Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 59

Θέμα: εξατμιση για 1199 Panigale

  1. #31
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Πστ μικρέ μην απομονώνεις φράσεις ε ,όχι μόνο αυστηρότητα με την ορθογραφία
    Δεν απομόνωσα τίποτα. Οι παρενθέσεις δηλώνουν δευτερεύουσες πληροφορίες, μπορούν να παραλείπονται.
    Life begins at 45°.

  2. #32
    τελος παντων παιδια επειδη βλεπω αρκετους να λεν διαφορα με το θεμα που εγραψα να εχεται καλες γιορτες και παντα ορθιοι...
    Τελευταία τροποποίηση από stelios900; 20/12/2019 στις 14:32.

  3. #33
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stelios900 Προβολή μηνύματος
    τελος παντων παιδια επειδη βλεπω αρκετους να λεν διαφορα με το θεμα που εγραψα να εχεται καλες γιοτρες και παντα ορθιοι...

    Νομίζω απαντήθηκε. Αν πάρεις τις Performance, θα σου δώσει προγραμμα η Duc, αν όχι, θα πρέπει να ψαχτείς μόνος σου.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Αλήθεια μετά από ένα τέταρτο του αιώνα καβάλα τώρα ακούς για πρώτη φορά ότι οι 9 στους δέκα αυτό πιστεύουν
    Iσα ρε μπακλίκο που 9 στους 10 το παίζουν ιστορία επειδή καβαλάνε ντουκάτι.
    Τι σοι στατιστική είναι αυτή?
    Πάντως ρε πούτη μου τι μας έχει κάνει η κρίση.Γράφει ο άλλος οτι πήρε 1199 και το βλέπουμε λες και πήρε pagani zonda.
    Χαλαρώστε ρε κοντεύει 7ετία απο τότε που βγήκε.Δε χρειάζεται πια συκώτι με ένα νεφρό παίρνεις και την εξατμιση
    Τελευταία τροποποίηση από rainmike; 20/12/2019 στις 18:33.

  5. #35
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.438
    Κοίτα τι λέει η δικιά μου λογική τουλάχιστον.
    Πήρες ένα ακριβό εργαλείο.
    Ψάχνεις εξατμίσεις και καλά κάνεις.
    Πας λοιπόν στην Ντουκάτι όπως πολύ σωστά σου είπαν,τα ξανά-σκας, βάζεις τις προτεινόμενες τερμινιονι ,σου σκαλίζουν τον εγκέφαλο (της μοτο ε) και δεν ξέρω τι άλλο και ξεμπερδεύεις όμορφα και κιμπάρικα.
    Δεν θέλεις να πας στην Ντουκάτι;Βρίσκεις ένα συνεργείο που ασχολείται με αυτά και πας πάλι κιμπάρικα και ρωτάς ότι πρέπει.
    Και να το λες ecu remap/flash/tuning, ακούς εκεί αναβάθμισει ο εγκέφαλος ,αυτό είναι για plebs με yamahes.
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 20/12/2019 στις 18:58.
    when life gets complicated... i ride.

  6. #36
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Μάλλον δεν έχετε καταλάβει ότι μιλάμε για τον άνθρωπο που είχε τις παρακάτω απορίες.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stelios900 Προβολή μηνύματος
    Γεια σας παιδια..εχω αγορασει ενα ducati 1199 toy 13 και ως νεος σε αυτην ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιος να μου πει περι αυτης της μοτοσυκλετας...service συντηρησει κτλ..ευχαριιστω..
    Life begins at 45°.

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Μάλλον δεν έχετε καταλάβει ότι μιλάμε για τον άνθρωπο που είχε τις παρακάτω απορίες.
    Aχαχαχαχα σωστός, είπα και εγώ ρε πολυ Ντουκάτι έχει πέσει τελευταία

  8. #38
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Aχαχαχαχα σωστός, είπα και εγώ ρε πολυ Ντουκάτι έχει πέσει τελευταία
    Η Ducati σαν Ducati, είναι μια χαρά. Πολλοί κάτοχοι, όμως, αντί αυτών καβαλάνε το καλάμι. Χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο. Αντικειμενικό, τουλάχιστον.
    Αλλά εσύ είσαι ο 10/10 ρε Μάικ, νο προμπλεμ
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Iσα ρε μπακλίκο που 9 στους 10 το παίζουν ιστορία επειδή καβαλάνε ντουκάτι.
    Τι σοι στατιστική είναι αυτή?
    Πάντως ρε πούτη μου τι μας έχει κάνει η κρίση.Γράφει ο άλλος οτι πήρε 1199 και το βλέπουμε λες και πήρε pagani zonda.
    Χαλαρώστε ρε κοντεύει 7ετία απο τότε που βγήκε.Δε χρειάζεται πια συκώτι με ένα νεφρό παίρνεις και την εξατμιση
    Θέλω να τα ξαναδιαβάσεις και μετά να μου πεις αν τελικά ισχύει κάτι από αυτά που έγραψες

  10. #40
    παιδια για να λυθει το θεμα γιατι βλεπω ολοι εχεται τον καλο λογο....λοιπον...πηρα ενα 1199ναι...ειχα γραψει σχετικα με το service του και την συντηρησει γιατι αλλος μου λεει θελει καθε 10 χιλιαδες αλλως καθε 20...αλλος οτι θα δινεις μισο μηχανακι για να το κανεις συντηρησει και ουτω καθεξης....στο αλλο θεμα σχετικα με εξατμισεις πηγα να αγορασω...ο ενας μου λεει θελει και προγγραμα μαζι ο αλλος οτι δεν θελει τιποτα...αν εισασταν εσεις στη θεση μου δεν θα ρωτουσατε να παρετε και μια δευτερη γνωμη?και στο κατω κατω εγραψα και αναφερθηκα σε κατοχους ducati οσοι εχουν εδω μεσα που μονο αυτοι δεν δωσαν απαντηση...!!!!και κατι ακομα για να κλεισει το θεμα ...ουτε επιδοτησεις ουτε εργοστασια ουτε leader προγραμματα παιρνω οπως γραψανε μερικοι...μετα απο αρκετα χρονια δουλειας εχω την ανεση και το πηρα ξεροντας το κοστος που εχει σαν μηχανακι..οποτε μη τσακωνομαστε ρε παιδια...εκανα καποιες ερωτησεις και με φαγατε...
    και παλι καλες γιορτες να εχεται....

  11. #41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Μάλλον δεν έχετε καταλάβει ότι μιλάμε για τον άνθρωπο που είχε τις παρακάτω απορίες.
    οπως βλεπεις φιλε αναφερομαι γενικα τι παιζει με την συντηρησει και οχι με το κοστος ..μην μπερδευουμε το νοημα ....το τι ανθρωπος ειμαι ελα να με γνωρισεις και μετα γραψε...

  12. #42
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stelios900 Προβολή μηνύματος
    οπως βλεπεις φιλε αναφερομαι γενικα τι παιζει με την συντηρησει και οχι με το κοστος ..μην μπερδευουμε το νοημα ....το τι ανθρωπος ειμαι ελα να με γνωρισεις και μετα γραψε...
    Δεν αναφέρθηκα ποτέ στο τι άνθρωπος είσαι, ούτε έχει την οποιαδήποτε σχέση με το θέμα. Μπορεί να είσαι ο καλύτερος του κόσμου. Αλλά το να αγοράζεις ένα τέτοιο μηχανάκι και να μην ξέρεις καν τι συντήρηση χρειάζεται, ε όσο να'ναι δείχνει κάτι.
    Life begins at 45°.

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stelios900 Προβολή μηνύματος
    παιδια για να λυθει το θεμα γιατι βλεπω ολοι εχεται τον καλο λογο....λοιπον...πηρα ενα 1199ναι...ειχα γραψει σχετικα με το service του και την συντηρησει γιατι αλλος μου λεει θελει καθε 10 χιλιαδες αλλως καθε 20...αλλος οτι θα δινεις μισο μηχανακι για να το κανεις συντηρησει και ουτω καθεξης....στο αλλο θεμα σχετικα με εξατμισεις πηγα να αγορασω...ο ενας μου λεει θελει και προγγραμα μαζι ο αλλος οτι δεν θελει τιποτα...αν εισασταν εσεις στη θεση μου δεν θα ρωτουσατε να παρετε και μια δευτερη γνωμη?και στο κατω κατω εγραψα και αναφερθηκα σε κατοχους ducati οσοι εχουν εδω μεσα που μονο αυτοι δεν δωσαν απαντηση...!!!!και κατι ακομα για να κλεισει το θεμα ...ουτε επιδοτησεις ουτε εργοστασια ουτε leader προγραμματα παιρνω οπως γραψανε μερικοι...μετα απο αρκετα χρονια δουλειας εχω την ανεση και το πηρα ξεροντας το κοστος που εχει σαν μηχανακι..οποτε μη τσακωνομαστε ρε παιδια...εκανα καποιες ερωτησεις και με φαγατε...
    και παλι καλες γιορτες να εχεται....
    Δηλαδή πήρες ένα όπλο και Ρωτάς τον καθένα πως να το συντηρείς και τι αξεσουάρ να του βάλεις. Ή δεν ξέρεις τι σημαίνει ducati 1199 ή μας τρολαρεις(που είναι και της μόδας τελευταία ). Χτυπά στο google εξουσιοδοτημένα ducati πάνε παρε τιμές και ρώτα τι εξατμίσεις προτείνουν. Το μηχανάκι που πήρες (αν το έχεις πάρει) δεν είναι της σειράς (χωρίς να θέλω να μειώσω τα υπόλοιπα). Έχω 2 ducati πολύ πιο φθηνά από το δικό σου τα οποία χρήζουν ιδιαίτερης μεταχείρισης παύλα συντήρησης. Οπότε μην παραπονιέσαι για τις απαντήσεις. Εκτός και είναι το πρωτο σου μηχανάκι και άνοιξες τις αγγελίες διάλεξες χρώμα και το πήρες
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Θέλω να τα ξαναδιαβάσεις και μετά να μου πεις αν τελικά ισχύει κάτι από αυτά που έγραψες
    Ρε αγορίνα μη με κουράζεις και είμαι και γέρος άνθρωπας

  15. #45
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Πέρα από τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία, θα πρότεινα να ρωτήσεις στο εξειδικευμένο forum για τις Ducati.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Έχω 2 ducati ...
    Ο έχων δύο Ducati μεταδότω τω μη έχοντι.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 21/12/2019 στις 09:26.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. εξάτμιση για XT600
    από TTT στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2014, 10:00
  2. Lazer εξατμιση για z750
    από AFTER στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2005, 17:25
  3. Εξατμιση για Hornet 250
    από Alex6RR στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2005, 22:24
  4. εξατμιση για KTM LC4 SM
    από dez στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 10:10
  5. εξάτμιση για cb 400 super four
    από ruyjin στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2004, 12:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF