Σελίδα 4 από 20 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #46
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Εννοώ ανυπαρξία,δεν υπάρχουν πουθενά ούτε καν για να σχολιάζουν νήματα.
    Θα πρότεινα λοιπόν παρουσία ενεργή,που κατά τη γνώμη μου παίζει σημαντικό ρόλο.
    Σωστός...Πώς θα μπουν οι ετήσιες???μόνες τους??φέτος δεν κόψαμε καν πίτα....Πρώτη φορά από τότε που ασχολούμαι εγώ...Προφανώς και δε γίνεται 2 άτομα να τρέξουν ολόκληρο φόρουμ ο κόσμος έχει και ζωές εξ ου και γιατί το moderating team πρέπει να ναι μεγάλο σχετικά και όχι 5-6ατομα...δε μπορεί ο ένας ασχολείται ο άλλος.....Αλλά πάνω από όλα να υπάρχει όρεξη και να θέλει ο άλλος να ασχολείται Όχι να του το φορτώσουν με το ζόρι Ε...Όσο για όλα τα υπόλοιπα....Δεν ήξερα ότι οι μοτοσυκλετιστές παρεξηγούμαστε και θίγομστε σαν κοριτσάκια 5 δημοτικού...λιγο χιούμορ κόσμε και αν κάποιος είναι πιο επιθετικός η δείχνει πιο επιθετικός καλό είναι πριν παρεξηγηθούμε να έχουμε γνωριστεί πρώτα....Μιλάνε όλα τα νέα μέλη αλλά στην ουσία περιμένουν να κάνουν τα πάντα οι παλιοί....Δεν έχω δει μια βόλτα να μπει από νέο μέλος...μια....να πει πάμε να δούμε ο ένας τα μούτρα του άλλου ρε....έστω κάπου κοντά...αλλά κατά τα άλλα κλάμα και μουρμούρα επειδή υπάρχουν "κλικες" επειδή γνωρίζονται από κοντά....έλα ρε μαν μου σε μια βόλτα να μας γνωρίσεις να δεις πως αλλάζει το συναίσθημα...να δεις στο ποτέ σταματάς να αρπαζεσαι και μπαίνεις στην στην λεγόμενη κλίκα που εγώ απλά τη λέω παρέα......αυτά.....
    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #47
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Καποιοι μιλανε για ελκυστικα προιοντα προς νεους χρηστες...

    Για διαφημηση του εν λογο φορουμ...

    Για moderating team και τον τροπο λειτουργιας του...

    κλπ...κλπ...κλπ...

    Σαν ....Να ειναι πελατες.....!

    Που και πελατες να ΗΘΕΛΑΝ να ειναι.... Απλα δεν μπορουν ...!

    Γιατι.....Δεν εχει να τους πουλησει ουτε μια διαφημηση.....( παιζει να ειναι απο τα ελαχιστα φορα ιντερνετικα σε αυτο το θεμα....)

    Τροφη για σκεψη απο ενα παλιο ΑΠΛΟ μελος....!

  3. #48
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Δυστυχώς δεν έπιασες το νόημα του γραπτού μου.

    Το ελκυστικό προϊόν προφανώς είναι παρομοίωση. Εννοώ ότι κάποιος που θα μπει και θα δει την κατάσταση που περιγράφω απλά δεν θα ξαναμπεί.

    Στα της διαφήμισης θα σου πω το εξής: Μένω σε μια μικρή επαρχιακή πόλη. Η τοπική λέσχη έχει ενεργά περίπου 30 μέλη που κάνουν εντουραδες, βόλτες, εκδρομές κλπ. Από αυτούς λοιπόν μόνο εγώ γράφω. Οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν την ύπαρξη τους και όταν τους λέω πάνω κάτω με τι είναι το φόρουμ, απαντάνε "ε σιγά αυτά τα κάνω και στο Facebook".

    Και άντε μετά να τους εξηγήσεις περί γνώσεων και πληροφοριών που μένουν μετά από χρόνια διαθέσιμες στους χρήστες.

    Απάντησα στο μπακλει που ρώτησε ποιοι θα απομείνουν. Όσο δεν γράφονται νέα μέλη που να ασχοληθούν, όχι αυτοί που γράφονται για να κάνουν τζάμπα τη δουλειά τους και μετά να ξεχάσουν μέχρι και το username τους, προκοπή δεν θα έχουμε.

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Δεν διασκεδάζω πια εδώ μέσα και γράφω όλο και λιγότερο.Πολλά που γράφονται δεν μου αρέσουνε ούτε και άλλα που γίνονται.
    Στεναχωριέμαι κατά κάποια έννοια ,όχι ότι έχω καμμιά σχέση παραπάνω με το μαγαζί ούτε σε βόλτα-πίτα-κρίκο έχω έρθει ποτέ.
    Σα να χει γίνει κομμάτι της ιντερνετικής μας καθημερινότητας αυτός ο διαδικτυακός καφενές που πια όλο και περισσότερα άδεια τραπέζια όμως έχει.Πολλοί αποχωρούν λίγοι έρχονται
    Μη μου γράψετε για την κρίση ,δεν είναι αυτό.Γυρνάει το παιχνίδι άραγε ?
    Βuckley , εσύ τουλάχιστον δεν πρέπει να σταματήσεις να γράφεις , είσαι ιστορία και εγκυκλοπαίδεια μαζί , μιάς εποχής ρομαντικής θα έλεγα, γεμάτη με συναισθήματα (και μην έρθει κανένα troll να ρίξει καμιά μηδενιστική απάντηση ....) όσο για όλα τα άλλα , πιστεύω ότι δεν έχει να κάνει τόσο με το forum όσο με την κοινωνία την ίδια .
    Οι ρομαντισμοί (όχι οι ερωτικοί) και τα συναισθήματα χάνονται , κυριαρχεί ο αρνητισμός, η επιθετικότητα, και το "κούνημα του δαχτύλου" .

    Ντάξ΄ , και τι α' κάνς , α κάτς α σκάσεις; που λέμε και στο χωριό μου . Πιάσε μια και άνοιξε κανένα θέμα για το bimota να γουστάρουμε !

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Δεν διασκεδάζω πια εδώ μέσα και γράφω όλο και λιγότερο.Πολλά που γράφονται δεν μου αρέσουνε ούτε και άλλα που γίνονται.
    Στεναχωριέμαι κατά κάποια έννοια ,όχι ότι έχω καμμιά σχέση παραπάνω με το μαγαζί ούτε σε βόλτα-πίτα-κρίκο έχω έρθει ποτέ.
    Σα να χει γίνει κομμάτι της ιντερνετικής μας καθημερινότητας αυτός ο διαδικτυακός καφενές που πια όλο και περισσότερα άδεια τραπέζια όμως έχει.Πολλοί αποχωρούν λίγοι έρχονται
    Μη μου γράψετε για την κρίση ,δεν είναι αυτό.Γυρνάει το παιχνίδι άραγε ?
    Κατά βάθος είσαι ρομαντική ψυχή εσύ
    οπότε δυσκολεύεσαι να δεις καθαρά γύρω σου,
    ίσως δεν βλέπεις και καθόλου

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το σημαντικό είναι, όμως, να καταλάβετε ότι, και στις 2 περιπτώσεις, κανείς δε νοιάζεται.

    /closed
    Αν ήμουν στη θέση σου θα ξεκινούσα από το εγώ τι έκανα
    και φτάσαμε ως εδώ και τι θα μπορούσα να κάνω για να αλλάξω τα πράγματα.
    Αλλά δεν είμαι


    Ως εκ τούτου έχω κι εγώ την περιέργεια να δω που θα καταλήξει
    αλλά δεν μου πέφτει και λόγος για να πω τη γνώμη μου.
    Ειπώθηκαν πολλά και άσχημα και δεν είδα κανέναν ν αναρωτιέται
    που και αν έκανε λάθος (κι εσύ μαζί)
    Για συγνώμη φυσικά ούτε λόγος
    Σφυρίζοντας αδιάφορα και κάνοντας σαν να μην έχει γίνει τίποτα,
    όπως συνηθίζουν οι νεοέλληνες, πίστεψε δεν αλλάζει τίποτα.

    Α και που σαι....
    Η ζωή είναι σαν το φροντιστήριο
    πληρώνεις και μαθαίνεις

    -χωρίς καμία εξαίρεση -

    Τα 2 μου σεντς

    https://www.facebook.com/profile.php...1587143&type=3
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 06/09/2019 στις 15:51.
    ανανήψαντας

  6. #51
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Δυστυχώς δεν έπιασες το νόημα του γραπτού μου.

    Το ελκυστικό προϊόν προφανώς είναι παρομοίωση. Εννοώ ότι κάποιος που θα μπει και θα δει την κατάσταση που περιγράφω απλά δεν θα ξαναμπεί.

    Στα της διαφήμισης θα σου πω το εξής: Μένω σε μια μικρή επαρχιακή πόλη. Η τοπική λέσχη έχει ενεργά περίπου 30 μέλη που κάνουν εντουραδες, βόλτες, εκδρομές κλπ. Από αυτούς λοιπόν μόνο εγώ γράφω. Οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν την ύπαρξη τους και όταν τους λέω πάνω κάτω με τι είναι το φόρουμ, απαντάνε "ε σιγά αυτά τα κάνω και στο Facebook".

    Και άντε μετά να τους εξηγήσεις περί γνώσεων και πληροφοριών που μένουν μετά από χρόνια διαθέσιμες στους χρήστες.

    Απάντησα στο μπακλει που ρώτησε ποιοι θα απομείνουν. Όσο δεν γράφονται νέα μέλη που να ασχοληθούν, όχι αυτοί που γράφονται για να κάνουν τζάμπα τη δουλειά τους και μετά να ξεχάσουν μέχρι και το username τους, προκοπή δεν θα έχουμε.


    Το ΜΟΤΟ να το φανταστεις σαν ενα μεγαλο τραπεζι , που ολοι ειναι μια κοινη αγνωστη παρεα και εχουν ενα κοινο ενδιαφερον...

    Οταν θα κατσεις θα πρπει να αφιερωσεις ωρα σε μπλα μπλα...

    Αλλους θα τους εκτιμησεις για τις γνωσεις τους...
    Αλλους για το χιουμορ τους ...
    Αλλους γιατι θα ανακαλυψεις και αλλα κοινα ενδιαφεροντα....
    Αλλους θα τους αποριψεις γιατι πολυ απλα ειναι μαλακες ....!

    Τροφοδοτη ομως γνωσεων και πληροφοριων σε καμμια περιπτωση δεν μπορεις να το χαρακτηρισεις γιατι πολυ απλα δεν ξερεις ποιος εγραψε την πληροφορια και απο που εχει την γνωση....

    Για αυτο και με το που θα μπει καποιος για αυτο τον λογο και μονο... μαλλον θα απογοητευθει....

    Αυτο θα το κρινεις εσυ... και μονο εσυ μετα απο καιρο εδω μεσα, οταν θα εχεις σχηματισει καποια αποψη και εικονα για διαφορα μελη ....

    Και ετσι μονο διαβαζοντας και παλιοτερα θρεντ θα σου φανει πολυ χρησιμο και σε πληροφοριες και σε γνωσεις...

    Αυτο ειναι το ΜΟΤΟ κατα την προσωπικη μου αποψη..

    Γουσταρεις διαφορα μπλα μπλα με αγνωστους για την μοτοσυκλετα γενικα και οχι μονο για την δικη σου ....

    θα κατσεις ...! Εαν οχι θα φυγεις !


  7. #52
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.090
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Γουσταρεις διαφορα μπλα μπλα με αγνωστους για την μοτοσυκλετα γενικα και οχι μονο για την δικη σου ....

    θα κατσεις ...! Εαν οχι θα φυγεις !

    Το σημαντικό είναι, όμως, να καταλάβετε ότι, και στις 2 περιπτώσεις, κανείς δε νοιάζεται.

    /closed

  8. #53
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Το ΜΟΤΟ να το φανταστεις σαν ενα μεγαλο τραπεζι , που ολοι ειναι μια κοινη αγνωστη παρεα και εχουν ενα κοινο ενδιαφερον...

    ...
    Aυτό ακριβώς. Πιο καλή παρομοίωση δεν υπάρχει.

    Ούτε προϊόν, ούτε εγκυκλπαίδεια, ουτε εκδρομικό/αγωνιστικό/κάτι άλλο είναι. Παρεϊστικο είναι, όχι για μια παρέα αλλά για πολλές παράλληλες παρέες που μπορεί να συνυπάρχουν.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το σημαντικό είναι, όμως, να καταλάβετε ότι, και στις 2 περιπτώσεις, κανείς δε νοιάζεται.

    /closed
    πραγματικά είναι από τις σπάνιες περιπτώσεις
    που επιβεβαιώνω μια σκέψη μου εντός 2 λεπτών
    ανανήψαντας

  10. #55
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.126
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το σημαντικό είναι, όμως, να καταλάβετε ότι, και στις 2 περιπτώσεις, κανείς δε νοιάζεται.

    /closed
    Ένα καλό φόρουμ είναι αυτό, μετά πας σε εξειδικευμένα και μόλις γεράσει το μοντέλο και το αποσύρει η εταιρία κλαις την μοίρα σου.

    Γιαυτό βγάζουν πχ megane 1,2,3... και ας μην έχουν σχέση μεταξύ τους.

  11. #56
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.090
    Εγώ περνάω μια χαρά παντού, δεν έχω θέματα.

  12. #57
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εγώ περνάω μια χαρά παντού, δεν έχω θέματα.
    Εμ, σκουτερ.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #58
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Το ΜΟΤΟ να το φανταστεις σαν ενα μεγαλο τραπεζι , που ολοι ειναι μια κοινη αγνωστη παρεα και εχουν ενα κοινο ενδιαφερον...

    Οταν θα κατσεις θα πρπει να αφιερωσεις ωρα σε μπλα μπλα...

    Αλλους θα τους εκτιμησεις για τις γνωσεις τους...
    Αλλους για το χιουμορ τους ...
    Αλλους γιατι θα ανακαλυψεις και αλλα κοινα ενδιαφεροντα....
    Αλλους θα τους αποριψεις γιατι πολυ απλα ειναι μαλακες ....!

    Τροφοδοτη ομως γνωσεων και πληροφοριων σε καμμια περιπτωση δεν μπορεις να το χαρακτηρισεις γιατι πολυ απλα δεν ξερεις ποιος εγραψε την πληροφορια και απο που εχει την γνωση....

    Για αυτο και με το που θα μπει καποιος για αυτο τον λογο και μονο... μαλλον θα απογοητευθει....

    Αυτο θα το κρινεις εσυ... και μονο εσυ μετα απο καιρο εδω μεσα, οταν θα εχεις σχηματισει καποια αποψη και εικονα για διαφορα μελη ....

    Και ετσι μονο διαβαζοντας και παλιοτερα θρεντ θα σου φανει πολυ χρησιμο και σε πληροφοριες και σε γνωσεις...

    Αυτο ειναι το ΜΟΤΟ κατα την προσωπικη μου αποψη..

    Γουσταρεις διαφορα μπλα μπλα με αγνωστους για την μοτοσυκλετα γενικα και οχι μονο για την δικη σου ....

    θα κατσεις ...! Εαν οχι θα φυγεις !

    Πολύ ωραία το έθεσες!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #59
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.627
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Το ΜΟΤΟ να το φανταστεις σαν ενα μεγαλο τραπεζι , που ολοι ειναι μια κοινη αγνωστη παρεα και εχουν ενα κοινο ενδιαφερον...

    Οταν θα κατσεις θα πρπει να αφιερωσεις ωρα σε μπλα μπλα...

    Αλλους θα τους εκτιμησεις για τις γνωσεις τους...
    Αλλους για το χιουμορ τους ...
    Αλλους γιατι θα ανακαλυψεις και αλλα κοινα ενδιαφεροντα....
    Αλλους θα τους αποριψεις γιατι πολυ απλα ειναι μαλακες ....!

    Τροφοδοτη ομως γνωσεων και πληροφοριων σε καμμια περιπτωση δεν μπορεις να το χαρακτηρισεις γιατι πολυ απλα δεν ξερεις ποιος εγραψε την πληροφορια και απο που εχει την γνωση....

    Για αυτο και με το που θα μπει καποιος για αυτο τον λογο και μονο... μαλλον θα απογοητευθει....

    Αυτο θα το κρινεις εσυ... και μονο εσυ μετα απο καιρο εδω μεσα, οταν θα εχεις σχηματισει καποια αποψη και εικονα για διαφορα μελη ....

    Και ετσι μονο διαβαζοντας και παλιοτερα θρεντ θα σου φανει πολυ χρησιμο και σε πληροφοριες και σε γνωσεις...

    Αυτο ειναι το ΜΟΤΟ κατα την προσωπικη μου αποψη..

    Γουσταρεις διαφορα μπλα μπλα με αγνωστους για την μοτοσυκλετα γενικα και οχι μονο για την δικη σου ....

    θα κατσεις ...! Εαν οχι θα φυγεις !

    Δεν έχω διαβάσει καλύτερη απόδοση της φάσης του φόρουμ, στα τόσα χρόνια που το θέμα ανακινείται!
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  15. #60
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Το ΜΟΤΟ να το φανταστεις σαν ενα μεγαλο τραπεζι , που ολοι ειναι μια κοινη αγνωστη παρεα και εχουν ενα κοινο ενδιαφερον...


    Τροφοδοτη ομως γνωσεων και πληροφοριων σε καμμια περιπτωση δεν μπορεις να το χαρακτηρισεις γιατι πολυ απλα δεν ξερεις ποιος εγραψε την πληροφορια και απο που εχει την γνωση....


    Και εγώ έτσι θέλω να το δω. Απλά στο τραπέζι σας άλλοι έχουν στρογγυλ-κάτσει, άλλοι κάθονται στην γωνία και μερικοί σε ανάποδα σκαμπό. Έτσι όπως το πάτε φυσικά θα μείνετε ο σκληρός πυρήνας της παρέας να ευλογατε τα γένια σας.

    Μετά όμως δεν θα σας φτάνει ούτε η νέα γενιά ούτε η κρίση ούτε τίποτα. Θα φταίτε εσείς οι ίδιοι. Κάντε λοιπόν την αυτοκριτική σας πρώτα όπως πρέπει να την κάνουμε και εμείς τα απλά μέλη. Γιατί σε καμία περίπτωση δεν γίνονται τα λάθη μονομερώς.

    Και ναι τα φόρουμ είναι πηγή γνώσης και πληροφορίας. Αυτός είναι ο λόγος που τα θέματα δεν διαγράφονται. Για να μπορούμε να ανατρεχουμε σε αυτά.

    Φίλε Blitzer, χωρίς να έχω κάτι μαζί σου προσωπικά, αλλά το έχω καταλάβει ότι δεν σας νοιάζει που φεύγουν τα μέλη σας. Για αυτό άλλωστε φεύγουν κατά κύματα.

    Ένα πάση περιπτώσει, δεν περιμένω απάντηση, αφού τα βρίσκεται μεταξύ σας και όλα καλά, εμένα δεν μου πέφτει λόγος. Θα συνεχίσω, από την μικρή γωνιά που μου αντιστοιχεί στο τραπέζι, να διαβάζω και να απαντώ όπου μπορώ. ( Ξέρω δεν σας νοιάζει).

    Επαναλαμβάνω πως ότι γράφω το γράφω καλοπροαίρετα, χωρίς πρόθεση για άνευ λόγου αντιπαράθεση με τον οποιονδήποτε.

    Καλές βόλτες να έχουμε και υγεία!

Σελίδα 4 από 20 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF