Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Μου χαρίζεται VPR αξίζει να την πάρω;

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/09/2019
    Μηνύματα
    12

    Μου χαρίζεται VPR αξίζει να την πάρω;

    Γεια σας έκανα κάποια συμμαζέματα στο σπρίντερ μου πλαστικά καθρέπτες αντίβαρα πατάκια φώτα ζάντες κλπ εξωτερικά μιας και το έχω πάρα πολύ καιρό και εχω κάνει απίστευτα πολλά χλμ στην δουλειά (πρόσφατα άλλαξα και μοτέρ αν θυμάστε)

    Το μόνο που μου έχει μείνει είναι η εξάτμιση η οποία είναι παλιά και έχει φάει και μερικά χτυπήματα (και μια τρύπα από ένα πεζοδρόμιο μαλλον) και όπως μίλαγα τυχαία με έναν παλιό πολύ καλό μου φίλο ο οποίος πούλησε το παπί του μου είπε ότι του έχει ξεμείνει μια VPR που είχε στο δικό του σπρίντερ και έχει και σιγαστήρα γιατί το είχε πουλήσει με την μαμά

    Μου είπε πως αν θέλω μπορεί να μου την χαρίσει μιας και δεν έχει τι να την κάνει

    Αξίζει να την πάρω η να πάω να αγοράσω ξανά καινούρια μαμα?Η VPR είναι πραγματικά αγρατσουνιστη σαν καινούργια και φορεμένη λίγο καιρό απλά δεν θέλω να κάνω θόρυβο γιατί είμαι και μεγάλος σε ηλικία και θα με ενοχλεί στην δουλειά.Ο σιγαστήρας της είναι αρκετός η θα μου σπάει τα νεύρα;Θα πρέπει να φοβάμαι και κάποιο πρόστιμο;Γιατί αν είναι έτσι να βάλω μια μαμά και ας πληρώσω 50-100€ η τέλος πάντων οσο κάνει αν και τα λεφτά τα σκέφτομαι ιδικά όταν μπορώ να την βγάλω τζαμπε. Θα ειναι ήσυχη με σιγαστήρα η θα μου πάρει τα αυτιά και θα με κυνηγά και ο νόμος;

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Αμα στην χαρίζει, όχι να μην την πάρεις.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/09/2019
    Μηνύματα
    12
    Είμαστε παιδικοί φίλοι και χρωστάει πολύ μεγάλη χάρη για αυτό την δίνει κυρίως πέρα του ότι δεν έχει όντως τι να την κάνει

    Το θέμα είναι αν θα μου δημιουργησει θέμα η όχι με τους αστυνομικούς και με τα αυτιά μου και ας έχει σιγαστήρα

    Δεν έχω ξαναβάλει αφτερμαρκετ εξάτμιση και δεν ξέρω πως είναι

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Μπράβο. Παρτον τηλ και ρώτα τον.

  5. #5
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MrKotsifis Προβολή μηνύματος
    Γεια σας έκανα κάποια συμμαζέματα στο σπρίντερ μου πλαστικά καθρέπτες αντίβαρα πατάκια φώτα ζάντες κλπ εξωτερικά μιας και το έχω πάρα πολύ καιρό και εχω κάνει απίστευτα πολλά χλμ στην δουλειά (πρόσφατα άλλαξα και μοτέρ αν θυμάστε)

    Το μόνο που μου έχει μείνει είναι η εξάτμιση η οποία είναι παλιά και έχει φάει και μερικά χτυπήματα (και μια τρύπα από ένα πεζοδρόμιο μαλλον) και όπως μίλαγα τυχαία με έναν παλιό πολύ καλό μου φίλο ο οποίος πούλησε το παπί του μου είπε ότι του έχει ξεμείνει μια VPR που είχε στο δικό του σπρίντερ και έχει και σιγαστήρα γιατί το είχε πουλήσει με την μαμά

    Μου είπε πως αν θέλω μπορεί να μου την χαρίσει μιας και δεν έχει τι να την κάνει

    Αξίζει να την πάρω η να πάω να αγοράσω ξανά καινούρια μαμα?Η VPR είναι πραγματικά αγρατσουνιστη σαν καινούργια και φορεμένη λίγο καιρό απλά δεν θέλω να κάνω θόρυβο γιατί είμαι και μεγάλος σε ηλικία και θα με ενοχλεί στην δουλειά.Ο σιγαστήρας της είναι αρκετός η θα μου σπάει τα νεύρα;Θα πρέπει να φοβάμαι και κάποιο πρόστιμο;Γιατί αν είναι έτσι να βάλω μια μαμά και ας πληρώσω 50-100€ η τέλος πάντων οσο κάνει αν και τα λεφτά τα σκέφτομαι ιδικά όταν μπορώ να την βγάλω τζαμπε. Θα ειναι ήσυχη με σιγαστήρα η θα μου πάρει τα αυτιά και θα με κυνηγά και ο νόμος;
    Αφού σου την χαρίζει, παρτην και δοκίμασε την.
    Αν είναι πολύ φασαριοζα την βγάζεις. Απλά πράγματα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  6. #6
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Ότι είπε ο από πάνω, 3 βίδες είναι, δοκιμάζεις και αν δεν, την επιστρέφεις. Αν σου είναι οκ, με γεια σου....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/09/2019
    Μηνύματα
    12
    Την έβαλα και φαίνεται πολύ καλή αν και παρόλο που έχει σιγαστήρα κάνει λιιιιιγο παραπάνω θόρυβο από την μαμά και δεν γράφει και πάνω τα dB λέτε να με σταματήσουν για κάτι τέτοιο;Όχι και τίποτα άλλο αλλά είμαι και όλη μέρα στους δρόμους και είναι σαν να πάω γυρεύοντας μην φάω και κάνα πρόστιμο 5 μεροκάματα

    Εμένα πάντως ευτυχώς δεν με ενοχλεί στα αυτιά μιας και δεν είναι μεγάλη η διαφορά

  8. #8
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Αν είναι όντως... λίιιιιιιγο όπως λες, δεν τρέχει μια.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Αν είναι όντως... λίιιιιιιγο όπως λες, δεν τρέχει μια.
    όσο πατάει η γάτα χαχαχαχαχαχα

Παρόμοια θέματα

  1. R6 να την παρω η οχι?
    από Raiden στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2008, 16:22
  2. Cbr 125 2007 να την πάρω ?
    από Jameshawk στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2007, 11:06
  3. CBR 1000 RR 2006-2007, αξίζει να το πάρω?
    από ntinlanden στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2007, 17:50
  4. ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ;;;;
    από dvavoul στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2005, 22:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF