Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: αξεσουαρ για honda transhalp 650

  1. #1

    αξεσουαρ για honda transhalp 650

    εχω ενα transhalp 650...

    εκτος απο τα κλασικα αξεσουαρ π.χ. καγκελα, μπαγαζιερα, ζελατινα, πλαινες βαλιτσες, συναγερμο, μπαρακι, εχω τοποθετηση και προβολεις ομιχλης ...εχετε να μου προτινετε κατι αλλο?

    ενδιαφερομε και για το κοστος και το που θα τα/το βρω


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	my honda.jpg 
Προβολές:	268 
Μέγεθος:	25,3 KB 
ID:	30092
    Dont play with me

  2. #2

    Re: αξεσουαρ για honda transhalp 650

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis.s
    εχω ενα transhalp 650...
    εκτος απο τα κλασικα αξεσουαρ π.χ. καγκελα, μπαγαζιερα, ζελατινα, πλαινες βαλιτσες, συναγερμο, μπαρακι, εχω τοποθετηση και προβολεις ομιχλης ...εχετε να μου προτινετε κατι αλλο?
    Διάβασα τα αξεσουάρ που της έχεις βάλει και σκέφτηκα οτι σου λείπει το Bagster στο ντεπόζιτο (αφού δεν το ανάφερες) αλλά παρατηρώντας καλύτερα τη φωτογραφία, πρόσεξα πως έχεις ήδη βάλει. Προσωπικά πιστεύω οτι με όλα αυτά είσαι απολύτως κομπλέ και το Transalpi σου έχει απ'όλα τα καλούδια.

    Τώρα αν θες να σου προτείνω κάτι που σκέφτομαι, αυτό είναι ένα φίλτρο αέρα της Κ&Ν γύρω στα 60 ευρώ και ίσως και καμμία εξάτμιση της οποίας το κόστος καθορίζεται καθαρά απο την επιλογή σου.
    Επείσης ένα διπλό στάντ. Στη Honda κοστίζει γύρω στα 300 ευρώ αλλά μπορείς να βρείς και aftermarket με περίπου 120-140 ευρώ. (δέν ξέρω απο πού, είμαι επαρχιωτάκι...)

    Γιά πες μας για τα προβολάκια.

    Πόσο σου κόστησαν, αν είχαν εύκολη τοποθέτηση χωρίς πολλά πολλά λύσε-δέσε, πού τοποθέτησες τον διακόπτη τους για το αναβόσβησμα κι άν τελικά αξίζει η τοποθέτησή τους, προσφέρουν με λίγα λόγια το φωτισμό που σου λείπει απο το φανάρι της Transalp; Σκέφτομαι να τοποθετήσω κι εγώ και η εμπειρία σου θα με βοηθήσει, γι'αυτό thanks προκαταβολικά !



    Επείσης όταν λές "μπαράκι" τί εννοείς ; Κάποιο πρόσθετο που τοποθετείται στο τιμόνι;


  3. #3

    Re: Re: αξεσουαρ για honda transhalp 650

    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Διάβασα τα αξεσουάρ που της έχεις βάλει και σκέφτηκα οτι σου λείπει το Bagster στο ντεπόζιτο (αφού δεν το ανάφερες) αλλά παρατηρώντας καλύτερα τη φωτογραφία, πρόσεξα πως έχεις ήδη βάλει. Προσωπικά πιστεύω οτι με όλα αυτά είσαι απολύτως κομπλέ και το Transalpi σου έχει απ'όλα τα καλούδια.

    Τώρα αν θες να σου προτείνω κάτι που σκέφτομαι, αυτό είναι ένα φίλτρο αέρα της Κ&Ν γύρω στα 60 ευρώ και ίσως και καμμία εξάτμιση της οποίας το κόστος καθορίζεται καθαρά απο την επιλογή σου.
    Επείσης ένα διπλό στάντ. Στη Honda κοστίζει γύρω στα 300 ευρώ αλλά μπορείς να βρείς και aftermarket με περίπου 120-140 ευρώ. (δέν ξέρω απο πού, είμαι επαρχιωτάκι...)

    Γιά πες μας για τα προβολάκια.

    Πόσο σου κόστησαν, αν είχαν εύκολη τοποθέτηση χωρίς πολλά πολλά λύσε-δέσε, πού τοποθέτησες τον διακόπτη τους για το αναβόσβησμα κι άν τελικά αξίζει η τοποθέτησή τους, προσφέρουν με λίγα λόγια το φωτισμό που σου λείπει απο το φανάρι της Transalp; Σκέφτομαι να τοποθετήσω κι εγώ και η εμπειρία σου θα με βοηθήσει, γι'αυτό thanks προκαταβολικά !



    Επείσης όταν λές "μπαράκι" τί εννοείς ; Κάποιο πρόσθετο που τοποθετείται στο τιμόνι;

    ευχαριστω για τα αξεσουαρ που μου προτεινες την εξατμηση και το φιλτρο τα εχω ειδη στα υποψην μου.

    ναι το μπαρακι τοποθετειται στο τιμονι...

    τα προβολακια κανονικα ειναι αυτοκινητου μου κοστισαν περιπου 60 ευρω.τα εχω τοποθετηση χαμηλα στα καγκελα χωρις να λυσω τιποτα (μπορεις να τα δεις και στην φωτο) τα καλοδια δεν φαινονται καθολου. των διακοπτη των εχω αναμεσα απο των αριστερο καθρεφτη και την μανετα με τα φλας.για να σου δωσω να καταλαβεις καλητερα εκει που βιδωνει ο καφρεφτης σου εχει ενα λαστιχενιο καλημα ...ακριβος διπλα των εχω βαλει με ενα ιδιο λαστιχενιο καλημα(λες και ειναι απο την μανα του πανω)...να ξερεις οτι για να δουλεψουν θελουν ρελε.

    οσο για των φωτισμο τους τα εχω γυρισει να φωτιζουν χαμηλα γιατι στραβωνουν τους αλλους.και εστι ομως εχει διαφορα

    σου προτεινω να τα βαλεις και εσυ..
    Dont play with me

  4. #4
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Θερμενόμενα grips ;;;; Είναι ωραία για τον χειμώνα....Όχι της αντιπροσωπίας είναι πανάκριβα.....

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
    Θερμενόμενα grips ;;;; Είναι ωραία για τον χειμώνα....Όχι της αντιπροσωπίας είναι πανάκριβα.....

    ξερεις που θα βρω?
    Dont play with me

  6. #6
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    den exw idea....Egw ta brika apo ton proigoumeno idiktiti .....

Παρόμοια θέματα

  1. Τακάκια για Honda Bros 650
    από georgio στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2010, 17:10
  2. σερβις για Honda Fmx 650 (με λάδια, ξύδια κλπ φαιδρά...)
    από hamurabi στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 96
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2009, 00:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF