Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Αρχαία Γόρτυνα-Λύκαιο Όρος-Ιθώμη 16-2-2020

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zoslen Προβολή μηνύματος
    Τοπια σπανιας ομορφιας που οι περισσοτεροι δεν θα αξιωθουμε ποτε να τα δουμε απο κοντα, παρα μονο μεσα απο τον φωτογραφικο φακο σου...
    Χιλια ευχαριστω για τις εικονες που χαριζεις...

    (Οταν πεζοπορεις στο βουνο, το κρανος, το τζακετ κλπ πού τα αφηνεις
    Ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά!

    Πάνω στο μηχανάκι τα αφήνω δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος!Γενικά στα βουνά δεν κυκλοφορεί κάνεις πέρα από κάνα τσοπάνη, κάνα κυνηγό και σπάνια μπορεί να πετύχω κάποιους άλλους ορειβάτες. Εντάξει απο αυτούς δεν περιμένω να κλέψουν κλπ.

    Στον Ορχομενό έχει τύχει μια φορά να θέλω να ανέβω σε ένα ύψωμα για να δω ένα αρχαίο κάστρο και να το ακυρώνω λογω καταυλισμου τσιγγάνων στους πρόποδες του υψωματος. Δεν υπήρχε κανένα ασφαλές σημείο να αφήσω το μηχανάκι πόσο μάλλον με χύμα τα πράγματα πάνω του.Καμια σχέση βέβαια με βουνό η φάση απλά το αναφέρω.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  2. #17
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Αυτή την ερώτηση σκέφτομαι και εγώ μέρες να την κάνω,θέλω να κάνω μία διανυκτέρευση στoν Προφήτη Ηλία στον Ταύγετο αλλά δεν βγάζω άκρη τι να κάνω στα ρούχα-κράνος της μότο,να τα πάρω μαζί μου δεν γίνεται+ αντίσκηνο -σάκος-sleepbag.
    Δεν θέλω να ξαναβάλω βαλίτσες ,αυτοκίνητο η μόνη λύση νομίζω.
    porca miseria.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    923
    Εγώ στήνω εξω απο το καταφύγιο και τα αφήνω όλα μέσα στη σκηνή,ποτέ δεν έχει συμβεί κάτι.
    Για διανυκτέρευση στην κορυφή παίρνω μόνο τον υπνόσακο και το κάριματ,έχει διάφορους πετρότειχους που κόβουν τον αέρα.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά!

    Πάνω στο μηχανάκι τα αφήνω δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος!Γενικά στα βουνά δεν κυκλοφορεί κάνεις πέρα από κάνα τσοπάνη, κάνα κυνηγό και σπάνια μπορεί να πετύχω κάποιους άλλους ορειβάτες. Εντάξει απο αυτούς δεν περιμένω να κλέψουν κλπ.
    Στο βουνό και εγώ πιστεύω δεν υπάρχει θέμα, στη θάλασσα και στις παραλίες είναι το πρόβλημα (εκ πείρας).
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Αυτή την ερώτηση σκέφτομαι και εγώ μέρες να την κάνω,θέλω να κάνω μία διανυκτέρευση στoν Προφήτη Ηλία στον Ταύγετο αλλά δεν βγάζω άκρη τι να κάνω στα ρούχα-κράνος της μότο,να τα πάρω μαζί μου δεν γίνεται+ αντίσκηνο -σάκος-sleepbag.
    Δεν θέλω να ξαναβάλω βαλίτσες ,αυτοκίνητο η μόνη λύση νομίζω.
    Κανενα πρόβλημα να τα αφήσεις στο καταφύγιο. Αν σε αγχώνει πολύ άφησε τα λίγο μετά πάνω στο μονοπάτι ανεβαίνοντας. Θεωρώ απίθανο να κλαπουν από ορειβάτες. Να μην ξεχνάμε ότι οι άνθρωποι που κάνουν αυτά τα σπορ έχουν και μια χ ποιότητα,δηλαδή οκ δε σημαίνει ότι είναι απαραίτητα σωστοί άνθρωποι γενικά αλλα κλέφτες είναι σχεδόν απίθανο να ειναι.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Μονοήμερη Κυριακή 16/5
    από petridist στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 12:58
  2. Μια φορά και έναν καιρό στην αρχαία Αίγυπτο
    από Ora_Nihil στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2004, 08:57
  3. MotoGP Δοκιμαστικα 16/04/2004
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2004, 20:19
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2004, 22:27
  5. Σάββατο 16/1
    από SF στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 23:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF