Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 67

Θέμα: Αγορά Multi 1000ds

  1. #31
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.116
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Thakokk6 Προβολή μηνύματος
    Τι τη θες τη χιλιαρα ρε φιλε, αυτές είναι μόνο για ταξίδια από έμπειρους οδηγούς, μικρή πόλη και χίλια κυβικά άστο καλύτερα, αν έχεις 6 χήνες πάρε το κτμ το καινούργιο που θα κυκλοφορήσει σύντομα και θα σε άρχοντας
    Mιλάς τη γλώσσα της αλήθειας

    Και ο Manolo βέβαια, δεν κρύβεται είναι ερωτευμένος..
    Μπορείς να "γλυτώσεις"* τις αλλαγές μοτό όπως λέει, όμως το χρόνο και την προσπάθεια της εκπαίδευσης σου πρέπει να τα
    καλύψεις όσο μπορείς καλύτερα. Αυτό σημαίνει σχολείο οδηγησης και προπόνηση..


    υγ: φίλε manolo θα μπλέξεις λίγο, μην πεις πως δεν στο είπαμε.
    Δεν θα είναι μια απλή σχέση, πρέπει να μάθεις να ακούς

    * "να στερηθείς" είναι πιο σωστό σαν έκφραση
    Τελευταία τροποποίηση από doctor_john; 20/11/2019 στις 09:48.

  2. #32
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.657
    ενα μαυρακι s στο car ωραιο φαινεται
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.741
    Μια χαρά είναι η περιοχή της Κερατέας.

    Δεν έχει πιεστική-στριμωγμένη αστική κίνηση όπως θα είχες π.χ. αν έμενες στο Χαλάνδρι, έχει ανοικτό μέρος, έχει ανοικτούς δρόμους, χωρίς κίνηση, και έχει και πρόσβαση σε πολλά γύρω-γύρω μέρη.

    Ένα μέρος με πιεστική-στριμωγμένη κίνηση, θα ήταν εφιάλτης για ένα νέο οδηγό με μεγάλη μηχανή, αλλά εκεί που είσαι, όσο θέλεις πας, όσο θέλεις βγαίνεις προς τα έξω.

    Αν επιλέγεις κιόλλας λίγο, ποιές ώρες θα βγαίνεις για οδήγηση στην αρχή, δεν σε ενοχλεί τίποτα.

    Κι όταν του πάρεις τον αέρα, ανοίγεσαι για τα πιο δύσκολα, π.χ. έντονη αστική κίνηση, κίνηση με διήθηση σε κεντρικές αστικές λεωφόρους κ.ο.κ.

    Το μέρος σε ευννοεί για το mutlistrada.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  4. #34
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Thakokk6 Προβολή μηνύματος
    Τι τη θες τη χιλιαρα ρε φιλε, αυτές είναι μόνο για ταξίδια από έμπειρους οδηγούς, μικρή πόλη και χίλια κυβικά άστο καλύτερα, αν έχεις 6 χήνες πάρε το κτμ το καινούργιο που θα κυκλοφορήσει σύντομα και θα σε άρχοντας
    Σιγά την ''χιλιάρα'' το στραντάκι....Νέο κτμ ποιο λες ; Το ινδικό με αυτοκόλλητα ΚΤΜ;
    Να την πάρεις,όσο παράξενο και να ακούγεται η εμπειρία με το παπί μετράει στο τι θα συναντήσεις στον δρόμο.
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 20/11/2019 στις 09:51.
    porca miseria.

  5. #35
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Είδες φίλε μου ;;ναι μεν είμαι κ@υλομενος για την ξερή κυρία να την πάρω αλλά από κει κ πέρα ζυγίζω τα πάντα όπως σε ποια πόλη μένω πως θέλω να συμπεριφερθω στην αρχή αλλά κ στην συνέχεια κ γενικώς έχω φάει τα Μάτια μου να διαβάζω αλλά κα μα συζητάω με ανθρώπους με εμπειρία ..ευτυχώς πιστεύω ότι δεν είμαι κάποιος που το το παίζει ροσι κ ούτε πρόκειται γαιτι ΘΕΛΩ να μάθω .

  6. #36
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Τι αυτοκίνητο έχεις;

    Life begins at 45°.

  7. #37
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Όχι εννοώ το sm 690 μοντέλο κάτω του 10 ..το λεγόμενο πελεκάνο .οπως έχετε καταλάβει πρέπει να είμαι πολύ περίεργος τύπος για ναού αρέσουν τόσο περίεργες επίσης μηχανές χαχαχα

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Ιταλικό κ αυτό ...Mito Super Bike edition QV του 2014

  9. #39
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Το ξέρω ότι θα φτάσω κ να αγανακτήσω καποιεσ Φορές αλλά το θέλω το κοριτσι !!!

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Αγαπητέ
    Η λογική λέει να μήν το πάρεις. Για τους λόγους που εκτέθηκαν παραπάνω. Συν τα έξοδα που είναι πολλά(όπως σε όλα τα χιλιαρια)

    Από κει κ πέρα
    Για μένα οι μοτοσυκλέτες δεν έχουν λογική. Πλην παπιου αντε κ κανα commuter μέχρι 250cc ή κανα σκουτερ, όλα τα υπόλοιπα είναι για να γουστάρουμε.

    Καθημερινότητα κ Ducati είναι τελείως οξυμωρο οπότε μην βαυκαλίζεσαι ότι μηχανάκι θα σε καλυψεί να πηγαινοερχεσαι στη δουλειά. Ότι το κάνει, το κάνει. Όπως κ μια Ferrari που λέει ο λόγος... Ή ένα scania!

    Αλλά για να το κλείνουμε, η μηχανή είναι καυλα, δεν έχει λογική κ αφου μπορείς να το παρεις τώρα, παρτο κ μην το συζητας

  11. #41

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Φίλε μου το απάντησα κ σε άλλον ..την μηχανή δεν την παίρνω για να πηγαίνω δουλειά αλλά για βόλτες καθαρά κ ταξίδια κ ειδικά στο χωριό μου που πάω το λιγότερο 2 φορές το μήνα ..για την δουλειά απλά έτσι το ανέφερα πως ειδικά σε καλές μέρες πχ δεν θα βγάζω το αμάξι αλλά θα πηγαίνω με αυτό ...η μηχανή είναι καθαρά για μένα χωρίς να σκέφτομαι πολλά αν που θα σκεφτεί κάποιος που κάνει 30+ χιλιομετρα την μέρα
    Τελευταία τροποποίηση από Manolo12; 20/11/2019 στις 10:31.

  13. #43
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Θα κάνω σίγουρα μαθήματα με την πρώτη οικονομίκη ευκαιρία ..το έχω ψάξει κ εγώ το θέμα αυτό γιατί γουστάρω να μάθω πολύ !!

  14. #44
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Δεν θέλω παπί άλλο φίλε μου κ την μηχανή την θέλω για βόλτες κ δεν μένω κ σε πόλη που θα κουράζει την μηχανή όταν θα βγαίνει

  15. #45
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2019
    Μηνύματα
    59
    Το συνολικό εννοούσα τόσο κ αν χρειαστεί κ λίγο παραπάνω ..μακαρι να βρεθεί κάτι αξιόλογο γιατί είναι κ δύσκολο

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά πρώτης μηχανής
    από vayiokas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2004, 01:45
  2. Αγορά πρώτης μηχανής
    από vayiokas στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2004, 01:18
  3. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01
  4. Αγορα V-strom 650
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2004, 18:11
  5. Αγορά πάπιας
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 16:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF