Σελίδα 8 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 287

Θέμα: Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

  1. #106
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Μη σε πιάνουν οι εγωισμοι ρε.
    Αυτό που κάνεις σε τούτο το ποστ, μειώνει εσένα πρώτα και ύστερα το μοτό.
    Ναι, αναντίρρητα, δεν διάγουμε μέρες δόξης σαν φόρουμ. Λογικό δεν είναι μετά από 20 σχεδόν χρόνια στη φάση;
    Το δικό σου "μαγαζί" (από σένα τώρα μαθαίνω την ύπαρξη του), όπως και πολλά άλλα που ξεπηδησαν, από τη δεξαμενή του μοτό αντλησανε. Ε και; Χου γκιβζ α φλαηνγκ φακ όπως λέμε στο κωριο μου. Να τα χαίρεστε όλοι και το λέω χωρίς ίχνος ειρωνείας.
    Α,και συνεχίζεις και ψαρεύεις εξήγηση για εκείνο το θρεντ. Γκετ οβερ ιτ Νικόλα,ξέρεις ότι η ζωή δεν είναι στα φόρα. Θα σε πετύχω κάπου κι από κοντά κάποια στιγμή.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #107
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.195
    Το φόρουμ εξελίσσεται-μεταλλάσσεται-διαμορφώνεται ανάλογα με την εποχή,τίποτα περισσότερο τίποτα λιγώτερο,όσο κι αν μας κακοφαίνεται σειρούλα @buckley των 'παλιών' (παλιοί, μη χeσω ).Έτσι γίνεται ΠΑΝΤΟΥ σε όλες τις εκφάνσεις της ζωής μας,χώρια που εμείς αρνούμεθα να το δεχτούμε ενθυμούμενοι 'τις παλιές καλές εποχές', those were those days my friend και καλά.
    Τελευταία τροποποίηση από karellen; 07/09/2019 στις 10:34.

  3. #108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Ρε μπακλίκο τι σημασία έχει ποιος θα μείνει στο τέλος.Απαιτήσεις πρέπει να έχει ο καθένας απο τον εαυτό
    του και μόνο.Και εγώ κάποτε έγραφα πολύ περισσότερο και εσύ κάποια στιγμή είχες σταματήσει τελείως.
    Ετσι έιναι αυτά,αλλά καλώς η κακώς μετα καλα με τα στραβά με τα θεόστραβα επιλογή του καθενός είναι
    να διαβάσει ποσο μάλλον να γράψει.Εγώ προσώπικά κάθομαι και τρώω ενα μαμήσι 10 ώρες δουλεια την
    ημέρα και μετά καμμιά ώρα προπόνηση.Ε θα κάτσω να φάω το βράδυ θα βάλω λίγο μοτο και ευελπιστώ να έχουν μπει
    οι γνωστοί και μη εξαιρετέοι τρολάδες να έχουν γράψει κάτι να γελάσουμε και λίγο.

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Μη σε πιάνουν οι εγωισμοι ρε.
    Αυτό που κάνεις σε τούτο το ποστ, μειώνει εσένα πρώτα και ύστερα το μοτό.
    Ναι, αναντίρρητα, δεν διάγουμε μέρες δόξης σαν φόρουμ. Λογικό δεν είναι μετά από 20 σχεδόν χρόνια στη φάση;
    Το δικό σου "μαγαζί" (από σένα τώρα μαθαίνω την ύπαρξη του), όπως και πολλά άλλα που ξεπηδησαν, από τη δεξαμενή του μοτό αντλησανε. Ε και; Χου γκιβζ α φλαηνγκ φακ όπως λέμε στο κωριο μου. Να τα χαίρεστε όλοι και το λέω χωρίς ίχνος ειρωνείας.
    Α,και συνεχίζεις και ψαρεύεις εξήγηση για εκείνο το θρεντ. Γκετ οβερ ιτ Νικόλα,ξέρεις ότι η ζωή δεν είναι στα φόρα. Θα σε πετύχω κάπου κι από κοντά κάποια στιγμή.
    Η ζωή δεν ξέρω που είναι αλλά εδώ για το φόρουμ κάποιος προσπάθησε να κουβεντιάσει.
    Αν υπάρχει διάθεση.
    Εγώ από μεριάς μου σου λέω ξεκάθαρα ότι για να ξαναγράψω εδώ σοβαρά
    θέλω να δω αλλαγή κλίματος
    Σε διαφορετική περίπτωση καλά είναι τα λινκ του Γιώτη
    πλάκα είχε το τι μήνυση να του κάνω που τόλμησε να μου μαγαρίσει το πανιγκάλε

    κι όσο κρατήσει

    κι αυτά στα γράφω γιατί δεν είναι στα @@ μου όπως με περίσσια μαγκιά
    θα μπορούσα να ισχυριστώ

    υγ
    ο Λούκι Λουκ είναι και γαμώ τα παιδιά και 36ωρος
    Λάθος σου

    και ΤΕΛΟΣ
    (απαραίτητη εθιμοτυπική χαιρετούρα)
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	greeting-317250_960_720.jpg 
Προβολές:	282 
Μέγεθος:	55,3 KB 
ID:	409611
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 07/09/2019 στις 10:09.
    ανανήψαντας

  5. #110
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    πλάκα είχε το τι μήνυση να του κάνω που τόλμησε να μου μαγαρίσει το πανιγκάλε
    Εκεί εσύ, επιμένεις.....
    ... Στο να πεις τη μαλακία σου
    ... Στο ότι έχεις πάντα δικιο
    ... Στο ότι δεν έχεις ποτέ αδικο
    ... Στο να "συνεισφέρεις" σε όλα ανεξαιρέτως τα thread
    ... Στο ότι κατέχεις τη μία μοναδική και καθολική αληθεια
    ... Στο ότι έχεις πάντα δίκιο το είπα?
    ....Στο δεν δεν μπορείς να ξεχωρίσεις το καυστικό χιουμορ από το Black χιούμορ από τη σάτιρα και την ειρωνεία και το σαρκασμό και καταλήγεις απλά προσβλητικος με τις χοντράδες σου νομίζοντας ότι πουλάς και πνευμα.


    Και το κυριοτερο
    ... Στο ότι μετράς τον μοτοσυκλετιστή με το τι καβαλάει.
    Κράτα εσύ το πανιγκάλε σου αβρεχτο στο γκαράζ, και άσε μας εμάς να ταξιδεύουμε με τις βεσπες τα φριγουιντ και τα υπόλοιπα χρεπια μας.
    Gesundheit.
    Ξαναλέω, ΕΣΎ προσωπικά, ΕΙΣΑΙ όλα όσα λες ότι απεχθάνεσαι μετά βδελυγμιας. Μα όλα όμως.


    Κατά τα άλλα έτσι για το ον-τόπικ του ποστ,
    Η ίδια κουβέντα γίνεται κυκλικά μια φορά το χρόνο σε όλα τα Ελληνικά φόρουμ (ή φορουμς, ή φόρα, η Forae).

    Η ίδια κλασική περίπτωση είδα φως και μπήκα και αφού με ανεχτηκαν X μήνες, τώρα το φόρουμ είναι δικό μου και άμα δεν γίνουν όλα όπως θέλω φεύγω και τους εύχομαι να κλείσουν.,αφου πρώτα τους πω πόσο (you name it) ειναι.
    Κανονικά έπρεπε να υπάρχει self-ban Mode, να το πατάς πρώτα, και να σου δίνει δικαίωμα για 1 τελευταίο ποστ πριν σε κάνει Ban. Εκει θα φανεί η μαγκιά του καθενός.
    Τελευταία τροποποίηση από tzimidis; 07/09/2019 στις 11:25.

  6. #111
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    η παγίδα των "like" σιγά μην δεν μόλυνε και τούτο εδώ το χώρο.
    Οταν θα καταλάβετε ότι εδώ δεν είμαστε ινσταγκραμ ή φατσοτέφτερο να μας νοιάζουν τα "like", ίσως η γκρίνια λίγο κοπάσει.
    Εδώ δε σε καταλαβαίνω.
    17 άτομα συμφωνούν
    τί άλλο?

    Εναλλακτικά μπορεί να γίνει δημοσκόπηση.

    Στην τελική βέβαια δε μου πέφτει ο λόγος και δε σας ενδιαφέρει και καθόλου τί νομίζω ή τί έχω εισπράξει (άμεσα προς εμένα ή που έχω δεί σε άλλους χρήστες) τον 1 χρόνο περίπου που μπαίνω.
    Αυτό είναι το internet.
    Ο καθένας διαλέγει πού μπαίνει. Τέλος
    (δεν αποχαιρετώ το φόρουμ )

  7. #112
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Το θέμα και το ερώτημα του μπακλι είναι διαφορετικό απο την εξέλιξη που πήρε η συζήτηση
    Διαβάζοντας κατέληξα σε τέσσερις τομείς

    α)το ερώτημα του μπακλι

    β)την διαφορετική μεταχείριση που λαμβάνουν κάποιοι

    γ)To μοτο.γρ εναντι υπολοίπων φόρουμ

    δ)και στον γκειρο


    1)Μπάκλι είσαι αγαπημένη ευγενική (ιντερνετικά) προσωπικότητα. Αυτό που λες έχει να κάνει με την τάση σε σχέση με το κοινό ενδιαφέρον. Προσωπικά όπως και οι περισσότεροι απο εμάς έχουμε παράλληλη συμμετοχή σε πολλά μοτοφορουμ, γιατί τα ειδικευμένα ενδιαφέροντα που έχουμε ο καθένας μας δεν καλύπτονται απο το θεματολόγιο ενός φορουμ. Επίσης τα σόσιαλ μιντια συνετέλεσαν να φύγει το μπουγιο(εγω το θεωρώ αναβάθμιση αυτό και όχι υποβάθμιση) γιατί όπως είπατε στο φεισμπουκ τον αλλον δεν τον ενδιαφέρει να διαβάσει αλλά να πετάξει ένα ερώτημα στα γρήγορα και να πάρει όσο δυνατό γρηγορότερη απάντηση και ας είναι μαλακία, λάθος, καταστροφή.
    Είμαστε μάρτυρες καθημερινά απο πολλούς να κάθονται και να ρωτάνε τι λετε να αγοράσω για πρώτη/δευτερη/whatever μηχανή, ενώ για πολλές παλιές καραβάνες αυτό είναι ιεροτελεστία να έχεις τα φράγκα και να το μελετάς και να κ@υλώνεις όλο και πιο πολύ.
    Ενας άλλος παράγοντας που έκοψε απο νέους το κοινο ενδιαφέρον προήλθε απο υποψιασμένους γονείς σε σχέση με την ολοένα περισσότερη ενημέρωση στα περι οδικής ασφάλειας σε σχέση με τα λεπτομερή στατιστικά ατυχημάτων. Συνεπώς θα υπάρχουν γηρασμένοι αναβάτες λόγο του ότι όλο και πιο πολλοί μπολιάζουν απο νωρίς τα παιδιά τους στην ασφαλή οδική συμπεριφορά τους, αυτομάτως μη συμπεριλαμβάνοντας το δίτροχο στις επιλογές τους κατατάσσοντας το στα επικίνδυνα μέσα μεταφοράς που όντως είναι
    Προσωπικά οι δικοί μου με βλέπουν με δυο μηχανάκια και οδηγώ απο 14 και σήμερα κρατώ ουδέτερη θέση αφήνοντας το χώρο στην μαμα τους να προπαγανδίζει για την επικινδυνότητα του μέσου. Συνήθως τέτοια παιδεία φέρνει αποτελέσματα και μάλλον εκεί οφείλεται μέρος της παύσης της νεολαίας απο την μοτοσυκλέτα.
    Συνεπώς είναι λογικό να εισέρχονται λιγότεροι σε σχέση με την προηγούμενη δεκαετία που αγόραζαν σωρηδόν (βέβαια βοήθησαν και οι τράπεζες με τις πιστωτικές που στελνόντουσαν ακόμη και σε άνεργους).

    Αποχωρούν δε, αυτοί που τελειώνουν οριστικά απο την ιδέα και έχω πολλούς γύρω μου. Δεν είναι κακό βέβαια αυτό, ούτε για την κοινωνία ούτε για αυτούς που αποχώρησαν. Παράδειγμα κάποτε έμπαινα και παρακολουθούσα το θεματολόγιο του dirtbike.gr, απο τότε που κρέμασα τις μπότες και λοιπό χωμάτινο εξοπλισμό(που πρέπει να τα βγάλω στο σφυρί κάποια στιγμή) μπήκα ελάχιστες φορές.
    Συνεπώς προσπαθώ να σου πω οτι κάποιοι φεύγουν γιατί αλλάξανε τα ενδιαφέροντα τους (απο ανάγκη απο θέλω δεν έχει σημασία). Αυτό εσένα που είσαι αμετανόητος old school μηχανάκιας δεν πρέπει να σε επηρεάζει.
    Εσύ απλά κάνε αυτό που σε εκφράζει (και μείνε μαζί μας )!


    2)Σχετικά με την διαφορετική μεταχείριση που τονίζουν κάποιοι και την άλλη πλευρά που αντιτίθεται, πρέπει απλώς να υπάρξει μια γέφυρα μεταξύ, σωστά λένε οι παλιοί, -παιδιά πριν βγάλετε ταμπέλα για το ποιόν, διαβάστε λίγο την βάση δεδομένων που είναι η παλαιότερη από 2002 πριν ρωτήσετε άσχετα
    και απο την άλλη έχουν δίκιο οι νέοι περι ενοχλητικής συμπεριφοράς, είναι καλυτερα για ολους εσύ που ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι σου απλώς να αγνοήσεις το θέμα παρά να μπεις στην διαδικασία να ειρωνευτείς-χλευάσεις, έτσι μια δυο τρεις θα την ψαχουλευτεί και ο ενδιαφερομενος την μαλακία του και θα είναι πιο διαβασμένος


    3)Το Μοτο.γρ και όπως κάθε κοινωνία ρεαλιστική ιντερνετική κλπ είναι ο κόσμος του. Το μοτο.γρ χωρίς τα μέλη είναι παρελθόν. Το μοτο.γρ και σήμερα είναι το μεγαλύτερο φορουμ μοτοσυκλέτας με την μεγαλύτερη βάση τα περισσότερα μελη και ακόμη και σήμερα κρατάει μεγάλη διαφορά εναντι των υπολοιπων.
    Παρα κάποιες διαφωνίες που παντα θα υπάρξουν, με το περας των χρόνων θα αντιληφθεί ο κάθε ενδιαφερόμενος οτι τα μέλη είναι αυτά που ανεβάζουν τον ιστοτοπο και τα περίσσότερα μελη παρά τα καβγαδάκια παιζει να είναι και γαμάτα παιδιά με ευαισθησίες και αρκετά κοινά ενδιαφέροντα.
    Συνεπώς εγω δεν βλέπω κανένα κορεσμό στο φορουμ είπαμε οι τάσεις και μοδες φέρνουν κιάλλες επιλογές(σοσιαλμιντια) αλλά αν δεν τα πας καλα με αυτές θα βολευτείς μια χαρά εδω και με πιο συνιδιτοποιημένος κόσμο σε σχέση με το αντικείμενο


    4)Γαύρε κριτική δέχεσαι? Είσαι σε μια ομάδα συντονιστών όπως κατα καιρούς δεκάδες άλλοι, παρατήρησε λίγο πως ενεργούν με την ιδιότητα όπου και όταν απαιτείται στα θέματα οι υπόλοιποι συντονιστές και πως εσύ.
    Κάφρος μπορείς αν θέλεις και αν σε παιρνει βέβαια να είσαι, όταν θα με συναντήσεις απο κοντά στον καφενέ στην βόλτα, εμενα τον άλλον τον παραλλον... εδώ μέσα που είναι ένα ακόμη μέσο επικοινωνίας που δρα εξ αποστάσεως θα είσαι τζέ-ντλε-μαν, θα παρατηρείς βάση του κανονισμού του φόρουμ με ευγένεια και χωρίς τα παρελκόμενα. Καμία παρεξήγηση, επηρεασμένος απο το υφάκι στις απαντήσεις που έδωσες.

    Καυλημέρες και μπίρες σε όλους
    you rise you fall you're down then you rise again

  8. #113
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Δεν λέτε να καταλάβετε ότι εδώ μπαίνει και γράφει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του.
    Καβαλάει μεγάλο καλάμι και να προσέχει, όποιος νομίζει ότι μπορούμε ή/και θέλουμε να ασχολούμαστε μεμονωμένα μαζί του.

    Επιγραμματικά τώρα γιατί έχουμε και άλλες δουλειές παρόλο που ορισμένοι δεν δείχνετε να το καταλαβαίνετε.

    Κτίνε, συμπάθα με αλλά θα σου ρίξω κάρτα γιατί στο είπα,στο ξαναειπα,συμφώνησες μάλιστα και προς τιμήν σου απολογήθηκες αλλά συνεχίζεις τη μαλακία αυτή με το Τζιμίδη. Σε έχει πιάσει η ξεροκεφαλιά και δεν λες να ξεκολλήσεις με το θέμα.
    Τον Λουκι Λουκ δεν τονε πρόγγηξα. Χωρίς να τον ξέρω, κι ενώ μου είναι ιντερνετικά συμπαθής, πέτυχε σε τάημινγκ που μου τα είχανε κάνει ζέπελιν.Δε νομίζω ότι αδικήθηκε κανείς.

    Τζιμίδη έχεις τα δίκια σου (να τα γράψω λοιπόν και δημοσίως και να λήξει επιτέλους το επεισόδιο της κόντρας σας) με τον Κτίνο,θα σε παρακαλέσω όμως να μην συνεχίσει άλλο η αντιπαράθεση.

    Καρατεκα, είσαι ένας ιδιαίτερος χρήστης κι εσύ. Δεν έχεις καταφέρει ακόμα (θεωρώ) να βρεις τον παλμό του μέσου, είσαι όμως πολύ εύκολος στην κριτική και το κράξιμο και -αν μου επιτρέπεις- γράφεις με αρκετά απόλυτο ύφος πολλές φορές. Πράγμα που ξενίζει όταν ο άλλος δεν κουβαλάει και την αντίστοιχη εμπειρία για να στηρίξει αυτη την απολυτότητα.
    Προφανώς το σχόλιο μου το οποίο παράθεσες, πέρασε και δεν ακούμπησε απο σένα. ΔΕν πειράζει,καλή καρδιά.

    Δοκτωρα, το ποστ σου μέχρι πλην της κριτικής σου με βρίσκει σύμφωνο.
    Κριτική σαφώς και δέχομαι.
    Με λες πλαγίως κάφρο όμως και αυτό είναι άδικο.
    Δεν με νοιάζει το πως ενεργούν οι άλλοι ως διαχειριστές.
    Εγώ είμαι αυτός που είμαι, κάποιος που δεν δίνει σημασία στους τύπους αλλά την ουσία, επιλέχθηκα για αυτόν ακριβώς το λόγο θεωρώ και επειδή δεν μου αρέσουν τα φύκια ότι έχω να σου πω στο λέω με τον ίδιο τρόπο είτε το διαβάζεις είτε το ακούς.
    Οπότε επέτρεψε μου με τη σειρά μου να σου απαντήσω ότι ΔΕΝ θα μου πεις εσύ πως θα φέρομαι.
    Το να μου λες ότι δεν είμαι ευγενικός (ουσιαστικά,όχι τυπολατρικά), χωρίς να το ξέρεις ή να το επιδιώκεις, με θίγει.
    Αν βρίσκεις την πρακτική μου προσβλητική/ενοχλητική/οτιδηποτε, κάνε μου ενα ριπορτ. Όλοι κρινόμαστε.

    Και για να κλείνει το σεντονάκι, δε το κλειδώνω γιατί ενίοτε μέσα απο το ξεσπάθωμα σε τέτοια θρεντ ξεσπάτε.
    Μόνο μην το κάνετε Βαγδάτη ζητάω.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    https://el.m.wikipedia.org/wiki/Ψυχο..._του_εγώ

    Όποιος έχει κέφι το αγοραζει και το διαβάζει. Δεν θα αλλάξει τον άνθρωπο αλλά μπορεί κάποιος να κατανοήσει οτι παντα Υπάρχει μια αίτια πίσω από κάθε πράξη.

    Φιλικά πάντα
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  10. #115
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Εκεί εσύ, επιμένεις.....
    ... Στο να πεις τη μαλακία σου
    μπαλ μπλα μπλα
    Μου είναι παντελώς αδιάφορα τα όσα γράφεις και δεν μπαίνω καν στο κόπο να τα διαβάσω
    οπότε μην κουράζεσαι να γράφεις.
    Για ν ανοίξω διάλογο μαζί μου ΠΧΙΑ πρέπει να έχεις κάτι αξιόλογο να πεις.
    (και πάλι ίσως να μην το δω γιατί δύσκολα θα ξαναδιαβάσω οτιδήποτε δικό σου)


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Δεν λέτε να καταλάβετε ότι εδώ μπαίνει και γράφει ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του.
    Καβαλάει μεγάλο καλάμι και να προσέχει, όποιος νομίζει ότι μπορούμε ή/και θέλουμε να ασχολούμαστε μεμονωμένα μαζί του.
    Κάποιοι προσπάθησαν να πουν μερικά πράγματα
    δεν θέλετε ν ακούσετε.
    Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα.
    Τώρα πια εξάντλησα όλα τα περιθώρια διαλόγου οπότε είμαι και εντάξει με τον εαυτό μου
    καλή συνέχεια.

    υγ
    α και πούσαι ΕΓΩ μπορώ να φτιάξω ένα ποστ (και το έχω κάνει)
    που έχει φτάσει τα 220.000 + κλικ
    Άρα ΕΙΜΑΙ ΦΙΡΜΑ και παίζω δεκάρι παντού....
    Καλάμι καβαλάνε όλοι αυτοί που λένε πολλά αλλά ουσιαστική προσφορά σ αυτό
    το φόρουμ δεν έχουν καμία.
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=128142

    Ως εκ τούτου Καλή τύχη.... Και καλή συνέχεια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	68972142_2490812624346582_7387334733983645696_n.jpg 
Προβολές:	234 
Μέγεθος:	92,1 KB 
ID:	409612

    υγ
    Τη φωτογραφία την αφιερώνω στο φίλο μου το Μπάκλη
    που ξέρω ότι μ αγαπάει
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 07/09/2019 στις 13:06.
    ανανήψαντας

  11. #116
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712

    Ποιοι θα μείνουνε στο τέλος ?

    THERE CAN BE ONLY ONE!

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της husky21
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Μου είναι παντελώς αδιάφορα τα όσα γράφεις και δεν μπαίνω καν στο κόπο να τα διαβάσω
    οπότε μην κουράζεσαι να γράφεις.
    Για ν ανοίξω διάλογο μαζί μου ΠΧΙΑ πρέπει να έχεις κάτι αξιόλογο να πεις.
    (και πάλι ίσως να μην το δω γιατί δύσκολα θα ξαναδιαβάσω οτιδήποτε δικό σου)




    Κάποιοι προσπάθησαν να πουν μερικά πράγματα
    δεν θέλετε ν ακούσετε.
    Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα.
    Τώρα πια εξάντλησα όλα τα περιθώρια διαλόγου οπότε είμαι και εντάξει με τον εαυτό μου
    καλή συνέχεια.

    υγ
    α και πούσαι ΕΓΩ μπορώ να φτιάξω ένα ποστ και το έχω κάνει
    που έχει φτάσει τα 220.000 + κλικ
    Άρα ΕΙΜΑΙ ΦΙΡΜΑ και παίζω δεκάρι παντού....
    Καλάμι καβαλάνε όλοι αυτοί που λένε πολλά αλλά ουστική προσφορά σ αυτό
    το φόρουμ δεν έχουν καμία.
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=128142

    Ως εκ τούτου Καλή τύχη.... Και καλή συνέχεια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	68972142_2490812624346582_7387334733983645696_n.jpg 
Προβολές:	234 
Μέγεθος:	92,1 KB 
ID:	409612
    Ειμαι 100% σιγουρος οτι το διαβασες ολο
    και οσο και αν ξερεις οτι εχει απολυτο δικιο
    αρνεισαι να το παραδεχθεις
    Δεν πειραζει περιμενουμε το επομενο ποστ σου σε καποιο θεμα που θα κανεις ακριβως αυτα που περιγραφει ο Τζιμιδης

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kons
    Εγγραφή
    04/01/2018
    Μηνύματα
    237
    Κομμάτι της κοινωνίας μας είναι και αυτό το φόρουμ. Ότι συμβαίνει έξω, συμβαίνει και εδώ. Παντού υπάρχουν τα στραβά και τα ίσα... επιλέγουμε καθημερινά σε ποιον θα πούμε καλημέρα και σε ποιον όχι, κατά την κρίση μας. Όλοι οι ανθρώπινοι χαρακτήρες που κυκλοφορούνε, υπάρχουν και εδώ.
    Δεν υπάρχει τίποτα τέλειο απλά καμμιά φορά εμείς εξιδανικεύουμε αυτό που θα θέλαμε να έχουμε. Ψάχνουμε να το βρούμε μέσα σε ένα φόρουμ?
    Mil. Spec.

  14. #119
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από husky21 Προβολή μηνύματος
    Ειμαι 100% σιγουρος οτι το διαβασες ολο
    και οσο και αν ξερεις οτι εχει απολυτο δικιο
    αρνεισαι να το παραδεχθεις
    Δεν πειραζει περιμενουμε το επομενο ποστ σου σε καποιο θεμα που θα κανεις ακριβως αυτα που περιγραφει ο Τζιμιδης
    ελεύθερος είσαι να πιστεύεις ότι θέλεις


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    THERE CAN BE ONLY ONE!
    δεν είναι μακριά αυτή η μέρα

    HoRRtaReas speaking
    ανανήψαντας

  15. #120
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.195
    Πως μετράτε τα κλικ ρε μάγκες?

Σελίδα 8 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. θα ακριβύνει και θα βάζουμε νερό στο Τέλος
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 10:59
  2. Θα απογοητευτεί στο μέλλον
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF