Σελίδα 5 από 20 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #61
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Φίλε Blitzer, χωρίς να έχω κάτι μαζί σου προσωπικά, αλλά το έχω καταλάβει ότι δεν σας νοιάζει που φεύγουν τα μέλη σας. Για αυτό άλλωστε φεύγουν κατά κύματα.
    Ώπα κάτσε, δεν εκπροσωπώ καμία αρχή του φόρουμ, ούτε είναι δικό μου για να υπάρχουν "μέλη μου". Είμαι ένα μέλος όπως όλοι. Απλά αυτή είναι η αλήθεια. Όσοι νομίζετε ότι είστε ξεχωριστοί και κάποιος πρέπει να προσπαθήσει να σας κρατήσει, ε λυπάμαι, αλλά δεν είστε και κανείς δε δίνει δεκάρα αν σταματήσετε να γράφετε αύριο.

    Και για μένα ισχύει αυτό, απλά εγώ το γνωρίζω και το διασκεδάζω αντί να γκρινιάζω και να δείχνω. Δοκιμάστε το.

  2. #62
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.647
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Σωστός...Πώς θα μπουν οι ετήσιες???μόνες τους??φέτος δεν κόψαμε καν πίτα....Πρώτη φορά από τότε που ασχολούμαι εγώ...Προφανώς και δε γίνεται 2 άτομα να τρέξουν ολόκληρο φόρουμ ο κόσμος έχει και ζωές εξ ου και γιατί το moderating team πρέπει να ναι μεγάλο σχετικά και όχι 5-6ατομα...δε μπορεί ο ένας ασχολείται ο άλλος.....Αλλά πάνω από όλα να υπάρχει όρεξη και να θέλει ο άλλος να ασχολείται Όχι να του το φορτώσουν με το ζόρι Ε...Όσο για όλα τα υπόλοιπα....Δεν ήξερα ότι οι μοτοσυκλετιστές παρεξηγούμαστε και θίγομστε σαν κοριτσάκια 5 δημοτικού...λιγο χιούμορ κόσμε και αν κάποιος είναι πιο επιθετικός η δείχνει πιο επιθετικός καλό είναι πριν παρεξηγηθούμε να έχουμε γνωριστεί πρώτα....Μιλάνε όλα τα νέα μέλη αλλά στην ουσία περιμένουν να κάνουν τα πάντα οι παλιοί....Δεν έχω δει μια βόλτα να μπει από νέο μέλος...μια....να πει πάμε να δούμε ο ένας τα μούτρα του άλλου ρε....έστω κάπου κοντά...αλλά κατά τα άλλα κλάμα και μουρμούρα επειδή υπάρχουν "κλικες" επειδή γνωρίζονται από κοντά....έλα ρε μαν μου σε μια βόλτα να μας γνωρίσεις να δεις πως αλλάζει το συναίσθημα...να δεις στο ποτέ σταματάς να αρπαζεσαι και μπαίνεις στην στην λεγόμενη κλίκα που εγώ απλά τη λέω παρέα......αυτά.....
    Φιλαράκι άσε και καμιά παράγραφο, μας στράβωσες

  3. #63
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Φιλαράκι άσε και καμιά παράγραφο, μας στράβωσες
    Είναι να μην πάρω φορά φιλαι....Έτσι και αρχίσω είναι χείμαρρος........τώρα βέβαια από μια ηλικία και μετά δε φταίνε οι παράγραφοι..
    Throttle that mysterious friend of ours

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    815
    Γιώργη καταλαβαίνω μέρος της κρητικής σου και συμφωνώ σε ένα βαθμό, αλλά ο BLITZER έχει δίκιο. το moto μπορεί να συνεχίσει να υπάρχει και να μην υπάρχει χωρίς εμένα, χωρίς εσένα, χωρίς τον οποιοδήποτε.

    Αν σου κάνει αυτή η διαδικτυακή παρέα ή έστω ένα μέρος της ή έστω κάποια λίγα μέλη συμμετέχεις με όποιο τρόπο και όσο θέλεις.
    Αν πάλι δεν σου κάνει φεύγεις.

    Εγώ για παράδειγμα εδώ γράφω σπάνια αλλά παρακολουθώ καθημερινά τα δρώμενα.
    Αν μου βγει να πω κάτι το λέω.
    Τώρα αν βγει κάποιος και μου την πει και Α και ΟΥ και γω παλιός και συ ντεν και εγώ θα σΕ μάθω, πάω παρακάτω και τέρμα.

    Είπαμε μπύρες και τσαμπουκάδες μόνο από κοντά.

    Άντε και καλό ταξιδάκι

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Τώρα αν βγει κάποιος και μου την πει και Α και ΟΥ πάω παρακάτω και τέρμα.



    Άντε και καλό ταξιδάκι
    A και ΟΥ .



























    Να περνάμε καλά


    Ολη μερα σήμερα με τα υπαρξιακά

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Όσοι νομίζετε ότι είστε ξεχωριστοί και κάποιος πρέπει να προσπαθήσει να σας κρατήσει, ε λυπάμαι, αλλά δεν είστε και κανείς δε δίνει δεκάρα αν σταματήσετε να γράφετε αύριο.
    Λυπάμαι αλλά η προσέγγιση σου είναι λίγο αυθαίρετη
    Εδώ μέσα υπήρξαν ξεχωριστά άτομα που έγραψαν πολύ σημαντικά πράγματα (ταξιδιωτικά)
    και εγώ θα λυπόμουν που δεν γράφουν στο φόρουμ
    Κάποιους τους έχω στο φ.β και τους διαβάζω
    Κάποιους άλλους όχι

    Επειδή όμως η κουβέντα δεν θα φτάσει ποτέ εκεί
    και δεν βλέπω να φτάνει σε βάθος
    Έτσι είναι αν έτσι νομίζεται....

    υγ
    https://www.moto.gr/forums/showthrea...BD%CE%BF%CF%82

    80 κάτι χιλιάδες κλικ Κλειδώθηκε γιατί ΕΤΣΙ
    Ε τι διάτανο ΚΑΤΙ είχε εκεί μέσα που έκανε τους ανθρώπους να θέλουν να το διαβάσουν...
    Πάντως εξήγηση δεν πήρα ΠΟΤΕ.
    Για να μιλάμε και συγκεκριμένα
    ανανήψαντας

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.993
    οι μοτοσυκλέτες ειναι πάνω κατω ίδιες εδω και πολλα χρονια. Να ανοιξεις κουβέντα για λάδια για 458ή φορά δεν εχει νοημα. Αυτο που συνηθως σηκώνει κουβέντα ειναι τα νεα μοντέλα εφοσον κάποιος τα αγοράζει. Κανένας δηλαδη, δεν πουλάει τίποτα. Αν μπεις σε φορουμ με σκουτερ γίνετε χαμός κυριολεκτικά. Αν δεν υπήρχε αρχείο θα διάβαζες περισσότερα "νέα" θέματα. Αν δεν υπηρχε το fb επίσης. Τα φόρουμ γενικώς έχουν πάρει την κάτω βολτα γιατι κυρίως ασχολούνται με χόμπι. Το aeromodeling είχε πολύ κοσμο πριν χρονια, τωρα ζητημα να έχει 5 επισκέψεις. Στον αντίποδα το φορόυμ για το ηλ τσιγάρο παει τραίνο. Πρέπει να υπάρχει κάτι να συζητήσεις αλλιως δεν κινείται το φορουμ.

  8. #68
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Λυπάμαι αλλά η προσέγγιση σου είναι λίγο αυθαίρετη
    Εδώ μέσα υπήρξαν ξεχωριστά άτομα που έγραψαν πολύ σημαντικά πράγματα (ταξιδιωτικά)
    και εγώ θα λυπόμουν που δεν γράφουν στο φόρουμ

    Και πόσο καιρό σου πήρε να το ξεπεράσεις και να συνεχίσεις τη ζωή σου κανονικά; 2 μέρες;

    Δε διαφωνώ, αλλά κοιτάς το δάχτυλο. Δεν υπονόησα ποτέ ότι δεν υπήρξαν, δεν υπάρχουν, δε θα υπάρξουν αξιόλογα άτομα εδώ μέσα. Θα ήμουν χαζός αν το έκανα, δε νομίζεις; Άλλο είναι το πόιντ.

    Κατά τ'άλλα, θα κανονίσω καφεδάκι σύντομα, να δούνε ποιοι μιλάνε και ποιοι κλάνουν. :*

  9. #69
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.629
    Και δε θα πάρεις ούτε τώρα Νίκο (γιατί όποιος το κλείδωσε τότε, μάλλον κάποιο λόγο θα είχε. επίσης δεν είναι υποχρεωμένοι οι διαχειριστές να δίνουν εξηγησεις. Όταν/Άμα συμβαίνει, είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός ), οπότε μην το κουράζουμε περαιτέρω και αρχίσει ο καθένας και ποστάρει κάποιο θρεντ του που κλειδώθηκε.

    Διαβάζω νέους χρήστες, που η συμμετοχή τους είναι μικρή - η δε φυσική παρουσία τους σε κατα καιρούς εκδηλώσεις μηδενική, να γκρινιάζουν.
    Διαβάζω παλιούς χρήστες που ασχέτως συμμετοχής στα "κοινά" του φόρουμ, γκρινιάζουν το ίδιο ου μην και περισσότερο απο τους νεότερους.
    Γενικά γκρίνια.
    Και δεν παλιώνει ποτέ.
    Ο σνιπερ που είναι στη φάση απο την αρχή το είπε αλλά δεν ξέρω πόσοι το μετρήσατε (και πόσο). Το θέμα αυτό ανακυκλώνεται σχεδόν απο τη γέννηση του μέσου!!!
    Με πολύ μικρές παραλλαγές στη διατύπωση αλλά με κοινό ρεζουμέ.
    Δεν ξέρω πως την έχετε τη φάση στο μυαλό σας ορισμένοι αλλά φαντάζομαι θα ξέρετε ότι ως λαός δεν κάνουμε εύκολα χωριό.
    Πως σκατά περιμένετε αλήθεια να είναι όλα τραλαλα τραλαλο εδώ μέσα; Ειδικά μετά απο δεκα χρόνια πρώτα οικονομικής και κυρίως πολιτισμικής κρίσης.αλήθεια τώρα;
    Υπάρχει καμία περίπτωση να μείνουν όλοι ικανοποιημένοι;

    ο Στούμπι στα δυο ποστ του έδωσε το στίγμα καλύτερα απο όλους.
    και ένα τραπέζι, έχει κι αυτό τους άγραφους κανόνες του.

    Μην το κουράζουμε με τα υπαρξιακά όλη την ώρα ρε σεις.Δεν είμαστε σαπουνόπερα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.741
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ώπα κάτσε, δεν εκπροσωπώ καμία αρχή του φόρουμ, ούτε είναι δικό μου για να υπάρχουν "μέλη μου". Είμαι ένα μέλος όπως όλοι. Απλά αυτή είναι η αλήθεια. Όσοι νομίζετε ότι είστε ξεχωριστοί και κάποιος πρέπει να προσπαθήσει να σας κρατήσει, ε λυπάμαι, αλλά δεν είστε και κανείς δε δίνει δεκάρα αν σταματήσετε να γράφετε αύριο.

    Και για μένα ισχύει αυτό, απλά εγώ το γνωρίζω και το διασκεδάζω αντί να γκρινιάζω και να δείχνω. Δοκιμάστε το.
    Δεν εκπροσωπείς λες, αλλά ήσουν διαχειριστής μέχρι πριν λίγο καιρό. Λες αστειάκια και κράζεις-πειράζεις-αστειεύεσαι τον καθένα και είσαι στο ΠΛΗΡΕΣ απυρόβλητο, την στιγμή που άλλα μέλη, για λιγότερο πειραχτικά-χιουμοριστικά σχόλια παίρνουν κάρτες. Ναι δεν εκπροσωπείς τίποτα, ένα απλό μέλος είσαι.

    Αλλά δεν πειράζει, έχεις δίκιο, άστο μωρέ να πέσει και κάτω από 20 ''τα ίδια και τα ίδια'' μέλη (γιατί τόσα είναι) να πειράζει ο ένας τον άλλον με λυκο-εξυπνάδες.

    Μια χαρά τα λέει ο ΓιώργοςΤΤ, έχει πολύ καλή ακρίβεια στην περιγραφή του, και έχει διαλέξει προσεκτικά τις λέξεις του. Αν οι αρχές του φόρουμ, θέλανε να βελτιώσουν λίγο την κατάσταση, θα έπρεπε να τον διαβάσουν προσεκτικά. Αλλά δεν το έκαναν παλιότερα σε ίδιες φωνές, δεν θα το κάνουν και τώρα - δεν θα πέσω από τα σύννεφα.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kotselakos
    Εγγραφή
    15/01/2012
    Μηνύματα
    444
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Δεν διασκεδάζω πια εδώ μέσα και γράφω όλο και λιγότερο.Πολλά που γράφονται δεν μου αρέσουνε ούτε και άλλα που γίνονται.
    Στεναχωριέμαι κατά κάποια έννοια ,όχι ότι έχω καμμιά σχέση παραπάνω με το μαγαζί ούτε σε βόλτα-πίτα-κρίκο έχω έρθει ποτέ.
    Σα να χει γίνει κομμάτι της ιντερνετικής μας καθημερινότητας αυτός ο διαδικτυακός καφενές που πια όλο και περισσότερα άδεια τραπέζια όμως έχει.Πολλοί αποχωρούν λίγοι έρχονται
    Μη μου γράψετε για την κρίση ,δεν είναι αυτό.Γυρνάει το παιχνίδι άραγε ?
    Ο καιρός γαρ εγγύς...
    Κωστής

  12. #72
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Και δε θα πάρεις ούτε τώρα Νίκο (γιατί όποιος το κλείδωσε τότε, μάλλον κάποιο λόγο θα είχε. επίσης δεν είναι υποχρεωμένοι οι διαχειριστές να δίνουν εξηγησεις. Όταν/Άμα συμβαίνει, είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός ), οπότε μην το κουράζουμε περαιτέρω και αρχίσει ο καθένας και ποστάρει κάποιο θρεντ του που κλειδώθηκε.

    Διαβάζω νέους χρήστες, που η συμμετοχή τους είναι μικρή - η δε φυσική παρουσία τους σε κατα καιρούς εκδηλώσεις μηδενική, να γκρινιάζουν.
    Διαβάζω παλιούς χρήστες που ασχέτως συμμετοχής στα "κοινά" του φόρουμ, γκρινιάζουν το ίδιο ου μην και περισσότερο απο τους νεότερους.
    Γενικά γκρίνια.
    Και δεν παλιώνει ποτέ.
    Ο σνιπερ που είναι στη φάση απο την αρχή το είπε αλλά δεν ξέρω πόσοι το μετρήσατε (και πόσο). Το θέμα αυτό ανακυκλώνεται σχεδόν απο τη γέννηση του μέσου!!!
    Με πολύ μικρές παραλλαγές στη διατύπωση αλλά με κοινό ρεζουμέ.
    Δεν ξέρω πως την έχετε τη φάση στο μυαλό σας ορισμένοι αλλά φαντάζομαι θα ξέρετε ότι ως λαός δεν κάνουμε εύκολα χωριό.
    Πως σκατά περιμένετε αλήθεια να είναι όλα τραλαλα τραλαλο εδώ μέσα; Ειδικά μετά απο δεκα χρόνια πρώτα οικονομικής και κυρίως πολιτισμικής κρίσης.αλήθεια τώρα;
    Υπάρχει καμία περίπτωση να μείνουν όλοι ικανοποιημένοι;

    ο Στούμπι στα δυο ποστ του έδωσε το στίγμα καλύτερα απο όλους.
    και ένα τραπέζι, έχει κι αυτό τους άγραφους κανόνες του.

    Μην το κουράζουμε με τα υπαρξιακά όλη την ώρα ρε σεις.Δεν είμαστε σαπουνόπερα.
    Αν νομίζεις ότι γράφονται τα ίδια και τα ίδια και γκρίνια και δεν πάει πουθενά και δεν προσφέρει τίποτα άλλο ένα τέτοιο θρεντ, κλειδωσέ το τώρα και εις άλλα με υγεία

  13. #73
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.629
    Τηλέγονε, είσαι ένα πολύ χαρακτηριστικό παράδειγμα χρήστη που σκόπιμα και συνειδητά προκαλεί με τη συμπεριφορά του (παρά τις αλλεπάλληλες τιμωρίες σου) κι όμως διαπιστώνει κανείς ότι δεν χάνεις ευκαιρία να γίνεσαι δηκτικός.
    Οι αρχές του φόρουμ παλεύουμε να λείψουν τέτοιου είδους συμπεριφορές που ενίοτε προσβάλλουν κάποιους άλλους.
    ΔΕΝ παλεύουμε να εκλείψει το χιούμορ και το πείραγμα στα πλαίσια του χαβαλέ.
    Όποιος δεν μπορεί να το αντιληφθεί αυτό, τότε μάλλον δεν είναι για τη βάρκα μας.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Αν νομίζεις ότι γράφονται τα ίδια και τα ίδια και γκρίνια και δεν πάει πουθενά και δεν προσφέρει τίποτα άλλο ένα τέτοιο θρεντ, κλειδωσέ το τώρα και εις άλλα με υγεία
    Δεν αναφερόμουν ούτε εννοούσα πουθενά εσένα Παναγιώτη.
    Μετά την χθεσινή μας κουβέντα ειδικά, το ότι διάβασα αυτό το θρεντ ανοιγμένο απο σένα μου έκανε ότι όντως εκφράζεις τον ειλικρινή προβληματισμό σου.
    Τις απαντήσεις μου στις έδωσα χθες,ελπίζω να σε κάλυψα.
    Περισσότερα σε δημόσιο βήμα δεν γίνεται να ειπωθουν γιατι χάνεται η μπάλα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  14. #74
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Δεν εκπροσωπείς λες, αλλά ήσουν διαχειριστής μέχρι πριν λίγο καιρό. Λες αστειάκια και κράζεις-πειράζεις-αστειεύεσαι τον καθένα και είσαι στο ΠΛΗΡΕΣ απυρόβλητο, την στιγμή που άλλα μέλη, για λιγότερο πειραχτικά-χιουμοριστικά σχόλια παίρνουν κάρτες. Ναι δεν εκπροσωπείς τίποτα, ένα απλό μέλος είσαι.

    Αλλά δεν πειράζει, έχεις δίκιο, άστο μωρέ να πέσει και κάτω από 20 ''τα ίδια και τα ίδια'' μέλη (γιατί τόσα είναι) να πειράζει ο ένας τον άλλον με λυκο-εξυπνάδες.
    Δεν είμαι καθόλου στο απυρόβλητο. Έχω φάει κάρτες και έχουν διαγραφεί πολλά ποστ μου. Ποτέ δεν παραπονέθηκα, γιατί ξέρω ότι το χιούμορ μου και ο λόγος μου δεν είναι πάντα για όλους. Αλλά δεν καταφεύγω σε τακτικές χαμηλού επιπέδου, που παραδοσιακά καταλήγουν σε μπαν. Ποτέ και για κανένα λόγο.

    Διαχειριστής ήμουν επειδή κατέχω το τεχνικό κομμάτι, δεν είχα καμία υποχρέωση να κάνω τον κηδεμόνα κάποιου ή να υιοθετήσω συγκεκριμένη συμπεριφορά, που δε με εκφράζει. Δεν εκπροσωπούσα ποτέ κάποιον εκτός του εαυτού μου. Κι όταν δε μου έκανε, το παράτησα.

    Κατά τ'άλλα ό,τι είπε ο γκέιρος.

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Ρε αγόρια ψάχνετε θρεντ να εκτονωθείτε? Αν είναι να φτιάξουμε στρατόπεδα σε λάθος μέρος μπήκαμε.
    Είναι και Παρασκευή.....
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

Σελίδα 5 από 20 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF