Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 101

Θέμα: Αγορα Runner 180 2t / 200 4t αποψεις

  1. #31
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Δύσκολα βάζεις.Λίγα φράγα,4χρονο , διασκεδαστικό ...
    Κανένα εντουράκι 200-250κε ίσως.Η κάποιο 125 δίχρονο αλλά πάλι θα χρειαστείς λίγα παραπάνω νομίζω.
    Παίζουν και κάτι λίγα ΚΛΕ 250 κοντά στο χιλιάρικο.
    Δες και κανένα Typhoon 125 αλλά εγώ θα έψαχνα για 125-200 δίχρονο εντουράκι αν ήθελα κάτι μικρό που δεν είναι εντελώς
    porca miseria.

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gasto Προβολή μηνύματος
    γιατι δε κοιτας και το italjet dragster
    Εχει πολυ λιγα στο καρ, ειναι πολυ ιδιαιτερη η εμφανιση του και δε ξερω καν αν παιρνει δευτερο ατομο. Συν οτι εχει πολυ ντραγκστερ εμφανιση και κανει καπως μπαμ, συν οτι δεν εχω παρκινγκ και μπορει καποιος που δε ξερει να νομιζει οτι ειναι κατι ακριβο και να το κλεψει...


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Δύσκολα βάζεις.Λίγα φράγα,4χρονο , διασκεδαστικό ...
    Κανένα εντουράκι 200-250κε ίσως.Η κάποιο 125 δίχρονο αλλά πάλι θα χρειαστείς λίγα παραπάνω νομίζω.
    Παίζουν και κάτι λίγα ΚΛΕ 250 κοντά στο χιλιάρικο.
    Δες και κανένα Typhoon 125 αλλά εγώ θα έψαχνα για 125-200 δίχρονο εντουράκι αν ήθελα κάτι μικρό που δεν είναι εντελώς


    Για εντουρακι εχουμε καποια προταση; Απλα να τα δω γιατι ξερω οτι δεν ειναι καθολου ανετα.. Και εχεις δικιο φιλε μου θελω πολλα και διαθετω λιγα χρηματα..

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Δύσκολα θα βρεις κάτι που δεν θα σε ταλαιπωρήσει..Περίμενε την κατάλληλη ευκαιρία για κάποιο μαμά και καθαρό.
    Είχα το 180 δίχρονο.
    Σαν πιτσιρικάς αυτό το μηχανακι με στιγμάτισε περισσότερο και από τα παπιά.
    Το μοναδικό scooter που θα ξανααγόραζα,όχι για καθημερινό μέσο αλλά για βόλτα μόνο.
    Με μια λέξη,σουζομηχανάκι!
    The only easy day was yesterday.

  4. #34
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/06/2014
    Μηνύματα
    338
    Σε σπορ σκούτερ παίζει κ αυτό..έχω ακούσει καλά λόγια κ έχει κ το γνωστό κινητήρα της Piaggio οπότε κ από ανταλλακτικά θα είσαι οκ..Αν ισχύουν αυτά που λέει είναι τζάμπα το μαχανακι..
    https://www.car.gr/23634924-derbi-gp-1-250

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dorso Προβολή μηνύματος
    Σε σπορ σκούτερ παίζει κ αυτό..έχω ακούσει καλά λόγια κ έχει κ το γνωστό κινητήρα της Piaggio οπότε κ από ανταλλακτικά θα είσαι οκ..Αν ισχύουν αυτά που λέει είναι τζάμπα το μαχανακι..
    https://www.car.gr/23634924-derbi-gp-1-250
    Ωραίο μηχανάκι αλλά με τα Ανταλλακτικά νομίζω ότι θα έχει πρόβλημα...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #36
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dorso Προβολή μηνύματος
    Σε σπορ σκούτερ παίζει κ αυτό..έχω ακούσει καλά λόγια κ έχει κ το γνωστό κινητήρα της Piaggio οπότε κ από ανταλλακτικά θα είσαι οκ..Αν ισχύουν αυτά που λέει είναι τζάμπα το μαχανακι..
    https://www.car.gr/23634924-derbi-gp-1-250
    Γενικό service στην αντιπροσωπεία στις 10.000 χιλιόμετρα 600€; Ακόμα και για την ακινησία που αναφέρει, δικαιολογείται τέτοιο ποσό;
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  7. #37
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Γενικό service στην αντιπροσωπεία στις 10.000 χιλιόμετρα 600€; Ακόμα και για την ακινησία που αναφέρει, δικαιολογείται τέτοιο ποσό;
    Άνετα... Υπάρχουν και οι τρελοί (και εγώ μέσα) που θέλουν να πουλήσουν κάτι σωστό.
    Στο strada μου έβαλα και τα στα 1000 ευρώ πριν το δώσω!αναρτησεις εμπρός πίσω, ρουλεμάν ψαλιδιου μοχλικου, ντιζες γκαζιού, έναν καμένο από τον ήλιο πλαστικό, ένα σπασμένο φλας, φουλ service. Θα τα έκανα έτσι και αλλιώς αλλά δεν κολωσα να τα κάνω επειδή αποφάσισα να το δώσω!
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/06/2014
    Μηνύματα
    338
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Γενικό service στην αντιπροσωπεία στις 10.000 χιλιόμετρα 600€; Ακόμα και για την ακινησία που αναφέρει, δικαιολογείται τέτοιο ποσό;
    Άμα άλλαξε λάστιχα κ έκανε κ σέρβις αναρτήσεις κ καμία μπαταρία συν μεγάλο σέρβις τα φτάνει αυτά τα λεφτά, εξάλλου έχει κ τιμολόγιο γράφει, οπότε βλέπεις αναλυτικά τι έχει κάνει..

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Αν θέλεις 600 ευρώ για μεγάλο service σε (τέτοιο ) scooter τι να πω?
    Και φωτογραφία από τιμολόγιο δεν έχει.....
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Ομορφο σιγουρα αλλα η αγγελια ειναι παλια και το μηχανακι ειναι απο αθηνα αρα δε γινεται. Να ταν σε καμμια πολη εδω γυρω να πω αντε παιρνω το αμαξι και παω, αλλα αθηνα σχεδον απαγορευτικο. Συνεχιζω να κοιταω για runner 180, αμα δειτε τπτ η ακουσετε κατι παρακαλω ενημερωστε.. Και αν υπαρχει καποια αλλη προταση να την δουμε παρακαλω.

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Αν θέλεις 600 ευρώ για μεγάλο service σε (τέτοιο ) scooter τι να πω?
    Και φωτογραφία από τιμολόγιο δεν έχει.....
    Πόσο νομίζεις ότι πάνε τα σέρβις σε αντιπροσωπεία;

    Είναι σαν να συντηρείς αμάξι 1.4cc .

    Κάτω από 250 - 300€ δεν πέφτει.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  12. #42

  13. #43
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Καλησπερα ελπιζω να ειστε ολοι καλα! Η αναζητηση για το runner ειχε σταματησει επειδη ηταν κλειστα τα υπουργεια και δε γινοταν μεταβιβαση! Εχει 2 εβδομαδες που ξανακοιταω και η αληθεια ειναι οτι εδω κοντα δεν εχω βρει τιποτα (Θεσσαλονικη). Για αγορα απο αλλες περιοχες τι θα μου προτεινατε να κανω; Να παω πχ 2 ωρες διαδρομη να το δω.. να εμπιστευτω τα συνεργεια της περιοχης ας πουμε; Αν και θα παω με κολλητο που ειναι τσακαλι αλλα και παλι ενας ελεγχος απο συνεργειο θα ηταν σωστος. Δε ξερω τι γινεται και δεν εχει ουτε ενα runner στη Θεσσαλονικη. Ολα τα καγκουρομοτο ειναι στη χαλκιδα και στην Αθηνα για καποιο λογο.

    Επισης λογικα πρεπει να γινει καποιο ραντεβου σε κεπ/μηχανολογικο της περιοχης ετσι; Μεχρι ποση αποσταση θα μου προτεινατε να το οδηγησω για Θεσσαλονικη; Εχω αμαξι που αν βγει η ροδα και το τιμονι θα χορεσει μεσα αλλα θα ηθελα να αποφυγω τετοιο φορτωμα..

    Ευχαριστω πολυ.


    Ps: Με μια βεσπα απο αυτες τις αυτοματες (250 η 300 κυβικα ειναι) πως συγκρινεται το runner? Ενας φιλος μου φευγει σεζον και μου το δινει 1800 ευρω μονο. 1000 ντουκου και τα 800 μετα. Ειναι ευκαιρια αλλα εγω ηθελα να δωσω κανα 1000ρικο μαξ να παρω runner να τελειωνω. Σε δυναμη συγκρινονται; Δε θα κανω μαλακιες (πολλες ) πιο πολυ πληροφοριακα ρωταω.
    Τελευταία τροποποίηση από Parkaki; 25/05/2020 στις 22:31.

  14. #44
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Καλησπερα,

    πηγα οδηγησα 2. Αυτα που λενε στις αγγελιες και αυτα που βλεπεις απο κοντα ειναι εντελως διαφορετικα. Το ενα φαινοταν καλο αλλα απο κοντα ηταν ριμαδι. Το αλλο μετριο απο κοντα αλλα το εδινε ακριβα. Συνεχιζω το ψαξιμο. Και τα 2 για τρακαρισμενα μου φανηκαν.

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Αυτό που σου έβαλα πιο πάνω, φαίνεται χαρτί. Είναι στα Γρεβενά όμως και αν κατάλαβα καλά μένεις Θεσσαλονίκη. Πάντως αν θέλεις να βρεις γενικά runner και ειδικά runner 2τ, θα πρέπει να είσαι έτοιμος να κανείς και μερικά μικρά ταξίδια στα 150-160 χλμ για να δεις κάτι αξιόλογο.
    Τα 2t runner σταμάτησαν να βγαίνουν πριν πολλά χρόνια οπότε μην περιμένεις να βρείς ο, τι θες όπου το θες.

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF