Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Duke390

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2020
    Μηνύματα
    2

    Duke390

    Καλημέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι να αγοράσω μηχανή και σκέφτομαι για τη Duke390 (μεταχειρισμένη φυσικά). Έχω μικρή εμπειρία στις μηχανές. Λίγο Z250, Ninja 250 και μετά ότι έχω κάνει στη σχολή. Σε λίγο τελειώνω τα μαθήματα και ουσιαστικά είναι η πρώτη μου μηχανή που θα χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινά. Δεν τη θέλω για μεγάλα ταξίδια. Κυρίως μέσα στην πόλη και το καλοκαίρι μόνο για κάποια εξόρμηση. Budget 3500. Πείτε μου γνώμες!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της johnnybond
    Εγγραφή
    22/05/2019
    Μηνύματα
    120
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tom_Av Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι να αγοράσω μηχανή και σκέφτομαι για τη Duke390 (μεταχειρισμένη φυσικά). Έχω μικρή εμπειρία στις μηχανές. Λίγο Z250, Ninja 250 και μετά ότι έχω κάνει στη σχολή. Σε λίγο τελειώνω τα μαθήματα και ουσιαστικά είναι η πρώτη μου μηχανή που θα χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινά. Δεν τη θέλω για μεγάλα ταξίδια. Κυρίως μέσα στην πόλη και το καλοκαίρι μόνο για κάποια εξόρμηση. Budget 3500. Πείτε μου γνώμες!
    Καλημέρα, έχεις κάποιον περιορισμό στο δίπλωμα όσο αναφορά τα κυβικά άλογα κλπ; Η απλά θέλεις κάτι "μικρό" και ήρεμο σχετικά για να ξεκινήσεις;

    Όπως και να έχει το duke 390 είναι από τις τοπ επιλογές για πρώτη μηχανή.. Είναι νευρικό, καλοστημένο και έχει το γκαζακι του.

    Αν σκοπεύεις να την κρατήσεις πάντως κάμποσο και να κάνεις δικάβαλα ταξίδια καλό είναι να κοιτάξεις και σε δικυλινδρα όπως z 300, ninja 300, cb 500f .. Ninja και z 400 δεν τα βάζω σαν επιλογές καθώς και το versys 300 ή cb500x καθώς ξεφεύγουν από το budget σου αρκετά..

    Τι ύψος έχεις; Γιατί το δουκάκι είναι λίγο μαζεμένο, παρεπιπτόντως καλύτερα να προτιμήσεις το καινούριο μοντέλο καθώς λέγεται ότι έχει λύσει κάποιες παιδικές ασθένειες του πρώτου μοντέλου

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2020
    Μηνύματα
    2
    Δίπλωμα για απεριόριστα κυβικά. Λόγω απειρίας δε σκέφτομαι ακόμα τα δικάβαλα ταξίδια, θέλω ένα καθαρά ατομικό μέσο για την πόλη ή καμμιά εξόρμηση. Αργότερα θα ανέβω σε κυβισμό. 1,80 ύψος.

  4. #4
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.657
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tom_Av Προβολή μηνύματος
    Δίπλωμα για απεριόριστα κυβικά. Λόγω απειρίας δε σκέφτομαι ακόμα τα δικάβαλα ταξίδια, θέλω ένα καθαρά ατομικό μέσο για την πόλη ή καμμιά εξόρμηση. Αργότερα θα ανέβω σε κυβισμό. 1,80 ύψος.
    με το καλο,οτι πρεπει ειναι
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμες για πρώτη αγορά Duke390 vs MT-03
    από paper στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2019, 08:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF