Σελίδα 5 από 14 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 196

Θέμα: Sym vf 185 news

  1. #61
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Αφηστε ρε παπουδια τους νεους του φορουμ να παρουν οτι γουσταρουν,που θα τους κανετε και κριτικη σταδιάλα.Ξεχασατε τα νιατα σας που σας κυνηγαγανε οι πατεραδες σας στις ρουγες ,επειδη καβαλαγατε λαθρεα το παπι του μεγαλυτερου ξαδερφου ή την φλορετα του παππου?

    https://www.youtube.com/watch?v=0SgBiJIVPEI
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    ότι νομίζεις φίλε..

    δεν πάει κανένας να στη πέσει ή να στο βγάλει άχρηστο...

    το συζητάμε και το αναλύουμε για να έχει σφαιρική αντίληψη ο υποψήφιος αγοραστής (κι εγώ μέσα αν και είπα δεν) και γι αυτό είναι χρήσιμα τα φόρουμ, είναι ο χώρος όπου μπορούμε να κουβεντιάσουμε μεταξύ μας και να βγάλουμε τα συμπεράσματα μας χωρίς τις υπερβολές των εμπόρων και τις ωραιοποιήσεις που πλασάρουν τα μηχανάκια τα περιοδικά και οι διάφοροι μοτοβλόγκερς που έχουν ξεπεταχτεί τελευταία σαν μανιτάρια..

    παμε πισω στο μηχανακι λοιπον...

    επειδή το οδήγησα (τεστ ραϊντ)

    με τη σέλα την παλεύεις; πόση απόσταση κάνεις πάνω της; ρωτάω γιατί στο μισάωρο άρχισα να πονάω σε όλη την περιοχή που ερχόταν σε επαφή μαζί της..μιλάμε για φακίρης κανονικά λες και καθόμουν πάνω σε σιδερώστρα αισθανόμουν το τελευταίο δεκάλεπτο της βόλτας.

    επίσης το πίσω φρένο άμα το πατήσεις δυνατά σε ευθεία μαζί με το μπροστινό σου δίνει μια αίσθηση το μηχανάκι ότι πάει να σηκώσει την ουρά;
    κάτι σαν έντο δλδ.
    Οπότε με το μπροστά κάνεις σούζα. Μια που δεν ξέρω σουζες θα πάω να πάρω ένα να μάθω
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  3. #63
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.595
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Αφηστε ρε παπουδια τους νεους του φορουμ να παρουν οτι γουσταρουν,που θα τους κανετε και κριτικη σταδιάλα.Ξεχασατε τα νιατα σας που σας κυνηγαγανε οι πατεραδες σας στις ρουγες ,επειδη καβαλαγατε λαθρεα το παπι του μεγαλυτερου ξαδερφου ή την φλορετα του παππου?

    https://www.youtube.com/watch?v=0SgBiJIVPEI
    Ώπα, για να συνεννοούμαστε.
    Εγώ που δεν είμαι παπουδι αλλά θα μπορούσα να είμαι ο μεγάλος του ξάδερφος,δεν τσιναω επειδή πήρε ο κάθε Χ νουμπας το Ψ μηχανάκι.στο γκιώνη μου βασικά,στην τσέπη κανενός δεν μπαίνω.
    Τσιναω και όσο πάει βλέπω με ενοχλεί περισσότερο, με όσους έρχονται (και έχετε δει πόσοι έχουν σκάσει από το καλοκαίρι) εδώ και προσπαθούν να κάνουν το άσπρο μαύρο.
    Ο έτσι τώρα θίχτηκε! Δηλαδή γελάει ο κόσμος.
    Αυτό λέμε σε όλους τους τόνους και τρόπους και σαν από πείσμα τα παιδια,δεν νογανε.
    Μακάρι το μηχανάκι να βγει αστέρι και σε μια πενταετία να έρθει ο φίλος και να μου πει γαυρε βουλωνε το μηχανάκι φυσάει κάνει δείχνει.
    Πόσοι στοιχηματίζουν ότι αυτό μπορεί να συμβεί; Ε ακριβώς εκεί μπαίνει σφηνοπουτσα το θέμα της αξιοπιστίας.
    Φορ φαξ σεηκ που λέμε στο χωριό μου .
    Καλημέρα σε όλους.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  4. #64
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Εγω με την σελα στην αρχη ειχα θεμα και πιανομουνα. Μετα απο μια βδομαδα μου περασε δεν ξερω μαλλον συνηθισα. Εχω κανει μεχρι 2 ωρες πανω συνεχομενα και πιαστηκα μετα την μια ωρα ελαφρυα και μετα την μιαμιση βαρυα!
    Οσο για τα φρενα που λες δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο..η ανατομικη εχει 70 ευρω πραμα που σκεφτομουν και οχι λογο χρηματων αλλα επεθδη χαλαει αισθητικα το μηχανακι.. οπως και βαλιτσακι δεν θα του βαζα.. τετοιο μηχανακι ειναι κριμα να χαλαστει ετσι!
    Επισης εχω παρατηρησει στην τριτη οτι πατιναρει...θσως φταιω εγω που το ανοιγω αποτομα δεν ξερω σε λιγο καιρο θα κανω το σερβις των 3.000 και θα τα κοιταξω ολα!

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Σιγα μην το κρατησω 5ετια ρε φιλος... Το πολυ σε 2 χρονια θα το χω αλλαξει δεν ειναι αυτοκινητο να το κρατησω 15ετια ουτε καμια βαραντερο να την παντρευτω!
    Ο μονος τροπος να το κρατουσα θα ηταν να χρειαζομουν απαραιτητα παπι για την μετακινηση η να χα λεφτα να παιρνα και μια μηχανη! Για τα δεδομενα μου τωρα ειναι ικανοποιητικο αλλα δεν μπορω να προβλεψω τις υποχρεωσεις σε λιγα χρονια.. πες ας πουμε οτι κανω οικογενεια και χρειαστω λεφτα για αμαξι αναγκαστικα θα το δωσω γιατι αμαξι δεν εχω...Απο παπια εκανα την καλυτερη αγορα της χρονιας. Αλλα αν ηταν στο χερι μου και μπορουσα θα χα παρει ενα mt 07 και θα του σκιζα τον πατο! Μεχρι ομως να μαζεψω λεφτα για mt θα περασει καιρος..Για αυτο λεω οτι ειναι αναλογα τις αναγκες του καθενος...ο πατερας μου ας πουμε που ηθελε παπι το παιρνε για την λαικη και τις καθημερινες μετακινησεις.. εγω το πηρα γτ αυτα τα λεφτα ειχα και δεν ηθελα να χαλαω πολυ βενζινη.. παραλληλα ηθελα το καλυτερο της αγορας (κατ εμε) και να γουσταρω που το καβαλαω...Τιποτα δεν μενει για παντα. Ολα ειναι δανεικα

  6. #66
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    και να γουσταρω που το καβαλαω...Τιποτα δεν μενει για παντα. Ολα ειναι δανεικα
    Τωρα μιλησες σωστα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  7. #67
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Επισης εχω παρατηρησει στην τριτη οτι πατιναρει...θσως φταιω εγω που το ανοιγω αποτομα δεν ξερω σε λιγο καιρο θα κανω το σερβις των 3.000 και θα τα κοιταξω ολα!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    παραλληλα ηθελα το καλυτερο της αγορας (κατ εμε) και να γουσταρω που το καβαλαω...Τιποτα δεν μενει για παντα. Ολα ειναι δανεικα
    To καλύτερο της αγοράς πατινάρει στα 3000 χλμ?
    Κατι δεν παει καλά σε αυτη την πρόταση!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  8. #68
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Το οτι μπορει εμενα να χει ενα θεμα δεν σημαινει οτι εχουν ολα

  9. #69
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    To καλύτερο της αγοράς πατινάρει στα 3000 χλμ?
    Κατι δεν παει καλά σε αυτη την πρόταση!
    Ειναι η συμβολή-προσφορά του εργοστασιου στην ψυχοθεραπεία του αναβατη,για να μην βαριέται και να ειναι σε εγρήγορση.Αλλοι πληρώνουν ψυχολόγους γι αυτό.Μην το κοροιδεύεις. Μπραβο στην ΣΥΜ
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  10. #70
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Το οτι μπορει εμενα να χει ενα θεμα δεν σημαινει οτι εχουν ολα
    Ναι οκ . Οταν φτάσεις τις 25000 χλμ ενημέρωσέ μας.
    Υπ όψιν οτι οι δίσκοι συμπλέκτη δεν καλύπτονται απο την εγγύηση.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Δεν ξερω αν καλυπτονται αλλα αμελητεο το ποσο ακομα κι αν εχουν θεμα!

  12. #72
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Δεν ξερω αν καλυπτονται αλλα αμελητεο το ποσο ακομα κι αν εχουν θεμα!
    Μαλιστα, ετσι βγάζουμε κι ενα ακόμα συμπέρασμα για τα λεγόμενά σου.
    Αν το θεωρείς αμελητέο ένα σχεδόν καινούριο μηχανάκι με 3000 χλμ στο κοντέρ να πατινάρει, δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω την συζήτηση.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Μαλιστα, ετσι βγάζουμε κι ενα ακόμα συμπέρασμα για τα λεγόμενά σου.
    Αν το θεωρείς αμελητέο ένα σχεδόν καινούριο μηχανάκι με 3000 χλμ στο κοντέρ να πατινάρει, δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω την συζήτηση.
    Οπως ειπε καποιος πιο πανω ολα τα νεα μηχανακια εχουν προβληματα στις αρχες και μετα τα διορθωνουν οι κατασκευαστες..Ακομα και στις "μεγαλες εταιρειες".. Εχω εγγυηση 2 χρονια οποτε δεν θα με απασχολησει αν βγαλει καποιο προβλημα

  14. #74
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Οπως ειπε καποιος πιο πανω ολα τα νεα μηχανακια εχουν προβληματα στις αρχες και μετα τα διορθωνουν οι κατασκευαστες..Ακομα και στις "μεγαλες εταιρειες".. Εχω εγγυηση 2 χρονια οποτε δεν θα με απασχολησει αν βγαλει καποιο προβλημα
    Αυτό που είπε αυτός ο κάποιος δεν ισχύει.
    Επίσης δεν βγάζουν και πολύ νόημα αυτα που γράφεις....

    Λες οτι πατιναρει στα 3000 χλμ, αλλά αφού έχεις εγγύηση 2 χρόνια δεν σε απασχολεί.
    Ομως εσυ θα τους πληρώνεις τους δίσκους, αφού δεν τους καλύπτει η εγγύηση.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #75
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Δεν με απασχολει για οτιδηποτε βγαλει. Αυτο με τους δισκους πρωτη φορα το ακουσα οποτε λεω και να μην το καλυψει δεν θα με νοιαξει γιατι ειναι μικρο κοστος

Σελίδα 5 από 14 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda GTR 150 vs SYM VF 185
    από Nospecialname στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 113
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2021, 11:07
  2. SYM VF3i 185
    από DRAKONET στο forum SYM
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2020, 20:47
  3. Την << Sym >>βουλη Σασ
    από GAS-GAS στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2006, 21:21
  4. Breaking News
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2005, 14:25
  5. good & bad news..............
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2004, 13:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF