Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 103

Θέμα: YAMAHA WR250R Adventure Project

  1. #76
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Πλύσιμο της εργοστασιακής σέλας, είχε έρθει ο καιρός για να πάρει το δρόμο προς την αποθήκη....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic162.jpg 
Προβολές:	314 
Μέγεθος:	50,1 KB 
ID:	431611

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic163.jpg 
Προβολές:	313 
Μέγεθος:	61,4 KB 
ID:	431612



    Είχα παραλάβει πια τη μηχανή από τον αναρτησά με ολοκληρωμένο το revalving. Διορθώσαμε και το sag με τα νέα δεδομένα μιας που η ανάρτηση είχε σκληρύνει και έρθει στα μέτρα μου. Ήταν δύσκολη άσκηση το revalving καθώς δεν υπάρχει έτοιμη η πληροφορία (κονσέρβα) στο διαδίκτυο και ότι υπάρχει έχει ακολουθήσει άλλες επιλογές που δεν μου αρέσαν, π.χ. κόντεμα του αμορτισέρ κατά 1 εκατοστό (που μειώνει γεωμετρικά και τη διαδρομή) σε συνδυασμό με κοντύτερο ελατήριο κατά 2 εκατοστά αφού στο εμπόριο δεν υπάρχει ελατήριο με ελεύθερο μήκος 210mm και ID στις δυο πλευρές με διαμέτρους 59/63 (ή έστω κάτι κοντά σε αυτά τα νούμερα).
    Πληροφοριακά η διαδρομή της πίσω ανάρτησης είναι 270mm και φοράει ελατήριο που το ελεύθερο μήκος του είναι 220mm ενώ η αντίσταση του είναι 80 N/mm (ή 8,16 kgf/mm).

    Είχαμε συζητήσει με τον αναρτησά και είχαμε αποφασίσει από κοινού ότι θα το πάμε ψάχνοντας. Του έδωσα όσες πληροφορίες είχα συγκεντρωμένες σε μορφή διαδικτυακών συνδέσμων (links), σε έντυπη μορφή, το service manual της μοτοσυκλέτας και τις συζητήσεις που είχα μέσω e-mail με τον Nick Dole από την Teknik Motosports Αυστραλίας.

    Αν έχει ένα πρόβλημα το WR250R είναι πως η απόσβεση επαναφοράς της πίσω ανάρτησης είναι σχεδόν ανύπαρκτη, έπρεπε να την έχω τέρμα σφιχτή (παρά ένα κλικ) και πάλι ήταν γρήγορη αλλά κυρίως δεν σταματούσε την ταλάντωση. Υλοποιήθηκαν τρία διαφορετικά revalving μέχρι που στο τρίτο καταλήξαμε σε μια αρκετά ακραία διάταξη. Αντικαταστάθηκαν οι περισσότερες από τις υπάρχουσες ροδέλες με παχύτερες αλλά και κάποιες μεγαλύτερης διαμέτρου. Επίσης προστέθηκαν επιπλέον πέντε ροδέλες από τον υπάρχοντα αριθμό. Εκτός των άλλων αυξήθηκε και η πίεση του αζώτου και επιτέλους η ανάρτηση άρχισε να "ακούει" με καλή συμπεριφορά στα μεσαία κλικ. Δεν δίνω τις τιμές για να προστατέψω την εργασία του Σωτήρη που ήταν μια πραγματική άσκηση για αυτόν παρά την εμπειρία που κουβαλά αν και δεν μου ζητήθηκε από τον ίδιο κάτι τέτοιο. Επικοινωνούσε τακτικά μαζί μου και με ενημέρωνε για τα αποτελέσματα του ακόμη και όταν αυτά ήταν απογοητευτικά. Πραγματικά εκτίμησα πολύ ότι όλο αυτό το διάστημα δεν αισθάνθηκα ποτέ ότι δε ξέρω που βρισκόμαστε αν και του είχα δώσει όλο το ελεύθερο να μην πιεστεί χρονικά αφού λόγω της κατάστασης με τον covid αλλά και των συνθηκών της δουλειάς μου δεν υπήρχε περίπτωση να πάω κάπου.
    Για να είμαι ειλικρινείς δεν περίμενα πως θα τα καταφέρει χωρίς να θυσιαστεί κάτι άλλο στο συνολικό αποτέλεσμα (είχε συζητηθεί και αυτό το ενδεχόμενο). Το συνολικό αποτέλεσμα είναι μια περισσότερο σφιχτή ανάρτηση (χωρίς να είναι κουραστική) οπότε επέλεξα να μείνω με το εργοστασιακό ελατήριο μέχρι να κάνω ένα διήμερο με τον έξτρα εξοπλισμό διανυκτέρευσης και να δω πως θα τα πάει και εκεί. Δώσαμε ελάχιστη παραπάνω προφόρτιση και αυτό ήταν όλο σε σχέση με το ελατήριο.

    Έγιναν οι πρώτες δοκιμές λοιπόν, τις οποίες έκανα με την εργοστασιακή σέλα γιατί ήθελα να δω τις διαφορές με ίδιες συνθήκες οδήγησης.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic164.jpg 
Προβολές:	317 
Μέγεθος:	101,7 KB 
ID:	431614

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic165.jpg 
Προβολές:	315 
Μέγεθος:	102,1 KB 
ID:	431615

    Η ανάρτηση πλέον διαβάζει πολύ καλύτερα το έδαφος και αυτό που έκανε αισθητή διαφορά ήταν η δύναμη, η οποία μεταφέρεται με πολύ καλύτερο τρόπο. Έχει γίνει πολύ πιο παιχνιδιάρικη η αίσθηση της μηχανής αφού και το μούτρο της σηκώνεται σημαντικά ευκολότερα. Επίσης μεταφέρει ακόμη μεγαλύτερο αίσθημα ασφάλειας όταν χουφτώνω το γκάζι σε συνεχόμενα σαμαράκια. Η απόσβεση μετά από μικρά άλματα πλέον είναι όπως πρέπει, πράγμα που με έκανε να καταλάβω καλύτερα το πρόβλημα που είχα μέχρι πρότινος.



    Επιστροφή στο σπίτι, λύσιμο σέλας και αντικατάσταση με τη νέα της Seat Concept... και ξανά για νέα βόλτα στο πιστάκι.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic166.jpg 
Προβολές:	314 
Μέγεθος:	70,5 KB 
ID:	431616

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic167.jpg 
Προβολές:	315 
Μέγεθος:	100,3 KB 
ID:	431617

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic168.jpg 
Προβολές:	314 
Μέγεθος:	103,1 KB 
ID:	431618



    Στο χώμα δεν είδα σημαντικές διαφορές σε σχέση με τη σέλα. Το ύψος σέλας ανέβηκε κατά ένα εκατοστό περίπου, παρ' όλο που η συγκεκριμένη ήταν η στάνταρ επιλογή (υπάρχει ψηλότερη όπως υπάρχει και χαμηλότερη). Αν μείνει έτσι (γιατί μπορεί να κάτσει λίγο εν καιρό) θα μου αρέσει διότι με έφερε σε καλύτερη θέση όταν χρειάζεται να οδηγήσω κοντά στο ντεπόζιτο.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic169.jpg 
Προβολές:	311 
Μέγεθος:	101,9 KB 
ID:	431619



    Ως προς την άνεση δε μπόρεσα να καταλάβω πολλά πράγματα στο μισάωρο που σπατάλησα με φορεμένη τη νέα σέλα. Αυτό θα το δω και θα μεταφέρω εντυπώσεις από κάποια OnOff-άδα διαρκείας που μέχρι σήμερα δεν έχω καταφέρει να κάνω. Αυτό που διαπίστωσα και δεν σηκώνει καμία αμφιβολία είναι πως τα lockdown μου χάρισαν κάποια παραπανήσια κιλά τα οποία ευτυχώς έχασα. Πριν από λίγους μήνες όμως θύμιζα το ανθρωπάκι της Michelin...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic170.jpg 
Προβολές:	309 
Μέγεθος:	102,2 KB 
ID:	431620

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic171.jpg 
Προβολές:	310 
Μέγεθος:	90,7 KB 
ID:	431621

  2. #77
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    βλέπω κλειστο φιλτροκούτι, λογικό μιας που ίσως σου περάσει νερο, αλλα και το flapper. αυτο μπορείς να το ξυλώσεις.
    Δεν πειράζω τίποτα από αυτά. Η μηχανή διαθέτει σερβομηχανισμό EXUP στην εξάτμιση και θεωρώ το δούλεμα της ιδανικό σε όλο το φάσμα των στροφών. Είναι ο ίδιος λόγος για τον οποίο δεν αλλάζω την πανάσχημη εξάτμιση που έχει.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    απο που τα πήρες αυτα? ψάχνω και εγω...
    Συνημμένο 431613
    Και τα δυο από τον Καρρέρ (περίπου 25-30 ευρώ για το κάθε ζεύγος).
    Τα νεοπρέν καλύμματα άντεξαν ένα χρόνο... (πάντως δεν είχα πρόβλημα με συγκράτηση υγρασίας που αναφέρουν πολλοί).
    Τα σκληρά αυτοκόλλητα (τύπου ανθρακόνημα) είναι αθάνατα και έχουν σημάδια από πετριές που σημαίνει πως προσφέρουν τη προστασία που ήθελα.
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 01/11/2021 στις 00:06.

  3. #78
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Δεν πειράζω τίποτα από αυτά. Η μηχανή διαθέτει σερβομηχανισμό EXUP στην εξάτμιση και θεωρώ το δούλεμα της ιδανικό σε όλο το φάσμα των στροφών. Είναι ο ίδιος λόγος για τον οποίο δεν αλλάζω την πανάσχημη εξάτμιση που έχει.





    Και τα δυο από τον Καρρέρ (περίπου 25-30 ευρώ για το κάθε ζεύγος).
    Τα νεοπρέν καλύμματα άντεξαν ένα χρόνο... (πάντως δεν είχα πρόβλημα με συγκράτηση υγρασίας που αναφέρουν πολλοί).
    Τα σκληρά αυτοκόλλητα (τύπου ανθρακόνημα) είναι αθάνατα και έχουν σημάδια από πετριές που σημαίνει πως προσφέρουν τη προστασία που ήθελα.
    thanks για το 2ο

    μπορείς απλα να δοκιμάσεις πως δουλευει χωρις αυτο και να το ξαναβάλεις. κατι μου λέει οτι δεν θα το ξαναβάλεις
    μιλάω για το γνωστο flapper mod που σταματάει να σου πνίγει τον αερα προς το φίλτρο. 5 λεπτα δουλεια η δοκιμή. το exup δεν εχει να κάνει. η εξατμιση εμενα μου αρεσει παντως.

  4. #79
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    thanks για το 2ο

    μπορείς απλα να δοκιμάσεις πως δουλευει χωρις αυτο και να το ξαναβάλεις. κατι μου λέει οτι δεν θα το ξαναβάλεις
    μιλάω για το γνωστο flapper mod που σταματάει να σου πνίγει τον αερα προς το φίλτρο. 5 λεπτα δουλεια η δοκιμή. το exup δεν εχει να κάνει. η εξατμιση εμενα μου αρεσει παντως.
    ΟΚ, θα το κάνω για να μου φύγει η απορία. Θεωρώ πως όλα επηρεάζουν το μίγμα αέρα/καυσίμου/εξόδου αλλά δε χάνω τίποτα να το ελέγξω! Thanks!

    *Η εξάτμιση εκτός από άσχημη είναι και βαριά, 9 κιλά μαζί με όλο το σύστημα exup και τις καλωδιώσεις του... είπατε τίποτα;

  5. #80
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    ΟΚ, θα το κάνω για να μου φύγει η απορία. Θεωρώ πως όλα επηρεάζουν το μίγμα αέρα/καυσίμου/εξόδου αλλά δε χάνω τίποτα να το ελέγξω! Thanks!

    *Η εξάτμιση εκτός από άσχημη είναι και βαριά, 9 κιλά μαζί με όλο το σύστημα exup και τις καλωδιώσεις του... είπατε τίποτα;
    ναι είναι αλλα να σου πω καμία δεν μου αρέσει απο τις αφτερ. δεν πηρα την delta οταν μπορούσα οπότε δεν παιρνω τιποτα. μια χαρα ειναι.
    δες βιντεο flapper mod wr250r, υπάρχουν άπειρα. απλα θα βγάλεις το μεταλλικό καβούκι πανω απο το φιλτροκούτι και θα κολλήσεις κατω το flap. δοκιμάζεις και αν δεν δεις διαφορα στο άρπαγμα το βάζεις παλι πισω. μπορείς βέβαια να μήν κάνεις τιποτα απο αυτα και να πας απλα μια βόλτα χωρις την πορτα απο το φιλτροκούτι. πάνω κάτω το ίδιο ειναι .

  6. #81
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    ναι είναι αλλα να σου πω καμία δεν μου αρέσει απο τις αφτερ. δεν πηρα την delta οταν μπορούσα οπότε δεν παιρνω τιποτα. μια χαρα ειναι.
    δες βιντεο flapper mod wr250r, υπάρχουν άπειρα. απλα θα βγάλεις το μεταλλικό καβούκι πανω απο το φιλτροκούτι και θα κολλήσεις κατω το flap. δοκιμάζεις και αν δεν δεις διαφορα στο άρπαγμα το βάζεις παλι πισω. μπορείς βέβαια να μήν κάνεις τιποτα απο αυτα και να πας απλα μια βόλτα χωρις την πορτα απο το φιλτροκούτι. πάνω κάτω το ίδιο ειναι .
    Ωραίος!

  7. #82
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Ωραίος!
    επίσης αν εχεις κανέναν φίλο με yz250f που πέταξε την μαμα εξάτμιση να ξερεις οτι ταιριάζει σχεδον σωστα και δουλευει σαν αφτερ σε σενα. μοντελα κοντα στο 2008 δεν θυμάμαι ακριβως..

  8. #83
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.124
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic171.jpg 
Προβολές:	312 
Μέγεθος:	90,7 KB 
ID:	431623

    φοβερή φωτό! άνεση σαν να πηγαίνεις στο γραφείο.

  9. #84
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    σα τις μοντιφιές δεν έχει! ανανεώνεσαι, αλλα η προίκα πρέπει να μη χωράει σε ένα δωμάτιο πια..

    για την βάση gps για να μη κείτεται έτσι θα μπορούσες να προσθέσεις εναν αυτοσχέδιο (η κάτι που ταιριάζει απο στριτ ή crf rally) ανεμοθώρακα που θα καλύπτει πλήρως την τάβλα βάση gps άσε που θα φαίνεται Truly Adve!
    you rise you fall you're down then you rise again

  10. #85
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    σα τις μοντιφιές δεν έχει! ανανεώνεσαι, αλλα η προίκα πρέπει να μη χωράει σε ένα δωμάτιο πια..

    για την βάση gps για να μη κείτεται έτσι θα μπορούσες να προσθέσεις εναν αυτοσχέδιο (η κάτι που ταιριάζει απο στριτ ή crf rally) ανεμοθώρακα που θα καλύπτει πλήρως την τάβλα βάση gps άσε που θα φαίνεται Truly Adve!
    Αυτό το έχω σκεφτεί πολλές φορές αλλά όταν κάθεσαι και τη βλέπεις από θέση οδήγησης είναι τόσο καλή που πραγματικά δε θέλεις να ασχοληθείς. Επίσης ένα πλεονέκτημα είναι το χαμηλό της βάρος και δε θέλω να προσθέσω άλλο ειδικά στο τιμόνι. Trully Adve είναι όταν ανεβαίνει στα βουνά, τα άλλα είναι για τα Cafe.
    Ένα αρνητικό έχει -που το συνήθισα και αυτό- ότι το κλειδί μπαίνει μόνο μπροστά από τη μάσκα, από θέση οδήγησης δε χωράει το χέρι, όλα όμως είναι κόστος όφελος.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC07055.jpg 
Προβολές:	242 
Μέγεθος:	90,7 KB 
ID:	431684
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 02/11/2021 στις 11:03.

  11. #86
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Μπράβο και χαίρομαι που το ανακάλυψες κι εσύ:η ΚΑΛΥΤΕΡΗ βελτίωση που μπορείς να κάνεις στις επιδόσεις και στις αναρτήσεις της μοτοσυκλέτας σου,αν τρώς γενικά το φαγητό σου,είναι να χάσεις καμπόσα κιλά!
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  12. #87
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Τον περασμένο Οκτώβρη αντικατέστησα το πίσω ελαστικό που ήταν ένα Dunlop Geomax EN91. Εντουροελαστικό που είχα βάλει γιατί δεν έβρισκα το εξαιρετικό D606 (για τη χρήση που κάνω σε άσφαλτο και χώμα) και ήλπιζα ότι ως FIM θα δούλευε καλά και στην άσφαλτο. Δυστυχώς δεν ταίριαξε καθόλου με το μπροστινό Dunlop D952 με αποτέλεσμα να είναι ασταθές σε χαμηλές και υψηλές ταχύτητες στην άσφαλτο (στο χώμα ήταν μια χαρά).

    Το Dunlop D606 παραμένει άφαντο στην αγορά οπότε μόλις βρήκα ένα Dunlop D952 για πίσω το έβαλα. Στα πρώτα 10 μέτρα η μηχανή επέστρεψε πολύ κοντά στη γνώριμη συμπεριφορά που είχα και με το D606 στην άσφαλτο. Στο χώμα φυσικά ήταν εξαιρετικό.

    Έχω καταλήξει όμως πως το ιδανικό δίδυμο για τη δική μου χρήση και στη δική μου μοτοσυκλέτα είναι το D606 πίσω με το D952 μπροστά.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic174.jpg 
Προβολές:	147 
Μέγεθος:	105,5 KB 
ID:	433806


    Την ίδια ημέρα έγινε και ο ετήσιος καθαρισμός της ντίζας του συμπλέκτη.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic172.jpg 
Προβολές:	149 
Μέγεθος:	83,6 KB 
ID:	433803
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 31/01/2022 στις 23:00.

  13. #88
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Τον Νοέμβριο 2022 ήρθε η στιγμή για να αλλάξω τα πρώτα τακάκια στο σύστημα των πίσω φρένων. Καλή επίδοση, καλή απόδοση και καλή διάρκεια σημαίνουν για μένα... βάλε πάλι τα original.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic175.jpg 
Προβολές:	142 
Μέγεθος:	97,6 KB 
ID:	433807



    Την ίδια μέρα, τοποθέτηση ενός έξτρα φίλτρου που αγόρασα ώστε να έχω πάντα ένα έτοιμο πλυμένο και ελαφρώς λαδωμένο για την επόμενη χρήση.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic176.jpg 
Προβολές:	143 
Μέγεθος:	92,5 KB 
ID:	433808

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.469
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Τον περασμένο Οκτώβρη αντικατέστησα το πίσω ελαστικό που ήταν ένα Dunlop Geomax EN91. Εντουροελαστικό που είχα βάλει γιατί δεν έβρισκα το εξαιρετικό D606 (για τη χρήση που κάνω σε άσφαλτο και χώμα) και ήλπιζα ότι ως FIM θα δούλευε καλά και στην άσφαλτο. Δυστυχώς δεν ταίριαξε καθόλου με το μπροστινό Dunlop D952 με αποτέλεσμα να είναι ασταθές σε χαμηλές και υψηλές ταχύτητες στην άσφαλτο (στο χώμα ήταν μια χαρά).

    Το Dunlop D606 παραμένει άφαντο στην αγορά οπότε μόλις βρήκα ένα Dunlop D952 για πίσω το έβαλα. Στα πρώτα 10 μέτρα η μηχανή επέστρεψε πολύ κοντά στη γνώριμη συμπεριφορά που είχα και με το D606 στην άσφαλτο. Στο χώμα φυσικά ήταν εξαιρετικό.

    Έχω καταλήξει όμως πως το ιδανικό δίδυμο για τη δική μου χρήση και στη δική μου μοτοσυκλέτα είναι το D606 πίσω με το D952 μπροστά.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic174.jpg 
Προβολές:	147 
Μέγεθος:	105,5 KB 
ID:	433806


    Την ίδια ημέρα έγινε και ο ετήσιος καθαρισμός της ντίζας του συμπλέκτη.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic172.jpg 
Προβολές:	149 
Μέγεθος:	83,6 KB 
ID:	433803
    Ωραίος Στέφανε!
    Αυτό το εργαλειάκι για τον καθαρισμό και λίπανσης της ντίζας συμπλέκτη με ενδιαφέρει κι εμένα, είναι της motion pro? Μήπως τυχαίνει να έχεις κάποιο λινκ ή μαγαζί που να το πουλάει? Πλέον είμαι κι εγώ "ντιζάτος" οπότε και πρέπει να εξοπλιστώ ανάλογα
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  15. #90
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Stef να τσεκάρεις και τα MCE 6 DAYS EXTREME
    FIM εντουρολάστιχο επίσης, με εξαιρετική συμπεριφορά και στην άσφαλτο, στο χώμα είναι όνειρο!
    you rise you fall you're down then you rise again

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ανάκληση μοτοσικλετών Yamaha WR250R/X
    από McGyver στο forum Ανακλήσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2015, 21:30
  2. Κλοπη Yamaha WR250R
    από 2stroker στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2015, 10:52
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/02/2008, 18:29
  4. Νέα Yamaha WR250R και WR250Χ
    από BlaSen στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 120
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2007, 13:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF