Σελίδα 2 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 288

Θέμα: Vstrom 650 vs NC700-750x vs cb500x vs Versys 650(300?)

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Με όλο το θάρρος ,ξέρω είναι σπαστικό να ρωτάς συγκεκριμένα και να σου λένε ότι να ναι αλλά βάση της χρήσης που θέλεις να κάνεις,το στυλ μότο,χρονολογία+budget ,έχεις σκεφτεί/αποκλείσει κάτι τέτοιο; https://www.car.gr/24227910-yamaha-tdm-900-a-abs
    (τυχαίο)
    Υπάρχουν και νοικοκυρεμένα ,ταξιδιάρικα,με τα abs τους και προίκα και στην ηλικία που θέλεις.Καλό μοτέρ και καλό allaround θα έλεγα.
    Ναι το χω αποκλεισει λογω σηματος και μονο θελω μηχανακια μέχρι 785 κυβικα π πληρωνουν 55 ευρω τέλη κ αν ειναι δυνατο κοντα τα 650-700 ωστε να χουμε ενα περιθώριο σε περίπτωση αποφασισει η κυβέρνηση να το παει στα ποιο κατω το οριο απο τα 785 κυβικα..

  2. #17
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.036
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από masterone Προβολή μηνύματος
    https://www.car.gr/24424346-honda-nc-750 Μπηκε και αυτη η αγγελία σημερα αλλα δεν ξερω απο τις φωτογραφιες μ φαίνεται χτυπημενη απο την δεξιά μερια και ότι λειπει το πατακι του οδηγού καθως επισης χρειαζεται σίγουρα αλυσιδογραναζα. Αμα καποιος ποιο εμπειρος μπορει να καταλαβει αν λειπει το πατακι ή όχι ας μας πει γτ ενταξει κατα τα αλλα φαινεται μια χαρά κ δεν με νοιαζει κ αν ειναι λιγο χτυπημενη η εξάτμιση
    Φιλε μου δεν θα κοιταγα μηχανη που δεν εχει λεπτομερεις φωτο,και σε μεγαλη αναλυση,γιατι αυτο δειχνει περιφρονηση στον πελατη και τσαπατσουλιά.Ο συγκεκριμμενος εμπορας,εχει 13 φωτο της μηχανης και οι 10 ειναι η ιδια φωτο,5 απ την μια πλευρα,και 5 απ την αλλη.Τι να δουμε ετσι που την εχει.???Πρεπει να πας εκει να τη δεις.Η αλλη που σου ειπα εγω ,ειδες ποσος φωτο και ποσο λεπτομερεια ειχε.Στειλε του μειλ και ζητα του λεπτομερείς φωτο απο παντου.ΑΝ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ βεβαια.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Φιλε μου δεν θα κοιταγα μηχανη που δεν εχει λεπτομερεις φωτο,και σε μεγαλη αναλυση,γιατι αυτο δειχνει περιφρονηση στον πελατη και τσαπατσουλιά.Ο συγκεκριμμενος εμπορας,εχει 13 φωτο της μηχανης και οι 10 ειναι η ιδια φωτο,5 απ την μια πλευρα,και 5 απ την αλλη.Τι να δουμε ετσι που την εχει.???Πρεπει να πας εκει να τη δεις.Η αλλη που σου ειπα εγω ,ειδες ποσος φωτο και ποσο λεπτομερεια ειχε.Στειλε του μειλ και ζητα του λεπτομερείς φωτο απο παντου.ΑΝ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ βεβαια.
    Του στειλα email και βλεπουμε αλλα εχω την εντυπωση πως τα κανει εισαγωγή απο εξωτερικο καθως σημερα ανέβασε κ 2 cb500x

  4. #19
    Μέλος Το avatar του/της TERRAMOTO
    Εγγραφή
    13/04/2017
    Μηνύματα
    50
    Φίλε είχα v strom του 08 ,τίμιο ,αξιοπιστο ,ταξιδιάρικο αλλά μπαινουμε στο 20 σε λίγο καιρό ,είναι παλιό ,λίγο ξεπερασμένο
    σχετικά με το πορτοκαλί στην αγγελία ,είμαι 99% σιγουρος ότι το πορτοκαλί έβγαινε από το 2009 κ μετα ,επίσης η απόχρωση του strom στην αγγελία δεν είναι ίδια με το πορτοκαλί της suzuki (εκτός αν είναι θέμα φωτισμού )

    τ'ωρα 'εχω το cb 500 x του 17 και χωρίς να θέλω να υποστηρίξω την επιλογή μου έχω να σου πω το εξής ,είναι απίστευτα μανιτζέβελο στην πολη,πολυ οικονομικό κ πίστεψε με είναι δυνατό γιατί είναι σχετικά ελαφρύ ,γενικά μπορείς να κανεις κ ταξίδια και για καθε μερα πηγαινε ελα στην δουλεια ειναι πολύ ξεκουραστο

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Η cb 500...η VERSYS 300X..
    λες για 80% πολη οτι θα κανεις χρηση..και ταξιδια 200-300...αντε 500 χλμ σου λεω εγω.
    ΜΟΝΟ αυτα τα 2 ειναι πιο οικονομικα σε εξοδα και συντηρηση...το nc θα μου επιτρεψεται ειναι κινητη βομβα αν το παρεις απο εμπορο
    κατ.αρχην εαν ειναι 2ο- 3ο χερι..να ξερεις θα εχει θεμα η με το αυτοματο..η θα σου ξερναει λαδια...
    2 πηγαμε να παρουμε...και αναφερω οτι ειδα σε κολλητου την επιλογη....πηρε αφησε ενα παλιο sh300 ανταλλαγη και με μετρητα την διαφορα
    ...και αφου ειδε οτι ηταν απογοητευση η επιλογη του τελικα εβαλε δοσεις και πηρε το sh 300 κουτα .
    Αλλος φιλος εχει το cb 500 και ειναι ευχαριστημενος απολυτα
    Εγω για να ευλογησω τα γενια μου εχω το versys 300...και ειναι διαμαντι

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TERRAMOTO Προβολή μηνύματος
    Φίλε είχα v strom του 08 ,τίμιο ,αξιοπιστο ,ταξιδιάρικο αλλά μπαινουμε στο 20 σε λίγο καιρό ,είναι παλιό ,λίγο ξεπερασμένο
    σχετικά με το πορτοκαλί στην αγγελία ,είμαι 99% σιγουρος ότι το πορτοκαλί έβγαινε από το 2009 κ μετα ,επίσης η απόχρωση του strom στην αγγελία δεν είναι ίδια με το πορτοκαλί της suzuki (εκτός αν είναι θέμα φωτισμού )

    τ'ωρα 'εχω το cb 500 x του 17 και χωρίς να θέλω να υποστηρίξω την επιλογή μου έχω να σου πω το εξής ,είναι απίστευτα μανιτζέβελο στην πολη,πολυ οικονομικό κ πίστεψε με είναι δυνατό γιατί είναι σχετικά ελαφρύ ,γενικά μπορείς να κανεις κ ταξίδια και για καθε μερα πηγαινε ελα στην δουλεια ειναι πολύ ξεκουραστο
    Ωραια ευχαριστώ πολύ για την απάντηση οπότε αφηνω προς το παρόν στην άκρη την επιλογή vstrom εκτός αν βρω κατι απο χέρι που να ξερω την χρηση που του έχει γίνει κ την συντηρηση

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    Η cb 500...η VERSYS 300X..
    λες για 80% πολη οτι θα κανεις χρηση..και ταξιδια 200-300...αντε 500 χλμ σου λεω εγω.
    ΜΟΝΟ αυτα τα 2 ειναι πιο οικονομικα σε εξοδα και συντηρηση...το nc θα μου επιτρεψεται ειναι κινητη βομβα αν το παρεις απο εμπορο
    κατ.αρχην εαν ειναι 2ο- 3ο χερι..να ξερεις θα εχει θεμα η με το αυτοματο..η θα σου ξερναει λαδια...
    2 πηγαμε να παρουμε...και αναφερω οτι ειδα σε κολλητου την επιλογη....πηρε αφησε ενα παλιο sh300 ανταλλαγη και με μετρητα την διαφορα
    ...και αφου ειδε οτι ηταν απογοητευση η επιλογη του τελικα εβαλε δοσεις και πηρε το sh 300 κουτα .
    Αλλος φιλος εχει το cb 500 και ειναι ευχαριστημενος απολυτα
    Εγω για να ευλογησω τα γενια μου εχω το versys 300...και ειναι διαμαντι
    Όσο αφορα το nc θα προτιμηθεί ιδιώτης κ η αλήθεια είναι οτι θελω χειροκίνητο κ όχι dct ο μόνος λόγος που σκέφτομαι το dct σαν επιλογη είναι η μεταπωληση γτ πιστευω οτι το nc θα φύγει ποιο ευκολα με dct αν δεν με καλυψει. Απο την αλλη το μοτέρ τ με βαση το μελος @billy84 που έχει πανω απο 250.000χλμτρα είναι αλεξίσφαιρο μέχρι στιγμής.
    Όσο αφορά το cb500x θα το δοκιμάσω σιγουρα αλλα δεν ξερω αν θα είναι άνετο λογω του ύψους μου.
    Το versys 300 το αποκλείω όχι γτ δεν μ αρεσει αλλα γτ είμαι σίγουρος οτι δεν θα με καλυψει σε ταξίδι καθως θελω να μπορεί να κινείται σταθερα με 140χλμ/ωρα στην εθνική κ να έχει ένα περιθώριο να ανοίξει μέχρι τα 160 για μια προσπεραση

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από masterone Προβολή μηνύματος
    Το versys 300 το αποκλείω όχι γτ δεν μ αρεσει αλλα γτ είμαι σίγουρος οτι δεν θα με καλυψει σε ταξίδι καθως θελω να μπορεί να κινείται σταθερα με 140χλμ/ωρα στην εθνική κ να έχει ένα περιθώριο να ανοίξει μέχρι τα 160 για μια προσπεραση
    χαχαχαα

    τα 140 το cb τα βλέπει με το ζόρι και το strom στα 140 καίει τον πατο του.

  8. #23
    Μέλος Το avatar του/της TERRAMOTO
    Εγγραφή
    13/04/2017
    Μηνύματα
    50
    170 πιανει χαλαρα το cb ...

  9. #24
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    χαχαχαα

    τα 140 το cb τα βλέπει με το ζόρι και το strom στα 140 καίει τον πατο του.
    Βασικά το Cb τα 140 τα έχει για πλάκα, και παει και 170. Κατι δεν μας λες καλά!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.278
    Εννοεί το 300x μάλλον ο Βασίλης.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Βασικά το Cb τα 140 τα έχει για πλάκα, και παει και 170. Κατι δεν μας λες καλά!
    σκέφτηκα οτι ειμαι δικάβαλος (δικο μου λάθος απλα ταξιδευω δικαβαλος μονιμα) και εχω 140 στο cb (που ναι, τα παει προφανως δεν εχει 130 τελικη) και ανοιγω γκαζι να δω 160. Αν ειναι πιο γρηγορο απο το στρομ μπράβο στη χοντα, δεν το εχω οδηγησει σε αυτες τις ταχυτητες. Αν ειναι πιο αργο τοτε για την προσπεραση θες κανα χιλιόμετρο.

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Λοιπόν φίλε masterone βλέπω ξεκίνησες σιγά σιγά το ψάξιμο, άντε με το καλό.
    Και εγώ πάνω κάτω Απρίλιο-Μαιο θα πάρω το καινούριο μοτό.
    Αυτό που θέλω να σου πω είναι να μην κολλάς σε μια ταχύτητα (140-160) που θέλεις να έχει η μοτό για 4-5 ταξίδια. Δηλαδή αν πηγαίνεις 120-140 που είναι το κακό. Καταλαβαίνω ότι θέλεις να πεις με το τρόπο σου ότι η μοτοσικλέτα που θα πάρεις να είναι δυνατή.
    Όπως είχε πει κάποιος " Στο ταξίδι δεν έχει σημασία ο προορισμός αλλά η διαδρομή ".
    Κοίτα με την μοτό που θα πάρεις να ευχαριστηθεις την διαδρομή και μην κολλάς σε ταχύτητες.
    Και οι δύο προερχόμαστε από το remix 125 με τα 11,5 αλογατα . Το cb 500x μια χαρά δύναμη έχει , οικονομικο και αξιόπιστο είναι.
    Καλό είναι να ανέβεις στο cb 500x να δεις πως κάθεσαι σε αυτό.
    Εγώ με ύψος 1.78m και βάρος γύρω στα 80 κιλά πατούσα το μισό πέλμα στο cb 500x 2019.
    Έχε στην άκρη του μυαλού σου ότι έρχονται από το 2020 και καινούργια μοντέλα. Μπορεί κάποιο από αυτά να σου αρέσει.
    Εγώ περιμένω την πρώτη έκθεση μοτό 24 Οκτωβρίου και τις υπόλοιπες να δω κάθε εταιρεία τι θα παρουσιάσει.
    Περισσότερο, την απάντηση της honda στο tenere 700 καθώς και το καινούριο kawasaki versys 400,cb 500x adventure,sym 300 adventure,ktm 390 rally, honda crf 300l,(500)rally.
    Εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή μοτό και αν θες την γνώμη μου , καλύτερα να αργήσεις να το αγοράσεις αλλά να το πάρεις καινούριο. Άλλη χάρη έχει το καινούριο.
    Εδώ θα ήμαστε να τα λέμε.

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sebastian1980 Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν φίλε masterone βλέπω ξεκίνησες σιγά σιγά το ψάξιμο, άντε με το καλό.
    Και εγώ πάνω κάτω Απρίλιο-Μαιο θα πάρω το καινούριο μοτό.
    Αυτό που θέλω να σου πω είναι να μην κολλάς σε μια ταχύτητα (140-160) που θέλεις να έχει η μοτό για 4-5 ταξίδια. Δηλαδή αν πηγαίνεις 120-140 που είναι το κακό. Καταλαβαίνω ότι θέλεις να πεις με το τρόπο σου ότι η μοτοσικλέτα που θα πάρεις να είναι δυνατή.
    Όπως είχε πει κάποιος " Στο ταξίδι δεν έχει σημασία ο προορισμός αλλά η διαδρομή ".
    Κοίτα με την μοτό που θα πάρεις να ευχαριστηθεις την διαδρομή και μην κολλάς σε ταχύτητες.
    Και οι δύο προερχόμαστε από το remix 125 με τα 11,5 αλογατα . Το cb 500x μια χαρά δύναμη έχει , οικονομικο και αξιόπιστο είναι.
    Καλό είναι να ανέβεις στο cb 500x να δεις πως κάθεσαι σε αυτό.
    Εγώ με ύψος 1.78m και βάρος γύρω στα 80 κιλά πατούσα το μισό πέλμα στο cb 500x 2019.
    Έχε στην άκρη του μυαλού σου ότι έρχονται από το 2020 και καινούργια μοντέλα. Μπορεί κάποιο από αυτά να σου αρέσει.
    Εγώ περιμένω την πρώτη έκθεση μοτό 24 Οκτωβρίου και τις υπόλοιπες να δω κάθε εταιρεία τι θα παρουσιάσει.
    Περισσότερο, την απάντηση της honda στο tenere 700 καθώς και το καινούριο kawasaki versys 400,cb 500x adventure,sym 300 adventure,ktm 390 rally, honda crf 300l,(500)rally.
    Εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή μοτό και αν θες την γνώμη μου , καλύτερα να αργήσεις να το αγοράσεις αλλά να το πάρεις καινούριο. Άλλη χάρη έχει το καινούριο.
    Εδώ θα ήμαστε να τα λέμε.
    Πολυ σωστα αυτα που λες και συμφωνώ σε αρκετα απλα ειμαι σε μια ηλικία (24) που ακομα δεν εχω την εμπειρία ωστε να πω οτι θα με καλύψει αυτος ο τυπος μοτοσυκλέτας. Ετσι οπως το χω στο νου μου μεχρι τωρα θελω κατι on/off-touring που να μπορει να ταξιδεψει με 140χλμ/ωρα τουλαχιστον ωστε να μην πω σε 1 χρόνο απο τωρα οτι θελω να το πουλησω αμεσως δλδ να το κρατησω μια διετια-τετρατια ή κ για παντα αν ειναι καλο και με καλύπτει. Επισης ενω εχω την δυνατότητα να παρω καινουριο και θα παιρνα το nc750x δεν θελω να το κανω γτ δεν προκειται να το πουλησω καινουριο μηχανημα και θα το παντρευτω και επίσης ακομα δεν ξερω σιγουρα τι μοτοσυκλετιστης θα ειμαι καθως τωρα μου αρεσουν τα on/off-touring αλλα μπορει σε ενα χρονο να πω οτι τελικα αυτο δεν ειναι για μενα κ να θελω να μπω σε αλλη κατηγορία ss ή οτιδήποτε. Οταν θα εχω παρει ενα μηχανακι μεταχειρισμενο δεν θα σκεφτω στιγμή να το βαλω αγγελία αλλά εαν το εχω παρει καινουριο πολύ δύσκολα θα το δωσω εκτός αν είναι σαν το remix μ..
    Πιστευω οτι ειναι λογικα αυτα που σκέφτομαι..

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Πολύ σωστά και συνειδητοποιημένα το θέτεις! Όντως η ηλικία και οι λίγες εμπειρίες σου δε σε βοηθούν στην επιλογή αλλά αυτό δε σημαίνει απολύτως τίποτα.
    Προτείνω να μην κολλάς πολύ σε αριθμούς από τελικές, καταναλώσεις κ.ο.κ. αλλά να επικεντρωθείς στην αναζήτηση ενός ποιοτικού μεταχειρισμένου 500-700cc με καλή μεταπώληση και να είσαι σίγουρος ότι θα το χαρείς!Όπως έγραψες, σε 1-2 χρόνια είναι πιθανό να θέλεις να οδηγήσεις κάτι πιο δυνατό ή απλά ένα δίτροχο από άλλη κατηγορία.
    Μόνη ''ένσταση'' σε όσα έγραψες σ'αυτό το ''ή και για πάντα''!Δεν είναι πολύ πιθανό να θελήσεις να κρατήσεις για πάντα μια μοτοσυκλέτα(και μάλιστα την πρώτη σου στα 24 σου χρόνια!) όσο ικανοποιημένος και αν είσαι μαζί της

  15. #30
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Κοίτα τέτοιες ταχύτητες συνεχόμενες ας πούμε για πολλή ώρα και μεγάλη απόσταση χρειάζεσαι μόνο σε δρόμους Εγνατία/Ολυμπία κτλ . Διεκπεραιωτικές δηλαδή κυρίως για να πας γρήγορα από το σημείο Α στο σημείο Β.
    Που άποψη μου,τι 120 τι 140 σε τέτοιο δρόμο αν δεν μιλάμε για 170-180 (τουλάχιστον) σταθερά ώστε να κερδίσεις πραγματικά χρόνο.
    Να ξέρεις ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα αν κάνεις μία τέτοια διαδρομή 2-3 φορές να...βαρεθείς και να μην ξαναπάς από τέτοιους δρόμους αλλά να ψάχνεις διαδρομές από επαρχιακούς και βουνά.
    Εγώ το έπαθα αυτό ας πούμε.
    Και πόσα τέτοια ταξίδια θα κάνεις ώστε να είναι η ταχύτητα ταξιδιού το νο1 κριτήριο; 20 ημέρες σύνολο τον χρόνο;Όλες τις υπόλοιπες θα χρειάζεσαι απλά ένα μέρος αυτής της δύναμης.

    ΥΓ Και εμένα μου αρέσει το γκάζι έτσι,ας υπάρχει και ας το χρειαστώ 2-3 φορές ,σε καταλαβαίνω,σκέψεις μοιράζομαι μαζί σου,δεν σου κάνω κήρυγμα ή κάτι τέτοιο
    porca miseria.

Σελίδα 2 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Kawasaki versys 650 vs Aprilia shiver 750 GT
    από fatsas35 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 77
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2020, 22:13
  2. Αγορά νέας μηχανής CB500X vs MT07 ?
    από Dev1l στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2019, 15:33
  3. FAZER 800 VS FAZER 1000 VS VERSYS 650 VS TRK502
    από fatsas35 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 162
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2018, 23:18
  4. Tracer 700 vs Kawa Versys 650 vs Suzy VStrοm 650
    από Apache στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2016, 12:29
  5. versys 650 vs xt660x
    από Γιώργος Πατρα στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2016, 11:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF