Σελίδα 6 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Τηλέγονε, είσαι ένα πολύ χαρακτηριστικό παράδειγμα χρήστη που σκόπιμα και συνειδητά προκαλεί με τη συμπεριφορά του (παρά τις αλλεπάλληλες τιμωρίες σου) κι όμως διαπιστώνει κανείς ότι δεν χάνεις ευκαιρία να γίνεσαι δηκτικός.
    Οι αρχές του φόρουμ παλεύουμε να λείψουν τέτοιου είδους συμπεριφορές που ενίοτε προσβάλλουν κάποιους άλλους.
    ΔΕΝ παλεύουμε να εκλείψει το χιούμορ και το πείραγμα στα πλαίσια του χαβαλέ.
    Όποιος δεν μπορεί να το αντιληφθεί αυτό, τότε μάλλον δεν είναι για τη βάρκα μας.



    Δεν αναφερόμουν ούτε εννοούσα πουθενά εσένα Παναγιώτη.
    Μετά την χθεσινή μας κουβέντα ειδικά, το ότι διάβασα αυτό το θρεντ ανοιγμένο απο σένα μου έκανε ότι όντως εκφράζεις τον ειλικρινή προβληματισμό σου.
    Τις απαντήσεις μου στις έδωσα χθες,ελπίζω να σε κάλυψα.
    Περισσότερα σε δημόσιο βήμα δεν γίνεται να ειπωθουν γιατι χάνεται η μπάλα.
    Το αντιλαμβάνομαι αλλά ισχύει το ενδεχόμενο κλειδώματος αν νομίζεις

  2. #77
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    είναι γιατί δεν ξέρεις να πέσεις χαμηλά ...
    Respect mah authoritah!!!!

  3. #78
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα! Θα σου απαντήσω εγώ, που είμαι σχετικά νέο μέλος με μικρή συμμετοχή. Διαβάζω πολύ, γράφω ελάχιστα.

    Η αίσθηση που απέκτησα όταν πρωτογραφτηκα στο φόρουμ, είναι ότι υπάρχει μια κλειστή κάστα χρηστών οι οποίοι έχουν το δικαίωμα, λόγω φιλίας ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο που δεν με αφορά, να σπαμαρουν σε όλα τα θέματα και να κάνουν χαβαλε μεταξύ τους για πράγματα και καταστάσεις που μόνο οι ίδιοι γνωρίζουν, αποκλείοντας τον θεματοθετη και μη συμβάλλοντας ουσιαστικά στην συζήτηση. Έτσι κάποιος εξωτερικός αναγνώστης κουράζεται και αποχωρεί από το θέμα.

    Το moding γίνετε με κριτήρια όχι αντικειμενικά. Έχω δει χρήστες να παίρνουν κάρτες και Μπαν για ψιλού πήδημα και άλλους να απολαμβάνουν μια ιδιόρρυθμης ασυλίας, με ανοιχτές προς το κοινό προειδοποιήσεις προς αυτούς αλλά χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα.

    Ένα άλλο πολύ άσχημο είναι οι διάφοροι ξερολες που συνδέονται αραιά και που μόνο για να θρέψουν τα διάφορα κόμπλεξ που έχουν ως άτομα, επίσης χωρίς να συμβάλουν στον εμπλουτισμό του νήματος με τις γνώσεις που υποτίθεται πως έχουν, παρά μόνο να αραδιαζουν πικροχολα σχόλια και ειρωνίες για αυτόν που τόλμησε να κάνει λάθος εξίσωση ή να εκφραστεί λανθασμένα για τον νόμο του Ωμ και την αδράνεια της γης.

    Φυσικά υπάρχουν και διάφοροι άλλοι οι οποίοι δεν σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους και δεν ανέχονται κάποιος να διαφωνεί μαζί τους σε υποκειμενικά θέματα όπως για παράδειγμα αν βολεύει το σκούτερ για ταξίδι ή όχι.

    Όσο καιρό είμαι γραμμένος, ελάχιστα τεχνικά θέματα έχω δεί, πλην του κάθε πότε να αλλάξουμε λάδια και αν ξέρει καλύτερα ο αντιπρόσωπος, ο κατασκευαστής ή ο μάστορας της γειτονιάς.


    Πώς περιμένετε αυτό το προϊόν να να είναι ελκυστικό προς τους νέους χρήστες; Ειδικά αυτούς οι οποίοι είναι νέοι στον χώρο της μοτοσυκλέτας;

    Για να μην είμαι μηδενιστής, υπάρχουν και εξαίρετα μέλη με σοβαρές γνώσεις που τις μοιράζουν, άτομα που μοιράζονται τα ταξίδια και τις εκδρομές τους και άτομα τα οποία διαμορφώνουν ένα ευχάριστο κλίμα. Δυστυχώς όμως είναι μειοψηφία.


    Για να γυρίσει όπως λες το παιχνίδι πρέπει όλοι να κάνουμε αυτοκριτική, να εστιάσουμε στα κακώς κείμενα και κυρίως να γίνουν κινήσεις ώστε να διαφημίζονται τα φόρα, έστω και σαν διαφημιστικό σποτ στο Facebook. Πολύ σημαντικό μιας και πολλοί μοτοσυκλετιστές δεν γνωρίζουν καν για την ύπαρξη τους.

    Όλα τα παραπάνω τα γράφω καλοπροαίρετα, χωρίς να έχω προσωπικά με κανένα μέλος. Προσωπικά δεν έχω Facebook Twitter Instagram Pinterest και ότι άλλη αηδία κυκλοφορεί εκεί έξω, όποτε τα φόρα είναι το μόνο μέσω που έχω να επικοινωνώ με άτομα που μοιράζονται τα ίδια ενδιαφέροντα με εμένα.

    Με έβγαλες από τον κόπο να τα (ξανα)γράψω... ευχαριστώ
    το ίδιο θα πω και στον τελέγονο...

    Κατά τα άλλα ούτε και μένα με νοιάζει και πολύ πλέον, διαβάζω, επικοινωνώ, όσο και με όποιον, κάνω κέφι...
    Και αν ψαχνετε για παρομοίωση, θα έλεγα ότι το φόρουμ μοιάζει με τον στρατό... τον Ελληνικό πάντα... βίσμα, κλίκα, μπούλινγκ για χαβαλέ αλλά μονόπλευρα μόνο αλλιώς στον τάκο...
    Βέβαια κάνεις και φίλους, καλούς, ίσως και αδερφικούς, αλλά αυτό δεν είναι ο κανόνας...
    Φυσικά ούτε ο στρατός με ένοιαζε, η αληθινή ζωή ήταν αλλού...
    Μπύρες για όλους...

    υ.γ. Κανένα άλλο ποστ δεν έχει τόσα thumbs up αλλά τι σημασία έχει...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  4. #79
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.282
    Άντε ακόμα να πάρετε το σήμα???όλο αυτό γίνεται για να βάλετε ετήσια τον Οκτώβριο και θέλει να έρθει ο μπακλευ με τα ρετρομηχανακιατουπουθασκορπισουνσεκαναβουνο.
    Throttle that mysterious friend of ours

  5. #80
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.651

    υ.γ. Κανένα άλλο ποστ δεν έχει τόσα thumbs up αλλά τι σημασία έχει...
    η παγίδα των "like" σιγά μην δεν μόλυνε και τούτο εδώ το χώρο.
    Οταν θα καταλάβετε ότι εδώ δεν είμαστε ινσταγκραμ ή φατσοτέφτερο να μας νοιάζουν τα "like", ίσως η γκρίνια λίγο κοπάσει.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  6. #81
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    ...αντί να γκρινιάζω....

  7. #82
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    η παγίδα των "like" σιγά μην δεν μόλυνε και τούτο εδώ το χώρο.
    Οταν θα καταλάβετε ότι εδώ δεν είμαστε ινσταγκραμ ή φατσοτέφτερο να μας νοιάζουν τα "like", ίσως η γκρίνια λίγο κοπάσει.
    Δεν γνωρίζω το ισταγκραμ ούτε το άλλο... Αυτό είναι ένα από τα ελάχιστα ηλεκτρονικά αποτυπωματά μου.
    Κάποτε δεν υπήρχαν thumps up στο μοτό...
    ΚΑΙ βασικότερο όλων, η κατά περίσταση αξιολόγηση δεδομένων δεν είναι ένδειξη σοφίας... το αντίθετο...
    Μόνο όταν υπαρξει παραδοχή ενός προβλήματος αναζητούμε βοήθεια και υπάρχει ελπίδα να βρεθεί και λύση...
    Για την ταμπακιέρα... ?
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  8. #83
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.651
    Να χαρείς, όχι πατρονάρισμα, είναι απο τα πράγματα που με ενοχλούν πολύ. Δεν ξέρεις τι έχουμε πει/κανει/σπάσει τα αρχίδια μας για να είναι όσο περισσότεροι ικανοποιημένοι.
    Αυτό το λέω για το "για την ταμπακιέρα...?".
    Αν χρειάζεται αλήθεια να ρωτάς,δεν έχεις/έχετε πάρει μυρωδιά τι λέγεται και ξαναλέγεται και ξαναλέγεται και μάλλον δεν είμαι εγώ αυτός που θα το κάνει λιανά.

    Νομίζω ότι πολύ χρόνο ξόδεψα για το σήριαλ.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #84
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Νομίζω ότι πολύ χρόνο ξόδεψα για το σήριαλ.[/QUOTE]

    Εδώ θα συμφωνήσω απόλυτα και μιας και έχω και δυνατή μύτη θα αποχωρήσω από την κουβέντα.

    υ.γ. Για το πατρονάρισμα σόρρυ ειλικρινά, ούτε το εννούσα ούτε και που το κατάλαβα ότι το έκανα.
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  10. #85
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.326
    γραφω στο φορουμ εδω 10 χρονια...
    μπηκα εντελως τυχαια οταν αναζητουσα πληροφοριες για ενα μοντελο μηχανης που ηθελα να αγορασω τοτε
    ετσι απλα για να πηγαινοερχομαι στη δουλεια μου..

    εκεινη την εποχη το περιβαλλον ηταν πολυ καλο και με "μαγεψε" κατα καποιο τροπο..
    εγω μια ζωη κουτακιας ημουν και απλα ειχα κι ενα διτροχο να κανω τη δουλεια μου ευκολα και γρηγορα.
    αλλα μου αρεσε πολυ ο χαβαλες του, και ηταν ο κυριος λογος που εμεινα, αλλα στη συνεχεια
    το φορουμ ετουτο εδω, μου κολλησε το μικροβιο του μοτοσυκλετισμου, και με εμαθε πολλα πραγματα...
    εδω μεσα ας πουμε εμαθα την αξια και τη "σημαντικοτητα" (σορυ μπλιτζ ) του εξοπλισμου..

    και καπως ετσι κανα 3μηνο μετα αρχισα να συμμετεχω σε συναντησεις και βολτες.. τολμησα με μηχανακι 250 κυβικων,
    να ακολουθησω σε βολτες με μηχανες με τα 4πλασια κυβικα και τα 6πλασια αλογα.. και ΟΛΟΙ μηδενος εξαιρουμενου
    με υποδεχτηκαν θερμα.. κι ας φαινοντουσαν μερικοι καπως "κρυοι" στα γραπτα τους..
    εδω μεσα εκανα καλες παρεες και φιλους πραγματικους..

    γραφτηκα και παρακολουθουσα και αλλα φορουμ.. κανενα ομως δε με τραβηξε οπως ετουτο εδω.. πολυ σοβαροφανη για τα
    γουστα μυ βρε αδερφε, πως να το κανουμε..
    αλλα σε κανενα ποτε δε γκρινιαξα για το πως πρεπει να διαχειριζεται ενα φορουμ..
    μια και μοναδικη φορα εχω φαει καρτα επειδη την ειπα ασχημα σε μελος που ηθελε να επιβαλλει την αποψη του και εκανε σαν κοριτσακι,
    και το ιδιο ακριβως βραδυ επινα μπυρες και χαβαλεδιαζα με τον μοντερατορα που την εριξε, στην εβδομαδιαια μας συναντηση..

    αλλα εγω σε σχεση με τους περισσοτερους εδω μεσα εχω μια διαφορα....

    κατανοω και σεβομαι πληρως το γεγονος οτι το φορουμ τουτο δεν εχει εσοδα μιας και ουτε συνδρομη υπαρχει, ουτε και διαφημηση..
    η ομαδα που το διαχειριζεται πληρωνει τα εξοδα του απο τη τσεπη της και καταβαλουν μεγαλη προσπαθεια να το κρατανε ζωντανο..

    συνεπως αφου δεν πληρωνω απολυτως τιποτα για να απολαμβανω τη φιλοξενια μου εδω μεσα θεωρω πως
    δεν εχω δικαιωμα να εκφερω αποψη και να παρεμβαινω στο πως πρεπει να διαχειριζεται το φορουμ..
    ποσο δε μαλλον απο τη στιγμη που ο εκαστοτε ιδιοκτητης ειναι και εν μερει νομικα υπευθυνος γι αυτα που γραφω..
    μου κανει? μενω και το διασκεδαζω! δε μου κανει? αποχωρω ηρεμα αθορυβα κι ωραια, χωρις γκρινιες ετσι για να κανω ντορο..
    απλα και λιτα, οπως καναν αρκετα αξιολογα μελη με ποιοτητα χαρακτηρα που περασαν απο εδω..

    (μπακλη να ξερεις οτι τα ανωθεν γραφομενα ΔΕΝ αναφερονται σε σενα.. )


    ολοι εσεις που γκρινιαζετε μπορειτε καλλιστα να αναλαβετε τα εξοδα και τη διαχειρηση του φορουμ και να το
    διαχειρηστειτε οπως εσεις κρινετε καλυτερα, μιας και τοσο το αγαπατε και κοπτεστε για τη καταντια του.. εεε?? εε?? πως σας φαινεται σαν ιδεα?

  11. #86
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα! Θα σου απαντήσω εγώ, που είμαι σχετικά νέο μέλος με μικρή συμμετοχή. Διαβάζω πολύ, γράφω ελάχιστα.

    Η αίσθηση που απέκτησα όταν πρωτογραφτηκα στο φόρουμ, είναι ότι υπάρχει μια κλειστή κάστα χρηστών οι οποίοι έχουν το δικαίωμα, λόγω φιλίας ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο που δεν με αφορά, να σπαμαρουν σε όλα τα θέματα και να κάνουν χαβαλε μεταξύ τους για πράγματα και καταστάσεις που μόνο οι ίδιοι γνωρίζουν, αποκλείοντας τον θεματοθετη και μη συμβάλλοντας ουσιαστικά στην συζήτηση. Έτσι κάποιος εξωτερικός αναγνώστης κουράζεται και αποχωρεί από το θέμα.

    Το moding γίνετε με κριτήρια όχι αντικειμενικά. Έχω δει χρήστες να παίρνουν κάρτες και Μπαν για ψιλού πήδημα και άλλους να απολαμβάνουν μια ιδιόρρυθμης ασυλίας, με ανοιχτές προς το κοινό προειδοποιήσεις προς αυτούς αλλά χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα.

    Ένα άλλο πολύ άσχημο είναι οι διάφοροι ξερολες που συνδέονται αραιά και που μόνο για να θρέψουν τα διάφορα κόμπλεξ που έχουν ως άτομα, επίσης χωρίς να συμβάλουν στον εμπλουτισμό του νήματος με τις γνώσεις που υποτίθεται πως έχουν, παρά μόνο να αραδιαζουν πικροχολα σχόλια και ειρωνίες για αυτόν που τόλμησε να κάνει λάθος εξίσωση ή να εκφραστεί λανθασμένα για τον νόμο του Ωμ και την αδράνεια της γης.

    Φυσικά υπάρχουν και διάφοροι άλλοι οι οποίοι δεν σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους και δεν ανέχονται κάποιος να διαφωνεί μαζί τους σε υποκειμενικά θέματα όπως για παράδειγμα αν βολεύει το σκούτερ για ταξίδι ή όχι.

    Όσο καιρό είμαι γραμμένος, ελάχιστα τεχνικά θέματα έχω δεί, πλην του κάθε πότε να αλλάξουμε λάδια και αν ξέρει καλύτερα ο αντιπρόσωπος, ο κατασκευαστής ή ο μάστορας της γειτονιάς.


    Πώς περιμένετε αυτό το προϊόν να να είναι ελκυστικό προς τους νέους χρήστες; Ειδικά αυτούς οι οποίοι είναι νέοι στον χώρο της μοτοσυκλέτας;

    Για να μην είμαι μηδενιστής, υπάρχουν και εξαίρετα μέλη με σοβαρές γνώσεις που τις μοιράζουν, άτομα που μοιράζονται τα ταξίδια και τις εκδρομές τους και άτομα τα οποία διαμορφώνουν ένα ευχάριστο κλίμα. Δυστυχώς όμως είναι μειοψηφία.


    Για να γυρίσει όπως λες το παιχνίδι πρέπει όλοι να κάνουμε αυτοκριτική, να εστιάσουμε στα κακώς κείμενα και κυρίως να γίνουν κινήσεις ώστε να διαφημίζονται τα φόρα, έστω και σαν διαφημιστικό σποτ στο Facebook. Πολύ σημαντικό μιας και πολλοί μοτοσυκλετιστές δεν γνωρίζουν καν για την ύπαρξη τους.

    Όλα τα παραπάνω τα γράφω καλοπροαίρετα, χωρίς να έχω προσωπικά με κανένα μέλος. Προσωπικά δεν έχω Facebook Twitter Instagram Pinterest και ότι άλλη αηδία κυκλοφορεί εκεί έξω, όποτε τα φόρα είναι το μόνο μέσω που έχω να επικοινωνώ με άτομα που μοιράζονται τα ίδια ενδιαφέροντα με εμένα.
    +1000τα ειπες οπως ακριβως ειναι
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #87
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.706
    Εγώ που γράφω σπάνια και περιστασιακά και διαβάζω με τον ίδιο τρόπο (σπάνια και περιστασιακά) το κάνω κυρίως λόγο έλλειψης χρόνου. Συμμετέχω πιο ενεργά σε άλλο forum και δε με παίρνει χρονικά να κάνω το ίδιο και εδώ με τον ίδιο ρυθμό. Όμως έχω βρει τα θέματα που μου αρέσουν, έχω ανταλλάξει κάποια μηνύματα, έχω βοηθηθεί και ελπίζω να έχω βοηθήσει και λίγο.

    Στον @buckley θα πω πως πολλές φορές μπορεί να μη φταίει ένας χώρος αλλά μια "φάση" που μπορεί να περνάμε εμείς οι ίδιοι.
    Σε όλους "μας" θα πω πως σε κάθε forum είμαστε φιλοξενούμενοι, κανένας δε μας υποχρεώνει να μπαίνουμε, οπότε.... τα ενδεχόμενα είναι δυο:
    α) αν δε μας αρέσει απλά δε ξαναμπαίνουμε
    β) αν μας αρέσει αλλά κάτι δε μας κάθεται καλά πρέπει να ρωτάμε τον εαυτό μας τι κάνουμε εμείς για να βελτιωθεί ο χώρος.

    Απατώντας γενικώς και αορίστως σε όσα έχουν γραφτεί θέλω να πω το εξής: το να ασκούμε κριτική -ειδικά αν δεν είμαστε ενεργά μέλη- δε βοηθάει σε τίποτα. Δεν κατακρίνω το να θέλει κάποιος κυρίως να διαβάζει αλλά σε αυτή τη περίπτωση η κριτική πρέπει να είναι προσεκτική. Το να "περιμένουμε" πότε θα βρεθεί αυτός που θα μοιράσει πληροφορία ώστε να αποκομίσουμε όφελος και όταν αυτό δε γίνεται να ασκούμε κριτική είναι "κάπως"...

    Καταλαβαίνω πως στη περίπτωση αυτή -και σε κάθε παρόμοια- ο σκοπός είναι καλοπροαίρετος αλλά έχω κατασταλάξει πλέον ότι αυτές οι κριτικές είναι ανώφελες. Ας πούμε πως ένα forum έχει 100 ενεργά μέλη, εγώ προτιμώ να μπαίνω και να συμμετέχω γιατί συμπαθώ τους 20 παρά να μη μπαίνω γιατί μου τη σπάνε οι 10. Τα forum είμαστε "εμείς" και αν κάτι δε μας αρέσει ας ψάξουμε να βρούμε τι μπορούμε να κάνουμε "εμείς" για να βελτιωθεί η κατάσταση. Αν δεν μπορούμε να το κάνουμε αυτό ας παραδεχθούμε ότι συμμετέχουμε στη καμπή αυτή με το τρόπο μας. Το να νιώθουμε κουρασμένοι, να έχουμε βαρεθεί, να έχει ατονίσει το ενδιαφέρον μας δεν είναι κακό, είναι ανθρώπινο. Απλά δε φταίνε οι άλλοι.

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    EDITED
    Τελευταία τροποποίηση από o_gavros; 06/09/2019 στις 22:44.

  14. #89
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.651
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Apache Προβολή μηνύματος
    ...
    Είσαι ένας ακόμα, μαζί με τον Παναβουρ, τοξικός για το χώρο χρήστης.
    Εσύ ειδικά Μανώλη με τις χοντράδες που κατα καιρούς έχεις γράψει εδώ θα έπρεπε να ντρέπεσαι και να πατήσεις το λογκ ιν.
    Δεν καταλαβαίνω ειλικρινά γιατι παραμένετε εδώ αφού μόνο στραβά βρίσκετε.

    Την κόκκινη την έφαγες γιατι δημοσίευσες περιεχόμενο που ήταν μέρος προσωπικού μηνύματος κάτι που απαγορεύεται δια ροπάλου.
    Ελα συνεχίστε λίγο ακόμα,να ξεσκαρτάρουμε.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Apache Προβολή μηνύματος
    EDITED

Σελίδα 6 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF