Σελίδα 9 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 196

Θέμα: Sym vf 185 news

  1. #121
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    εγω το αγόρασα το '11 2450€ το μοντέλο με τις σιδερένιες ζάντες/ακτίνες. Μου φαινόταν εξαρχής πολύ ακριβό μιας και κυκλοφορούσε ήδη αρκετά χρόνια.
    Ως κάτοχος καζερ απο το '99, ήμουν συνηθισμένος να είμαι ξέγνοιαστος για το μηχανακι που είχα ως μεταφορικό μέσο. όχι φυσικά ότι δε χάλασε ποτέ τίποτα στο καζερ,αλλά είχα το κεφάλι μου ήσυχο πως όσο το φροντίζω θα με πηγαίνει.
    Όταν λοιπόν μου το φάγανε, το cr-X ήταν το μοναδικό διαθεσιμο στην αγορά που μου έδινε αυτό το peace of mind, που ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ βάζω πανω απο όλα για ένα όχημα εργάτη.
    150 χιλιάδες διανυθέντα χλμ μετά μαζί του, συνεχίζω να αισθάνομαι την ίδια σιγουριά. Ότι θα ξεκινήσω απο τον Πειραιά για τη δουλειά μου, θα γυρίσω όλη την Αθήνα απο Αγία Παρασκευη μέχρι Σαρωνίδα και πίσω Πειραιά, χωρίς να σκέφτομαι αν θα με αφήσει. Σε βόλτα εδω, είχαμε φτάσει μέχρι τη Θηβα κάποτε.

    με όλες τις αδυναμίες του, ναι εχει μαλακές αναρτήσεις,το φρένο δε το λες και άγκυρα, τα λάστιχα στο μασπιέ τα οριτζιναλ ήταν ψευτικα, αλλά Α Ξ Ι Ο Π Ι Σ Τ Ο.

    τα λεντ είναι φρέσκο φρούτο.
    πιρούνι για κλάματα; μα τι λες;
    σκουριές στο σκελετό σαν γενικός κανόνας δεν νομίζω οτι ισχύει.
    και δεν κατάλαβα το ύφος, ως ΠΑΠΑΚΙ δεν είχε συμπλέκτη. μήπως έχετε κάποιοι μπερδέψει τον λόγο που φτιάχτηκαν τα παπάκια;
    Στη διανομή φυσικά βόλευε γιατι δεν χάλαγε κάθε τρεις και λίγο,έβγαλα το ψωμί μου για εναμιση σχεδόν χρόνο με δαύτο, σου μιλάω απο πρώτο χέρι.


    και επειδή βλέπω ότι παλι φεύγει η μπαλα απο το γήπεδο, δεν είπε κανείς σε κανέναν "γιατι ρε τύπε εδωσες τα λεφτα ΣΟΥ και πήρες το τάδε;".
    Η ιστορία στραβώνει με τον κάθε 1991 που απο το καλοκαίρι σκάνε σα το δάκο, και μου/μας σπάνε τα μέζεα με το πόσο γαμάτο είναι το κάθε μπουρδελάκι που αγόρασαν.
    Κανείς δε λέει ότι μπουρδελάκια είναι μόνο τα κινέζικα και τα τζαπόνια σπέρνουν.
    το σκατο που έχει φάει η προπέλα σε αυτό το φόρουμ (και όχι μόνο) είναι παροιμιώδες. Α,και τα κτμ τωρα που το σκέφτομαι.ή η γιαμάχα για εκείνη την ιστορία με τα βολάν στα φεηζερ ή...ή...ή...
    κάποια μηχανακια όμως είναι κοινώς αποδεκτά ότι είναι σκυλιά κάποια άλλα ταΐστρες.

    Θέλω πολύ να δω σε μια 5ετια τι στο κέρατο θα λέμε για αυτό το "υπερόπλο" της Συμ.
    gavre οχι εχουν πει ''γιατι πηρες το τριμπουρδελο''...γιατι να χαρακτηριζουμε την ΞΕΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ?
    και να εχει πεσει πολυ κριτικη.....σε οτιδηποτε δεν ειναι στα ''θελω μας'' υπαρχει συνεχως !
    εδω εισαι φαουλ !
    το εχω γραψει και αλλου..οποιος φευγει απο το 4 japan ειναι για καποιους...ασχετος !
    Και αν δεν βαστα η τσεπη τι να κανουμε (γενικο) ρε παιδια !
    Ο αλλος ελεγε πιο παλια για το cf οτι στριβει σαν ξυραφι και επεσαν να τον φανε...γιατι?
    Αυτος ετσι το εβλεπε..γιατι να το χαλασουμε? Αν παρει κατι αλλο μετα ας το δει μονος του !
    Εφαγε μπαν...γιατι δεχοταν επιθεση απο το συνολο και βγηκε εκτος οριων..και εσυ θα το εκανες..και ολοι αυτο θα καναμε !
    Ας πουμε καλοριζικο οτι παρει ο καθενας...και αν τυχει το οτιδηποτε..μην λεμε ''στα ειπαμε δεν ακουγες πηρες το τριμπουρδελο''
    γιατι βγαζουμε κακο εαυτο ?
    Εγω σε αρκετα μνμ-τα για κινεζικα..που εχω ερθει σε αντιπαραθεση (βλεπε zontes) οι περισσοτεροι κραζουν!
    Με στοιχεια ομως οταν αναφερω και εγω οτι εγραψες και εσυ για ιαπωνικα δλδ οτι και εκει υπαρχει θεμα
    και κανενα 100% δεν ειναι σιγουρο..τρωω κραξιμο ...
    Ολοι εχω να πω μοιραζομαστε την αγαπη για το δικυκλο..ειτε με την βεσπα του '70..ειτε με τον κινεζο στο παπι..
    ειτε με τα καινουρια καμαρια μας....ας πουμε καλοριζικο..και τελος !

  2. #122
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    είναι αυτό που είπατε παιδιά...όποιος έχει τα φράγκα η επιλογή είναι μονόδρομος...gtr

    όποιος δυσκολεύεται ή τεσπά τα φυλάει για αλλού (σχεδόν όλοι μας δλδ) πάει σε δεύτερες σκέψεις και συμβιβασμούς με ποιοτικά υποδεέστερα προϊόντα, αυτό είναι νόμος της αγοράς εκεί στοχεύει η κάθε sym με τις δελεαστικές τιμές της...

    το πρόβλημα αρχίζει όταν κάποιος προσπαθεί να πείσει ότι δεν υπάρχει διαφορά ποιότητας και ότι το ακριβότερο είναι περίπου...απάτη
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  3. #123
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    είναι αυτό που είπατε παιδιά...όποιος έχει τα φράγκα η επιλογή είναι μονόδρομος...gtr

    όποιος δυσκολεύεται ή τεσπά τα φυλάει για αλλού (σχεδόν όλοι μας δλδ) πάει σε δεύτερες σκέψεις και συμβιβασμούς με ποιοτικά υποδεέστερα προϊόντα, αυτό είναι νόμος της αγοράς εκεί στοχεύει η κάθε sym με τις δελεαστικές τιμές της...

    το πρόβλημα αρχίζει όταν κάποιος προσπαθεί να πείσει ότι δεν υπάρχει διαφορά ποιότητας και ότι το ακριβότερο είναι περίπου...απάτη
    Φιλε μου για ποιον μονοδρομο μιλας;;;; Για ποια διαφορα τιμης;;; 500 ευρω διαφορα εχουν οσο κανει το κινητο μου!!!
    Δεν πηρα το χοντα γιατι δεν μαρεσε εμφανισιακα και ηταν 150 κυβικα οχι επειδη δεν ειχα τα λεφτα.
    Στην μαλαισια το συμ εχει 1500 ευρω και το χοντα 1500 επισης. Μαντεψε πως ο Σαρακακης πιανει κοροιδα στην Ελληνικη αγορα!

  4. #124
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    αυτο ακριβως που ειπες ειναι μεγαλο. Οτι οποιος φευγει απο το made in japan ειναι ασχετος. Οι μεγαλοι ανθρωποι(κυριως ανω των 40) συνηθως ειναι κολλημενοι σε καποιες εποχες ανεμελες ομορφες που τοτε τα ιαπωνικα ηταν οτι καλυτερο και τους εχει μεινει ολη αυτη η μαγεια. Αυτο ακριβως λεγεται MARKETING. Το να μπεις στο μυαλο του καταναλωτη και να του πουλας ενα προιον χωρις να χρειαστει καν να κουνησεις το μικρο σου δαχτυλακι. Η νεα γεννια ομως δεν ειναι κολλημενη ειναι ανοιχτομυαλη και ακουει και βλεπει και σκεφτεται και κρινει πιο πανοραμικα!
    Ποτε δεν ειπα ασχημα τα ιαπωνικα ποτε δεν εκραξα κατι που δεν το χω δουλεψει. Αντιθετα κραζουν οτιδηποτε ειναι διαφορετικο σε μηχανακι και πιστεψε με οι περισσοτεροι ειναι οι ιδιοι που θα κραξουν κατι διαφορετικο γενικα στην ζωη τους ειτς φυλετικα ειτε σεξουαλικα ειτε εμφανισιακα! Ο κοσμος δεν αποδεχεται ευκολα το διαφορετικο.. Το διαφορετικο πρεπει να σαι πολυ ανοιχτομυαλος για να το δεχτεις..
    Οσο για 3 ραγισμενα καρτερ δεν ξερω τι ειπε ενας τυπος πιο πανω δεν μου λεει τιποτα. Το δικο μου δεν επαθε τιποτα γιατι το προσεχω και δεν κανω σουζες ουτε καβαλαω πεζοδρομια. Ας προσεχαν!

  5. #125
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Στα 28 μου εγω νιωθω 18.. παλια οταν εισασταν 30 εισασταν παντρεμενοι ολοι με 3 παιδια και αλλα μυαλα σαν 45αριδες. Τωρα αλλαξαν αυτα..αργουμε πολυ να μεγαλωσουμε..Ακομα δεν ειμαστε στα ντουζενια μας!

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    φιλε μου υπαρχουν γιαπωνεζικα παπια 10 χρονια μεγαλυτερα σου που ακομα κανουν βολτες
    αυτο δεν ειναι μαρκετινγκ ειναι πραγματικοτητα
    εγω παντως προχθες που ειδα made in japan σε καπακι glx βουρκωσα λιγο

  7. #127
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    για μένα αυτη η πρακτική είναι εντελώς ηλίθια και ανεδαφική.
    εγω πήρα το κρυπτονχ για εργάτη. Αν δουλεύοντας το, διαπίστωνα ότι είναι ένα τριμπούρδελο, τότε θα ήμουν μαλάκας αν με ρώταγες επειδή ενδιαφέρεσαι να το πάρεις κι εγω σου πούλαγα φύκια για το πόσο γαμάτο είναι το μηχανάκι "μου".
    τα εισαγωγικά μπαίνουν γιατί δεν είναι κάτι δικό μου,δεν το έφτιαξα εγώ. εγω απλώς καταναλωτής χρήστης είμαι.

    Αν θες παπακι εργατη δεν θα πας να παρεις το sym 185. Θα παρεις ενα cargo η ενα σκουτερακι η ενα honda supra X η crypton s!
    Το sym ειναι ευαισθητο μηχανακι τα παντα πανω του ειναι ηλεκτρικα οπως και σχεδον σε ολα τα συγχρονα και μεταγενεστερα μηχανακια. Εσυ λες σε ενοχλει ο συμπλεκτης;;; Γιατι σε ενοχλει; Για να οδηγας με το ενα χερι;; Οταν πηραμε διπλωμα μας μαθανε να οδηγαμε με τα 2! Η μηπως για να κανεις ντελιβερυ;;; Και παλι το ντελιβερι οφειλει να χει κουτι πισω και οχι να κρατα στο χερι το φαγητο και τους καφεδες. Το sym λοιπον απο αποψη χρηστικοτητας (οπως την θετεις) σε περιοριζει. Ειναι ενα μηχανακι πολυ καλο οικονομικο (3.2 λιτρα ανα 100) παιζει ρολο για τους καιρους που ζουμε. Ειναι ενα μηχανακι συγχρονο με προδιαγραφες με εξαιρετικο γκαζακι(οχι οπως μηχανης αλλα οχι και οπως απλου παπιου) εγω θα παω ανετα σε μια παραλια το καλοκαιρι ας πουμε. Παω στην δουλεια μου γρηγορα προσπερναω εκει που πρπεει πιο γρηγορα χωρις να σκεφτομαι αν με παιρνει οπως με το παπι που ειχα. Οποτε οπως καταλαβαινεις για την χρηση που το θελω δεν υπαρχει καλυτερο. Δεν εβγαλε παπι για να το χει ο παλιος ελληνας οπως ειχε μαθει καποτε. Οι εποχες αλλαζουν..

  8. #128
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    φιλε μου υπαρχουν γιαπωνεζικα παπια 10 χρονια μεγαλυτερα σου που ακομα κανουν βολτες
    αυτο δεν ειναι μαρκετινγκ ειναι πραγματικοτητα
    εγω παντως προχθες που ειδα made in japan σε καπακι glx βουρκωσα λιγο
    Ειναι υπεροχο!! Πραγματικα χαιρομαι που υπηρχαν καποτε αυτα τα αξιολογα μηχανακια.Μακαρι να γινοταν και σημερα..Αλλα αθελα τους κανανε ενα πολυ καλο μαρκετινγκ γιατι η ιδια η εταιρεια οτι και να βγαλει τωρα μονο και μονο επειδη καποτε εμεινες ευχαριστημενος θα πας να ξαναγορασεις οτι και να βγαλει γιατι θα νομιζεις στο μυαλο σου οτι ειναι εφαμιλλο του τοτε!

  9. #129
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    πολλες φορες δημιουργουνται παρεξηγησεις λογω της σχετικοτητας του χρηματος και της υποκειμενικοτητας του ακριβου και του φθηνου
    μιλωντας μονο για παπια αλλος ψωνιζει στη βαση της κατηγοριας θελοντας να βγαλει μια δεκαετια ντελιβερυ με παπι του χιλιαρικου κι αλλος ψωνιζει στην κορυφη παιρνοντας το ακριβοτερο για να πηγαινει για καφε με προοπτικη να το σκοτωσει στο εξαμηνο γιατι το βαρεθηκε
    υπαρχει κοσμος που μπορει να καψει ενα τριχιλιαρο για ενα παπι που γουσταρει
    αλλος αλλαζει αιφον του χιλιαρικου καθε 6 μηνες
    ειναι θεμα οικονομικης δυνατοτητας και οπτικης γωνιας
    Ετσι ειναι. Περιεγραψες ακριβως πως λειτουργει η οικονομια.. Μπραβο φιλε!

  10. #130
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    α τόσο καλά;
    δε φταις εσύ. εμείς οι μαλάκες φταίμε που σου δώσαμε σημασία.
    Εμεις να μην πουμε καμια μαλακια; Στο πηγαδι κατουρησαμε;

  11. #131
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Νομιζω οτι πρεπει ολοι να χαμηλωσουΜΕ τους τονους ειδικα οι πιο ηλικιωμενοι,αλλα και οι εχοντες καποιο λογο παραπανω απο τους απλους χρηστες του φορουμ.Το -παιδι- εκανε μια επιλογη ,την ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ καλως ή κακως,με σωστα ή λαθος επιχειρηματα,δεν εχει τοσο σημασια,και νομιζω οτι οι ΑΣΚΟΠΟΙ χαρακτηρισμοι και προσδιορισμοι ΠΕΡΙΤΤΕΥΟΥΝ ενθεν και κειθεν.Αλλωστε ποσες φορες το εχουμε ξαναδει αυτο να γινεται εδω μεσα και με σοβαρωτερες και πολυ ακριβωτερες μαρκες που και αυτες παρ ολες τις δεκαδες χιλιαδες ευρω που κοστιζουν ΠΑΡΑΠΑΝΩ, απο το ταπεινο SYM, εχουν παιδαριωδη ελαττωματα που δεν τα εχουν λυσει κι ολας μετα απο χρονια στην παραγωγη.Mην -την πεφτουμε-λοιπον υπερβολικα στον νεαρο φιλο μας ,που μεσα στον ενθουσιασμο του που πηρε αυτο που αγαπουσε, ειναι λιγο υπερβολικος.Αλλωστε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ.ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ Ολοι υπηρξαμε καποτε στην θεση του-οι γεροντοτεροι,και ολοι τα ιδια μυαλα ειχαμε,και λαθη καναμε αρκετες φορες στις επιλογες μας.
    Με αυτα που λεω ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩτον φιλο μας για την επιλογη του,αλλα νομιζω οτι υπαρχουν ποιοτικωτερα παπια απο το συμ,ΑΛΛΑ ειναι και αρκετα ακριβωτερα.Η σωστοτερη νομιζω τακτικη οταν κρινουμε ενα προιον ειναι να κρινουμε την σχεση τιμης προς αποδοσιν ή επι τω ελληνικωτερον value for money. και εκει νομιζω τα συμ εχουν δειξει καλο χαρακτηρα.
    αυτο ακριβως που ειπες ειναι μεγαλο. Οτι οποιος φευγει απο το made in japan ειναι ασχετος. Οι μεγαλοι ανθρωποι(κυριως ανω των 40) συνηθως ειναι κολλημενοι σε καποιες εποχες ανεμελες ομορφες που τοτε τα ιαπωνικα ηταν οτι καλυτερο και τους εχει μεινει ολη αυτη η μαγεια. Αυτο ακριβως λεγεται MARKETING. Το να μπεις στο μυαλο του καταναλωτη και να του πουλας ενα προιον χωρις να χρειαστει καν να κουνησεις το μικρο σου δαχτυλακι. Η νεα γεννια ομως δεν ειναι κολλημενη ειναι ανοιχτομυαλη και ακουει και βλεπει και σκεφτεται και κρινει πιο πανοραμικα!
    Ποτε δεν ειπα ασχημα τα ιαπωνικα ποτε δεν εκραξα κατι που δεν το χω δουλεψει. Αντιθετα κραζουν οτιδηποτε ειναι διαφορετικο σε μηχανακι και πιστεψε με οι περισσοτεροι ειναι οι ιδιοι που θα κραξουν κατι διαφορετικο γενικα στην ζωη τους ειτς φυλετικα ειτε σεξουαλικα ειτε εμφανισιακα! Ο κοσμος δεν αποδεχεται ευκολα το διαφορετικο.. Το διαφορετικο πρεπει να σαι πολυ ανοιχτομυαλος για να το δεχτεις..
    Οσο για 3 ραγισμενα καρτερ δεν ξερω τι ειπε ενας τυπος πιο πανω δεν μου λεει τιποτα. Το δικο μου δεν επαθε τιποτα γιατι το προσεχω και δεν κανω σουζες ουτε καβαλαω πεζοδρομια. Ας προσεχαν!

  12. #132
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    αυτο ακριβως που ειπες ειναι μεγαλο. Οτι οποιος φευγει απο το made in japan ειναι ασχετος. Οι μεγαλοι ανθρωποι(κυριως ανω των 40) συνηθως ειναι κολλημενοι σε καποιες εποχες ανεμελες ομορφες που τοτε τα ιαπωνικα ηταν οτι καλυτερο και τους εχει μεινει ολη αυτη η μαγεια. Αυτο ακριβως λεγεται MARKETING. Το να μπεις στο μυαλο του καταναλωτη και να του πουλας ενα προιον χωρις να χρειαστει καν να κουνησεις το μικρο σου δαχτυλακι. Η νεα γεννια ομως δεν ειναι κολλημενη ειναι ανοιχτομυαλη και ακουει και βλεπει και σκεφτεται και κρινει πιο πανοραμικα!
    Ποτε δεν ειπα ασχημα τα ιαπωνικα ποτε δεν εκραξα κατι που δεν το χω δουλεψει. Αντιθετα κραζουν οτιδηποτε ειναι διαφορετικο σε μηχανακι και πιστεψε με οι περισσοτεροι ειναι οι ιδιοι που θα κραξουν κατι διαφορετικο γενικα στην ζωη τους ειτς φυλετικα ειτε σεξουαλικα ειτε εμφανισιακα! Ο κοσμος δεν αποδεχεται ευκολα το διαφορετικο.. Το διαφορετικο πρεπει να σαι πολυ ανοιχτομυαλος για να το δεχτεις..
    Οσο για 3 ραγισμενα καρτερ δεν ξερω τι ειπε ενας τυπος πιο πανω δεν μου λεει τιποτα. Το δικο μου δεν επαθε τιποτα γιατι το προσεχω και δεν κανω σουζες ουτε καβαλαω πεζοδρομια. Ας προσεχαν!
    Δεν ειπα αυτο
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  13. #133
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423








    you rise you fall you're down then you rise again

  14. #134
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος








    καμερα σε μενα
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  15. #135
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Δεν ειπα αυτο
    Ε, τότε γιατί μπερδεύεις το παλικάρι και το αναγκάζεις να γράφει αδίκως σεντόνια;
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Σελίδα 9 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda GTR 150 vs SYM VF 185
    από Nospecialname στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 113
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2021, 11:07
  2. SYM VF3i 185
    από DRAKONET στο forum SYM
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2020, 20:47
  3. Την << Sym >>βουλη Σασ
    από GAS-GAS στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2006, 21:21
  4. Breaking News
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2005, 14:25
  5. good & bad news..............
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2004, 13:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF