Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Rev'IT Outback 3, γνώμες.

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/11/2016
    Μηνύματα
    21

    Rev'IT Outback 3, γνώμες.

    Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο μπουφάν και θα ήθελα καμιά γνώμη αν το έχει πάρει κάποιος ή καμιά πρόταση για άλλο 4 εποχών πάντα, μέχρι το ποσό των 300 €.

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    923
    Έχω το 2 μια τετραετία πλέον,ωραία γραμμή και πολύ καλή εφαρμογή,η αφαιρούμενη αδιάβροχη μεμβράνη άψογη μέχρι τώρα,την θερμική δεν την χρησιμοποιώ, μου μοιάζει πολύ ζεστή.
    Επίσης πολύ καλή κορντούρα,αντέχει στην καταπόνηση και στα πλυσίματα,μόνο μείον θα έλεγα τον περιορισμένο αερισμό, πιθανόν στο 3 να έχει βελτιωθεί.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/11/2016
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από azar41 Προβολή μηνύματος
    Έχω το 2 μια τετραετία πλέον,ωραία γραμμή και πολύ καλή εφαρμογή,η αφαιρούμενη αδιάβροχη μεμβράνη άψογη μέχρι τώρα,την θερμική δεν την χρησιμοποιώ, μου μοιάζει πολύ ζεστή.
    Επίσης πολύ καλή κορντούρα,αντέχει στην καταπόνηση και στα πλυσίματα,μόνο μείον θα έλεγα τον περιορισμένο αερισμό, πιθανόν στο 3 να έχει βελτιωθεί.
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλαδή για να καταλάβω, είναι τόσο ζεστό στο καταχείμωνο και δεν χρησιμοποιείς την θερμική επένδυση; και όντως στο 3 έχουν βάλει μεγάλους αεραγωγούς ψηλά στο στέρνο.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    923
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cerium Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλαδή για να καταλάβω, είναι τόσο ζεστό στο καταχείμωνο και δεν χρησιμοποιείς την θερμική επένδυση; και όντως στο 3 έχουν βάλει μεγάλους αεραγωγούς ψηλά στο στέρνο.
    H αλήθεια είναι οτι έχω πολύ καλή σχέση με το κρύο και πολύ κακή με την ζέστη.
    Ανέχομαι λοιπόν την θερμική επένδυση φορώντας μόνο ενα κοντομάνικο ισοθερμικό απο μέσα.
    Και το 2 έχει δυο αεραγωγούς μπροστά αλλά έχω την αίσθηση οτι χρειάζονται δυο πίσω εκατέρωθεν και οχι ένας στη μέση .

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/11/2016
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από azar41 Προβολή μηνύματος
    H αλήθεια είναι οτι έχω πολύ καλή σχέση με το κρύο και πολύ κακή με την ζέστη.
    Ανέχομαι λοιπόν την θερμική επένδυση φορώντας μόνο ενα κοντομάνικο ισοθερμικό απο μέσα.
    Και το 2 έχει δυο αεραγωγούς μπροστά αλλά έχω την αίσθηση οτι χρειάζονται δυο πίσω εκατέρωθεν και οχι ένας στη μέση .
    Το κακό είναι ότι στην επαρχία που μένω δεν υπάρχει μαγαζί για να δοκιμάσεις το οτιδήποτε,
    οπότε βαδίζουμε στα τυφλά με ότι πληροφορίες μπορούμε να μαζέψουμε. Σ΄ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Παρόμοια θέματα

  1. Rev'it jacket
    από zikpol στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2011, 09:31
  2. Rev'it δέρματα που μπορώ να βρω?
    από Aggelos_SV στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2009, 16:46
  3. Rev'it-Berik-Arlen Ness-Icon
    από bentouza στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2008, 00:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF