Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Honda Hornet 250c.c.

  1. #1

    Honda Hornet 250c.c.

    Yparxei kaneis me Honda Hornet 250c.c na antalaksoume apopseis? Pira ena to kalokairi,tromeri mixani gia 250cc , ekana Athina - Thessaloniki poli aneta tha elega,me kourase ligo epidi den eixa fairing omos...

  2. #2
    καλορίζικη ρε φίλε.
    κάνε μου τη χάρη και πες μου πως και από που την απέκτησες.
    αν έχει εγγύηση και τα λοιπά απαραίτητα γιατί το σκέφτομαι σοβαρά.
    ONLY THE GOOD DIE YOUNG


  3. #3
    metaxirismeni tin pira ,montelo 1999 einai , alla einai mia xara
    diskola tha vreis pisteyw , ektos kai an psakseis athina pou ine megaliteri i agora,eimai thessaloniki kai exw dei mono ena akoma hornet 250cc
    psaxnw ti eksatmisi na valw twra kai den kserw ti, den thelw kai kamia panakrivi

  4. #4
    καλορίζικο το μηχανάκι σου φίλε και είναι κουκλί

    εμένα μου αρέσει ακόμα περισότερο το vtr βέβαια αλλά είναι πάντα ρίσκο τα μηχανάκια παραεισαγωγής.

    τεσπά μια απόφαση είναι και φυσικά πάνω απ όλα να σου κάτσει καλό κομάτι και σε αλή τιμή!
    "Γιατί ο δρόμος είναι αλήθεια, χίλια κι ένα παραμύθια
    είναι το σπίτι μας, δεν έχει τέλος"


    iMix

  5. #5
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    vasika to hornet 250 exei dikia tou katigoria mazi me ta alla hornet ligo pio pano apo to cbf forum alla tespa 8a sou kanw ti eksypirethsh

    O Alex6RR poulouse prin kana mina to diko tou moter opote ama 8elei kaneis na rotisei ama toxei akoma steilte tou kana pm i gia na rotiseis gia eksatmish mou fainetai eixe mia aftermarket.

    O Captain! my Captain! our fearful trip is done;
    The ship has weathered every rack, the prize we sought is won;
    The port is near, the bells I hear, the people all exulting,
    While follow eyes the steady keel, the vessel grim and daring.

  6. #6
    ok filaraki, na'sai kala

  7. #7
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    O Alex6RR poulouse prin kana mina to diko tou moter opote ama 8elei kaneis na rotisei ama toxei akoma steilte tou kana pm i gia na rotiseis gia eksatmish mou fainetai eixe mia aftermarket.
    Μια χαρα χρυσο μηχανακι ειναι παιδια, αλλα μην παιρνετε ενα μηχανακι που θα βρειτε 5-10 σε ολη την Ελλαδα! Τι υποστηριξει να υπαρχει, και αντε να το πουλησεις μετα. Ο Alex6RR πεδεθετε τοσο καιρο να το πουληση και εχει ριξει την τιμη καπου 1500 απο την αρχικη, εαν θυμαμαι καλα.

  8. #8
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    exw ki egw ena hornetaki tou 99 kai tio mixanaki mamaei gia ta kivika tou... pio prin eixa ena xt 600 tou 2000 kai de ta sigrinw me tipota edaksei einai diaforetikes moto alla milaw genika... de kollwnei pouthena kai an kai me fovize stin arxi ayta pou lene gia ta paraeisagwgis oxi mono den exei vgalei tipota alla kai na vgalei exw vrei polles akres akoma kai stin ellada kiriws apo filous omws me sinergia adallaktika... padws gia to thema tis metapwlisis arkei na sas pw oti petixa enan me modello 2001 kai to rwtisa poso tin pire kai mou eipe 4000 kai emeina... alla to kalo itan oti ekeino to diastima tin poulouse kai tin edwse pali 4000.... an einai dinaton... pada kati tha vreis arkei na mi viazesai egw pisteyw..

  9. #9
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Μακαρι να ειχα αυτο το 250αρι, αντι για το ψωφιμι που εχω τωρα!

  10. #10
    παιδια να διευκρινησω κάτι εγω την δίνω για να πάρω 1000αρα αλλα και πάλη ειμαι σε σκέψει γιατι ειναι ενα τρομερά βοληκο μηχανάκι και δεν εχει να ζηλέψει τιποτα σε στριψημο και αισθηση απο ενα μεγαλυτερο!ανταλακρηκα υπάρχουν και αυτο μπορω να σας το αποδειξω με ενα τηλεφώνο!οσο για την τιμή την κατέβασα εκεινη την περίοδο επιδει ειχα βρεί μια ευκαιρία και τα ειχα πέξει να την δώσω οσο όσο (με καποια φυσιολογικα πλέσια οχι να την σκωτόσω!)σήμερα που δεν βιαζομαι την σε κανονική τιμη αλλοστε ψάχνω τον αγοραστη με το σκεπτηκο και την κατηγορία σαν κι εμενα!ξέρω οτι σε ευρί κοινω δεν προκειτε να το δώσω διοτι δεν το γνωρίζουν οποτε δεν το εμπειστευοντε!



    καλα να περνατε παιδια αντε να κανουμε και καμια συναντηση εμεισ οι hornetobioi (mini)!




    Βρήκα ενα παιδι στουζωγραφου με ενα μαυρο 250αρι ειμαστε αρκετοι παντως με 250αρια!

    (εχει δοκιμασει κανένας να κοψει το φτερο της πινακιδας και να την βάλει απο κάτω?)

  11. #11
    Kavalaris Το avatar του/της Akefalos
    Εγγραφή
    19/04/2005
    Μηνύματα
    162
    Kai poso tin poulas re file Alex6RR?
    Posa km exei?
    And as he flies --- tears in his eyes ---
    his wind-whipped words echo the final take
    and he hits the trunk road doing around 120
    with no room left to brake.

  12. #12
    φίλε μου την δινω τωρα στην τιμή των 4000? με 16.800χλμ


  13. #13
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    alex6rr xwse to tilefwno pou ksereis gia adallaktika giati thelw na sigrinw... de to exw prospathisei aytome to ftero alla sigoura tha einai sketi kayla.. padws mi to kaneis twra pous skeftesai na to pouliseis giati o allos borei na to thelei me ftero.. thnx

  14. #14
    ΛΟΙΠΩΝ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΙΑ 250ΑΡΙΑ

    ΓΝΗΣΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ HONDA
    ΓΕΛΑΓΩΤΗΣ Α.Ε.
    ΤΗΛ 92 44 188

    κανουν μονο αυτην την δουλια τα παιδια!
    τελικα δεν καιγομαι να την δωσω ετσι κι αλλιως τον σεπτεμβριο γινομαι 21 για απεριοριστων !
    θα το επιχειρήσω αν και η ουρα που ρωτησα κανει 138? αλλα θα ειναι καυλα με κομενο φτερακι!

    gavre ποσα χιλιομετρα εχει το μιχανακι σου?

    σκεφτομαι να βάλω ενα φίλτρο πιο ελευθερο σε συνδιασμο με καμια remuw εξάτμιση (σχεδια κανω)

  15. #15
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    den eimai gavros re gavos eimai... to mixanaki exei 36000 (ti na kanw eimai taksideytis) kai parepptodws alex eimai aytos pou se stamatise stou zwgrafou me ti mayri hornet... einai mikros o kosmos re sou lew...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda hornet 2005
    από foumo στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2005, 13:59
  2. Νέο Honda Hornet
    από Nikos_XT250 στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2004, 21:10
  3. Neo Honda Hornet
    από Nikos_XT250 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/02/2004, 09:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF