Σελίδα 7 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #91
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.647
    Στο καλό και να μη μας γράφεις.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #92
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    542
    Ελεος ρε Γαβρε. Νταξει μπορει να ξερεις κατι παραπανω αλλα δεν εχουμε παει ολοι διακοπες. Διαβαζουμε το φορουμ για να χαλαρωσουμε και να περασουμε ωραια το βραδυ μας...

  3. #93
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.039
    [QUOTEo_gavros;Είσαι ένας ακόμα, μαζί με τον Παναβουρ, τοξικός για το χώρο χρήστης.


    Και γω σ αγαπαω,αλλα μην δειχνουμε σ αυτους που μας ζηλευουν την αγαπη μας.
    Τελευταία τροποποίηση από panavour; 06/09/2019 στις 23:45.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  4. #94
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    542
    Εγω ενα δεν εχω καταλαβει. Ο Blitzer πληρωνεται για να γραφει ολα αυτα τα πειραγματα (τις μαλ@κιες δλδ) η τα γραφει απο φυσικου του;

  5. #95
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.636
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Εγω ενα δεν εχω καταλαβει. Ο Blitzer πληρωνεται για να γραφει ολα αυτα τα πειραγματα (τις μαλ@κιες δλδ) η τα γραφει απο φυσικου του;
    Όχι ρε πας καλά;

    Από το φόρουμ ζει, εγώ γι'αυτο έφυγα, δεν μου έδιναν ούτε τα μισά.

  6. #96
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    542
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Όχι ρε πας καλά;

    Από το φόρουμ ζει, εγώ γι'αυτο έφυγα, δεν μου έδιναν ούτε τα μισά.
    Το ρωταω γιατι εχω αναλογες εμπειριες. Το 2012 δουλευα σε μια εταιρεια και προσαθουσαμε να βαλουμε το cider (μιλητη) στην αγορα. Χωναμε λεφτα στο digital marketing κατι το οποιο δεν ηταν πολυ κοινο αυτα τα χρονια.
    Δεν ηθελα να προσβαλω. Απλα δεν βρισκομαστε και ο καθενας σκεφτεται διαφορα για τους αλλους...

  7. #97
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.106

  8. #98
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Το κουμπάκι εκεί δεξιά που γράφει "Αποσύνδεση"το γνωρίζετε μερικοί;
    Πατήστε το,θα αλλάξει η ζωή σάς, εγγυημένα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Το πάτησα. Δεν έγινε τίποτα

  10. #100
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Τελικά καταλήξαμε στο "μουνοπ@ν@ αντμιν" ή ακόμα;. Είναι και αυτός ο Βαντας ρε παιδί μου που μου κάθεται στο λαιμό είναι και ο μπλιτς (καλά αυτός είναι πρώην αλλά δεν έχει να κάνει) είναι και ο παλιανθρωπας είναι και πολλοί άλλοι που μας έχουν πρήξει. Άιντε να τελειώνουμε επιτέλους.

  11. #101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.454
    Εκει καταληγουμε αμα εχει πολυ καιρο να γραψει κατι ο dalton.

  12. #102
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    238
    Μερικές σκόρπιες σκέψεις και γεγονότα, χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ ή να κατακρίνω κανέναν.

    Είναι άπειρη η βοήθεια που έχω λάβει, ακόμα κι αν δεν έχω ρωτήσει ο ίδιος, σε πάμπολλα θέματα, τόσο αυτά που αφορούν μηχανή, όσο και σε άλλα. Υπάρχουν άτομα εδώ που έχουν μοιραστεί γνώση, απόψεις και εμπειρίες, πραγματικά διαμάντια. Να είστε καλά.

    Το moto.gr πρέπει να είναι το μοναδικό site που δεν εκμεταλλεύεται την επισκεψιμότητά του με διαφημίσεις. Το ότι προφανώς κάποιοι πληρώνουν για να είναι στον αέρα, πραγματικά με εκπλήσσει.

    Αν με καλέσουν σε ένα σπίτι και πάω, θα σεβαστώ τους κανόνες του ιδιοκτήτη. Αν μου πουν να βγάλω τα παπούτσια μου στην είσοδο, θα τα βγάλω, παρότι δεν κάνω εγώ το ίδιο στο δικό μου σπίτι. Αν δεν μου αρέσει να είμαι ξυπόλυτος, δεν θα ξαναπάω.

    Μοτοσικλετιστές είμαστε. Είναι στη φύση μας το να είμαστε ελεύθεροι και όχι σε καλούπια, πιο παρορμητικοί, πιο ευέξαπτοι. Φυσικό να υπάρχουν διαφωνίες και προστριβές. Αν και δεν έχω στοιχεία από forums πλεκτικής, φαντάζομαι ότι εκεί θα τα λένε πιο ήρεμα.

    Μέχρι τώρα βλέπω ότι το moderation team δεν δείχνει καμία ανοχή σε φασιστικές και ρατσιστικές απόψεις. Παρακαλώ να συνεχιστεί το θεωρώ πολύ σημαντικό.

    Είναι όλα όμορφα και ωραία; Όχι και δεν θα μπορούσε να είναι άλλωστε, αφού ο κάθε ένας φαντάζεται ως ιδανικό ένα τελείως διαφορετικό site.

    Τι θα ήθελα εγώ;
    Λιγότερο spam σε θέματα εκτός καφενείου, ιδιαίτερα σε τεχνικά θέματα.
    Να επανέλθουν τα θέματα των αθλητικών και της πολιτικής χωρίς κάρτες και ban (εκτός από προσωπικές επιθέσεις).
    Λιγότερη ειρωνεία, ειδικά σε νέα μέλη, ακόμα κι αν δεν έχουν διατυπώσει σωστά τον προβληματισμό τους.

    Αυτά προς το παρόν. Καλημέρες.

  13. #103
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.647
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    [QUOTEo_gavros;Είσαι ένας ακόμα, μαζί με τον Παναβουρ, τοξικός για το χώρο χρήστης.


    Και γω σ αγαπαω,αλλα μην δειχνουμε σ αυτους που μας ζηλευουν την αγαπη μας.
    Δεν είναι θέμα αν σαγαπω μαγαπας.Δεν μιλάω σαν να έχω προσωπικά απέναντι σου. Θυμάμαι σε είχα πετύχει σε μια βόλτα κάποτε και μια χαρά τα λέγαμε.
    Ξέρεις όμως πολύ καλά (και οι καμπάνες που τρως μονίμως το επιβεβαιώνουν) ότι εδώ για καλό δεν μπαίνεις. Μόνιμα γκρινιάζεις,σιγονταρεις εντάσεις και γενικά βγάζεις με την στάση σου τοξικότητα. Αυτά,αν είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου, θα τα ξερεις.
    Εγώ αναρωτιέμαι γιατί συνεχίζεις (κι όσοι ακόμα θεωρούν το μοτό τόσο σκατα) και μπαίνεις.
    Είμαι σίγουρος (το έχεις αποδείξει) πως και η επόμενη καμπάνα δεν είναι μακριά.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Εγω ενα δεν εχω καταλαβει. Ο Blitzer πληρωνεται για να γραφει ολα αυτα τα πειραγματα (τις μαλ@κιες δλδ) η τα γραφει απο φυσικου του;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimos35 Προβολή μηνύματος
    Τι θα ήθελα εγώ;
    Λιγότερο spam σε θέματα εκτός καφενείου, ιδιαίτερα σε τεχνικά θέματα.
    Να επανέλθουν τα θέματα των αθλητικών και της πολιτικής χωρίς κάρτες και ban (εκτός από προσωπικές επιθέσεις).
    Λιγότερη ειρωνεία, ειδικά σε νέα μέλη, ακόμα κι αν δεν έχουν διατυπώσει σωστά τον προβληματισμό τους.

    Αυτά προς το παρόν. Καλημέρες.
    Καλημέρα φίλε.
    Πολιτική και αθλητικά δεν επανέρχονται γιατί πολύ απλά οι σφαγές θα είναι στην ημερησία και δεν έχουμε ούτε την όρεξη ούτε το "προσωπικό" να το ξαναζήσουμε.
    Το σπαμ τώρα. Ναι θα μπορούσε να μειωθεί. Η δικιά μου γνώμη είναι πως ψιλοκαλα πάει.εχουμε δει πως ειναι να εκτροχιάζεται και δεν είμαστε εκεί τώρα.
    Την καραμέλα της ειρωνίας δεν την πιπιλαω. Να μην είναι όλοι μυγιαγγιχτοι και ας αφουγκραστουν λίγο το "σπίτι" που τους φιλοξενεί όπως πολύ σωστά περιέγραψες. Προχτές την είπα σε έναν ο οποίος ενώ ρωταγε μαλακίες,τσαντιστηκε κι από πάνω όταν τον αρχίσαν στο χαβαλε. Δεν είναι κανείς εδώ για να εξυπηρετεί κανέναν.δεν χρωστάμε βοήθεια σε κανέναν. Την προσφέρουμε όποιος θέλει όπου θέλει άμα θέλει.
    Κι αφού δόθηκαν (και πάλι) πέραν του δεοντως πολλές εξήγησεις, συνεχίζουμε το προγραμμα μας κανονικά.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  14. #104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Και πόσο καιρό σου πήρε να το ξεπεράσεις και να συνεχίσεις τη ζωή σου κανονικά; 2 μέρες;

    Δε διαφωνώ, αλλά κοιτάς το δάχτυλο. Δεν υπονόησα ποτέ ότι δεν υπήρξαν, δεν υπάρχουν, δε θα υπάρξουν αξιόλογα άτομα εδώ μέσα. Θα ήμουν χαζός αν το έκανα, δε νομίζεις; Άλλο είναι το πόιντ.

    Κατά τ'άλλα, θα κανονίσω καφεδάκι σύντομα, να δούνε ποιοι μιλάνε και ποιοι κλάνουν. :*
    Εγώ να ξέρεις ένα θέμα με τι κλ.... το έχω πάντως.
    Έχω κλ... ΟΛΗ την Ευρώπη, αρκετή Αμερική, λίγο απ την Ασία και λίγο απ την Αφρική


    Αν είναι να κουβεντιάσουμε με ειλικρίνεια και να σταθούμε αυτοκριτικά στο παρελθών
    ώστε να δούμε αν υπάρχει μέλλον εγώ είμαι μέσα.
    Έχω περάσει ΚΑΙ καλά εδώ μέσα, έχω γνωρίσει αξιόλογα άτομα, έχω βοηθήσει και έχω βοηθηθεί,
    υπάρχει και μια αντικειμενική αξία στη πληροφορία που έχει μαζέψει καθώς και αξιόλογα κείμενα
    οπότε αμαρτία να πάει φούντο.
    ανανήψαντας

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Και δε θα πάρεις ούτε τώρα Νίκο (γιατί όποιος το κλείδωσε τότε, μάλλον κάποιο λόγο θα είχε. επίσης δεν είναι υποχρεωμένοι οι διαχειριστές να δίνουν εξηγησεις. Όταν/Άμα συμβαίνει, είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός ), οπότε μην το κουράζουμε περαιτέρω και αρχίσει ο καθένας και ποστάρει κάποιο θρεντ του που κλειδώθηκε.
    .......

    Μην το κουράζουμε με τα υπαρξιακά όλη την ώρα ρε σεις.Δεν είμαστε σαπουνόπερα.
    Ή συμπεριφορά είναι σαν τον αντίλαλο
    Όταν κλειδώνεις με το έτσι θέλω ποστ 80000+ κλικ και χαλάς την πλάκα στην τελική
    χωρίς να υπολογίζεις το χρόνο που αφιέρωσε ο άλλος ή την καλλιτεχνική αξία κάποιων φωτογραφιών
    που έπαιξαν εκεί τότε τι περιμένεις να συμβεί?
    Κοίτα γύρω σου και θα δεις.

    Δεν έχω υπαρξιακά, έχω πχια δικό μου "μαγαζί με μεγαλύτερη συμμετοχή απ αυτό
    που έκανε σημαντικά πράγματα ¨και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
    Απλά δεν θα ήθελα να κλείσει αυτό.
    Ή πιο καλά θα ήθελα να συνεχίσει να υπάρχει για τους λόγους που έγραψα και παραπάνω.
    Θες από να το πεις ρομαντισμό? Μαζοχισμό? Βλακεία? Ξεροκεφαλιά?
    Δεν μπορώ να στο προσδιορίσω.
    Να κάτσω όμως σ ένα μέρος, να προσφέρω και να μην ακούω ευχαριστώ ποτέ
    και ο καθένας να μου φέρεται λες και είμαι μια τρίχα απ τ @@ του
    και δεν παίζει όχι για μένα αλλά για κανέναν.

    ΑΝ κανονίζεται καφέ -και με καλέσετε φυσικά- μιλάμε κι από κοντά
    αν όχι τι είχαμε τι χάσαμε
    γιατί αυτή τη στιγμή εκτός από τα λινκ του Γιώτη δεν υπάρχει τίποτε άλλο
    που ν αξίζει να διαβάσεις ή δεν υπάρχει και αλλού.
    ανανήψαντας

Σελίδα 7 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF