Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 57

Θέμα: Μήπως να κανονίσουμε καμια συνάντηση - enduroβολτα..

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    580
    Εγω για Πεντέλη είμαι μέσα ( τουλάχιστον αυτό το σκ)
    Για Βαρυμπόμπη Πάρνηθα είναι δύσκολα τα πράγματα.
    Αν υπάρχει ενδιαφέρον ενημερώνουμε.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Αυτό το Σαββατοκύριακο (που ξεκινάει αύριο) εγώ είμαι οφ γιατί βγήκα δύο φορές μες στη βδομάδα οπότε η παντόφλα όπως καταλαβαίνετε καραδοκεί

    Το άλλο όμως (πρώτα ο Θεός) είμαι άνετα για καμιά Βαρυμπόμπη

    Την Κυριακή που μας πέρασε βγήκαμε με φίλο στη Βαρυμπόμπη σε μονοπάτια και χαμηλά σε πιστακια και μπορώ να πω ότι τα πράγματα όσο κρατεί η καλοκαιρία είναι αι τουλάχιστον επικίνδυνα.. Πολύς κόσμος μέσα στο βουνό με αποτέλεσμα να πρέπει να είσαι συνέχεια στην τσίτα τι θα βρεις στο διάβα σου.. Ποδήλατα ή άλλη παρέα εντουραδων που έρχεται τάπα ανάποδα το μονοπάτι.

    Νομίζω καλύτερα αν βολεύει για Σάββατο θα μαστε πολύ περισσοτερο για πάρτη μας και θα ευχαριστήθουμε βόλτα.
    Προσωπικά μεταφερομαι με τρέιλερ γιατί πινακίδα δεν παίζει οπότε είναι λίγο δύσκολο να τραβηχτω από άσφαλτο σε άλλο βουνό... Το Τατόι εκτός ότι το ξέρω καλά είναι και άνετο στο παρκιν και στην επιστροφή από χώμα στο αμάξι.

    Τα συζητάμε μέσα στη βδομάδα αν θέλετε..
    Εννοείται δεν υπάρχει δέσμευση, κουβέντα κάνουμε να κουμπωσουμε μια βόλτα που θα βολεύει τους πάντες.
    Αντε να γνωριστούμε κιόλας να μην ξεμενουμε από παρέα και κυκλοφορούμε μόνοι μας στα γκρεμια..
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Δηλώνω παρών κ παρακολουθώ το θέμα κι εγώ. Βέβαια ακόμη δεν είμαι έτοιμος (το μηχανάκι θέλει σρβις κ μαζεματα) αλλά κάποια στιγμή θα ήθελα να βολτάρουμε παρέα. Βαρυμπόμπη μεριά που είμαι κοντά

  4. #34
    Νομίζω Σαββάτο ειναι το ποιο ιδανικό , Κυριακή όντως έχει τρελό κόσμο οσο κρατάει η καλοκαιρία...εκτός και πάμε πολύ πουρνο.....

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    580
    Εγώ Σάββατο δεν μπορώ
    Πολύ πρωί με βολεύει. Αλλα απο την άλλη δεν θα ήθελα να μπλέξω με 'κόσμο' θέλω λίγη 'ελευθερία'....
    Πεντέλη δεν πετυχαίνεις ψυχή αλλά δεν έχει το τερρέν της Πάρνηθας.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  6. #36
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leftos Προβολή μηνύματος
    Εγώ Σάββατο δεν μπορώ
    Πολύ πρωί με βολεύει. Αλλα απο την άλλη δεν θα ήθελα να μπλέξω με 'κόσμο' θέλω λίγη 'ελευθερία'....
    Πεντέλη δεν πετυχαίνεις ψυχή αλλά δεν έχει το τερρέν της Πάρνηθας.
    Γενικά απο τεραίν παντού πευκοβελόνα πούσι και τσουλήθρα απο τη σάρα... Αλλα σίγουρα απο σκόνη ειναι λιγο καλύτερα στη βαρυμπομπη.

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    λοιπόν φίλοι το Σάββατο που μας έρχεται (με τα μέχρι στιγμής δεδομένα) θα βολτάρω Βαρυμπόμπη...λογικά 9-10 πρωί θα είμαι εκεί..αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να βγούμε παρέα ας γράψει εδώ.

    μιλάμε για εντουρο μηχανάκια και βόλτα οτι κάτσει κι αναλόγως τα κέφια μας...δεν πάμε για παγκόσμιοι, βολτίτσα κάνουμε να πάρουμε οξυγόνο και να κάνουμε την προπονησουλα μας...οπότε όλα τα επίπεδα ειναι δεκτα.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Ακόμη κινούμαι σε δρομισιους ρυθμούς... Σε επόμενη!

  9. #39
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    λοιπόν φίλοι το Σάββατο που μας έρχεται (με τα μέχρι στιγμής δεδομένα) θα βολτάρω Βαρυμπόμπη...λογικά 9-10 πρωί θα είμαι εκεί..αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να βγούμε παρέα ας γράψει εδώ.

    μιλάμε για εντουρο μηχανάκια και βόλτα οτι κάτσει κι αναλόγως τα κέφια μας...δεν πάμε για παγκόσμιοι, βολτίτσα κάνουμε να πάρουμε οξυγόνο και να κάνουμε την προπονησουλα μας...οπότε όλα τα επίπεδα ειναι δεκτα.
    θα εισαι μόνος σου @Kickstart? η έχεις και παρεάκι μαζι?

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Προς το παρόν μόνος, παιζαν δύο φιλαράκια αλλά ο ένας έχει τραυματισμό και δεν το βλέπει κι ο άλλος δουλεύει μέχρι αργά νύχτα την Παρασκευή κι είναι εξαιρετικά χλωμό να καταφέρει και πρωινή βόλτα στα χώματα... Οπότε λογικά μόνος μου θα μαι.. Άμα ψήνεσαι συναντιομαστε κάπου εκεί γύρω και πάμε παρέα μέσα.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  11. #41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Προς το παρόν μόνος, παιζαν δύο φιλαράκια αλλά ο ένας έχει τραυματισμό και δεν το βλέπει κι ο άλλος δουλεύει μέχρι αργά νύχτα την Παρασκευή κι είναι εξαιρετικά χλωμό να καταφέρει και πρωινή βόλτα στα χώματα... Οπότε λογικά μόνος μου θα μαι.. Άμα ψήνεσαι συναντιομαστε κάπου εκεί γύρω και πάμε παρέα μέσα.
    Εμείς κλάσσικά έχουμε ραντεβού στις 9μησι στο φούρνο στη βαρυμπόμπη αν θές να έρθεις παρεακι να κολήσεις μαζι μας στειλε μου pm το κινητό σου να σε παρώ

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Zid ο απίθανος (ντελιβερας) επικοινώνησε και λογικά θα έρθει.. Απλά επειδή είναι δύσκολος για πολύ πρωί θα τον περιμένω μέχρι 10 να ξεκινήσουμε και να κινηθούμε στα πιστακια (θα παρκάρουμε μέσα οπότε με τα ξεφόρτωμα τα και τα ντυσίματα καταλαβαίνεις.. , κάντε τη βόλτα σας εσείς και βλέπουμε.. Σου στέλνω με pm όνομα και κινητό, στείλε αν θες και το δικό σου και σε κάποια φάση που θα είμαστε στα πιστακια θα σου ρίξω ένα τηλέφωνο μήπως ανταμωσουμε κάπου εντός του βουνού.. Ειδάλλως νο προμπ στην επομενη

    Εντιτ:είδα τώρα ότι μου έχεις στείλει το δικό σου οπότε κομπλέ.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Zid ο απίθανος (ντελιβερας) επικοινώνησε και λογικά θα έρθει.. Απλά επειδή είναι δύσκολος για πολύ πρωί θα τον περιμένω μέχρι 10 να ξεκινήσουμε και να κινηθούμε στα πιστακια (θα παρκάρουμε μέσα οπότε με τα ξεφόρτωμα τα και τα ντυσίματα καταλαβαίνεις.. , κάντε τη βόλτα σας εσείς και βλέπουμε.. Σου στέλνω με pm όνομα και κινητό, στείλε αν θες και το δικό σου και σε κάποια φάση που θα είμαστε στα πιστακια θα σου ρίξω ένα τηλέφωνο μήπως ανταμωσουμε κάπου εντός του βουνού.. Ειδάλλως νο προμπ στην επομενη

    Εντιτ:είδα τώρα ότι μου έχεις στείλει το δικό σου οπότε κομπλέ.
    Οκ no worries ρίξε sms μηπως βρεθούμε προς πηγή μεριά.

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Τελικά λόγο απροόπτου (λάστιχο στο τρέιλερ) δυστυχώς δεν θα ξεκινησουμε... Το επόμενο.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  15. #45
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Τελικά λόγο απροόπτου (λάστιχο στο τρέιλερ) δυστυχώς δεν θα ξεκινησουμε... Το επόμενο.
    Γιατι δε τα καβαλάτε τα εργαλέια οι αποστάσεις ειναι κοντινές βενζίνα και braaappp

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2005, 23:36
  2. Μήπως να πεταγόμασταν....
    από adam_tsouk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2005, 12:47
  3. για να βλεπω καμια συμμετοχη για μεγαρα...
    από gixxerpap στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 00:45
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2005, 11:32
  5. Θα κανονίσουμε για καμιά συνάντηση???
    από DIT στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 14:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF