Σελίδα 2 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #16
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος

    Η προφητεια λεει οτι στο τελος θα μεινει ο Oldman και ενας 17χρονος καγκουρας που θα ρωταει για βελτιωσεις στο παπι του, σε μια αεναη συνομιλια μεχρι το τελος του κοσμου.
    Όπως λέει κι ο ποιητής:

    "...Εάν αποσυνθέσεις το moto.gr, στο τέλος θα δεις να σου απομένουν o Oldman(με γλυκάνισο ή άνευ), ένας 17χρονος κάγκουρας που ρωτάει για βελτιώσεις στο παπί και τα links του Giotis750. Που σημαίνει: με άλλα τόσα το ξαναφτιάχνεις..."
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  2. #17
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Πολλοί "προσπαθούν" να διαβάσουν, ελάχιστοι πλέον γράφουν. Συνεχίζουν όμως να ταξιδεύουν, να βιδοξεβιδωνουν, να καβαλανε. Απλά απομονωνονται.
    Μέσες άκρες ο Sniper δίνει νομίζω το παλμό.

    Αλλάζουν πολλά και το Moto προσπαθεί να μην αλλάξει τίποτα.

  3. #18
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.657
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος

    Εμείς γιατί μεγαλώσαμε, και οι νεώτεροι πλέον ζούνε σε έναν κόσμο εντελώς διαφορετικό από αυτόν που εμείς ζήσαμε. Σε 17 χρόνια; Φυσικά. Εγώ ήθελα να καβαλήσω μοτοσακό (ένα Laverda ρε λαμόγιο ήταν το όνειρο το 1976) απο το δημοτικό, σήμερα ο γιος μου στα 18 δεν έχει όρεξη. Τον ενδιαφέρουν άλλα πράγματα.


    αυτο ειναι το ζουμι,η νεολαια δεν ακολουθαει,εχει αλλους δρομους
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Νομίζω η κατάσταση γενικώς έχει ένα μεγάλο ερωτηματικό. Που πάει και που θα καταλήξει. Και δεν είναι μόνο η νέα γενιά που τους λείπει το πάθος. Όχι μόνο για την μοτοσυκλέτα αλλά γενικώς. Τα φορα είναι το λιγότερο. Το πως αντιμετωπίζουν την ζωή είναι το σημαντικότερο. Ανθίζει η εποχή του μάζεψε τα περισσότερα likes views και το ποσο μεγάλος influencer είσαι... Αλλά όπως είπα δεν είναι μόνο η νέα γενιά η αιτία. Τα νέα παιδιά κάποιος τα μεγάλωσε. Εμείς(όσοι είναι γονείς). Όποτε έχουμε κι εμείς μέρος της ευθύνης-κατάστασης. Διορθώνεται? Δύσκολα. Και ξέρετε η νέα γενιά είναι η αρχή της επόμενης και πάει λέγοντας. Πόσες πιθανότητες έχουμε έχουν να γυρίσει το παιχνίδι? Μηδαμινές. Και είναι πολύ λίγοι αυτοί που μπορούν να πάνε κόντρα στο κύμα. Αλλά ακόμα και αυτοί τους θαυμάζουν για λίγο και ο κόσμος συνεχίζει με το κύμα γιατί είναι πιο δυνατό. Δυστυχώς . Όσο για το φόρουμ και εμένα με ενοχλεί να ανοίγονται ανόητα θέματα με ανώριμους τίτλους και ανόητα σχόλια. Άλλοι μπαίνουν και το κάνουν πλάκα άλλοι μπαίνουν στην διαδικασία να απαντήσουν για πλάκα άλλοι ειρωνικά άλλοι προσβλητικά. Είναι Βαβυλωνία η κοινωνία μας. Έχουμε από όλες τις ‘’φυλές ‘’....
    δεν θα πάει μακρυά λοιπόν το φόρουμ. Γιατί χάνεται η ποιότητα. Και οι λίγοι που θα την έχουν θα αποχωρήσουν σταδιακά.
    Δεν υπάρχει και πλεων ούτε η διάθεση ούτε ο χρόνος να εξηγήσεις σε κάποιον αυτά που κάποτε ήταν αυτονόητα. Άσε που τις περισσότερες φορές θα την ακούσεις και από πάνω. Όποτε αν από το 2002 γυρίζουν παρόμοια ερωτήματα και η πορεία παραμένει φθίνουσα τα συμπεράσματα δικά σας.
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  5. #20
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.183
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?
    Αυτοί που η πλειοψηφία μέσα στα γραπτά τους είναι οι λέξεις 'είμαι' και 'εγώ'.

  6. #21
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Αυτοί που καβαλάμε για την καύλα.
    Είχα την αίσθηση ότι αυτοί που καβαλάνε για την καύλα κάνουν ακριβώς αυτό. Καβαλάνε. Δεν μπαίνουν σε fora
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  7. #22
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από HelenKoR Προβολή μηνύματος
    Είχα την αίσθηση ότι αυτοί που καβαλάνε για την καύλα κάνουν ακριβώς αυτό. Καβαλάνε. Δεν μπαίνουν σε fora
    Ωωωω τι του'πεεε!
    "Ξύλο στο πρώτο διάλειμμα"
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #23
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    ....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  9. #24
    Καιρό είχαμε, είχα αρχίσει να ανησυχώ..
    safety doesn't happen by accident

  10. #25
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.116
    Ε, ναι ρε παιδιά, καλοκαιρία έχουμε. Πως να έχει διάθεση κάποιος, χωρίς ιδιαίτερη ανάγκη, να συμμετέχει;
    Ποιο φυσιολογικό είναι να βολτάρει και να χαίρεται.

    Τώρα όσον αφορά τον όποιο ενοχλητικό, αν δεν απαντάς συνήθως φθήνει, το ξανασκέφτεται ή γίνεται υπερβολικός και αναλαμβάνει κάποιος admin.

  11. #26
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Καιρό είχαμε, είχα αρχίσει να ανησυχώ..
    Άρχισες πάλι τα σπαμ...;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #27
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    ΑΥΤΟΙ! ΕΝΑ-ΜΗΔΕΝ!

  13. #28
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.174
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ελάχιστα θέματα πλέον αξίζουν τον κόπο να μπεις να σχολιάσεις,ή να πεις την γνώμη σου.

    Όπως κι έξω, έχει γεμίσει εδώ 2τροχους που καβάλησαν για τους λάθος λόγους, και πάντα αυτοί είναι οι experts που κατέχουν την παγκόσμια γνώση.
    Συν την πολύ πολιτική ορθότητα που ανέφερες!

    Δεν αισθάνομαι δεινόσαυρος αλλά μάλλον τελικά είμαι (είμαστε).
    Think faster than you ride

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.354
    Εγώ επειδή είμαι χθεσινός εδώ θα πω παρακαλώ μην κλείσετε το φόρουμ ή αν δείτε πως δεν πάει άλλο βρείτε έναν τρόπο να παραμείνει η γνώση και οι πληροφορίες διαθέσιμη στο μέλλον.

    Είναι κρίμα να χάνεται τόση πληροφόρηση και προσωπικός κόπος όπως συνέβη με το kawasaki bikers...

    Από εκεί και πέρα πιστεύω ότι η πληγή των ανώνυμων, δημόσιων βημάτων είναι η αγένεια. Απλά πράγματα, όταν ζητάμε κάτι ρωτάμε ευγενικά και αν\όταν μας απαντήσουν λέμε ευχαριστώ ή τουλάχιστον απαντάμε κι εμείς.

    Τέλος δεν είναι τραγικό να παραδεχόμαστε ότι κάνουμε και λάθη επειδή μας παρακολουθούν πολλά άτομα δημοσίως. Από τα λάθη μαθαίνουμε όλοι και ουδείς άσφαλτος (και χωματόδρομος μη σας πω) που είπε κάποτε και η Άντζελα Δημητρίου

Σελίδα 2 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF