Σελίδα 13 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 212

Θέμα: Μηχανή σαν να βάζει "νεκρα" σε υψηλή ταχύτητα

  1. #181
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    539
    Δεν καταλαβαίνω γιατί βρίζετε.... Jawaforever μιας και φαίνεσαι ότι έχεις περισσότερα μοτοσυκλετιστικα χρόνια στην πλάτη σου θα σου θυμησω ότι όλοι έχουμε υπάρξει άπειροι μοτοσυκλετιστικα και έχουμε κάνει λάθος επιλογες είτε από άγνοια ή από εγωισμό ή από εμμονές...πχ εγώ που καβαλαγα 20 χρόνια Kawa χάχα...
    Τελευταία τροποποίηση από mia_zoi_kawa; 13/12/2019 στις 23:09.

  2. #182
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    για την κουβέντα περι του αναλώσιμου των δίσκων, ναι προφανώς και είναι αναλώσιμο αλλά όχι στα 6Κ και στα 10Κ,όχι σε τέτοια συχνότητα.
    στο κρυφτονΧ για παράδειγμα άλλαξα πρωτη φορά δίσκια κάπου στα 70-80Κ χλμ. αντιλαμβανομαστε (ελπίζω) όλοι την διαφορά.
    Η πρώτη μου σκέψη σαν καταναλωτής είναι περίπου σαν τη δική σου. Δε θα έπρεπε να πατινάρει στα 9.000 χιλιόμετρα, αλλά σε πολλαπλάσια. Ποιος το ορίζει αυτό όμως, από τη στιγμή που δεν το ορίζει η εγγύηση; Πώς τεκμαίρεται από τον πελάτη το κατασκευαστικό ελάττωμα ή η ταχεία φθορά, απέναντι στις αντίθετες ρήσεις των μηχανικών της αντιπροσωπείας; Θα πληρώσει εμπειρογνώμονα και θα κινηθεί δικαστικά για να κερδίσει μερικές δεκάδες ευρώ που κοστίζουν οι δίσκοι;

    Από την πλευρά του κατασκευαστή τώρα, υποθέτοντας ότι είναι καλοπροαίρετος, πώς να δώσει χιλιομετρική εγγύηση, όταν ξέρει ότι κάποιοι θα την εκμεταλλευτούν; Στα εκπαιδευτικά αμάξια για παράδειγμα, αλλάζουν δίσκο συμπλέκτη κάθε 20.000 χιλιόμετρα ή νωρίτερα, τη στιγμή που η αντίστοιχη αλλαγή σε ίδιο αμάξι με έμπειρο οδηγό, γίνεται στα 100.000 χιλιόμετρα ή ακόμη και στα 200.000 χιλιόμετρα, ανάλογα τη χρήση.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  3. #183
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nospecialname Προβολή μηνύματος
    Προφανώς όπως είπε ο φίλος παρακάτω δεν καλύπτονται από την εγγύηση γιατί είναι εξάρτημα τρίβεις και ως αποτέλεσμα αναλώσιμο

    Το γράφει και στο μανουαλ μου (και πιθανότατα και σε άλλα) και πήρα και στην αθηναϊκή αντιπροσωπεία και στα Τρίκαλα και μου είπαν το ίδιο , όπως και το ίδιο αποτέλεσμα πήρα όταν το έψαξα και μόνος στο ίντερνετ (και άλλες εταιρείες το ίδιο κάνουν)

    Προφανώς ο jawaforever πρέπει να βγάλει πάλι πράγματα από το μυαλό του τα οποία θα περάσει στους άλλους ως αλήθεια χωρίς καμία πείρα-γνωση-εμπειρια
    Ίσως όταν πατήσεις κι εσύ τα 2α άντα και αρχίσεις να πηγαίνεις προς τα πρώτα ήντα, κλείσεις πάνω από 25 χρόνια σε 2 ρόδες και αλλάξεις 9-10 μηχανάκια, ας μην είναι τίποτα σπουδαίο όλα τους, όμως να έχουν περάσει 3-4 μάρκες από τα χέρια σου, να δεις τα πράγματα όπως πρέπει.
    Τότε , με κάποια εμπειρία και γνώση, θα κάνεις άλλες επιλογές.

    Μέχρι τότε, θα λες αυτά που λες λόγω άγνοιας, απειρίας και εγωισμού και θα αγοράζεις ότι αγοράζεις, επίσης λόγω άγνοιας, απειρίας και εγωισμού.

  4. #184
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    αλήθεια τώρα; ακόμα αυτό το έργο παίζει;
    ο γιαβαφορεβας μπορεί να το'χει πάρει σταυροφορία πάνω του το να εμπεδώσει ο κόσμος ότι τα ντεητονα ειναι φασον, αλλά ψέμματα δε λεει.
    για την κουβέντα περι του αναλώσιμου των δίσκων, ναι προφανώς και είναι αναλώσιμο αλλά όχι στα 6Κ και στα 10Κ,όχι σε τέτοια συχνότητα.
    στο κρυφτονΧ για παράδειγμα άλλαξα πρωτη φορά δίσκια κάπου στα 70-80Κ χλμ. αντιλαμβανομαστε (ελπίζω) όλοι την διαφορά.

    Όσο για σένα παλίκαρε νοσπεσιαλ, είσαι ψυκάρα.
    Μη σταματάς να τους πετσοκόβεις, βελος θα λένε και θα κλαίνε.

    ρε τι τραβαμε...
    Δεν είναι σταυροφορία ρε συ. Είναι ότι δεν χωνεύεται αυτή η βλακεία που λένε πολλοί αριστερά και δεξιά.

    Σου λέει ο άλλος, φίλε η daytona βγάζει ωραία μηχανάκια. Δηλαδή μέσα στην ασχετοσύνη τους, έχουν πειστεί κιόλας ότι πρόκειται για αξιόπιστο κατασκευαστή. Στην πραγματικότητα, έχουν την εντύπωση ότι πρόκειται για κάποιο σοβαρό εργοστάσιο.
    Μιλάμε για Κινεζίες του κερατά και ο κόσμος τρώει το παραμύθι.
    Αλλάζει δίσκους ο άλλος στα 8-10 χιλιάδες χιλιόμετρα και το θεωρεί αναλώσιμο. Πρόσεξε, όχι ο έμπορος (εντάξει κι αυτός αναλώσιμο τους θεωρεί γιατί έτσι του έχει πει ο εισαγωγέας, αν ήταν διαφορετική η γραμμή από την εισαγωγική, δεν θα το κουβεντιάζαμε τώρα) αλλά ο πελάτης που έχει δώσει τα ωραία του λεφτάκια...

    Ο ίδιος πελάτης , λέει ότι βλέπει υγρασία στο κοντέρ (δεν είδα στο Κινέζικο παπί που αγόρασα κάποτε μεταχείρω 3ετίας σε άριστη κατάσταση όμως από τη μια, όμως δεν το είχαν ποτέ σε γκαράζ από την άλλη) , όπως υγρασία έχει και το sprinter κολλητού φίλου με 2.500 χλμ και ο πελάτης ( ο νοσπεσιαλνειμ) τι λέει? Εντάξει, κάτι λίγα...

    Μιλάμε ότι τα καταναλωτικά στάνταρτς έχουν χτυπήσει πάτωμα. Τους σερβίρουν σαβούρες και τις τρώνε παρέα με coca cola...

    Αν είναι έτσι, αν δηλαδή κάθε εισαγωγέας που πάει Κίνα και κοτσάρει το χ,ψ όνομα πάνω σε ό,τι βρεί, καλύτερη επιλογή είναι αυτή.

    https://www.car.gr/22721479-tcb-wind-50-wind-50-125-r8

    https://www.car.gr/13220074-tcb-wind-50-r8-125cc-50cc

    Ο TCB τύπος, άλλο πράμα αυτός πάλι, τουλάχιστον σου μοσχοπουλάει το 50άρι, σου δίνει όμως και spare ένα 125άρι μοτέρ ΚΟΥΤΑ.
    Άσε που σου πασάρει και ομορφότερο παπί, με πίνακα σε digital μορφή.
    Και από ανταλλακτικά, με τη λογική που διαβάζουμε, βάζεις πλαστικά από innova helmin και γίνεται καλύτερο.

    Και μιας και τα daytona είναι ωραίο, απ'ότι λένε φασόν, να πούμε ότι υπάρχει και καλύτερο.

    https://www.car.gr/21064946-gemini-s...r-injection-e4

    Ωραία μάρκα η GEMINI, ε?????? Πάντως σου πουλάει το ομορφότερο, κατά την άποψη μου, παπί, σε χαμηλότερη τιμή.
    Τελευταία τροποποίηση από jawaforever; 14/12/2019 στις 07:47.

  5. #185
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    539
    Ισχύουν αυτά που λες jawa αλλά στην αγορά ισχύουν νόμοι που επιτρέπονται λίγο πολύ όλα αυτά.

    Εσύ μπορεί σαν καταναλωτής να είσαι συνειδητοποιημενος μοτοσυκλετιστικα και να αποφεύγεις αυτές τις παγίδες ενώ ταυτόχρονα να αγοράζεις στο souper market ντομάτες Αλβανίας τις οποίες αγοράζεις σαν Κρήτης ή φέτες γαλοπούλες με 45% κρέας αντί για 70% και να νομίζεις ότι προστατεύεις την υγεία σου....

    Με αυτά που γράφω θέλω να σου υπενθυμίσω ότι η αγορά είναι ένα μέρος που οι περισσότεροι (και οι γιαπωνέζοι) προσπαθούν να εξαπατήσουν τον καταναλωτή για να αποκομισουν εύκολα υπεραξίες.

    Κάνεις δεν γνωρίζει τα πάντα και πότε δεν θα έχεις 100% ενημερωμένους καταναλωτές σε όλες τις κατηγορίες.

  6. #186
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Ισχύουν αυτά που λες jawa αλλά στην αγορά ισχύουν νόμοι που επιτρέπονται λίγο πολύ όλα αυτά.

    Εσύ μπορεί σαν καταναλωτής να είσαι συνειδητοποιημενος μοτοσυκλετιστικα και να αποφεύγεις αυτές τις παγίδες ενώ ταυτόχρονα να αγοράζεις στο souper market ντομάτες Αλβανίας τις οποίες αγοράζεις σαν Κρήτης ή φέτες γαλοπούλες με 45% κρέας αντί για 70% και να νομίζεις ότι προστατεύεις την υγεία σου....

    Με αυτά που γράφω θέλω να σου υπενθυμίσω ότι η αγορά είναι ένα μέρος που οι περισσότεροι (και οι γιαπωνέζοι) προσπαθούν να εξαπατήσουν τον καταναλωτή για να αποκομισουν εύκολα υπεραξίες.

    Κάνεις δεν γνωρίζει τα πάντα και πότε δεν θα έχεις 100% ενημερωμένους καταναλωτές σε όλες τις κατηγορίες.
    Έχεις δίκιο στο ότι δεν μπορείς να προστατευτείς από όλα. Όμως μπορείς να το ψάξεις, να ενημερωθείς. Ακόμα και στις ντομάτες και στις πατάτες.
    Μην πας στο super market για παράδειγμα. Πήγαινε στη λαική, θα βρεις κάποιους παραγωγούς. Ακόμα και εμπόρους θα βρεις που δεν σου πουλάνε πατάτες Νάξου οι οποίες είναι Αιγύπτου ξανά βαφτισμένες.

    Οκ, ακόμα και αν φας τη φόλα, τουλάχιστον να ξέρεις ότι προσπάθησες να μην τη φας.

    Εδώ, τις προάλλες, παραγγέλνω φαγητό. Σκάει ένα ευγενικό παλικάρι με ένα daytona dy125i. Του λέω ενώ τον πλήρωνα, βασικά τρωγόμουν να δω αν ξέρει τι έχει αγοράσει, πως και δεν το πήρες σε dayang? Θα μπορούσες να το πάρεις σε χαμηλότερη τιμή. Και τι μου απαντάει?
    Φίλε, το daytona είναι ανώτερο!!!

    Ότι δηλαδή αυτό

    https://www.car.gr/6295812-daytona-d...-efi-cbs-euro4

    Είναι ανώτερο από αυτό...

    https://www.car.gr/10552857-dayang-n...-efi-cbs-euro4

  7. #187
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.526
    παντως στα κινεζικα παπια εχεις μεταπτυχιακο
    ετσι απο περιεργεια μια που το εχεις ψαξει.....
    αν επρεπε να αγορασεις οπωσδηποτε κινεζικο ποιο θα επαιρνες;

  8. #188
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    παντως στα κινεζικα παπια εχεις μεταπτυχιακο
    ετσι απο περιεργεια μια που το εχεις ψαξει.....
    αν επρεπε να αγορασεις οπωσδηποτε κινεζικο ποιο θα επαιρνες;
    Αν ήταν προς πώληση κάποιο καλό honda/yamaha που να το ξέρω όμως, όπως το 2011 που πήρα ένα innova injection 2ετίας από φίλο με μόλις 23.000 χλμ (το συγκεκριμένο το ήξερα από την ημέρα που αγοράστηκε καινούριο) και σε τιμή χώμα, 850 ευρώ έδωσα στο φίλο τότε, θα έπαιρνα κάποιο honda/yamaha. Δυστυχώς το έκλεψαν 1,5 χρόνο πιο μετά... 3η και φαρμακερή γιατί και ο φίλος που το είχε, 2 φορές το είχε σώσει στο τσακ.


    Σε καινούριο, πάνω από 1500 ευρώ για παπί, θεωρώ ότι ειναι τρέλα να δώσει κάποιος. Ειδικά σε honda/yamaha που έχεις περίπου 99% πιθανότητες να το κλαίς.... Οπότε οι επιλογές είναι μόνο τα made in china.

    Σε φασόν πάντως daytona δεν θα πήγαινα. Γιατί? Γιατί το θεωρώ βλακεία να δώσεις 1500 έως 1800 ευρώ για να πάρεις κάποιο από την τριάδα του εδώ εισαγωγέα τα οποία είναι τα ίδια με μόνες διαφορές στα πλαστικά. Τρία παπιά φέρνει και δεν έχει κάποιο από όλα χώρο κάτω από τη σέλα.

    Η δε βάση όλων, το dy125 , είναι αντίγραφο του supra. 25 χρονια πίσω και ακόμα δεν έχουν βρει την όρεξη να πουλήσουν κάτι που να βασίζεται σε κάποιο πιο σύγχρονο.

    Τι μένει??? Το keeway target που τουλάχιστον είναι προιόν κατασκευαστή και το Gemini Stilo. Και τα 2 έχουν χώρο κάτω από τη σέλα, προσφέρουν πιο σύγχρονη βάση από τη 3άδα της daytona και είναι άκρως ανταγωνιστικά σε τιμή.

    Και στα 2 πάντως, δεν θα περίμενα καμιά φοβερή ποιότητα αν και είμαι 100% σίγουρος ότι ακόμα και το φασόν Gemini είναι ανώτερο από τα daytona.
    Τελευταία τροποποίηση από jawaforever; 14/12/2019 στις 09:25.

  9. #189
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    υπαρχει και ο κορεατης...
    Daelim City Ace 110

  10. #190
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Αν ήταν προς πώληση κάποιο καλό honda/yamaha που να το ξέρω όμως, όπως το 2011 που πήρα ένα innova injection 2ετίας από φίλο με μόλις 23.000 χλμ (το συγκεκριμένο το ήξερα από την ημέρα που αγοράστηκε καινούριο) και σε τιμή χώμα, 850 ευρώ έδωσα στο φίλο τότε, θα έπαιρνα κάποιο honda/yamaha. Δυστυχώς το έκλεψαν 1,5 χρόνο πιο μετά... 3η και φαρμακερή γιατί και ο φίλος που το είχε, 2 φορές το είχε σώσει στο τσακ.


    Σε καινούριο, πάνω από 1500 ευρώ για παπί, θεωρώ ότι ειναι τρέλα να δώσει κάποιος. Ειδικά σε honda/yamaha που έχεις περίπου 99% πιθανότητες να το κλαίς.... Οπότε οι επιλογές είναι μόνο τα made in china.

    Σε φασόν πάντως daytona δεν θα πήγαινα. Γιατί? Γιατί το θεωρώ βλακεία να δώσεις 1500 έως 1800 ευρώ για να πάρεις κάποιο από την τριάδα του εδώ εισαγωγέα τα οποία είναι τα ίδια με μόνες διαφορές στα πλαστικά. Τρία παπιά φέρνει και δεν έχει κάποιο από όλα χώρο κάτω από τη σέλα.

    Η δε βάση όλων, το dy125 , είναι αντίγραφο του supra. 25 χρονια πίσω και ακόμα δεν έχουν βρει την όρεξη να πουλήσουν κάτι που να βασίζεται σε κάποιο πιο σύγχρονο.

    Τι μένει??? Το keeway target που τουλάχιστον είναι προιόν κατασκευαστή και το Gemini Stilo. Και τα 2 έχουν χώρο κάτω από τη σέλα, προσφέρουν πιο σύγχρονη βάση από τη 3άδα της daytona και είναι άκρως ανταγωνιστικά σε τιμή.

    Και στα 2 πάντως, δεν θα περίμενα καμιά φοβερή ποιότητα αν και είμαι 100% σίγουρος ότι ακόμα και το φασόν Gemini είναι ανώτερο από τα daytona.
    Συμφωνώ απόλυτα για τον χώρο κάτω από την σέλα αλλά για ποιότητες κλπ δεν ξέρω πως μπορείς να μιλάς όταν δεν έχεις οδηγήσει κανένα από αυτά

    Στην προηγούμενη δουλειά μου (όχι στο ντελιβερι) είχαμε 5-6 keeway target , είχαν οδηγήσει τα 4 , μάπα ήταν...Φρένα χρεπια , φώτα ανύπαρκτα , πλαστικά απαίσια

    Ναι ο χωρος κάτω από την σέλα πολύ ωραίος , αλλά 1.5κ δεν θα το έδινα

    Ναι μπορεί να έχεις περάσει από περισσότερα μηχανάκια προφανώς αλλά μην μιλάς χωρίς ο ίδιος να έχεις οδηγήσει αυτά τα μηχανάκια , άλλο ξέρω από μηχανές και άλλο κρίνω μηχανές που δεν έχω ανέβει ποτέ πάνω

    Εγώ που έχω ανέβει σε αυτά τα 4 ταργκετ , τα είδα , δεν μου άρεσαν και για αυτό δεν αγόρασα ενα

  11. #191
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TKM
    Εγγραφή
    18/08/2019
    Μηνύματα
    250
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Και μιας και τα daytona είναι ωραίο, απ'ότι λένε φασόν, να πούμε ότι υπάρχει και καλύτερο.

    https://www.car.gr/21064946-gemini-s...r-injection-e4

    Ωραία μάρκα η GEMINI, ε?????? Πάντως σου πουλάει το ομορφότερο, κατά την άποψη μου, παπί, σε χαμηλότερη τιμή.
    Δε νομίζω ότι η Gemini είναι κατώτερη από τη Daytona, αντίθετα έχω την αίσθηση ότι είναι ανώτερη!

  12. #192
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TKM Προβολή μηνύματος
    Δε νομίζω ότι η Gemini είναι κατώτερη από τη Daytona, αντίθετα έχω την αίσθηση ότι είναι ανώτερη!
    Κι εγώ το ίδιο πιστεύω. Η motortrend έχει κάνει καλύτερη δουλειά στο τι θα φέρει. Από daytona, έχω οδηγήσει τα 2 παπακια της, το sprinter και το dy. Το 1ο μάλιστα, το οδηγώ που και που και τώρα. Είτε ανεβαίνεις σε playmobil είτε σε sprinter, ένα και το αυτό. Με δεδομένο ότι και τo velos το ίδιο πράγμα είναι αλλά με άλλα πλαστικά, δεν πιστεύω ότι μπορεί να διαφέρει.

  13. #193
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Κι εγώ το ίδιο πιστεύω. Η motortrend έχει κάνει καλύτερη δουλειά στο τι θα φέρει. Από daytona, έχω οδηγήσει τα 2 παπακια της, το sprinter και το dy. Το 1ο μάλιστα, το οδηγώ που και που και τώρα. Είτε ανεβαίνεις σε playmobil είτε σε sprinter, ένα και το αυτό. Με δεδομένο ότι και τo velos το ίδιο πράγμα είναι αλλά με άλλα πλαστικά, δεν πιστεύω ότι μπορεί να διαφέρει.
    Σε αυτό με το σπρίντερ συμφωνώ γιατί το έκανα και τεστ drive από φίλο και μου έδωσε την αίσθηση ότι είναι σαν ψεύτικο , το βέλος από την άλλη δεν είναι έτσι , στα περιφερειακά όντως έχει ανέβει η ποιότητα και στα πλαστικά κάπως , αν το οδηγήσεις θα καταλάβεις

  14. #194
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    539
    Καλό ειναι να θυμόμαστε ότι αν οι Κινέζοι ήθελαν να φτιάξουν ένα γαματο παπί θα το έφτιαχναν. Απλά δεν τους ενδιαφέρει και ίσως δεν είναι προτεραιότητα τους. Σε όσες τεχνολογικές και βιομηχανικές κατηγορίες έχουν δώσει προσοχή έχουν κάνει θαύματα. Απόδειξη για αυτό είναι τα smartphones, τα bullet trains, η AI, οι αποστολές στο διάστημα κτλ κτλ.

    Καλό είναι να είμαστε καλοπροαιρετοι και με ανοιχτά μυαλά γιατί ίσως είναι θέμα χρόνου να παρουσιάσουν μοντέλα που θα είναι game changers...

  15. #195
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Το πρόβλημα είναι πόσον καιρό θα τους πάρει να αλλάξουν τη φήμη της χώρας τους για πρόχειρες φτηνές κατασκευές. Διότι αν πουλήσουν κάτι υψηλής ποιότητας και αξιοπιστίας, με αντίστοιχα υψηλότερο κόστος παραγωγής, αναγκαστικά θα έχει υψηλότερη λιανική τιμή. Αν σου πουν "Ιδού το νέο ποιοτικό Daytona, που δε σπάει, δε χαλάει, με τιμή ίδια με Yamaha/Honda", θα είσαι ο πρωτοπόρος στην αγορά;
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2005, 19:07
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 13:47
  3. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2004, 18:11
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2004, 15:21
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2004, 14:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF