Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 93

Θέμα: κλήση 100 ευρώ σε ...ποδηλάτη - και πολύ καλά τού εκαναν ...

  1. #31
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα είναι οξυμωρο οι παραβάτες να ψεγουν παραβάτες, ομως η γενικεύσεις δεν βοηθουν πουθενά.
    Ο παραβάτης αντιμετωπίζεται ως παραβάτης οτιδήποτε κι αν οδηγεί.
    Ωστόσο είναι γεγονός ότι αρκετοί ποδηλάτες θεωρουν εαυτους υπεράνω νόμων κ υπολοίπων χρηστών των οδών.

    Κ πέρα απ αυτό όπως λέω κ στους δικους μου καμια φορα ως χρήστης αυτοκινήτου κ μοτοσυκλέτας. Η διεκδίκηση προτεραιότητας με δίκυκλο (μηχανή, ποδήλατο, πατίνι) θα στείλει εμένα στο δικαστήριο(σαν οδηγό αυτοκινήτου) κ εσένα στο χώμα ή στην καλυτερη στο νοσοκομείο.
    Όποτε αφενός βάλτε μυαλό οι ποδηλατες γιατί αυτή είναι πραγματικότητα της ζούγκλας στην οποία ζουμε οι μοτοσικλετιστές εδώ κ χρονια. Δεν ανακαλυψατε τον τροχό ουτε αποτελεί το ιδανικό μέσο μετακίνησης το ποδήλατο(για Αθήνα μιλάμε, ίσως σε καμία Λάρισα που είναι ισιαδι όλα να λέει)
    Για την δε παραβατικοτητα, ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του με ευθυνη του ίδιου. Αλλά ρε παιδια είναι εντελώς διαφορετικό μια μηχανή να πηγαίνει με 100 σε όριο 80 κ άλλο ένα ποδήλατο με 40 σε ταχείας κυκλοφορίας δρόμο που όλοι κινούνται με 60+.

    Τελοσπαντων, πεστε να με φάτε οι τυπολατρες κ οι αμεμτοι εναλλακτικοί, αλλά η πραγματικότητα αυτή είναι σας αρέσει ή όχι
    Αγαπητέ η δικιά μου αντίληψη είναι πως σε επίπεδα παραβατικότητας τα ποδήλατα υπολείπονται παρασάγγας σε σχέση μηχανών και αυτοκινήτων. Τόσο αναλογικά όσο και αριθμητικά. . Και αν σας ενοχλεί ένα ποδήλατο που μπήκε ανάποδα (κακώς) τότε θα ήθελα να ξέρω ποιος εδώ μέσα τηρεί τον κόκ μέχρι το μεδούλι . Και δεν κάνει διήθηση , ούτε κινείται στην διαχωριστική . Ούτε παρκάρει πεζοδρόμιο , ούτε έχει βάλει φώτα led να βλέπει αυτός και οι άλλοι να πάνε να ***** ούτε ακρα και τερμινιονι εχει στο τδμ να ξυπνάει πεθαμένους ; Να του δώσω τιμητική πλακέτα.

    Και να το θέσω και αλλιώς το ζήτημα . Πως αντιμετωπίζει ο κοκ το ποδήλατο ; Ερώτηση . Αν στον ίδιο δρόμο μια μαμά πήγαινε με το καρότσι της ανάποδα επειδή ήταν παρκαρισμένο το πεζοδρόμιο (όχι από ποδήλατα) θα την γράφανε ; Σε τι διαφέρει το καρότσι από το ποδήλατο ; Αυτοκινούμενες κατασκευές είναι χωρίς κινητήρα . Μήπως είναι παράλογο να έχουμε τις ίδιες αξιώσεις και απαιτήσεις σε σχέση με τα μηχανοκίνητα;

    Και εν τέλει πόσα ατυχήματα έχουν καταγραφεί λόγω ποδηλατών άμεσα ή εμμέσα ; Προσωπικά δεν ξέρω κανένα . Τον ποδηλάτη που πήγαινε ανάποδα στην χειρότερη να τον μάζευε κάνα κουτί , και να έσπαγε κάνας προφυλακτήρας . Μέχρι εκεί . Σπίτια από μηχανές και αυτοκίνητα κλείσανε . Όχι από ποδήλατα .

    Θα συμφωνήσω πως με τις παρούσες συνθήκες είναι ζούγκλα εκεί έξω και δεν χωράμε όλοι . Οπότε θα πρέπει η πολιτεία να λάβει μέριμνα . Και όταν καταργούν την σακούλα και το καλαμάκι , δεν θέλει και πολύ σκέψη για το ποια λύση είναι περιβαλλοντικά επιβεβλημένη .
    Modenas Kriss 125

  2. #32
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Anritsu Προβολή μηνύματος
    Αγαπητέ η δικιά μου αντίληψη είναι πως σε επίπεδα παραβατικότητας τα ποδήλατα υπολείπονται παρασάγγας σε σχέση μηχανών και αυτοκινήτων. Τόσο αναλογικά όσο και αριθμητικά.
    Αναλογικά, ούτε καν κοντά. Όποιος έχει δει ποτέ του ποδηλάτη να περιμένει σε κόκκινο φανάρι, παρακαλώ να ενημερώσει, γιατί έχω χάσει αυτό το επεισόδιο. Και οι "μοτοσικλετιστές" που κάνουν το ίδιο, για σφαλιάρες είναι, αλλά οι περισσότεροι, ευτυχώς, τα σέβονται (τα φανάρια).
    Life begins at 45°.

  3. #33
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.436
    Προτιμώ τον κάγκουρα με τις ακράπες από τον ποδηλάτη που ανάβει το πράσινο για εμένα και αυτός περνάει με κόκκινο από απέναντι.Και με κοιτάει κιόλας στα μάτια.Προκλητικά.Πολύ προκλητικά.
    Το ότι υπάρχουν πολλοί παραβάτες με μοτο/ιχ δεν δίνει δίκιο σε κανέναν ποδηλάτη.
    when life gets complicated... i ride.

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Anritsu Προβολή μηνύματος
    Αγαπητέ η δικιά μου αντίληψη είναι πως σε επίπεδα παραβατικότητας τα ποδήλατα υπολείπονται παρασάγγας σε σχέση μηχανών και αυτοκινήτων. Τόσο αναλογικά όσο και αριθμητικά. . Και αν σας ενοχλεί ένα ποδήλατο που μπήκε ανάποδα (κακώς) τότε θα ήθελα να ξέρω ποιος εδώ μέσα τηρεί τον κόκ μέχρι το μεδούλι . Και δεν κάνει διήθηση , ούτε κινείται στην διαχωριστική . Ούτε παρκάρει πεζοδρόμιο , ούτε έχει βάλει φώτα led να βλέπει αυτός και οι άλλοι να πάνε να ***** ούτε ακρα και τερμινιονι εχει στο τδμ να ξυπνάει πεθαμένους ; Να του δώσω τιμητική πλακέτα.

    Και να το θέσω και αλλιώς το ζήτημα . Πως αντιμετωπίζει ο κοκ το ποδήλατο ; Ερώτηση . Αν στον ίδιο δρόμο μια μαμά πήγαινε με το καρότσι της ανάποδα επειδή ήταν παρκαρισμένο το πεζοδρόμιο (όχι από ποδήλατα) θα την γράφανε ; Σε τι διαφέρει το καρότσι από το ποδήλατο ; Αυτοκινούμενες κατασκευές είναι χωρίς κινητήρα . Μήπως είναι παράλογο να έχουμε τις ίδιες αξιώσεις και απαιτήσεις σε σχέση με τα μηχανοκίνητα;

    Και εν τέλει πόσα ατυχήματα έχουν καταγραφεί λόγω ποδηλατών άμεσα ή εμμέσα ; Προσωπικά δεν ξέρω κανένα . Τον ποδηλάτη που πήγαινε ανάποδα στην χειρότερη να τον μάζευε κάνα κουτί , και να έσπαγε κάνας προφυλακτήρας . Μέχρι εκεί . Σπίτια από μηχανές και αυτοκίνητα κλείσανε . Όχι από ποδήλατα .

    Θα συμφωνήσω πως με τις παρούσες συνθήκες είναι ζούγκλα εκεί έξω και δεν χωράμε όλοι . Οπότε θα πρέπει η πολιτεία να λάβει μέριμνα . Και όταν καταργούν την σακούλα και το καλαμάκι , δεν θέλει και πολύ σκέψη για το ποια λύση είναι περιβαλλοντικά επιβεβλημένη .
    Ρε φίλε αλήθεια τώρα

  5. #35
    Γιατί δικαιολογούμε τους μεν ή τους δε; Όποιος δε σέβεται και δυσκολεύει τους υπόλοιπους χρήστες του οδικού δικτύου είναι μαλάκας ανεξάρτητα από το τι οδηγεί. Και πρέπει να τιμωρείται.
    Think faster than you ride

  6. #36
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Γιατί δικαιολογούμε τους μεν ή τους δε; Όποιος δε σέβεται και δυσκολεύει τους υπόλοιπους χρήστες του οδικού δικτύου είναι μαλάκας ανεξάρτητα από το τι οδηγεί. Και πρέπει να τιμωρείται.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Chuck_a5a007_329122.jpg 
Προβολές:	131 
Μέγεθος:	17,8 KB 
ID:	413032
    you rise you fall you're down then you rise again

  7. #37
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Anritsu Προβολή μηνύματος
    Αγαπητέ η δικιά μου αντίληψη είναι πως σε επίπεδα παραβατικότητας τα ποδήλατα υπολείπονται παρασάγγας σε σχέση μηχανών και αυτοκινήτων. Τόσο αναλογικά όσο και αριθμητικά. . Και αν σας ενοχλεί ένα ποδήλατο που μπήκε ανάποδα (κακώς) τότε θα ήθελα να ξέρω ποιος εδώ μέσα τηρεί τον κόκ μέχρι το μεδούλι . Και δεν κάνει διήθηση , ούτε κινείται στην διαχωριστική . Ούτε παρκάρει πεζοδρόμιο , ούτε έχει βάλει φώτα led να βλέπει αυτός και οι άλλοι να πάνε να ***** ούτε ακρα και τερμινιονι εχει στο τδμ να ξυπνάει πεθαμένους ; Να του δώσω τιμητική πλακέτα.

    Και να το θέσω και αλλιώς το ζήτημα . Πως αντιμετωπίζει ο κοκ το ποδήλατο ; Ερώτηση . Αν στον ίδιο δρόμο μια μαμά πήγαινε με το καρότσι της ανάποδα επειδή ήταν παρκαρισμένο το πεζοδρόμιο (όχι από ποδήλατα) θα την γράφανε ; Σε τι διαφέρει το καρότσι από το ποδήλατο ; Αυτοκινούμενες κατασκευές είναι χωρίς κινητήρα . Μήπως είναι παράλογο να έχουμε τις ίδιες αξιώσεις και απαιτήσεις σε σχέση με τα μηχανοκίνητα;

    Και εν τέλει πόσα ατυχήματα έχουν καταγραφεί λόγω ποδηλατών άμεσα ή εμμέσα ; Προσωπικά δεν ξέρω κανένα . Τον ποδηλάτη που πήγαινε ανάποδα στην χειρότερη να τον μάζευε κάνα κουτί , και να έσπαγε κάνας προφυλακτήρας . Μέχρι εκεί . Σπίτια από μηχανές και αυτοκίνητα κλείσανε . Όχι από ποδήλατα .

    Θα συμφωνήσω πως με τις παρούσες συνθήκες είναι ζούγκλα εκεί έξω και δεν χωράμε όλοι . Οπότε θα πρέπει η πολιτεία να λάβει μέριμνα . Και όταν καταργούν την σακούλα και το καλαμάκι , δεν θέλει και πολύ σκέψη για το ποια λύση είναι περιβαλλοντικά επιβεβλημένη .
    Φίλε Anritsu ο στόχος σου είναι σωστός, το ερώτημα σου το απαντάς ημιτελώς κατά τη γνώμη μου.

    Το καρότσι είναι "πεζός" και το ποδήλατο αν ποδηλατείται είναι τροχοφόρο. Αν το έχεις στο χέρι και το τσουλάς, είναι "πεζός".
    Αν κινείσαι με τροχούς στο οδικό δίκτυο οφείλεις να σέβεσαι τον ΚΟΚ. Όχι για τους τύπους, γιατί έτσι επιβιώνουμε όλοι.
    Στον πεζοδρομο αν ποδηλατείς οφείλεις να σέβεσαι τα δικαιώματα των πεζών κ.ο.κ.

    Το ξέρω, δεν βολεύει πάντα, είναι όμως οι κανόνες που ισχύουν για όλους.


  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Φίλε Anritsu ο στόχος σου είναι σωστός, το ερώτημα σου το απαντάς ημιτελώς κατά τη γνώμη μου.

    Το καρότσι είναι "πεζός" και το ποδήλατο αν ποδηλατείται είναι τροχοφόρο. Αν το έχεις στο χέρι και το τσουλάς, είναι "πεζός".
    Αν κινείσαι με τροχούς στο οδικό δίκτυο οφείλεις να σέβεσαι τον ΚΟΚ. Όχι για τους τύπους, γιατί έτσι επιβιώνουμε όλοι.
    Στον πεζοδρομο αν ποδηλατείς οφείλεις να σέβεσαι τα δικαιώματα των πεζών κ.ο.κ.

    Το ξέρω, δεν βολεύει πάντα, είναι όμως οι κανόνες που ισχύουν για όλους.

    Εγώ πάντως Έχω δει καροτσάκια που είναι ποιο ακριβά και από μοτοσυκλέτα. Μόνο για αυτο θα τους έκοβα κλήση
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Προτιμώ τον κάγκουρα με τις ακράπες από τον ποδηλάτη που ανάβει το πράσινο για εμένα και αυτός περνάει με κόκκινο από απέναντι.Και με κοιτάει κιόλας στα μάτια.Προκλητικά.Πολύ προκλητικά.
    Το ότι υπάρχουν πολλοί παραβάτες με μοτο/ιχ δεν δίνει δίκιο σε κανέναν ποδηλάτη.
    Προκλητικαααα????Αυτός θέλει σβερκομα φιλε μού. 2 μετρα εισαι
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #40
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αναλογικά, ούτε καν κοντά. Όποιος έχει δει ποτέ του ποδηλάτη να περιμένει σε κόκκινο φανάρι, παρακαλώ να ενημερώσει, γιατί έχω χάσει αυτό το επεισόδιο. Και οι "μοτοσικλετιστές" που κάνουν το ίδιο, για σφαλιάρες είναι, αλλά οι περισσότεροι, ευτυχώς, τα σέβονται (τα φανάρια).
    Ναι , εχω δει χιλιάδες στις βόλτες που πάω . Κατά κανόνα τα περιμένουμε εκτός και είμαστε μεγάλο μπουλούκι και πάει να μας κόψει στην μέση οπότε και μπορεί να κόψουμε το κάθετο για μισό λεπτό ώστε να περάσουν όλοι . Συνήθως δεν υπάρχει γκρίνια . Επίσης εγώ μίλησα για γενικότερη παραβατικότητα , και εσείς έχετε μείνει στα φανάρια . Για ηχορύπανση , φωτό ρύπανση , παράνομο παρκάρισμα στο πεζοδρόμιο και παράνομη κίνηση στην διαχωριστική δεν βλέπω να λέτε . Ούτε για όρια ταχύτητας . Και πολύ καλά κάνετε γιατί όλοι έχουμε λερωμένη την φωλιά μας , περισσότερο ή λιγότερο . Και εγώ φυσικά . Καλώς , το ξαναλέω , γράψανε το ποδήλατο ειδικά αν πούλησε και τρέλα . Αλλά αυτό , απο το ότι το πρόβλημα μας είναι τα ποδήλατα , απέχει έτη φωτός .

    ΕΔΙΤ : επίσης το παράδειγμα με το καρότσι , ενδεικτικό είναι . Ο δοκτώρ καλά το λέει αλλά τροχοφόρο είναι και το καρότσι και έχει απάνω και αναβάτη . Και στο συγκεκριμένο παράδειγμα στο δρόμο κινείται . Απλά θέλω να δείξω πως το ποδήλατο είναι κάτι διαφορετικό και δεν θα έπρεπε να "κυνηγιέται " στον ίδιο βαθμό .
    Modenas Kriss 125

  11. #41
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Ηχορύπανση, φωτορύπανση, παράνομο παρκάρισμα, όρια ταχύτητας... σε όλα αυτά δεν μπορούν να παρανομήσουν οι ποδηλάτες. Δύο πράγματα οφείλουν να κάνουν μόνο και ούτε αυτά κάνουν. Δεν υπάρχει σύγκριση. Όποιος κινείται καθημερινά, βλέπει και γνωρίζει.

    Επίσης δεν είναι όλες οι παραβάσεις το ίδιο. Η παραβίαση σηματοδότη είναι δολοφονική, τελεία.

    Το πρόβλημά μας δεν είναι τα ποδήλατα. Οι ποδηλάτες είναι.
    Life begins at 45°.

  12. #42
    Μέλος Το avatar του/της simoril
    Εγγραφή
    14/09/2014
    Μηνύματα
    414
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    ποδηλάτη που ανάβει το πράσινο για εμένα και αυτός περνάει με κόκκινο από απέναντι.Και με κοιτάει κιόλας στα μάτια.Προκλητικά.Πολύ προκλητικά.
    Πήγε να το κάνει ένας σε μένα σε παραβίαση στοπ και σε δευτερόλεπτα βρέθηκε να φιλιέται με την άσφαλτο (και το ποδήλατο πατσαβούρα). (Καλό σημάδι στον πίσω τροχό και απογείωση είχε το πρόγραμμα)

    Θεώρησε τον εαυτό του τυχερό που πήγε νοσοκομείο και οχι νεκροτομείο.

    Άξιζαν οι λίγες γρατζουνιές στον προφυλακτήρα...
    Τον Μάρκο θα τον σέβεστε.

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    Πήγε να το κάνει ένας σε μένα σε παραβίαση στοπ και σε δευτερόλεπτα βρέθηκε να φιλιέται με την άσφαλτο (και το ποδήλατο πατσαβούρα). (Καλό σημάδι στον πίσω τροχό και απογείωση είχε το πρόγραμμα)

    Θεώρησε τον εαυτό του τυχερό που πήγε νοσοκομείο και οχι νεκροτομείο.

    Άξιζαν οι λίγες γρατζουνιές στον προφυλακτήρα...
    Μαζέψου .

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Anritsu Προβολή μηνύματος
    Ναι , εχω δει χιλιάδες στις βόλτες που πάω . Κατά κανόνα τα περιμένουμε εκτός και είμαστε μεγάλο μπουλούκι και πάει να μας κόψει στην μέση οπότε και μπορεί να κόψουμε το κάθετο για μισό λεπτό ώστε να περάσουν όλοι . Συνήθως δεν υπάρχει γκρίνια . Επίσης εγώ μίλησα για γενικότερη παραβατικότητα , και εσείς έχετε μείνει στα φανάρια . Για ηχορύπανση , φωτό ρύπανση , παράνομο παρκάρισμα στο πεζοδρόμιο και παράνομη κίνηση στην διαχωριστική δεν βλέπω να λέτε . Ούτε για όρια ταχύτητας . Και πολύ καλά κάνετε γιατί όλοι έχουμε λερωμένη την φωλιά μας , περισσότερο ή λιγότερο . Και εγώ φυσικά . Καλώς , το ξαναλέω , γράψανε το ποδήλατο ειδικά αν πούλησε και τρέλα . Αλλά αυτό , απο το ότι το πρόβλημα μας είναι τα ποδήλατα , απέχει έτη φωτός .

    ΕΔΙΤ : επίσης το παράδειγμα με το καρότσι , ενδεικτικό είναι . Ο δοκτώρ καλά το λέει αλλά τροχοφόρο είναι και το καρότσι και έχει απάνω και αναβάτη . Και στο συγκεκριμένο παράδειγμα στο δρόμο κινείται . Απλά θέλω να δείξω πως το ποδήλατο είναι κάτι διαφορετικό και δεν θα έπρεπε να "κυνηγιέται " στον ίδιο βαθμό .
    Σηκώνω τα χέρια με αυτά που διαβάζω

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Anritsu

    Απ όσο μπορώ να αντιληφθώ απ τα γραπτά σου, ο τρόπος σκέψης σου κ η επιχειρηματολογία σου συνοψίζεται στο γνωστό μοτίβο του σύγχρονου νεοέλληνα
    "Εχω δικαίωμα στην διαφορετικότητα, θα με σέβεστε κ φτιάξτε πρώτα όλα τα υπόλοιπα στραβά του τόπου κ της καθημερινότητας κ μετα ασχοληθείτε μαζί μου"

    Κλασσικό παράδειγμα, 9 στους 10 οδηγους, όταν συληφθουν γκρινιάζουν στο όργανο "κι αυτός πέρασε ξεκρανωτος, με κόκκινο, με φιμέ, με υπερβολική ταχύτητα... Γιατί γράφεις εμένα για ζώνη πχ, κινητό, σουζες you name it"

    Αυτό που δεν έμαθαν στα σπίτια τους από τις οικογένειες τους είναι ότι για να σε σεβαστουν χρειάζεται να σέβεσαι ο ίδιος πρωτίστως αφενός, αφετέρου όταν πιαστείς να έχεις κάνει την μαλακία δέξου τις συνέπειες σαν άντρας, παντελονατα κι ασε τις κλάψες κ τις διαμαρτυρίες για τα δικαιώματα σου.

    Κ αυτό ισχυει σ όλα τα επίπεδα, οχι μονο στους ποδηλάτες , οι οποίοι τα τελευταία χρόνια ανακάλυψαν "τον τροχό" κ διεκδικουν το πατρογονικο τους δικαίωμα στην μετακίνηση κ την άθληση στον δημόσιο δρόμο.

    Για τη συμπεριφορά του προλαλήσαντα, θα πω απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! εμπίπτει κι αυτός στους 9 που απαιτουν σεβασμό. Τον Γιώργο θα τον σεβεστε ειτε το θέλετε είτε δε το θέλετε.
    Γιώργο karma is a bitch...

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2006, 15:49
  2. Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2005, 15:22
  3. Καλημερα Σε Ολουσ Και Χρονια Πολλα!!
    από XTMPAM στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2003, 00:42
  4. Καλημερα Σε Ολουσ Και Ξαναπροτεινω......
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 21:54
  5. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 15:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF