Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Τελικα fz6 s2

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97

    Τελικα fz6 s2

    Καλημερα παιδια.Τελικα μετα απο πολλες προσπαθειες για αγορα mt 09 και αφου επεσα σε ενα καρο ανθρωπους που δεν ηθελα να δωσω ουτε ενα ευρω αποφασισα να ριξω το budget και να παρω ενα fazeraki μιας και ειμαι σχεδον παντα σχεδον δικαβαλος και θα κανω ταξιδια σιγουρα.Δεν ημουν φαν του 4κιλυνδρου αλλα τελικα δεν ειναι και τοσο ασχημα τα πραγματα...Καλως ηρθα λοιπον στο κοσμο της μεγαλης κατηγοριας μοτοσυκλετων.Εννοειται εξοπλισμο κρανος μππυφαν σε μενα και στη γυναικα μου με το που πηρα τη μηχανη.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stavrakos
    Εγγραφή
    15/05/2016
    Μηνύματα
    104
    Καλημέρα... Το πήρες? Θα το πάρεις? Εάν το πήρες βάλε καμιά φώτο και ότι χρειάζεσαι εδώ είμαστε να βοηθήσουμε όπως μπορούμε

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Ωραίος...με το καλό να το βολτάρετε και να το χαρείτε!
    Με τους πωλητές των ΜΤ-09 γιατί απογοητεύτηκες...ζητούσαν πολλά, ήταν κάγκουρες ή κάτι άλλο; !

  4. #4
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    εννοείται καλώς ηρθες!
    είναι μηχανάρα το S2! θα το χαρείς!
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  5. #5
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.435
    καλοτάξιδο αδερφέ!!
    porca miseria.

  6. #6
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Ωραίος...με το καλό να το βολτάρετε και να το χαρείτε!
    Με τους πωλητές των ΜΤ-09 γιατί απογοητεύτηκες...ζητούσαν πολλά, ήταν κάγκουρες ή κάτι άλλο; !
    Δεν εχω να πω πολλα για τους πωλητες των mt 09 που επεσα εγω τουλαχιστον.Ανενδοτοι μεχρι αηδιας δεν επεφταν ουτε 50 ευρω και εννοειται στο χερι ολα,και ολο αυτο μεσα σε ενα πνευμα ειρωνειας και στυλ(αμα θες)Απελπιστηκα και αλλαξα κατηγορια επεσα και σε λεφτα αν και ειχα περιθωριο ομως επειδη θελω εναν ανθρωπο να συνεννοουμαι κατεληξα με ενα fazer s2 απο ενα ανθρωπο που ηταν νοικοκυρης σε ολα του και με τροπους.

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Καλορίζικο και καλές βόλτες.Τι μηχανές είχες πριν; Πώς σου φαίνεται το fazer σαν 1η εικόνα(σασμάν,βάρος);

  8. #8
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    Καλορίζικο και καλές βόλτες.Τι μηχανές είχες πριν; Πώς σου φαίνεται το fazer σαν 1η εικόνα(σασμάν,βάρος);
    Παλιοτερα ειχα ενα crf 250L και παλιοτερα 2 παπια.Ειναι αρκετα μεγαλη η μεταβαση αλλα νομιζω οτι ειμαι και σε μια ηλικια(32) που μπορω να διαχειριστω και το γκαζι αλλα και το δρομο γενικοτερα.Νομιζω ειναι μια πολυ καλη επιλογη γενικοτερα με μια μικρη ενσταση στα χαμηλα της μηχανης που θελει λιγο νευρο με το συμπλεκτη για να κανεις σφηνες στα αμαξια.

  9. #9
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Μια χαρα ειναι η μεταβαση, το φειζερ ειναι τρομερα φιλικο μηχανακι, το εχουν ενα σωρρο σχολες οδηγων εξαλλου.

    Οντως παντως η αγορα μεταχειρισμενων ειναι για γελια τα τελευταια χρονια. Η απαντηση ειναι αγορα απο το εξωτερικο...

  10. #10
    xr rules Το avatar του/της thanosgp
    Εγγραφή
    11/08/2017
    Μηνύματα
    111
    Πάντα όρθιος και καλοτάξιδο. Φιλικότατο μηχανάκι ,απλά με μικρή ροπή στα χαμηλά,αλλιώς....
    ἕν οἶδα, ὅτι οὐδέν οἶδα

  11. #11
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Καναμε σιγα σιγα και το πρωτο μας ταξιδακι με πλαινες βαλιτσες και ενα μικρο tank bag.Στο μεγαλο δρομο ειναι εξαιρετικη μηχανη.Δυνατο στιβαρο και εχει και τη προστασια του με το φερινγκ.Λιγο οι εξατμισεις μου εφαγαν τα αυτια αλλα ενταξει..

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2008, 23:51
  2. ΑΓΟΡΑ Fz6 S2
    από KUNG FU στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2008, 20:51
  3. ζελατίνα για fz6 s2
    από MitsosNaked στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2007, 00:21
  4. Fz6 S2 εξατμιση
    από 346iason στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2007, 15:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF