Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Nexus 250

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2020
    Μηνύματα
    11

    Nexus 250

    Καλησπέρα παιδιά. Είμαι νέο μέλος στην ομάδα και θα ήθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά το σκούτερ που θέλω να αγοράσω. Αρχικά, ήμουν κάτοχος διαφόρων παπιών εως 125 κυβικά, ύστερα υπήρξα κάτοχος Burgman, άριστο μηχανάκι, αν εξαιρέσεις ενα θέμα στα 3 χρόνια με την μίζα του. Τώρα σκέφτομαι να αγοράσω ένα nexus 250, του 2006 μοντέλο, σε πολύ κατάσταση το βλέπω '' εικονικά '' τουλάχιστο. Το μηχανάκι έχει κάπου στα 55 με 60 χιλ χιλιόμετρα, αυτό που με προβληματίζει και με έβαλε σε σκέψεις είναι οτι ακούω διαφορά περί της συγκεκριμένης μηχανής - scooter. Πολλά λέγοντας ότι κόβει στρόφαλο, χαλάει εύκολα, δεν είναι για πολλά, θα χτυπάω το κεφάλι μου κλπ, το παλικάρι που είναι να το αγοράσω δυστυχώς δεν έχει book service, παρολα αυτα μου είπε να πάμε να το ελέγξουμε σε μάστορα δικό μου (σε αντιπροσωπία), και πισης με ενημέρωσε πως το πρόσεχε.
    Αν το πάω σε αντιπροσωπία, μπορεί να προβλέψει πιθανά προβλήματα; Πχ μη το πάρω και στα επόμενα 100χλμ μου βγάλει τίποτα, η ζητάω πολλά; Οπως επίσης αν μου πουν οτι είναι οκ, να με βάλουν σε ένα πρόγραμμα για service μιας και δεν γνωρίζω κ πολλά.
    Συγνώμη αν σας κούρασα, αν ενοχλεί πείτε μου να το κατεβάσω.
    Αν μερικά από αυτά είναι '' χαζα'' συγχωρέστε με. Απλά περίμενα πως και πως για την αγορά, και όλη πέσαν να με φαν.
    Να στε καλα παιδια!!


    **εχω διαβάσει στη σελίδα για το συγκεκριμένο μηχανάκι, όπως και στο forum **

  2. #2
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2020
    Μηνύματα
    11
    Κανειςςςςς???

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF