Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 38

Θέμα: Μεσα στο εγκαταλελειμμένο νοσοκομειο ,σανατοριο Καβαλας , βιντεο

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Ωραιο βιντεο έμπνευση για καλλιτεχνικές ανησυχίες!
    Αποκαρδιωτική η εικονα της εγκαταληψης αλλα συνάμα περίεργη κατασταση, νιώθεις καποια ενέργεια να φυτοζωεί ακομη εκει....

    Παρεμπιπτόντως εχω βρεθει αρκετές φορες επαγγελματικά εκει πριν 15χρονια
    Ευχαρηστω φιλε μου

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.441
    Εμενα μου θυμησε αυτο https://www.imdb.com/title/tt1703199/
    Δειτε το....μπρρρρρρρ.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    Εμενα μου θυμησε αυτο https://www.imdb.com/title/tt1703199/
    Δειτε το....μπρρρρρρρ.
    Ωω..
    Κ ελεγα καποια στιγμη που θα δω κανενα τετοιο..
    Ωραιος φιλε..!

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    Εμενα μου θυμησε αυτο https://www.imdb.com/title/tt1703199/
    Δειτε το....μπρρρρρρρ.
    και εμένα αυτό ! https://www.youtube.com/watch?v=QHvnWuQQidg

  5. #20
    γαμωτ...γαμωτ.. .γαμωτ...
    Εγγραφή
    08/01/2006
    Μηνύματα
    376
    Καλησπέρα.

    Ενδιαφέρον βίντεο. Γενικά τέτοιες προσπάθειες μου αρέσουν γιατί φωτίζουν την περιέργεια πολλών που θα ήθελαν να δουν τι έχει μέσα αλλά δεν τολμούν να το κάνουν. Καταλαβαίνω το ίδιο αυτούς που μπορούν και αυτούς που όχι. Προσωπικά το έχω κάνει μια φορά και αυτή στο εξωτερικό. Δεν ξέρω αν θα το ξανα έκανα ποτέ, αποκλειστικά και κύρια για λόγους που έχουν να κάνουν με την ασφάλεια. Σίγουρα εδώ στην πρωτεύουσα τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά. Είμαι σχεδόν βέβαιος, ότι κουβαλάς μια κάποιου τύπου ασφάλεια ας πούμε....

    Εμένα μου αρέσουν τέτοια βίντεο. Καλή προσπάθεια. Κοίτα όμως να μετράς 9 και να κόβεις μία

    Καλή συνέχεια
    I search, therefore I travel...

  6. #21
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παντως λογο του οτι δεν εχουμε/ειχαμε κανενα σχεδιο ως αναφορα για την ανάδειξη συντήρηση η ανακατασκευη τέτοιων δημοσίων κτηριων, απο το να αποτελει μια εστια μόλυνσης και ρύπανσης στο περιβάλλον αλλα και σε οποιους πλησιάσουν καλυτερα θα ηταν να ειχε κατεδαφιστεί και να γινοταν αναπλαση με παρκο-αναψυκτήριο. Το σημείο για όσους γνωριζουν ειναι εκπληκτικο με θεα, χωρο παρκινκ κλπ. Αυτο ειναι σε πληρη αντιθεση σε αυτα που πιστευω για το ρυμοτομικό αλλα η ελλην. πραγματικότητα δεν αφήνει περιθώρια

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Το κόστος κατεδάφισης είναι επίσης μεγάλο. Είναι πιο οικονομικό να μένουν έτσι.

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AXL954 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα.

    Ενδιαφέρον βίντεο. Γενικά τέτοιες προσπάθειες μου αρέσουν γιατί φωτίζουν την περιέργεια πολλών που θα ήθελαν να δουν τι έχει μέσα αλλά δεν τολμούν να το κάνουν. Καταλαβαίνω το ίδιο αυτούς που μπορούν και αυτούς που όχι. Προσωπικά το έχω κάνει μια φορά και αυτή στο εξωτερικό. Δεν ξέρω αν θα το ξανα έκανα ποτέ, αποκλειστικά και κύρια για λόγους που έχουν να κάνουν με την ασφάλεια. Σίγουρα εδώ στην πρωτεύουσα τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά. Είμαι σχεδόν βέβαιος, ότι κουβαλάς μια κάποιου τύπου ασφάλεια ας πούμε....

    Εμένα μου αρέσουν τέτοια βίντεο. Καλή προσπάθεια. Κοίτα όμως να μετράς 9 και να κόβεις μία

    Καλή συνέχεια
    ευχαρηστω φιλε μου για τα σχολια..! νασαι καλα..!

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Το κόστος κατεδάφισης είναι επίσης μεγάλο. Είναι πιο οικονομικό να μένουν έτσι.
    συζητιεται οτι θα γινει ξενοδοχειο...
    αλλα γενικα τιποτα δε προχωραει σωστα στη χωρα μας...
    εδω ο δρομος μπροστα στο παλιο νοσοκομειο της Καβαλας, κατω μεσα στην πολη ,που κ αυτο εκλεισε και ειναι στην ιδια φαση,
    εχει καταρευσει εδω κ κανενα χρονο κ κανεις δεν αναλαμβανει.. πινκ πονγκ το μπαλακι ο ενας στον αλλο.
    σε ενα περσινο βιντεακι μου το δηχνω, ειναι στο 2:03 λεπτο στο παρακατω link.Ε ακομα ετσι ειναι,οπως το βλεπετε

    https://www.youtube.com/watch?v=A8KgHgiWFF4

  10. #25
    Μέλος Το avatar του/της DriveR
    Εγγραφή
    14/03/2019
    Μηνύματα
    32
    Μπράβο για το βίντεο! Είναι πολύ ωραίο, έχω πάει στην Αθήνα σε πολλά μέρη για τα οποία έχουν αναφερθεί παραφυσικές δραστηριότητες (συνήθως τέτοιυς είδους εγκαταλειμένα κτήρια κλπ).

    Σε τέτοια μέρη θέλει μεγάλη προσοχή καθώς κρύβουν κρυφές παγίδες, όπως υποχώρηση του πατώματος, τρύπες οι οποίες ίσως είναι καλυμένες με κάτι, σε σκοτάδι μπορείς να πατήσεις κάπου και βρεθείς προ εκπλήξεως, πέφτον σοβάδες. Πριν λίγο καιρό σε γνωστό σανατόριο της Αθήνας το οποίο ήταν πόλος έλξης για λάτρεις του παραφυσικού και της περιέργειας συνέβη φρικτό ατύχημα με απώλεια ενός νέου ανθρώπου, ο Δήμος είχε επανελημένως ειδοποιηθεί για το ότι μπορεί να γίνει ατύχημα αλλά κανείς δεν ασχολήθηκε μέχρι που έγινε το ατύχημα και τώρα υπάρχουν ιδιωτικοί φύλακες και το μέρος αμπαρωμένο.

    Αν θέλουν να ασφαλίσον το μέρος γίνεται πολύ εύκολα αλλά δεν υπάρχει θέληση.

    Κάποιος ανέφερε πιο πριν ότι είναι επικίνδυνο ότι ίσως μπορεί κάποιος να υπάρχουν άτομα σε τέτοια σημεία, έχουμε πετύχει άτομα στο πιο απίστευτο σκοτεινό σημείο στην Αθήνα και ένας από αυτούς κράταγε ένα μαχαίρι ίσα με το μπόι του.

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DriveR Προβολή μηνύματος
    Μπράβο για το βίντεο! Είναι πολύ ωραίο, έχω πάει στην Αθήνα σε πολλά μέρη για τα οποία έχουν αναφερθεί παραφυσικές δραστηριότητες (συνήθως τέτοιυς είδους εγκαταλειμένα κτήρια κλπ).

    Σε τέτοια μέρη θέλει μεγάλη προσοχή καθώς κρύβουν κρυφές παγίδες, όπως υποχώρηση του πατώματος, τρύπες οι οποίες ίσως είναι καλυμένες με κάτι, σε σκοτάδι μπορείς να πατήσεις κάπου και βρεθείς προ εκπλήξεως, πέφτον σοβάδες. Πριν λίγο καιρό σε γνωστό σανατόριο της Αθήνας το οποίο ήταν πόλος έλξης για λάτρεις του παραφυσικού και της περιέργειας συνέβη φρικτό ατύχημα με απώλεια ενός νέου ανθρώπου, ο Δήμος είχε επανελημένως ειδοποιηθεί για το ότι μπορεί να γίνει ατύχημα αλλά κανείς δεν ασχολήθηκε μέχρι που έγινε το ατύχημα και τώρα υπάρχουν ιδιωτικοί φύλακες και το μέρος αμπαρωμένο.

    Αν θέλουν να ασφαλίσον το μέρος γίνεται πολύ εύκολα αλλά δεν υπάρχει θέληση.

    Κάποιος ανέφερε πιο πριν ότι είναι επικίνδυνο ότι ίσως μπορεί κάποιος να υπάρχουν άτομα σε τέτοια σημεία, έχουμε πετύχει άτομα στο πιο απίστευτο σκοτεινό σημείο στην Αθήνα και ένας από αυτούς κράταγε ένα μαχαίρι ίσα με το μπόι του.
    ευχαρηστω φιλε μου για τον επαινο και φυσικα για τις συμβουλες σου!!
    δεκτες φυσικα..!
    προσεχω οσο μπορω... το βιντεακι ειναι γυρησμενο σε 2 διαφορετικες μερες ,
    την 1η μερα πηγα με τη μηχανη κ δε προλαβα να κανω 5 με 6 πλανα κ απεξω ακουσα
    εξατμιση απο ενα αλλο xt, παλιοτερο motard ...
    αραξε καμια 20αρια μετρα απτο δικο μου κ ηταν ενας μονος ,αραξε κ καπνιζε αλλα συνεχως μπανιζε το δικο μου μηχανακι...
    τον εβλεπα απο μεσα πισω απο ενα σπασμενο παραθυρο..
    μετα απο λιγο λεω κατσε να παρω τη μηχανη μη γινει καμια στραβη κ ερχομαι αλλη μερα...
    μετα απο 2 μερες ξαναπηγα με το αμαξι κ ολοκληρωσα αυτο που ηθελα να κανω μιας που το αμαξι μου ειναι απλο,
    η μηχανη μου χτυπαει πολυ ειδηκα με αυτο το χρωμα..
    Αλλα ξερεις, καμια φορα μπορεις να παιξεις η να προσποιηθεις εσυ το ρολο του κακου, θελω να πω πως αν καποιος εβλεπε εμενα εκει, ισως αυτος φοβοταν παραπανω!!!
    απλα απτο παρουσιαστικο...
    τι να πω... τα παντα ρει!!
    νασαι καλα κ παλι...!!

  12. #27
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Επειδή αυτό το θρεντ εξαρχής ήταν υποψήφιο για μαύροστομαυρογιαλούρο (αναφορές σε Ειδομενή κλπ), να ξεκαθαριστούν μερικά πράγματα.
    1)αμφότεροι μαικ & μαλλιας δεχτήκανε κάρτες,ανάλογες της βαρύτητας των γραφόμενων τους.
    2)Πρέπει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να γίνει αντιληπτό ότι σε ένα δημόσιο φόρουμ -και όχι πέρσοναλ τσατ φίλων- ότι δημοσιεύεται είναι αντικείμενο σχολιασμού, άνευ προηγουμενης δοθείσας άδειας. Είτε θέλει είτε όχι, ο συντάκτης του. Αρκεί που δημοσιεύτηκε. Να τελειώσουμε κάποια στιγμή με αυτό γιατί το βλέπουμε συχνά πυκνά.
    3)το ότι την είπε ο άλφα στον βήτα, δε σημαίνει ότι εδώ θα γίνουμε Βαγδάτη. Ο μαλλιάς άρχισε επίθεση με ένα σκασμό κοσμιτικά. Υπάρχει και το κουμπί της αναφοράς αν κάποιος θεωρεί ότι προσεβλήθη απο άλλον χρήστη. Φανταστείτε να καντηλιαζόμασταν αβέρτα σε κάθε υποψία άργκιουμεντ. Σόρρυ αλλά όχι.
    4) το ότι κάποιος αφιέρωσε προσωπικό κόπο για να κάνει κάτι που τον ευχαριστεί, δεν του δίνει έξτρα δικαιώματα. Επιλογή του καθενός είναι το τι ή άμα, θα ποστάρει, στα πλαίσια πάντα της προσφοράς προς την κοινότητα του μέσου. Την ξαναείδα πρόσφατα αυτή την αποψάρα απο κάποια πριμαντόνα και τα φέησπαλμς βαραγαν υπερωρία (τηλέγονε δεν εννοώ εσένα,απλά πιάστηκα απο το ποστ σου).
    5)ότι λοιπόν -και για να κλείνω- δημοσιεύεται σε δημόσιο βήμα, είναι φυσικά και ανοιχτό στην κριτική. θετική/αρνητική, δεν θα το ορίσει ένας. Ας μάθουμε όλοι να ενστερνιζόμαστε τα παραπάνω.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  13. #28
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Σφουγγαρίσαμε και συνεχίζουμε.
    Sent from me using a computer.

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Επίσης συγνώμμη φίλε mallia γιατί όντως το παράκανα. Αν δεν ξέρεις να τα διαγράψεις σίγουρα θα επιληφθεί ένας διαχειριστής μαζί με όποια ενοχλητικά δικά μου. Καλή συνέχεια με τα βιντεάκια σου

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    Επίσης συγνώμμη φίλε mallia γιατί όντως το παράκανα. Αν δεν ξέρεις να τα διαγράψεις σίγουρα θα επιληφθεί ένας διαχειριστής μαζί με όποια ενοχλητικά δικά μου. Καλή συνέχεια με τα βιντεάκια σου
    Ειληκρινα καλη συνεχεια κ σενα ...!
    Νασαι καλα..!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2010, 16:22
  2. Μέσα στο Μπαρ...
    από Dumah στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 23:12
  3. Λαδι στο μεσα στο φιλτροκουτι
    από apsogos στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2008, 21:48
  4. Δυστύχημα μέσα στο Πολυτεχνείο
    από Balthier στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2007, 11:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF