Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Honda GLX

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/02/2020
    Μηνύματα
    4

    Honda GLX

    Καλησπερα θα ηθελα να με διαφωτισετε σχετικα με ενα μοτερ που φοραει ενα μηχανακι που ενδιαφερομαι.
    Ο τυπος που το πουλαει το εχει σε εξαιρετικη κατασταση εμφανισιακα μιας και το ειδα κ απο κοντα απλως θελω να ξερω επειδη μου ειπε καποια μοτερικα πραγματα που φοραει εαν θα ειναι αξιοπιστο
    Ρευματα φ140 Στροφαλο μαυρο 54mm Πιστονι Japan φουλ πομπε 57mm Κυλινδρο σαρκ Κεφαλη cdi με ελατηρια takegawa καμπανα 90αρα καρτερ γνησια με σασμαν 3αρι γνησιο
    Λοιπον εαν γνωριζει κανενας σχετικα με τα παραπανω η γενικα με την συνταγη την συγκεκριμενη ας συμπηρωσει στα σχολια αν ειναι αξιολογα τα πραγματα.
    Επισης ειμαι λιγο επιφοβος λογω του οτι φοραει 3αρι σασμαν ενω το glx εβγαινε απ οσο ξερω με 4αρι η κανω λαθος ?
    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας και ελπιζω να παρω μια απαντηση επειδη χρειαζομαι το μηχανακι.

  2. #2
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgos200312 Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα θα ηθελα να με διαφωτισετε σχετικα με ενα μοτερ που φοραει ενα μηχανακι που ενδιαφερομαι.
    Ο τυπος που το πουλαει το εχει σε εξαιρετικη κατασταση εμφανισιακα μιας και το ειδα κ απο κοντα απλως θελω να ξερω επειδη μου ειπε καποια μοτερικα πραγματα που φοραει εαν θα ειναι αξιοπιστο
    Ρευματα φ140 Στροφαλο μαυρο 54mm Πιστονι Japan φουλ πομπε 57mm Κυλινδρο σαρκ Κεφαλη cdi με ελατηρια takegawa καμπανα 90αρα καρτερ γνησια με σασμαν 3αρι γνησιο
    Λοιπον εαν γνωριζει κανενας σχετικα με τα παραπανω η γενικα με την συνταγη την συγκεκριμενη ας συμπηρωσει στα σχολια αν ειναι αξιολογα τα πραγματα.
    Επισης ειμαι λιγο επιφοβος λογω του οτι φοραει 3αρι σασμαν ενω το glx εβγαινε απ οσο ξερω με 4αρι η κανω λαθος ?
    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας και ελπιζω να παρω μια απαντηση επειδη χρειαζομαι το μηχανακι.
    Το 90άρι φορούσε 3άρι, ενώ το 50άρι φορούσε 4άρι

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της andreaspetr
    Εγγραφή
    01/09/2014
    Μηνύματα
    470
    και καποια 50αρια ειχαν 3 ταχυτητες.
    το θεμα ειναι ολα τα τετραγωνοφαναρα cub τα λεμε GLX και δεν μπορεις να ξεχωρισεις τιποτα πια.
    αν το θελεις για βολτα απλα θα ελεγα οτι ειναι πιεσμενο αρκετα.
    αν σε νοιαζει πολυ το γκαζι τοτε μαλλον θα σου αρεσει.

Παρόμοια θέματα

  1. Bελτιώσεις σε Honda GLX
    από Dexter007 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/09/2005, 12:25
  2. Μετατροπη Honda GLX
    από Petrucci στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2005, 09:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF