανταπαντάς κ.ο.κ.
    Το fb δεν τα χει αυτά,είναι απλώς μια πολύβουη χάβρα που όποιος προλάβει γράφει το δικό του και το οποίο πιθανότατα θα χαθεί στα 50 σπαμ που θα ακολουθήσουν.Έχει δηλ. μια αμεσότητα που δεν τη θέλουν πολλοί.Εδώ αντιθέτως τα πράγματα κυλάνε πιο ομαλά και είναι πιο νοικοκυρεμένα.

    Επίσης ο μέσος όρος ηλικίας δεν θεωρώ ότι μεγαλώνει,βλέπω πολλά νέα παιδιά που γράφτηκαν για μια συμβουλή τι μηχανάκι να πάρουν,οι μισοί εν τέλει το πήραν και παρέμειναν ενεργοί στο φόρουμ,είναι ακριβώς αυτοί που περιγράφεις στη δεύτερη παράγραφο.

    Τις προάλλες κανονίστηκε μέσω του moto.gr μια συνάντηση στην Επίδαυρο,ανέβηκα κι εγώ από Καλαμάτα να τους βρώ διαπιστώνοντας τελικά ότι είμαι περιτριγυρισμένος από ένα τσούρμο νέα παιδιά,ευχάριστα στην κουβέντα τους,με το χιούμορ και με πλουραλισμό στις απόψεις τους.Σου μιλούσαν για κάτι και μετά άκουγαν τι είχες να πεις και συ.
    Υπάρχει νέο αίμα στο φόρουμ και αυτοί είναι το μέλλον του.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vassilis Προβολή μηνύματος
    Από την πλευρά μου πάντως σαν από τους πιο καινούργιους στο forum δεν βλεπω καποιο προβλημα/παρακμη. Προφανως δεν εχω να συγκρινω με το παρελθον αλλα δεν ξερω αν υπαρχει λογος να γινεται συγκριση. Αυτο που βλεπω να γινεται περισσοτερο απ οταν μπηκα ειναι βολτες, συναντησεις και η ετησια που για καποιους φαινοταν κατι απιθανο πριν μερικους μηνες. Τα ευσημα για ολα αυτα αξιζουν τοσο σε απλα μελη οσο και στην ομαδα διαχειρισης που ξοδευει χρονο ν ασχοληθει.

    Επίσης, δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να γίνει κάποια ενέργεια που θα προσελκύσει νέα μέλη. Αν κάποιος θέλει να μπει θα ψάξει και θα μπει. Η ποιότητα είναι πάντα πιο σημαντική από την ποσότητα.
    Να ξεκινήσω λέγοντας πως το σχόλιο μου ήταν μικτό. Δηλαδή αρχικά αναφερόμουν στην ευρύτερη λογική της ύπαρξης των forum κυρίως σε παγκόσμια κλίμακα και από εκεί και πέρα στις ιδιαιτερότητες του μεσογειακού ταπεραμέντου του λαού μας.

    Σε ότι αφορά τα social media δεν έγινα κατανοητός. Η κύρια πλατφόρμα είναι και ΠΡΕΠΕΙ να παραμείνει το forum. Απλά σύγχρονα forum για παράδειγμα έχουν κάπου στην άκρη το σύμβολο ενός μέσου κοινωνικού δικτύου για να ανεβάσεις άμεσα τη χαζομάρα σου, π.χ. μια φωτό στη σελίδα instagram του forum...
    Από εκεί και πέρα π.χ. στο facebook πολύ σωστά αναφέρθηκε ότι μπορεί και υπάρχει στο ρόλο καφενείου πάλι η σελίδα του forum.

    Γραφικούς ή προκλητικούς έχουμε, είχαμε και θα έχουμε. Σίγουρα στα social media είναι πιο εύκολο να αναπτύσσεται αυτή η μάστιγα της εύκολης και καλυμμένης ανοησίας.

    Χαίρομαι με τη πληροφορία ότι έχουμε νέες εγγραφές και με αρκετά νέα μέλη (και ηλικιακά) στο forum. Δεν έχω πρόσβαση σε στατιστικά στοιχεία αλλά η γνώμη μου χτίζεται τα τελευταία χρόνια και από αυτό που βλέπω στους δρόμους. Μακάρι να υπάρχει στροφή και να ασχολούνται ολοένα και περισσότερα νέα παιδιά με τη μοτοσυκλέτα και να έχουν την ευκαιρία να μάθουν και να μπουν σε αυτό το κόσμο με σωστότερο τρόπο από ότι εμείς με τη βοήθεια ΚΑΙ του forum.

    Εγώ τουλάχιστον αναρωτιέμαι πως κατάφερα και τη γλίτωσα στα χρόνια της νεότητας με τις μαλακίες που κάναμε, παντελώς εκτεθειμένοι από μέσα και ρουχισμό ασφάλειας. Στο μόνο που δεν έκανα εκπτώσεις (και αυτό όχι από τη πρώτη μέρα, μου πήρε κάποια λίγα χρόνια να καταλάβω) ήταν το κράνος.

  12. #282
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Να ξεκινήσω λέγοντας πως το σχόλιο μου ήταν μικτό. Δηλαδή αρχικά αναφερόμουν στην ευρύτερη λογική της ύπαρξης των forum κυρίως σε παγκόσμια κλίμακα και από εκεί και πέρα στις ιδιαιτερότητες του μεσογειακού ταπεραμέντου του λαού μας.

    Σε ότι αφορά τα social media δεν έγινα κατανοητός. Η κύρια πλατφόρμα είναι και ΠΡΕΠΕΙ να παραμείνει το forum. Απλά σύγχρονα forum για παράδειγμα έχουν κάπου στην άκρη το σύμβολο ενός μέσου κοινωνικού δικτύου για να ανεβάσεις άμεσα τη χαζομάρα σου, π.χ. μια φωτό στη σελίδα instagram του forum...
    Από εκεί και πέρα π.χ. στο facebook πολύ σωστά αναφέρθηκε ότι μπορεί και υπάρχει στο ρόλο καφενείου πάλι η σελίδα του forum.

    Γραφικούς ή προκλητικούς έχουμε, είχαμε και θα έχουμε. Σίγουρα στα social media είναι πιο εύκολο να αναπτύσσεται αυτή η μάστιγα της εύκολης και καλυμμένης ανοησίας.

    Χαίρομαι με τη πληροφορία ότι έχουμε νέες εγγραφές και με αρκετά νέα μέλη (και ηλικιακά) στο forum. Δεν έχω πρόσβαση σε στατιστικά στοιχεία αλλά η γνώμη μου χτίζεται τα τελευταία χρόνια και από αυτό που βλέπω στους δρόμους. Μακάρι να υπάρχει στροφή και να ασχολούνται ολοένα και περισσότερα νέα παιδιά με τη μοτοσυκλέτα και να έχουν την ευκαιρία να μάθουν και να μπουν σε αυτό το κόσμο με σωστότερο τρόπο από ότι εμείς με τη βοήθεια ΚΑΙ του forum.

    Εγώ τουλάχιστον αναρωτιέμαι πως κατάφερα και τη γλίτωσα στα χρόνια της νεότητας με τις μαλακίες που κάναμε, παντελώς εκτεθειμένοι από μέσα και ρουχισμό ασφάλειας. Στο μόνο που δεν έκανα εκπτώσεις (και αυτό όχι από τη πρώτη μέρα, μου πήρε κάποια λίγα χρόνια να καταλάβω) ήταν το κράνος.
    Για την τελευταία παράγραφο... Κι εγώ επίσης απορώ, για τον εαυτό μου. Φαντάζομαι όμως στην ίδια θέση θα είναι και αρκετοί (οι άνω των πρώτων -ηντα, σίγουρα...) Άλλοι.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  13. #283
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.130
    Το υλικό που υπάρχει στο φόρουμ για βλάβες, ανακατασκευές, ταξίδια και κλπ δεν πρέπει να χαθεί.
    Βρίσκεις εύκολα ό,τι χρειάζεσαι και παρακολουθείς όποια ενότητα θες εν αντιθέσει με τα sosial που είναι αποκλειστικά για ποζεριές, άσε που ανεβάζεις κάτι και σε 4-5 μέρες λόγω της ροής δεν το βρίσκεις.
    Τελευταία τροποποίηση από Coyote.V; 26/07/2023 στις 17:19.

  14. #284
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Εγώ τουλάχιστον αναρωτιέμαι πως κατάφερα και τη γλίτωσα στα χρόνια της νεότητας με τις μαλακίες που κάναμε, παντελώς εκτεθειμένοι από μέσα και ρουχισμό ασφάλειας. Στο μόνο που δεν έκανα εκπτώσεις (και αυτό όχι από τη πρώτη μέρα, μου πήρε κάποια λίγα χρόνια να καταλάβω) ήταν το κράνος.
    Σε εκείνα τα χρόνια, η κυκλοφορία οχημάτων στους δρόμους ήταν μικρότερη. Η αυξημένη κίνηση οχημάτων είναι ο σημαντικότερος παράγοντας αύξησης των ατυχημάτων. Ειδικά στις μοτοσυκλέτες, όπου ακόμα και σε μποτιλιάρισμα υπάρχει μεγάλος βαθμός επικινδυνότητας, λόγω της διήθησης. Οπότε τώρα έχουμε πιο ασφαλείς μοτοσυκλέτες, περισσότερη ενημέρωση, ασφαλέστερη προστατευτική ένδυση, που μετριάζουν την κατάσταση, αλλά έχουμε να αντιμετωπίσουμε μεγαλύτερη πυκνότητα οχημάτων σε κυκλοφορία στους δρόμους.

    Θυμίζει κάπως τα φανάρια. Αυξάνονται και πάνε, επειδή σε διασταυρώσεις που κάποτε ήταν αθώες, αυξήθηκε το πλήθος των ατυχημάτων λόγω μεγαλύτερης κυκλοφορίας, οπότε αποφασίζουν σταδιακά και περιορίζουν τη ροή με φωτεινό σηματοδότη. Με μικρή κυκλοφορία, η προτεραιότητα από τα δεξιά είναι αρκετή και επιτρέπει ταχύτερη ροή. Κατόπιν τοποθετείται STOP σε τουλάχιστον έναν από τους δύο κάθετους δρόμους και τέλος φανάρι. Δεν έγινε η διασταύρωση πιο επικίνδυνη με τα χρόνια, αλλά μεγάλωσε η κυκλοφορία οχημάτων.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  15. #285
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.843
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Σε εκείνα τα χρόνια, η κυκλοφορία οχημάτων στους δρόμους ήταν μικρότερη. Η αυξημένη κίνηση οχημάτων είναι ο σημαντικότερος παράγοντας αύξησης των ατυχημάτων. Ειδικά στις μοτοσυκλέτες, όπου ακόμα και σε μποτιλιάρισμα υπάρχει μεγάλος βαθμός επικινδυνότητας, λόγω της διήθησης.

    Οπότε τώρα έχουμε πιο ασφαλείς μοτοσυκλέτες, περισσότερη ενημέρωση, ασφαλέστερη προστατευτική ένδυση, που μετριάζουν την κατάσταση, αλλά έχουμε να αντιμετωπίσουμε μεγαλύτερη πυκνότητα οχημάτων σε κυκλοφορία στους δρόμους.

    Θυμίζει κάπως τα φανάρια. Αυξάνονται και πάνε, επειδή σε διασταυρώσεις που κάποτε ήταν αθώες, αυξήθηκε το πλήθος των ατυχημάτων λόγω μεγαλύτερης κυκλοφορίας, οπότε αποφασίζουν σταδιακά και περιορίζουν τη ροή με φωτεινό σηματοδότη. Με μικρή κυκλοφορία, η προτεραιότητα από τα δεξιά είναι αρκετή και επιτρέπει ταχύτερη ροή. Κατόπιν τοποθετείται STOP σε τουλάχιστον έναν από τους δύο κάθετους δρόμους και τέλος φανάρι. Δεν έγινε η διασταύρωση πιο επικίνδυνη με τα χρόνια, αλλά μεγάλωσε η κυκλοφορία οχημάτων.
    + Μεγαλύτερες ταχύτητες.
    where was Gondor when the Westfold fell?

Σελίδα 19 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 914151617181920 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF