Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 18 από 18

Θέμα: πρώτος ερωτας .... πρέπει να το διαβάσετε ΟΛΟΙ οι μηχανόβιοι

  1. #16
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.449
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Σιγα μην γιναν μηχανοβιοι οι πιτσιρικαδες με τα παπια. Πεζω 106 πηρανε μετα το παπι, και πιο μετα, αφου παντρευτηκανε ενα αχρωμο αοσμο σενταν ή suv.

    Ποτε δεν ειδαν το παπι σαν μοτοσυκλετα, σαν φτηνο αυτοκινητο το ειδαν.

    Ειπα κι εγω, τι θα λεει το αρθρο και τελικα ειναι μια δηθενια λαιφσταιλ.

    Το εσβησα ηδη απο την μνημη μου.
    τι τσουβάλιασμα είναι αυτό?? μιλάς απο την προσωπική σου πορεία? και βάση αυτή βγάζεις συμπεράσματα?

    γιατί κάποιοι ξεκινήσαμε και αγοράσαμε με δικά μας λεφτά (όχι του μπαμπά) under 16, και φυσικά το πρώτο μηχανάκι στην κατηγορία δεν μπορεί να είναι αλλο απο 50cc λόγο νομοθεσίας που κάποιοι ακολουθούσανε κάποιοι όχι.
    και ξέρεις κάτι η πορεία μου με τις μοτοσυκλέτες στην συνέχεια ήταν λαμπρή. Και αντί του suv έχω ιδιοκτησία μου ένα corolla 3d 1.3 του '99. Τελικά είμαι μέσα σε αυτούς που θεωρείς ή όχι? γιατι ένα suv έτσι όπως είμαστε οικογενειακώς θα το θελα..



    πρώτο έρωτας FB50 Birdie (το πουλί που λένε) το κακό οτι δεν έχω ούτε μια φωτό απο το μαμημένο αλλά τότε που καιρός για στατικότητα πάντα σε κίνηση. Μάλιστα αποκτήθηκε 160,000δρχ εξ εισαγωγής απο ιαπωνία κάνοντας ένα καλοκαιρι τον χαμάλη για να το αποκτήσω αυτό έκανε τον έρωτα πάθος. Αν και τότε αυτοί που είχαν λεφτά 200,000 έπαιρναν yamaha dt50r που ήταν ο δολοφόνος των glx 90. Το λιγορευόμουν αλλα δεν το "έφτανα" οικονομικά.

    σαν αυτό χωρίς καλάθι με διπλή σέλα και σεμπρινγ (ως κάγκουρας που την έβαλα κατόπιν έναντι 20,000δρχ) κάπου στο '91
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	10215_576.jpg 
Προβολές:	69 
Μέγεθος:	39,6 KB 
ID:	413094
    you rise you fall you're down then you rise again

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.748
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    τι τσουβάλιασμα είναι αυτό;; μιλάς απο την προσωπική σου πορεία? και βάση αυτή βγάζεις συμπεράσματα;
    Ναι γιατί είμαι γνωστός εγώ για τα άχρωμα suv μου τώρα και το παπί που είχα στο Λύκειο
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  3. #18
    once 2T,for ever 2T Το avatar του/της extisatokat
    Εγγραφή
    18/10/2019
    Μηνύματα
    137
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    τι τσουβάλιασμα είναι αυτό?? μιλάς απο την προσωπική σου πορεία? και βάση αυτή βγάζεις συμπεράσματα?

    γιατί κάποιοι ξεκινήσαμε και αγοράσαμε με δικά μας λεφτά (όχι του μπαμπά) under 16, και φυσικά το πρώτο μηχανάκι στην κατηγορία δεν μπορεί να είναι αλλο απο 50cc λόγο νομοθεσίας που κάποιοι ακολουθούσανε κάποιοι όχι.
    και ξέρεις κάτι η πορεία μου με τις μοτοσυκλέτες στην συνέχεια ήταν λαμπρή. Και αντί του suv έχω ιδιοκτησία μου ένα corolla 3d 1.3 του '99. Τελικά είμαι μέσα σε αυτούς που θεωρείς ή όχι? γιατι ένα suv έτσι όπως είμαστε οικογενειακώς θα το θελα..



    πρώτο έρωτας FB50 Birdie (το πουλί που λένε) το κακό οτι δεν έχω ούτε μια φωτό απο το μαμημένο αλλά τότε που καιρός για στατικότητα πάντα σε κίνηση. Μάλιστα αποκτήθηκε 160,000δρχ εξ εισαγωγής απο ιαπωνία κάνοντας ένα καλοκαιρι τον χαμάλη για να το αποκτήσω αυτό έκανε τον έρωτα πάθος. Αν και τότε αυτοί που είχαν λεφτά 200,000 έπαιρναν yamaha dt50r που ήταν ο δολοφόνος των glx 90. Το λιγορευόμουν αλλα δεν το "έφτανα" οικονομικά.

    σαν αυτό χωρίς καλάθι με διπλή σέλα και σεμπρινγ (ως κάγκουρας που την έβαλα κατόπιν έναντι 20,000δρχ) κάπου στο '91
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	10215_576.jpg 
Προβολές:	69 
Μέγεθος:	39,6 KB 
ID:	413094
    Κατά τον μαστορα μου,το πιο γερό παπι ολων των εποχων.
    μπαινω φετα,βγαινω τριμμα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2015, 14:18
  2. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΙΣΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!
    από argpap στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2006, 01:49
  3. Μαθηματα για το συνεπιβατη (ολοι οι καλοι χωρανε)
    από nassosxlvbros στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2006, 13:09
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 06:06
  5. Έμπνευση πρέπει να το λένε
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2005, 20:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF