Σελίδα 11 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 196

Θέμα: Sym vf 185 news

  1. #151
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Συνεχίζω.... 100 γραμμάρια σοκολάτας ιόν είναι ακριβότερα από 100 γραμμάρια σοκολάτας Milka.
    Ναι αλλά θα μου πεις δες τι γίνεται στην Νότιοανατολικη Ασία. Στα παπαρια μου ρε φίλε. Η Honda μπορεί να σκοτώνεται για μεριδια. Ποιος άλλωστε την ήξερε εκεί πριν 10 χρόνια. Ξέρουν εκεί για το cbx 1050, για τον frenty Spencer, τον Σένα ή τα Οβάλ έμβολα; Εκεί αγοράζουν μηχανάκια άνθρωποι που μέχρι πριν δέκα χρόνια δεν είχαν ψυγείο. Και εγώ όταν πάω να πουλήσω γιαούρτι στην Γλυφάδα όλοι μου ζητάνε το 2%. Στα μαγαζιά των Ασιατων στο κέντρο μου ζητάνε έδεσμα γιαουρτιού. Πάει να πει ότι το τελευταίο επειδή είναι φτηνοτερο είναι και καλύτερο;

  2. #152
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.073
    QUOTE=katsar;3044763]Έχεις άλλη μηχανή;
    Είσαι δηλαδή 28ρης που νιώθει 18ρης ,χωρίς πρόβλημα στα λεφτά αφού 500ε δεν σου λένε κάτι και τόσο κάνει μόνο το κινητό σου και η μηχανή των ονείρων σου για να βγάζεις γούστα είναι το κινεζοπαπάκι;
    Κάτι δεν μας λες καλά.[/QUOTE]

    γιατι ρε το κατηγορεις το παιδι, και δεν το παιρνεις και αντιστροφα?
    ειμαι 60 χρονων,αισθανομαι 59αρης,εχω σμαρτ- φον κινεζικο των 70 ευρω ,εχω προβλημα στα λεφτα,-δεν εχω μια-και η μηχανη των ονειρων μου για να βγαζω γουστα ειναι η καινουργια GOLDWING που κανει 41000 ευρω.
    ΕΓΩ τα λεω καλα γιατρε μου????
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #153
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Ειναι υπεροχο!! Πραγματικα χαιρομαι που υπηρχαν καποτε αυτα τα αξιολογα μηχανακια.Μακαρι να γινοταν και σημερα..Αλλα αθελα τους κανανε ενα πολυ καλο μαρκετινγκ γιατι η ιδια η εταιρεια οτι και να βγαλει τωρα μονο και μονο επειδη καποτε εμεινες ευχαριστημενος θα πας να ξαναγορασεις οτι και να βγαλει γιατι θα νομιζεις στο μυαλο σου οτι ειναι εφαμιλλο του τοτε!
    Για να δω πόσοι απ όσους το είχανε θα το αγοράσουν η ξανά
    https://www.mototriti.gr/data/news/p...ada_123716.asp

  4. #154
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.438
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    QUOTE=katsar;3044763]Έχεις άλλη μηχανή;
    Είσαι δηλαδή 28ρης που νιώθει 18ρης ,χωρίς πρόβλημα στα λεφτά αφού 500ε δεν σου λένε κάτι και τόσο κάνει μόνο το κινητό σου και η μηχανή των ονείρων σου για να βγάζεις γούστα είναι το κινεζοπαπάκι;
    Κάτι δεν μας λες καλά.
    γιατι ρε το κατηγορεις το παιδι, και δεν το παιρνεις και αντιστροφα?
    ειμαι 60 χρονων,αισθανομαι 59αρης,εχω σμαρτ- φον κινεζικο των 70 ευρω ,εχω προβλημα στα λεφτα,-δεν εχω μια-και η μηχανη των ονειρων μου για να βγαζω γουστα ειναι η καινουργια GOLDWING που κανει 41000 ευρω.
    ΕΓΩ τα λεω καλα γιατρε μου????[/QUOTE]

    Εσύ καλά τα λες,δεν μας πουλάς τρέλα.
    when life gets complicated... i ride.

  5. #155
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Έχεις άλλη μηχανή;
    Είσαι δηλαδή 28ρης που νιώθει 18ρης ,χωρίς πρόβλημα στα λεφτά αφού 500ε δεν σου λένε κάτι και τόσο κάνει μόνο το κινητό σου και η μηχανή των ονείρων σου για να βγάζεις γούστα είναι το κινεζοπαπάκι;
    Κάτι δεν μας λες καλά.
    1oν ποιος ειπε οτι το sym ειναι η μηχανη των ονειρων μου η οτι θα το κρατησω για παντα ξερω γω;
    2ον ποιος σου πε οτι δεν εχω αμαξι για περισσοτερες μετακινησεις?
    3ον που ξερεις εσυ τι μπατζετ θεωρω εγω καλο για ενα μηχανακι οταν με 3000 που εσκασα αν ηθελα να το παιξω μαγκας θα παιρνα ninja636 η ενα tdm η ενα z750 η το οτιδηποτε σχεδον με λιγα λεφτα παραπανω?
    Αν θελω να δειχτω θα παω να παρω μια μηχανη και θα το παιζα γκομενος!
    Πλουσιος δεν ειμαι αλλα δεν εχω υποχρεωσεις δεν εχω νοικι δεν εχω παιδια που σημαινει οτι ολος μου ο μισθος παει τσεπη.
    Οσο για το κινεζοπαπακι χμμμ καποτε ναι ισχυε αυτο. Πλεον η κινα ειναι η μεγαλητερη οικονομικη δυναμη και προβλεπεται πολλη μεγαλυτερη!

  6. #156
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Το ότι στην συγκεκριμένη αγορά κάνουν τόσο δεν λέει τίποτα προς το παρών. Οι δύο εταιρίες μπορεί να θέλουν να εξασφαλίσουν μερίδια αγοράς και να εχουν επιδοθεί σε έναν αγώνα που ονομάζεται race to the bottom. Επειδή δε δεν έχει βρεθει ένας εισαγωγέας να πάει να σκάσει 500 και να φέρει 300 gtr και να βγάλει 300 χιλιάρικα εύκολα πάει να πει ότι η τιμή του Honda είναι τιμή προσφοράς για την συγκεκριμένη αγορά.
    Κάτι ακόμα. Ο Σαρακακης δεν πουλάει μόνο Honda παπάκια. Πουλάει Volvo Mitsubishi, Renault φορτηγά, Komatsu επαγγελματικά και πολλά άλλα. Δεν περιμένει να των σώσουν τα παπάκια της Honda. Και φυσικά δεν μπορεί να τιμολογησει ένα παπάκι Honda στην ίδια τιμή με ενα sym. Μόνο ηλιθιος θα το έκανε αυτό.
    Δεν μπορει να τιμολογησει κανεις ενα χοντα στην ιδια τιμη με ενα συμ? Αρα λες ηλιθιους τους μαλαισιανους και ταυλανδους αλλα βλεπεις εκει δεν εχουν κολληματα του τυπου τα χοντα γαμανε ενω τα sym ειναι κινεζικα για πεταμα..
    Η τιμη ενος προιοντος διαμορφωνεται κυριως απο την ζητηση και γω στην θεση του σαρακακη θα κανα το ιδιο γιατι το χει μονοπωλιο και ξερει οτι οι ελληνες θα τρεξουν να το παρουν ομως απετυχε γιατι βλεπω σπανια χοντα 150στον δρομο ενω συμ 185 ολο ενα και περισσοτερα. Στην μαχη λοιπον race to the bottom οπως λες κερδιζει η sym και δεν το λεω εγω αλλα τα στατιστικα. Ο σαρακακης εριξε την τιμη 200 ευρω και η sym την αυξησε. Η τιμη ενος προιοντος αυξανεται οσο εχει ζητηση και μειωνεται αντιστροφα. Οπως ολα δειχνουν η τωρινη νεολαια δειχνει τις προτιμησεις!

  7. #157
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Κατοχος 150 sh λεω ξεκαθαρα μακρια απο το νταβαντζηλικι του Σαρακακη! εγω ματωσα οικονομικα και εμαθα...μπορει τα σκουτερ του να ειναι πολυ καλα αλλα καινε λαδι του κερατα και εχουν σχεδον διπλασια τιμη αγορας..με τιποτα...Sym και παλι SYm...με 3.500 χιλιαρικα παιρνεις το HD300 με 27,5 ιππους ενω για το χοντα θελεις 6.300 για το sh300 με 24 ιππους.. και απο την πρωτη μερα σου λεει συμπληρωνε λαδι...ΡΕ ΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΟΛΑ...
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  8. #158
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Κατοχος 150 sh λεω ξεκαθαρα μακρια απο το νταβαντζηλικι του Σαρακακη! εγω ματωσα οικονομικα και εμαθα...μπορει τα σκουτερ του να ειναι πολυ καλα αλλα καινε λαδι του κερατα και εχουν σχεδον διπλασια τιμη αγορας..με τιποτα...Sym και παλι SYm...με 3.500 χιλιαρικα παιρνεις το HD300 με 27,5 ιππους ενω για το χοντα θελεις 6.300 για το sh300 με 24 ιππους.. και απο την πρωτη μερα σου λεει συμπληρωνε λαδι...ΡΕ ΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΟΛΑ...
    Μπραβο φιλε που το αναφερες να τα βλεπουν μερικοι..

  9. #159
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Κατοχος 150 sh λεω ξεκαθαρα μακρια απο το νταβαντζηλικι του Σαρακακη! εγω ματωσα οικονομικα και εμαθα...μπορει τα σκουτερ του να ειναι πολυ καλα αλλα καινε λαδι του κερατα και εχουν σχεδον διπλασια τιμη αγορας..με τιποτα...Sym και παλι SYm...με 3.500 χιλιαρικα παιρνεις το HD300 με 27,5 ιππους ενω για το χοντα θελεις 6.300 για το sh300 με 24 ιππους.. και απο την πρωτη μερα σου λεει συμπληρωνε λαδι...ΡΕ ΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΟΛΑ...
    Ναι αλλά επειδή δεν πουλάει η λαλακια του, το sh 300 ντε, άρχισε τις φιφες! Τώρα το έχει κάπου στα 5500 και με βαλίτσα δώρο. Όχι ότι αξίζει και στα 5500, αλλά πρέπει να τρώνε και κάνα χαστούκι για να ξακαβαλανε το καλάμι.

  10. #160
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.073
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Ναι αλλά επειδή δεν πουλάει η λαλακια του, το sh 300 ντε, άρχισε τις φιφες! Τώρα το έχει κάπου στα 5500 και με βαλίτσα δώρο. Όχι ότι αξίζει και στα 5500, αλλά πρέπει να τρώνε και κάνα χαστούκι για να ξακαβαλανε το καλάμι.
    και 5500 πολλα ειναι,μια λογικη τιμη θα ηταν 4500.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  11. #161
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    857
    μου χουν μπει τελικά ιδέες για σκουτερ 300αρι...ενώ στην αρχή το απέρριπτα, δεν το σκεφτόμουν καθόλου...έδωσα και την μηχανή εδώ και μέρες και εχω μείνει αμηχανος..

    εννοείται οτι το sh είναι ληστεία η τιμή...ψιλοκοιτάω το citycom σε καινούργιο και διαβάζω πολυ καλα πράγματα...αμα ανοιξουν τα μαγαζια θα παω να το κανω μια βόλτα απο βδομαδα..αλλα εδω μιλάμε για την πάπια της sym, ας μην βγούμε αλλο οφ
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  12. #162
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    μου χουν μπει τελικά ιδέες για σκουτερ 300αρι...ενώ στην αρχή το απέρριπτα, δεν το σκεφτόμουν καθόλου...έδωσα και την μηχανή εδώ και μέρες και εχω μείνει αμηχανος..

    εννοείται οτι το sh είναι ληστεία η τιμή...ψιλοκοιτάω το citycom σε καινούργιο και διαβάζω πολυ καλα πράγματα...αμα ανοιξουν τα μαγαζια θα παω να το κανω μια βόλτα απο βδομαδα..αλλα εδω μιλάμε για την πάπια της sym, ας μην βγούμε αλλο οφ
    παντως και ο μοτο-κυριακος.....και ο κατσαντωνης....λενε ειναι πολυ καλο
    επισης τα εσωψυχα του μοτερ
    ειναι σε μεγεθη για μεγαλυτερο κυβισμο και γι'αυτο σηκωνει και το φτιαξιμο που του κανουν.

  13. #163
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    παντως και ο μοτο-κυριακος.....και ο κατσαντωνης....λενε ειναι πολυ καλο
    επισης τα εσωψυχα του μοτερ
    ειναι σε μεγεθη για μεγαλυτερο κυβισμο και γι'αυτο σηκωνει και το φτιαξιμο που του κανουν.
    Δεν διαφωνώ αλλά αυτοί έχουν από πίσω μαγαζιά σπόνσορες, ειδικές τιμές σε ανταλλακτικά και πολλά άλλα.. Στις διάφορες ομάδες στο φεϊς είναι δυστυχώς αρκετά τα προβληματα που αναφέρονται..Όχι για το μοτέρ αλλά για ηλεκτρικά, φρένα, τροχούς, ρουλεμάν, και πλαστικά.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  14. #164
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.641
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Δεν μπορει να τιμολογησει κανεις ενα χοντα στην ιδια τιμη με ενα συμ? Αρα λες ηλιθιους τους μαλαισιανους και ταυλανδους αλλα βλεπεις εκει δεν εχουν κολληματα του τυπου τα χοντα γαμανε ενω τα sym ειναι κινεζικα για πεταμα..
    Η τιμη ενος προιοντος διαμορφωνεται κυριως απο την ζητηση και γω στην θεση του σαρακακη θα κανα το ιδιο γιατι το χει μονοπωλιο και ξερει οτι οι ελληνες θα τρεξουν να το παρουν ομως απετυχε γιατι βλεπω σπανια χοντα 150στον δρομο ενω συμ 185 ολο ενα και περισσοτερα. Στην μαχη λοιπον race to the bottom οπως λες κερδιζει η sym και δεν το λεω εγω αλλα τα στατιστικα. Ο σαρακακης εριξε την τιμη 200 ευρω και η sym την αυξησε. Η τιμη ενος προιοντος αυξανεται οσο εχει ζητηση και μειωνεται αντιστροφα. Οπως ολα δειχνουν η τωρινη νεολαια δειχνει τις προτιμησεις!
    ρε παιχταρα μου, ότι το ελληνικό κράτος μοιράζει φορολογία σα να τανε καραμελάκια μάλλον δεν το λαμβάνεις υπόψιν σου.
    ότι κι αν είναι ο κάθε έμπορος (που σίγουρα αγιοι δεν ειναι) δεν είναι αυτός που διαμορφώνει στο ακέραιο την τιμη κάποιων εισαγώμενων οχημάτων.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  15. #165
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Δεν διαφωνώ αλλά αυτοί έχουν από πίσω μαγαζιά σπόνσορες, ειδικές τιμές σε ανταλλακτικά και πολλά άλλα.. Στις διάφορες ομάδες στο φεϊς είναι δυστυχώς αρκετά τα προβληματα που αναφέρονται..Όχι για το μοτέρ αλλά για ηλεκτρικά, φρένα, τροχούς, ρουλεμάν, και πλαστικά.
    Στο απολυτο μηδεν δεν ειναι τιποτα...φαντασου εκανα φεις μπουκ πριν 3 μερες και μπηκα σε αυτες τις ομαδες.
    Σε βιντεο που ανεβαζουν ομως....στην κυριολεξια κανιβαλιζουν ολα τα παπια.
    Αλλος το πηγε για λαδια στον αντιπροσωπο και του εβαλε το σιτακι του λαδιου αναποδα.....
    πολλα προβληματα θα μπορουσαν να εχουν αποφευχθει καθως παραδιδουν δικυκλα με λυμενες ροδες....αρυθμιστες
    αλυσιδες φις κουμπωμενα και αφημενα εκτος θεσης με αποτελεσμα να περνουν υγρασια με το φτερνισμα
    και να δημιουργουν ηλεκτρικα προβληματα....και αυτα τα χρεωνουν στον εδω εισαγωγεα.
    Στην χωρα παραγωγης...αλλα και σε ινδονησια-πακισταν- και τετοιες χωρες που τα κυκλοφορουν σαν εμας......γινεται
    σχολαστικος ελενχος παραδοσης.
    Ο γκοργκολης πρωτα....και ο εμπορος που το παιρνει και ανοιγει την κουτα και ξεκιναει να το στηνει...πρεπει να κανει παλι τον ελενχο σε 30- 40 σημεια...και δεν κανουν κατι....ειλικρινα ειναι κριμα...γιατι το φιλοτιμο πλεον στα συνεργεια εχει παει περιπατο.
    Προσφατα πηγα και αλλαξα γραναζια και αλυσιδα...καθως και λαμπες στο versys που εχω
    Πηγα σε συνεργειο που ειναι και εμπορος-αντιπροσωπος του παπιου keeway που αγορασα.
    Aφου λοιπον ο ΕΠΙΣΙΜΟς αντιπροσωπος KAWASAKI...που πηγαινα στο σερβις δεν μου εκανε τιποτα εκτος λαδια-φιλτρο
    ενω του τα εσκαγα...του ζητησα να μου αλλαξει γραναζι εμπρος να μακρυνω λιγο το βημα.
    Αποτελεσμα δεν το ειχε βιδωσει ..οι βιδες μπηκαν με το χερι...και στο υψος του ΚΤΕΛ κηφισου λυθηκε με 110 χλμ και ευτυχως
    κρατησα ψυχραιμια δεν μπλεχτηκε η αλλυσιδα καπου....αλλιως θα γεμιζε ο τοπος κρεας μαζι με την γυναικα μου !
    Το πηγα πισω....παλι ψυχραιμος...δεχθηκα οτι γινονται λαθη...και μου εβαλε το γραναζι το εσφιξε και εφυγα.
    Η μηχανη ανεβαζε θερμοκρασια οταν επιασε λιγο ζεστη...και ειδα οτι δεν ειχε συμπληρωσει υγρα στο παγουρι (τα αλλαξα μονος σε ολο το κυκλωμα)
    Αποφασισα να μην ξαναπαω.....η μηχανη αρχισε και ειχε θεμα αργοτερα με τα γραναζια και την αλλυσιδα (τεντωνε-χαλαρωνε) ...ειπα
    θα εχει φυγει απο τα κεντρα γι'αυτο (ουτε καν) ηταν μια χαρα.
    Πηγα λοιπον στο παιδι που ανεφερα και ειδε οτι το γραναζι(το ειδα και εγω) ειχε μπει αναποδα (γιατι εχει μια πατουρα) και τοσο καιρο
    δουλευε παρακεντρα....εγω απο την αλλη εχω φουλ λιπανση παντα στην αλλυσιδα...και περασε ο καιρος χωρις να το καταλαβω εγκαιρα!
    ΤΕΛΟΣ (πολλα εγραψα και θα με κραξετε) αφου ελυσε ολο το μουτρο πραγματικα 3 ωρες για να βαλει 2 ψειρες (πορειας) ο ανθρωπος ειδε οτι ενα σωληνακι επιστροφης καυσιμου ηταν εκτος θεσης...(και καποιες φορες εσβηνε ξαφνικα) κατι που δειχνει παλι..
    την αμεριστη προσοχη του πρωην ''μηχανικου μου''
    Εαν λοιπον ολοι ηταν ενταξει στην δουλεια τους...(μηχανικοι sym...αντιπροσωποι) συνεργεια που πηγε ο αλλος με το zontes και λεει
    ''φρεναρω και το τιμονι παει μπροστα" (ηθελε και δεν το ειχαν σφιξει στην πλακα τιμονιου)...και ο αλλος ο χαμενος του λεει
    ''ετσι ειναι αυτα θα το συνηθησεις''......δεν θα υπηρχε αυτο το θεμα σε τετοιες διαστασεις...!

    Εγραψα πολλα συγγνωμη...απλα λιγα πηγα να γραψω και μου βγηκε η δικη μου αγανακτηση με τα κωλο-συνεργεια μερικων!

Σελίδα 11 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda GTR 150 vs SYM VF 185
    από Nospecialname στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 113
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2021, 10:07
  2. SYM VF3i 185
    από DRAKONET στο forum SYM
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2020, 19:47
  3. Την << Sym >>βουλη Σασ
    από GAS-GAS στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2006, 20:21
  4. Breaking News
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2005, 13:25
  5. good & bad news..............
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2004, 12:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF