Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 94 από 94

Θέμα: Husqvarna Norden 901

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasdirt
    Εγγραφή
    09/10/2005
    Μηνύματα
    364
    16390 η τιμή του στην Ελλάδα
    "IT'S NEVER TOO LATE
    FOR THE RIDE OF YOUR LIFE"


    KTM adventure fan club!

  2. #92
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostasdirt Προβολή μηνύματος
    16390 η τιμή του στην Ελλάδα
    Τα διπλα λεφτα απ το CFMOTO MT 800 με τον κινητηρα του 790 της ΚΤΜ,αμα το προπαραγγειλεις.Και λιγωτερο ομορφο απο το μτ800 κατα την γνωμη μου παντα.Διαλεχτε ινδοκινεζιες και παρτε.Για ολους εχει ο μπαχτσες.Σε λιγο μονο απ αυτους θα ψωνιζει ο κοσμος.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #93
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Τα διπλα λεφτα απ το CFMOTO MT 800 με τον κινητηρα του 790 της ΚΤΜ,αμα το προπαραγγειλεις.Και λιγωτερο ομορφο απο το μτ800 κατα την γνωμη μου παντα.Διαλεχτε ινδοκινεζιες και παρτε.Για ολους εχει ο μπαχτσες.Σε λιγο μονο απ αυτους θα ψωνιζει ο κοσμος.
    Ελάχιστοι άντρες με χαμηλό οικονομικό διαθέσιμο πορτοφόλι για αντικείμενα hobby, δεν έχουν ως βασικό επιχείρημα αγοραστικής νοοτροπίας το «σιγά μη με πιάσουν κορόιδο εμένα»

    Marketing lvl 1

  4. #94
    Μέλος
    Εγγραφή
    29/10/2012
    Μηνύματα
    47
    Λίγο η έλλειψη ημιαγωγών,λίγο η αύξηση των ναύλων από Κίνα,λίγο ο ειδικός τύπος που τρέφεται από τον κλαδο έπεισαν( ότι τεκμαίρεται η αύξηση των τιμών των μοτοσυκλετών σε αυτά τα επίπεδα σε σημείο μάλιστα σε μερικα άρθρα να διαβάζουν τα ματάκια μου ότι πρέπει να τους πούμε κι ευχαριστώ που αυξήθηκαν οι τιμές μόνο τόσο ή " η εδώ αντιπροσωπεία έκανε φιλότιμες προσπάθειες να συγκρατήσει τις τιμές".Μπαρνπουτσαλα και κολοκύθια με την ρίγανη λέω εγώ.Οι τιμές σε άλλα προϊόντα που εξαρτώνται άμεσα από τεχνολογία κ ημιαγωγούς αν αυξήθηκαν ,αυτό έγινε σε ελάχιστο ποσοστό και για πχ τα αυτοκίνητα οι τιμές κυμαίνονται σε μερικές εκατοντάδες ευρώ μιλώντας για κατηγορία 20χιλ. και βάλε.
    Παρατηρώ τις τιμές πάνω από δέκα χρόνια,συνεχώς ανεβαίνουν και ευρωπαϊκά και ιαπωνικά.Εχουν δίκιο όσοι λένε ότι πάντα η μοτό ήταν ακριβό χόμπυ απλά τώρα έχει καταντήσει πολύ ακριβό χομπι.
    Για την συγκεκριμένη μοτό δεν καταλαβαίνω την τσουχτερή τιμή καθώς δεν εισάγει κάτι καινοτόμο τεχνολογικά,Κτμ εξακολουθεί να είναι όπως και το κινέζικο.Νυν κατοχος μεσαίων ευρωπαϊκων κ τζαμπαν μηχανών κάνω μια ευχή.Κινεζοι ρίξτε τους στα αυτιά!

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Husqvarna Vitpilen/Svartpilen 401
    από lleonidas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2019, 12:12
  2. Husqvarna 410 Te (μιζα)
    από X-BIKER στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2013, 20:47
  3. HUSQVARNA κανεις?
    από tifoso4ever στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2004, 13:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF