Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 57 από 57

Θέμα: Μήπως να κανονίσουμε καμια συνάντηση - enduroβολτα..

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Zid Προβολή μηνύματος
    Γιατι δε τα καβαλάτε τα εργαλέια οι αποστάσεις ειναι κοντινές βενζίνα και braaappp
    Δεν έχω πινακίδα. (την έχω παραδώσει)

    Το χω κάνει κατά καιρούς αλλά δεν θέλω να ρισκάρω.. Εγώ έρχομαι από κεντρο Αθήνας, δεν αισθάνομαι καθόλου καλά να βγαίνω στο ποτάμι χωρίς ασφάλεια, πινακίδα κτεο κτλ..
    Μέχρι υμμητο να πω την αλήθεια πάω κάποιες φορές κουτσά κουτσά... Αλλά όπως και να χει είναι μλκια..
    Τεσπα ο τροχός επισκευαστηκε και το τρεϊλερ είναι ετοιμοπόλεμο..

    Το μηχανάκι τώρα το απόγευμα που ήρθα από τη δουλειά το χω ψιλολυσει για αλυσιδογραναζα και γρασαρισμα στο μοχλικο, αν το μαζέψω μέχρι το τέλος της εβδομάδας το Σάββατο θα ανέβω σίγουρα (φτου σκόρδα)

    Τα λεμε.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  2. #47
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Δεν έχω πινακίδα. (την έχω παραδώσει)

    Το χω κάνει κατά καιρούς αλλά δεν θέλω να ρισκάρω.. Εγώ έρχομαι από κεντρο Αθήνας, δεν αισθάνομαι καθόλου καλά να βγαίνω στο ποτάμι χωρίς ασφάλεια, πινακίδα κτεο κτλ..
    Μέχρι υμμητο να πω την αλήθεια πάω κάποιες φορές κουτσά κουτσά... Αλλά όπως και να χει είναι μλκια..
    Τεσπα ο τροχός επισκευαστηκε και το τρεϊλερ είναι ετοιμοπόλεμο..

    Το μηχανάκι τώρα το απόγευμα που ήρθα από τη δουλειά το χω ψιλολυσει για αλυσιδογραναζα και γρασαρισμα στο μοχλικο, αν το μαζέψω μέχρι το τέλος της εβδομάδας το Σάββατο θα ανέβω σίγουρα (φτου σκόρδα)

    Τα λεμε.
    Καλά κάνεις και δε ρισκάρεις εγώ καλού κακού το έχω ασφαλισμένο γιατι πάντα βγαίνω και λιγο άσφαλτο μεταξύ των χωμάτινων διαδρομών (ποτέ δε ξέρεις που θα γίνει η μαλκια)

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  3. #48
    Καλησπέρα σας! Αν ισχύει η συνάντηση το Σάββατο, θα μπορούσατε να ανεχτείτε και έναν αναβάτη επιπλέον -με αρχαίο (1991) και αργό μηχανάκι (DR350R), αλλά με πολλή όρεξη να ξεσκουριάσει?


    Φάνης
    Τα ρημάδια μου:
    Yamaha: WR426F, FZR600R, 2xDT200WR, TZR2503MA, 4xTDR250, DT200R, YZ100J, IT250J
    Suzuki: RMX250S, DR350R, RGV250M, LT500R, GT550A
    Kawasaki: KR250A

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    φίλε Φάνη εννοείται με μεγάλη μου χαρά να βρεθούμε στο βουνό να τα πούμε και να κάνουμε βολτίτσα παρέα...βέβαια η αυριανή μου βόλτα θα εχει την εξής ιδιαιτερότητα ...έκανα σερβις την πίσω ανάρτηση και το μηχανάκι εχει αλλάξει κάπως συμπεριφορά, οποτε θα μπω αρχικά σε ένα μέτριο πιστακι να γυρίσω κάποιες φορές ώστε να παίξω με τα κλικς και να βρω ενα σημείο που μου κάθεται καλά η ρύθμιση, αυτό θα μου φαει κάνα μισάωρο υπολογίζω...
    επίσης ήρθαν στα χέρια μου ένα νεο ζευγάρι μπότες οι οποιες θα φορεθούν αυριο για πρώτη φορά και σαν καινούργιες λογικα θα μου τα σπάσουν μεχρι να μαλακώσουν λίγο και να οδηγήσω σαν άνθρωπας..

    αυτά τα 2 μονο..από κει και επειτα ξεκινάμε για μονοπάτι και πάμε προς τα πανω απο καποιες διαδρομές που εχω στο κεφάλι μου...χαλαρά και εκδρομικά.

    μιλάμε για το πρωί από 9.00 και μετά.

    άμα ψήνεσαι γράψε εδω μεχρι το βράδυ και θα σου πω λεπτομέρειες...

    από Βαρυμπόμπη γνωρίζεις γενικά;

    λόγω δουλειάς θα ξαναμπώ στο φορουμ μετά τις 19.00.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  5. #50
    Υπέροχα! Πες μου σημείο και ώρα και θα είμαι εκεί. Από Βαρυμπόμπη κάτι ξέρω, δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει τα τοπωνύμια αλλά τα βασικά τα ξέρω. Όσο για το χρόνο που θα χρειαστείς για το σετάρισμα, θα είναι χαρά μου να δω και να μάθω και κάτι. Και φυσικά να βοηθήσω. Εγώ μένω Άγιο Στέφανο οπότε είμαι δίπλα. Αναμένω νεώτερα για ώρα και σημείο! Αργότερα θα σου στείλω και το τηλέφωνο μου γιατί τώρα γράφω απο το κινητό και δεν το παλεύω!



    Φάνης

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από enduras_wr200 Προβολή μηνύματος
    Υπέροχα! Πες μου σημείο και ώρα και θα είμαι εκεί. Από Βαρυμπόμπη κάτι ξέρω, δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει τα τοπωνύμια αλλά τα βασικά τα ξέρω. Όσο για το χρόνο που θα χρειαστείς για το σετάρισμα, θα είναι χαρά μου να δω και να μάθω και κάτι. Και φυσικά να βοηθήσω. Εγώ μένω Άγιο Στέφανο οπότε είμαι δίπλα. Αναμένω νεώτερα για ώρα και σημείο! Αργότερα θα σου στείλω και το τηλέφωνο μου γιατί τώρα γράφω απο το κινητό και δεν το παλεύω!



    Φάνης
    Φανη το σημειο που θα ειμαι γυρω στις 9.00 εως 9.30 είναι αυτό
    https://www.google.com/maps/@38.1074...7i13312!8i6656

    είναι μετά τη Βιανεξ ευθεία πάνω στο κεντρικό δρόμο που πάει για Βαρυμπόμπη
    ειναι κλασικό σημείο λογικά το γνωρίζεις.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  7. #52
    Εννοείται πασίγνωστο σημείο. Θυμάμαι ότι πριν από 20 χρόνια που το πέρασα πρώτη φορά είχα κατατρομάξει στο κατέβασμα. Είχε πολύ λιγότερο χώμα αλλά πιο απότομο και ήταν η πρώτη μου βόλτα. Αν θυμάμαι καλά ήταν 10/2/2000. Θα τα πούμε εκεί. Meanwhile, σου στέλνω το τηλέφωνο με π.μ.


    Φάνης

  8. #53
    To ξεθάβω μηπως κάνουμε βόλτα προς Μαλακασα, μετά απο τη συζήτηση στο https://www.moto.gr/forums/showthrea...61#post3193561

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Zid Προβολή μηνύματος
    To ξεθάβω μηπως κάνουμε βόλτα προς Μαλακασα, μετά απο τη συζήτηση στο https://www.moto.gr/forums/showthrea...61#post3193561
    @Kordix εισαι μέσα?

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    978
    Ωραίος, το παρακολουθώ κι ελπίζω να ταιριάξει!

  11. #56
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.487
    μεταφερόμαστε στην ενότητα Βόλτες On/Off & εντούρο

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    724
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Zid Προβολή μηνύματος
    To ξεθάβω μηπως κάνουμε βόλτα προς Μαλακασα, μετά απο τη συζήτηση στο https://www.moto.gr/forums/showthrea...61#post3193561

    Καλημέρα
    Θα οργανωθεί καμία βόλτα?

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2005, 23:36
  2. Μήπως να πεταγόμασταν....
    από adam_tsouk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2005, 12:47
  3. για να βλεπω καμια συμμετοχη για μεγαρα...
    από gixxerpap στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 00:45
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2005, 11:32
  5. Θα κανονίσουμε για καμιά συνάντηση???
    από DIT στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 14:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF